Лікарі виконують роботу міліції

Надрукувати
Плітки
13.04.2009
МіліціяУ середу (8 квітня 2009 року) на приймальне відділення лікарні №1 м. Дрогобича (що знаходиться на вулиці Шептицького) о 16 годині дня було вчинено напад із застосуванням фізичної сили.

Постраждали лікар-травматолог (жінка) і заввідділенням, яких нападники побили. Зловмисників було троє - і як відзначають самі лікарі, щонайменше один з них був або п’яний, або "під кайфом".

Що хотіли невідомі, і чого добивалися - невідомо. З місця пригоди вони зникли у невідомому напрямку. 

Їх наміри могла вочевидь з’ясувати б міліція. Але наряд прибув на місце пригоди аж за 40 (!) хвилин після виклику. Записали прикмети нападників, опитали очевидців - і були такі.

Сьогодні понеділок, але від правоохоронних органів немає ніяких повідомлень про хід справи. Міліція винних не знайшла. На 98% такі і подібні справи стають "глухарями" - тобто нерозслідуваними.

Так, лікарів у районі немало, і існує певна солідарність. Але міліціонерів ще більше, солідарність між ними також в рази більша - а толку? У даному конкретному випадку результат відсутній.

Ось і виходить, що лікарі можуть виконувати свою роботу, навіть із загрозою для здоров’я (а деколи і життя). А міліція не здатна навіть хуліганів знайти.
Переглядів: 5143

Коментарі (2)
 
толку з вашоы статты
Рейтинг: 0+ 0-
 
дрогобичанин, 22:15 19 жовтня 2009 р.
 
лікарі ніколи непрацюють собі взагрозу бо бояться залишитися без вдячності
Рейтинг: 8+ 0-
 
перевірено особисто, 21:31 27 липня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5867 днів)