Дрогобич має одного мера - дитячого

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
10.04.2009
ДітиДитячому меру пощастило більше реального - він протримався на посаді повний термін, його не скинули дитячі депутати. І скоро у Дрогобичі відбудуться треті вибори дитячого мера - дітлахи навіть проводять передвиборні програми, копіюючи дорослих.

Залишається надіятися, що дитяче самоврядування не братиме приклад зі старших колег, для яких влада в місці була, є і буде лише "кормушкою". Хоча це стосується не лише міста, ситуація в державі не інша.

Нагадаємо, що дитячого мера з-поміж себе обирають учні старших класів шкіл, гімназії та ліцею, і молодших курсів училищ та технікумів. 8 квітня у міській ратуші восьмеро кандидатів виступили з представленням своїх передвиборних програм.

Протягом двох тижнів пройдуть їхні "кампанії" по навчальних закладах міста, 27 квітня будуть проведені дебати, а 30 квітня - власне вибори.

Цікаво, чи дає щось оце перебування на посаді дитячого мера учням? Вочевидь дає, бо лізуть на цю посаду, як мухи до ... меду, скажімо.

Цього року завершується термін "діяльності" дитячого мера Дмитра Можаровського, про якого ми писали ще минулого року, як і про його "видатну" діяльність.

Офіційно дитячий мер є радником міського голови з проблем молоді. Оскільки у нас міського голови нема, то бідному Дмитру певно і радити було нікому. А щодо діяльності дитячого мера - кілька укрпоп дискотек у Центрі молоді, де зібрано трошки грошей, і впровадження безглуздих гасел (які хтось написав) - ось і вся діяльність. Вірніше, бездіяльність.
Переглядів: 4865

Коментарі (1)
 
Треба було звіт слухати а не писати казна-що
Рейтинг: 8+ 0-
 
абв, 21:19 07 травня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5864 дні)