Підсумки конкурсу дитячого малюнку

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) Наталя КОПИЧИН   
19.06.2009
ДітиЗ 27 квітня по 27 травня тривав конкурс дитячого малюнку "Намалюй собі Життя". Організатором конкурсу є інформаційно-консультаційні центри Недержавного пенсійного фонду "Покрова" у Самбірсько-Дрогобицькій Єпархії. 8 червня відбулась виставка усіх робіт конкурсу та нагородження переможців у Єпархіальному центрі душпастирства молоді в м. Дрогобич. З 15 червня по 15 липня найкращі роботи конкурсу виставлені у Єпархіальному музеї Самбірсько-Дрогобицької Єпархії в м. Трускавець, вул. С. Бандери,19. У конкурсі взяло участь понад 190 малюнків.

 

Переможцями конкурсу стали:

1 вікова категорія (4-6 років):

1 місце Витівський Дмитро, м. Самбір;

2 місце Петранівська Валерія, м. Трускавець;

3 місце Колтун Дарина, с. Лішня.

 

2 вікова категорія (7-11 років):

1 місце Спутаник Оксана, м. Сколе; Матківський Іван, с. Купновичі;

2 місце Іванчук Володимир, с. Монастирець;

3 місце Тарнавська Анастасія, м. Сколе; Оліярник Маркіян, м. Борислав.

 

3 вікова категорія (12-14 років):

1 місце Монастирський Андрій, с. Монастирець;

2 місце Онисько Іванна, с. Орів;

3 місце Сендак Анна,м. Старий Самбір.

 

4 вікова категорія (15 -19 років):

1 місце Пиж Ярослав, м. Борислав;

2 місце Козопас Світлана, с. Стрілковичі;

3 місце Колос Жанна, с. Орів.

 

Чимало робіт було високого рівня майстерності, але не повністю відповідали умовам конкурсу. Ці малюнки виділили в окрему групу - позаконкурсні роботи:

Оригінальна техніка виконання: Мищак Марія (смт. Підбуж), Кушнір Божена (смт. Підбуж);

За композиційне та технічне вирішення: Галатяк Марія (смт. Підбуж), Долик Люба (с. Стрілковичі), Кріль Аліна (м. Борислав), Чубик Христина (м. Стебник);

За високий рівень виконавської майстерності: Кацеляк Марія (м. Борислав), Склярська Ольга (с. Стрілковичі), Стангурський Данило (м. Дрогобич), Сторчоус Оля (м. Трускавець), Добош Мар'яна (м. Трускавець), Федис Юрій (с. Нижні Гаї), Тацей Надія (с. Козьова), Щербанович Назар (м. Сколе), Петегирич Ігор (смт. Підбуж), Копитчак Тетяна (смт. Підбуж), Клюс Наталія (с. Стрілковичі), Тацей Олександр (с. Козьова), Юськів Софія (с. Нагірне), Пацай Андрій (м. Старий Самбір), Чапля Остап (м. Дрогобич), Кушнір Андрій (м. Дрогобич);

За філософське осмислення теми: Вітюк Оля (смт. Підбуж), Галишин Юлія (смт. Підбуж), Кішко Оксана (м. Стебник).

Спеціальні призи від голови ради фонду "Покрова" та генерального координатора інформаційно-консультаційних центрів НПФ "Покрова" отримали: Матківський Іван та Склярська Ольга.

Усі учасники були нагороджені подарунками та дипломами за участь, а переможці та автори позаконкурсних робіт ще і призами та грамотами.

Переможцями художньої студії, що була відкрита 8 червня безпосередньо на виставці, стали: Склярська Ольга, Пиж Ярослав та Козопас Світлана. Жюрі для оцінювання цих робіт склали самі учасники цієї студії.

 

Малюнки дітей можна переглянути у нашій фотогалереї, у категорії "Намалюй собі життя ". 


Переглядів: 7901

Коментарі (13)
 
Как прекрасно, детям сделали праздник, им есть к чему стремиться. В таком возрасте стремление-главный двигатель к результатам. 
обратите вниманме, судя по коментариям это никому не интересно, нужны интриги, борьба за власть, ешё какой нибудь дебилизм. 
Рагули-не ломайте детям детство, ДУМАЙТЕ О НИХ!
Рейтинг: 5+ 0-
 
Алексей, 00:23 21 червня 2009 р.
 
Олексій! Бачу що ми залишаємось в неті двоє.Моя племінниця до сьогодні згадує конкурс 2006 року.Дитина отримала грамоту та пачку олівців, після цього пішла вхудожню школу і тепер виглядає , що банальний конкурс став шляхом в майбутнє.Чомусь не бачу переліку депутатів в списку спонсорів! До виборів ще далеко?
Рейтинг: 0+ -7-
 
Довбуш, 16:20 25 червня 2009 р.
 
Уважаемый Довбуш, эту страничку смотрим только мы с вами, и еще админ просматривает, кто чего написал. Людям, как и во все времена надо было только зрелища. Им плевать на детей... 
На этот дебилизм и расчитывют во время вборов. 
РАГУЛИ, Я ВАМ ЗЛА НЕ ХОЧУ- ПРОСНИТЕСЬ, СТРОЙТЕ СВОЁ БУДУЩЕЕ!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Алексей, 02:32 26 червня 2009 р.
 
Посмотрите на фотку, какие счастливые и искренние лица!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 02:33 26 червня 2009 р.
 
Рагуль це вроджене, иому високих матеріи не зрозуміти.((((((
Рейтинг: 0+ -7-
 
макс, 09:13 26 червня 2009 р.
 
Не чочу обидить, большинство, но рагулизм это не национальность, это стиль жизни. Не привращайтесь в рагулей!
Рейтинг: 0+ -4-
 
Алексей, 02:07 28 червня 2009 р.
 
Вся проблема в тому, що наші депутати не бачать проблем, ні в чому , тільки відсутність помиїв в кориті.Не чув я щоб Фідики та інше... привезли дітям цукерочків, а гавкають найголосніше.Сдпушники час від часу дітям, то телевізор, то памперсів підвозили.Для підлітків в місті крім парку Бандери, де сидять та пють та курять всіляку гидоту нема куди подітись(басейну нема, спортзалу нема , палац піонерів продали, станція юних техніків на підході).А відділ молоді та спорту є, а роботи нема .Відмазкаи одна немає грошей, а на лікування наркоманів та алкоголіків є.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Довбуш, 16:40 01 липня 2009 р.
 
Діти... Майже всім посадовцям дорогі лише власні діти. Чужі то так... не наші.  
 
А хоча мали б пам’ятати, що чужих дітей не буває, тим більше для представників влади.  
 
Добре, що християнські релігійні установи ще звертають увагу на приципи милосердя та людинолюбства, а то б...
Рейтинг: 0+ -5-
 
Адміністратор, 16:55 01 липня 2009 р.
 
мені дуже приємно, що Ви не залишились байдужими, прочитавши цю статтю, та залишили свій коментар.  
Участь у конкурсі брали всі діти, які хотіли це зробити, незважаючи на свої здібності та походження. 
діти - це такий талант!  
їхні чисті серця можуть змінити нашу "засмічену свідомість"
Рейтинг: 4+ 0-
 
, 17:11 03 липня 2009 р.
 
Могла б не реагувати на хамство та все таки відповім тим, хто вважає себе 
"надлюдьми", судячи інших. 
Справжнє меценацтво чи благодійність повинне бути тихим.І перш, ніж робити оцінки, поцікавтеся хто виготовив завісу в будинку культури,  
хто подарував гімназії штори у бібліотеку чи кабінет психології, поцікавтеся в хто виготовив костюми для дітей СШ №1 , в яких вони два роки поспіль вигравали перше місце у Всеукраїнському змаганні пожежників...Подарувати школі два м"ячі на шкільній лінійці і показати який я благодійник-це лицемірство , а не меценацтво.Довбуш чудово знає про кого я пишу. 
Судячи з ваших коментарів, бачу людей, яким точно байдуже до дітей, до підприємців , до рідного міста.Ви циніки, у яких не склалося у сім"ї, яких не долюбили батьки, які всі свої проблеми і комплекси переносять на інших .Рекомендую запам"ятати фразу Епіктета "Стан і властивість невігласа:ніколи не чекати користі і шкоди від самого себе, а тільки ззовні.Стан і властивість розумної людини:всяку користь і всяку шкоду очікувати тільки від самого себе". 
Огляніться навколо себе і з такими принципами ви побачите біля себе дуже нещасних своїх близьких.Наведіть порядок в своїй душі, а потім беріться судити інших.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Фідик Л., 23:26 03 липня 2009 р.
 
Знаете, г-жа Фидык, огромное Вам спасибо, что находите силы и возможность помогать окружающим, но Вы сами расказали о своих заслугах, а надо ли было. ВЫ хотите закрыть Довбушу рот? Даже если Вы станете золотой, Вам этого не удастся сделать, у него есть своё мнение. Рассказать об этом для оценки в обществе? Так этот сайт читают не более 40 человек, для города этого мало. Странно, что организаторы сайта не стремяться расширить круг читателей.  
У меня к Вам вопрос: Вы поддерживаете упорядочение рынка? И проголосоваали ли на сессии за право прочитать обращение Партии Регионов по этому вопросу? И что Вы считаете нужно делать с рынком в центре города?
Рейтинг: 0+ -3-
 
Алексей, 00:50 04 липня 2009 р.
 
Роботу по залученню читача було проведено, та лінивих і байдужих не заставиш силоміць ворушити мізками, напружувати звивини. 
 
Тому, Олексію, маємо те, що маємо. Хоча це не межа. 
 
P.S. Вочевидь, питання про голосування не до нас, оскільки не маємо жодного відношення до міської ради.
Рейтинг: 0+ -8-
 
Адміністратор, 07:32 04 липня 2009 р.
 
до 15 липня найкращі роботи конкурсу виставляються у Єпархіальному музеї Самбірсько-Дрогобицької Єпархії (м. Трускавець, вул. С. Бандери, 19). 
Дайти собі можливість відчути себе дитиною з великими мріями!
Рейтинг: 0+ -9-
 
, 15:08 06 липня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4554 дні)