Дрогобич Інфо нічого не бракує!

Надрукувати
Життя сайту
08.04.2009
Герб ДрогобичаОсь і завершуємо всім набридле опитування "Чого бракує". Попри всі недобрі сподівання, воно показало що маємо ми дійсно лояльну аудиторію; показало що ви, наші читачі і відвідувачі, цінуєте нашу роботу. Це надихає на подальшу роботу - тим більше що скоро Дрогобич Інфо виповнюється рік.

Голосування тривало 37 днів (з 2 березня по 7 квітня цього року). Всього на питання "Чого, на Вашу думку, бракує на цьому сайті? Або що треба змінити?" відповіло 74 чоловік.

Змінити статті захотіло 3 осіб (4%) - вочевидь ті декілька недоброзичливців, яким вічно не по душі наші публікації і оригінальна думка в них.

Зміни оголошень та зовнішнього вигляду сайту прагнуть по 4 відвідувача (5%) - у дечому з ними можна навіть погодитися.

Бракує об’єктивності у наших статтях 7 читачам (9%) - чи це не ті люди, які потрапляють під нашу критику негідними вчинками, або їм подібні?

Більше новин хочуть 10 відвідувачів (13%). Хочемо запевнити вас, що пишемо про все цікаве у цьому місті. Що не потрапляє у новини та плітки, з’являється у хроніках. Звісно ж, не будемо висвітлювати абсолютно все типу "у баби Валі сьогодні збігло молоко" чи "дід Василь купив кілограм м’яса на ринку". Laughing

Розваг бракує 16 людям (21%) - тут їм нічим не зарадиш. Хіба що прочитати розділ сайту "Дозвілля" і піти порозважатися.

І, нарешті, про те що "Нічого не бракує, все добре" заявили 30 читачів (40%). Давно у наших опитуваннях не було такої одностайності. Ми дуже вдячні тим, хто проголосував за цю відповідь, і тим хто можливо так вважає - така думка є найкращою нагородою для редакції.

Звісно ж, ми хотіли лише бачити, що думають наші читачі. Але якщо у когось, кому щось не вистачає на цьому сайті, є конструктивні пропозиції - ви завжди можете написати нам. Запевняємо - відповідь отримає кожен.
Переглядів: 4594

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5867 днів)