Два будинки

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
18.02.2009
Герб ДрогобичаЗапаси житла у Дрогобичі "поповнили" ще два недобудовані будинки, що визнані безхазяйними на останній сесії міської ради. Відділ міського господарства звернеться до суду з позовом про передачу цих квартир у комунальну власність.

Це будинки по вул. Козловського, 53 та вул. Лесі Українки, 66а. Будувати їх розпочали ще за радянських часів, але розпад СРСР, перебудова (розкрадання) зовсім не сприяли продовженню будівництва. А у незалежній Україні не до продовження зведення довгобудів - на новобудови коштів бракує.

І аж через стільки часу, коли й сліпому стало видно неможливість продовженнями будівництва, будинки визнано безхазяйними.

Продовжуючи згадувати часи колишні, хочеться щоб і тепер у молодих сімей була можливість безкоштовно отримати житло. А то чомусь зовсім не до незалежності молодій людині, коли жити нема де. Знову таки, щоб наважитися на трьох дітей у такій державі, треба бути багатим, або несповна розуму.

Так що місто набуло два безхазяйні будинки - та комунальних проблем від цього зовсім не поменшало.

Факти maydan.drohobych.net
Переглядів: 4211

Коментарі (2)
 
Чув дзвін, та не знаєш де він! У цих будинках люди живуть. І ні до чого тут небіжчик СРСР! Помер, та хай спочиває, і треба турбувати мертвого. Безкоштовно житло?! Про що говориш! Його могли отримати далеко-далеко не усі. Мій брат, який разом з дружиною працювали на підприємствах, усі свої найкращі роки життя з сім'ю з 4 осіб промучилися в однокімнатній квартирі. І це ще добре. Далеко не в усіх такі умови були.  
А тобі, бачу, українська незалежність поперек горла стала. Тужиш за Російською імперією? Тоді краще туди, де колись возили в товарняках україців?!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Макс, 19:36 20 лютого 2009 р.
 
Звісно, зараз жити в недобудовах ліпше, як ніде. 
 
А раніше, і ніхто не зможе заперечити - можливість отримати житло була в десятки разів більша, як зараз. Якщо чийсь кум / брат / сват не отримав житла, то вже і та влада була погана? 
 
Бо ж зараз взагалі ніяк. Нікому житла не дають. І повторюю - жити незалежним на вулиці аж ніяк не добре. 
 
Імперія, до відома "Дрогобича", 90 років тому припинила існування.
Рейтинг: 0+ -10-
 
Адміністратор, 19:41 20 лютого 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4596 днів)