Руйнують пам’ять наших дідів?

Надрукувати
Новини
09.04.2009
Велика Вітчизняна ВійнаТепер, коли наші люди потерпають від економічної кризи і спостерігають над неспроможністю української влади що-небудь зробити, чи хоча б об’єднатися, утворилася надзвичайно сприятлива пора для відновлення націонал-соціалізму (читай: фашизму). І одним з перших проявів цього бачимо категоричне бажання "провести" руйнування пам'ятників жертвам Другої Світової війни – воїнам Радянської армії та наругу над їх похованнями.

Неодноразово ми писали про прояви неонацизму на Заході, на Львівщині, зокрема навіть у Дрогобичі. Розпалювання міжнаціональної ворожнечі, поділ українців по мовному признаку, возвеличення фашистських прибічників - це далеко не повний перелік подвигів "ультраправих".

Зараз, прикриваючись назвами "народні", "національні" і вигаданими "вимогами виборців" вони вимагають руйнацію пам’ятників, або перенесення їх начебто "згідно норм християнської моралі" - хоча християн серед тих солдатів було менше половини.

У той же час прекрасно розуміючи, що таке рішення є порушенням чинних нормативно-правових актів України, які стосуються вшанування пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні, а також підписаних Україною міжнародних угод, які є складовою та невід’ємною частиною законодавства України.

Роблячи з солдатів Червоної Армії загарбників, окупантів, наші псевдопатріоти "забувають", що можливо там лежать кістки і їхніх дідів чи прадідів.

Дивно, але сучасна пропаганда намагається "зменшити" страхіття фашизму, в той же час малюючи неймовірні жахи життя у Радянському Союзі. При чому у всьому і завжди звинувачується або СРСР, або Росія - залежно про який час говориться, та завжди винуватий "хтось".

А наш сірий люд, який скоро залишиться без штанів при такій владі, не думаючи, викрикає "славу" проамериканським "свідомим" провокаторам - хоча вже раз і попеклися, на Майдані 2004 року...

Задуйматеся, що з такими темпами через 50-100 років наші нащадки про сьогодення напишуть як про "націоналістичний режим" і "неонацистський терор".
Переглядів: 1015

Коментарі (1)
 
правельно.  
ті хто на фронті воював, нівчому не винні
Рейтинг: 0+ 0-
 
дрогобицький, 11:31 09 квітня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)