Прийшла весна, поплили ЖЕКи

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
11.03.2009
Герб ДрогобичаЗ початком нового сезона продовжуються перебудови структури міського господарства Дрогобича - як запевняє Алла Гладун, подібні зміни покликані покращити становище комунальних служб міста та якість їх послуг.

Вивіз сміття з приватного сектору, що довірили "Комбінату міського господарства" виправдав себе у вигляді надходження коштів до міського бюджету (або й не лише до бюджету?). Це було у січні цього року.

А у липні 2008 року було розформовано ЖЕК №4. Тепер така ж доля чекає і на третій ЖЕК - оскільки у них не те що на ремонти будинків, а й на заробітну плату нестача грошей. Криза...

Тепер взагалі у будинкових управ спокійне життя закінчиться - бо ж зовсім скоро "Комітету..." передадуть вивіз сміття у всьому місті, що разом з платою за користування ліфтами може відчутно відбитися на фінансовому становищі ЖЕКів.

У майбутньому планується роботу житлово-комунальних господарств повністю перевести у приватний сектор - хоча, такі плани існують вже дуже давно, та до втілення їх поки що у влади руки не дійшли.

Чекати, що після того, як приватники будуть допущені на ринок житлово-комунальних послуг, рівень власне цих послуг різко зросте - марно. Адже більшість людей з функціонуючих будинкових управ (або й керівництво) просто змінять вивіску і стануть приватними.

Факти maydan.drohobych.net
Переглядів: 5831

Коментарі (1)
 
:x
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ -10-
 
васса, 18:18 13 квітня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3731 день)