Маршруток не спинити

Надрукувати
Плітки
08.05.2009
АвтоПро заборону міським маршрутним таксі зупинятися у невстановлених для цього місцях заявила секретар міської ради Алла Гладун. Добре, що не всі її ідеї-фікс втілюються в реальність - а то з Дрогобичем би дійсно відбувалися неймовірні речі.

Підлеглі пані Гладун з економічного відділу отримали доручення домовитися з керівниками підприємств, що займаються пасажирськими перевезеннями в місті.

А сама Алла Гладун звернулось до керівництва міського ДАІ вже з вимогою забезпечити виконання водіями маршруток такого розпорядження на вулицях міста.

Добре, що все це лише слова - бо ж забезпечити виконання такого рішення пані Гладун може лише на рівні міста.

Але сама в.о. мера забуває, що спеціально обладнаних зупинок у місті не так вже й багато. Особливо в центрі. А йти до найближчої зупинки не завжди зручно, особливо літнім людям чи пасажирам з багажем.

Звідси видно, що сама пані Алла не часто користується послугами громадського транспорту. А якщо і користується, то не зважає на можливі інтереси пасажирів чи самих перевізників.

Факти maydan.drohobych.net
Переглядів: 3401

Коментарі (2)
 
Правильно потрібно наводити порядок, а то наші пасажири вже й 2 метри пройти не можуть , а в усьому звинувачують водіїв!
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ 0-
 
Світлана, 19:04 23 травня 2009 р.
 
Сьогодні пронаблюдала рух маршруток по вул, Г РУШЕВСЬКОГО, I дійсно маршрутки почали їздити по правилах, Зупиняються тільки по зупинках, А ще величезне прохання поставити світлофор навпроти школи n14, рух машин ужасний
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 3+ 0-
 
Любов, 19:12 23 травня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3731 день)