Град у рідному місті

Надрукувати
Фоторепортаж
11.04.2009
ГрадСьогодні (11 квітня 2009 року) жителі Дрогобича могли спостерігати рідкісне природне явище - град. У нашій місцевості такий вид опадів та ще й такій кількості (майже суцільне покриття землі) зустрічається зовсім рідко.
(натисніть на фото для перегляду, всього у статті 4 фото)

Ті ж, хто не зумів вчасно сховатися, могли не лише спостерігати це явище, а й випробувати його на власній шкурі. Адже нинішній град убити не міг, але дошкулити міг запросто.

Адже град - це не що інше, як частини льоду круглої чи неправильної форми, від 1 мм до кількох сантиметрів у діаметрі. Причому кожна градина складається з декількох шарів льоду, переважно неоднакових.

Розпочався град у Дрогобичі приблизно о 17 годині після обіду з невеликих за розмірів льодяних кульок. Такий "розгін" тривав декілька хвилин - а далі стихія розгулялась на повну. Дорога була в суцільному льодовому покритті, вулиці вимерли - перехожі сховалися, а водії старалися заїхати в автомобілях під крони дерев і перечекати.

Добре, що таке "льодометання" тривало лише декілька хвилин (близько 5) - після того пішов густий дощ, який швидко розтопив лід. Хоча деякі градини не так легко топилися - бо найбільші з них сьогодні досягали 3 см.

Варто відмітити, що хмара пройшла над містом з півночі на південь, посипаючи градом усі райони Дрогобича. А літній уже очевидець відзначив, що такого інтенсивного льодопаду не бачив змалку.
Переглядів: 5796

Коментарі (3)
 
шановний, чому ви стераєте коменти інших людей?
Рейтинг: 0+ -9-
 
, 22:51 14 квітня 2009 р.
 
Які коментарі або яких людей маєте на увазі?
Рейтинг: 6+ 0-
 
Адміністратор, 23:02 14 квітня 2009 р.
 
Насправді Серйозний градопад розпочався близько 21-ї години,  
а в обід була лише злива з кількома градинками. 
Пишіть достовірну інформацію любі мої!  
 
Любий наш, це стаття дворічної давності, не лінуємося подивитися на дату публікації.
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 09:45 29 травня 2011 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5864 дні)