Місто втрачає універмаг?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
05.07.2009
ХатаНезаслужено обійшли увагою таке важливе рішення сесії міської ради, як приватизацію універмагу - адже у міста майже не залишилось вже таких об’єктів. Зважаючи на продаж колишнього кінотеатру "Прометей" всього лиш за 2 млн. грн., "ціна" універмагу вражає.

 

 Давно вже на торгівельний комплекс "Універмаг" точили зуби заможні люди нашого міста. Такі, як покійний Остап Чайківський чи Микола Лагодич. Причому, хотіли придбати будівлю шляхом викупу у трудового колективу - тобто, фактично за безцінь.

 

Тепер (2 липня 2009 року) міська рада прийняла рішення про приватизацію універмагу на аукціоні. Причому, 15 млн. грн. - це лише стартова ціна. Планується, звісно, що всі кошти підуть у міську скарбницю - сподіваємося, Гук припильнує.

 

Гроші, звісно, потратять на ремонти доріг і благоустрій міста. Такої суми має вистачити вже на відчутні для ока результати. Але це лише цього року.

 

Що робитиме міська влада, коли буде нічого продавати? Чи ми живемо по принципу "після нас хоч потоп"? Дивлячись на вчинки окремих високопосадовців, саме це і спадає на думку - їм навіть не потрібно буде йти на другі вибори, вже і так нажилися.

 

P.S. Найбільша ймовірність того, що куплять наш універмаг зовсім не дрогобичани.


Переглядів: 6186

Коментарі (28)
 
Пану Гуку певно треба  
виспатися може тоді бредові ідеї не будуть приходити до його голови 
УВАГА.!
Рейтинг: 0+ -1-
 
WLAD, 10:33 06 липня 2009 р.
 
нехаи продае бо Унывермаг став таким отстоиним!
Рейтинг: 0+ -4-
 
макс, 10:42 06 липня 2009 р.
 
Адмін, а що за фото на статті.Це не універмаг. Гук залучає нових людей в дрогобич. все правильно!
Рейтинг: 0+ 0-
 
RINO, 19:08 06 липня 2009 р.
 
RINO, це не фото, а зображення :) Зображення хати, щоб цікаво було.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адміністратор, 19:26 06 липня 2009 р.
 
Зрозуміло!
Рейтинг: 0+ 0-
 
RINO, 16:46 07 липня 2009 р.
 
універмаг продадуть, а виручені кошти підуть по кишеням, і аж ніяк не на ремонт доріг!
Рейтинг: 0+ -6-
 
, 14:36 08 липня 2009 р.
 
Час покаже куди підуть ці гроші!
Рейтинг: 0+ -2-
 
RINO, 21:24 08 липня 2009 р.
 
Хай продають, Молодці депутати-15 мільйонів-прекрасна ціна за такий обєкт.За Прометей місто 
мало отримати-20мільйонів 
а не 2 .Видно Гук ні продавати не вміє , ні керувати, ні говорити. 
У Дрогобичі є Громада, а він сказав.що немає, значить не цінить тих, що за нього проголосували, вибачте не за нього а за ідею яку 
тоді проповідував КУН 
"Псевдонаціоналіста"-Гука 
Назад В Севастополь!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Громадянин Дрогобича, 11:04 09 липня 2009 р.
 
Гук вміє і продавати, і керувати, і говорити краще ніж всі разом узяті депутати нашого міста!
Рейтинг: 0+ -7-
 
RINO, 19:49 09 липня 2009 р.
 
RINO, як би ГУК вмів 
говорити, то його б з Дрогобича не гнали.В мери він пройшов через гроші Чайківського, і через те що брехав , що він націоналіст, але де ж тоді його команда націоналістів 
ГУК продав не один ПРОМЕТЕЙ, А ще боксерський клуб."Спартак", ПАРК ім. Б. Хмельницького, запівдарма віддав земельну ділянку нафтопереробному, тоді коли м. Надвірна продала таку ж ділянку в 2 рази дорожче тим самим власникам нафтопереробникам.Не хіба на Гука шукають компромат, але й він не пасе задніх, відколи прийшов не дає працювати департаменту, Базару-видно хоче , щоб і йому щось звідти перепадало.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Громадянин, 15:19 10 липня 2009 р.
 
Громадянине, це Вам певно не дає мер працювати? 
 
І ще одне - не путайте поняття.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 15:23 10 липня 2009 р.
 
Громадянине, а скажіть, будь-ласка, Який мер прийшов до влади без грошей? В нашій країні, нажаль, така система, що без грошей нікуда не пройдеш!
Рейтинг: 4+ 0-
 
RINO, 21:07 10 липня 2009 р.
 
Ганебний продаж кінотеатру "Прометей" буде плямою на совісті Гука і Ощипка до кінця їхнього життя!  
 
А земельну ділянку нафтопереробному Гук продав запівдарма обманувши депутатів - засунувши цей пункт між велику кількість інших земельних питань і поставивши на голосування рішення вцілому.
Рейтинг: 0+ -4-
 
І, 01:07 11 липня 2009 р.
 
народ ну ви сунете на мера !
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 11:53 11 липня 2009 р.
 
Макс! Ще раз переконуюсь, що людей зтверезим поглядом на життя в нашому місті не бракує.Шановним коментаторам , які пишуть вище, шановні, або ви дійсно не знаєте реальних схем, або , як казала моя бабця граєте варята.Невже ви могли повірити в те , що Гук підсунув нашим дибіликам рішення про продаж землі під нпк, і вони тупо його проголосували? Люди добрі, та там де є земельні питання наші депіки , вчать, як Отче наш.Друга річ, що вкусити їм не вийшло з того пирога, оце і мучить наших депутатів! Ви спитайте любого базарника, нехай розкаже, як проходять голосування за 2 кв.метри, а тут такий масив землі продали, підсунувши підроблені папери.Як подати запит в прокуратуру про правильність повернення мера, то ума колишнім ментам хватило.Чому, тоді ніхто з депутатів не опротестував продаж землі під нпк? Мармизяки у всіх вимащені, от і підгавкують, а не кусають. Не захищаю Гука, але плач про помсту, бридко читати , елементарне наведеннч порядку сприймається, як кінець світа, рано чи пізно бардак повинен закінчитись, і ера безнаказаності також! Повністю підтримую Макса, за рік в місті не видно, що зробили депутати, а тепер, коли є, маленькі зрушення в кращу сторону спрацьовує чисто український принцип, нехай буде гірше ніж при нас.А активістам пропоную -якщо ви статусі громадського обєднання винесіть питання недовіри депутатському корпусу на міський референдум, де ми і побачим правду.Всім доброго дня!
Рейтинг: 0+ -5-
 
Довбуш, 11:02 13 липня 2009 р.
 
Довбуш -треба обеднати зусилля розумних людеи хоча б Дрогобичі !
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 12:56 13 липня 2009 р.
 
Прихильники-бездарного мера Гука-Макс.Довбуш.АДМІН, RINO-я за це щоб недовіру оголосили всім і вічно воюючому меру, який слухаючи поради дорадників 
нічого не робить лише все руйнує замість того щоб засукавши рукава працювати 
і депутатам, які без мера  
не змогли доказати своєї 
єдності1.Ганьба всім!  
Оголошую референдум про недовіру меру та депутатам!
Рейтинг: 0+ -3-
 
Громадянин, 10:47 14 липня 2009 р.
 
ГЕТЬ МЕРА, ГЕТЬ ДЕПУТАТІВ!  
НЕ працює ніхто, МАКС навіть твій хвалений мер 
тільки воює і все ламає  
Я за РЕФЕРЕНДУМ ПРОТИ ГУКА та ДЕПУТАТІВ
Рейтинг: 2+ 0-
 
Громадянин, 10:50 14 липня 2009 р.
 
Шановний Громадянин! Непотрібно скидати в одну купку мух та котлети.Гук окремо, депутати окремо.Кожен повинен нести відповідальність окремо.Гук відповів річною відсутністю за примхою депутатів, пора і депутатам відповісти.Ми всі памятаємо з якими родами добивалася громада звіту за рік.Нема змісту ховати правду, ховають тільки брехню.На противагу депутатам, мер через місяць зустрівся з народом, правда народу було мало.Мала кількість людей на зустрічі, свідчить про повну зневіру людей до влади.Найважче будучи у владі, мати довіру у людей.А втрачену довіру повернути надзвичайно важко.Не є прихильником мера, але не хотів би бути на його місці і 5 хвилин.Тут звучать докори, а де ж його друзі націоналісти, а в нас націоналісти всі, де можна щось вкрасти.А де є потреба підставити плече, там нема націоналістів, одні Іудушки.Дивує мене позиція багатьох в неті, що мер руйнує та ламає, на сьогодні не бачу нічого поламаного та зруйнованого.Давайте дивитись на все з оюєктивної точки зору, Пропозицій не бачу?Гостроти в дискусії також. Доброго дня вам та миру!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Довбуш, 11:29 14 липня 2009 р.
 
Громадянин, а якщо трохи подумати? Недовіра всім і вся приведе лише до анархії, повного віра. 
 
Безвладдя - невже така Ваша мета? І Гук працює, лише потрібно поглянути на його дії неупереджено.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Адміністратор, 12:11 14 липня 2009 р.
 
дозвольте репліку шановний Громадянин.Моя позиція: я не за мера ні за депутатів, моя думка обективна оскільки на відміну від вас не веду дружбу не з депутатими ані з мером. якщо обетивно то мер якіи він не погании чи добрий щось тай робить, реально про иого діяльність буде видно за пів року, а робота наших славних депутатів вже видно з бюджетом(розвитку) 40, 000, 000 грн нема ні доріг , ні освітлення, художня школа і то не закінчена ну про ще говорити!
Рейтинг: 0+ -7-
 
макс, 14:02 14 липня 2009 р.
 
Что все, как трусы открещиваются от мэра? Считайте, я за него!
Рейтинг: 0+ -4-
 
Алексей, 00:59 16 липня 2009 р.
 
Шановному Олексію!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Довбуш, 12:08 16 липня 2009 р.
 
СИСТЕМА-не предмет! Систему необходимо менять, а не ломать. А методы пораждённые дедушкой Лениным Вы отрыгиваете до сих пор, между прочим некоторые политические силы на этом, даже заробатывают...  
А те кто мыслит иначе, т.е. инакомыслящие, их куда? Сибири уже нет. Срелять не гуманно. Вот и получилось, что Вы своими разговорами глубоко в "шоколаде".
Рейтинг: 1+ 0-
 
Алексей, 00:56 17 липня 2009 р.
 
Довбушу: внимтельно прочитайте коментарий от 16.07. я сказал " мало не ломать" в ответ на ваши слова...
Рейтинг: 0+ -4-
 
Алекей, 01:05 17 липня 2009 р.
 
Перестаньте говорити дурниці. Гук порядна людина. Знаєте, Ісуса Христа вбили за те що був добрий, ізціляв, помножував хліб... Хто з вас може рити проти міліцейської мафії, яка вся в партії "Батьківщина" і не знає куди йти щоб спастися від тонучого човна? А Гук постійно з ними на рогах. А ті ж люди можуть спокіно його вбити, хоча я б їм не радив, але можуть. Як багато з вас мають відвагу судитися з продажними шкурами суддями? З підкупленими свідками? А Гук боровся, і ніхто його не зламає! Той керманич якого не стараються позбутися очевидно гарно краде зі всіма іншими, тут особливих поясненнь не потрібно. Ви подивіться що бандити міської ради зробили за час коли не було Гука? Перше, що тільки сліпий не може помітити: де поділася бруківка з площі? А я бачив як машина гарненько підбирала її і відвозила в невідому напрямку. Що, викинули? Ой ні, мої дорогі, німці по цілій Україні іздили зі спробами купити історичну бруківку.А що зарас стоїть там? дешевий порозколюваний асфальт. А слкільки з вас знає той факт, що Гуку передали в руки казну з нулем на рахунку? Де гроші поділися, що зробили? А де був Кондзьолка? Радзієвський? і інші, які рвуться до влади? Тільки тепер появилися і починають повчати які вони "господарні" і одним словом "незамінимі". І ще їм морда відкривається говорити про театри і парку Богдана Хмельницького... Які мудрі...хотіли рідному підприємству, яке кінці з кінцями зводить (нафтопереробний) продати ділянку за більше грошей! Ах який ти мудрий брате! Ти напевно ніколи не чув і не знав яким способом купляються підприємства? Так от я тобі пояснюю, тупому і неосвідченому, що, ДНПЗ як і багато інших підприємств хочуть купити, але не за таку ціну як треба, а за безцінь. Шоо для того робиться? Не постачається нафта, штучно гальмується виробництво і рентабельність. Для чого? Та для того, щоб його зробити банкротом, дурню! А коли підприємство й банкрот, його купляється за безцінь! Тоді приходить новий власник, імя називати не буду. А ти тормозе хотів щоб в такій цитуації дорожче земельну ділянку продати? Добре що дали і те що дали! Ти хотів з олігархами воювати? Будь-ласка! Вперед, але крім Гука на разі я нікого не бачив!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Вася, 20:51 20 липня 2009 р.
 
Це все звичайний ДУРДОМ!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Патрійот, 18:54 03 серпня 2009 р.
 
На фонтан біля ратуші!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Толік, 19:24 13 листопада 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5823 дні)