Чергова невдача Кондзьолки

Надрукувати
Плітки
14.07.2009
РатушаБагато дрогобичан знають ім’я Володимира Кондзьолки. Звісно, людину, яка 3 або й 4 рази балотувалась на посаду міського голови неможливо не знати (довгий час після виборів агітаційні листівки з фото ще висять на стінах). Але мало хто знає про неполітичну діяльність пана Кондзьолки - точніше, про діяльність його товариств та організацій.

 

 

Починав пан Володимир з ТзОВ "Комп’ютерна група" - де спочатку продавав комп’ютери та комплектуючі, а потім і надавав різноманітні тематичні послуги. Тепер це діло продовжує магазин "Комп’ютерний Всесвіт".

 

Далі одним з "пасинків" групи було товариство "Юрій Дрогобич" - ніби і окрема організація, яка опікувалася сайтом drohobych.com.ua з назвою "Дрогобич – королівське місто". Варто відмітити, що сайт займається в основному передруком статей з паперових періодичних видань, і позитивної оцінки не заслуговує.

 

Не описуючи детально інші етапи в житті Володимира Кондзьолки, варто зупинитись на його теперішньому дітищі -  "Центрі енергозбереження й альтернативної енергетики". Шукаючи заробітку, добродій Кондзьолка побачив для себе вигоду у встановленні індивідуального опалення для фізичних осіб - чим і було викликане створення даного "центру".

 

Теоретично, керівник там  пан Крамар, але фактично самі розумієте хто. Ось тому і зайнявся даний "центр" співчуттям населенню - відстоюванням тих мешканців квартир, яким не дають дозвіл на автономне опалення.

 

У прагненні заробити більше альтернативним шляхом ці люди навіть звинувачують КП "Дрогобичтеплоенерго" у навмисному перешкоджанні людям в отриманні дозволів і т.п. Ще б пак - менше дозволів, менше заробітку.

 

Вищезгадана ница подоба сайту  drohobych.com.ua тепер відробляє вкладені гроші - на ньому публікуються статті про те, яка погана наша влада, що не дозволяє людям дати заробіток панам Кондзьолці та іншим із шановного товариства. 

 

Тому, придумавши в травні 2009 року цілу "концепцію" про те, як покращити енергетику Дрогобича, а заодно і власне матеріальне становище, Володимир Кондзьолка почав посилено лобіювати видачу дозволів громадянам у міській раді. Не жаліючи на це ні коштів, ні зусиль.

 

А тут таке прикре розчарування:  вчорашнім рішенням сесії міської ради дозволено відключати від центрального опалення лише цілі під’їзди або будинки. Тепер слід чекати на сайтику тому жалісливої статті на тему, який то злий дядько Гук, і який несправедливий.

 

Але ми віримо у пана Кондзьолку, який (як завжди) придумає ще щось на користь собі і на втіху нам.


Переглядів: 8397

Коментарі (82)
 
Привіт, усім.З Кондзьолкою горілку не пив і автономне не ставлю.Тому постараюсь бути обєктивним.Позитив автономії-1)економія газу, 2)економія коштів громадян, 3)економія коштів бюджету, які йдуть на утримання та дотування КП Теплоенерго, 4)перекриття каналів відкату в КП Теплоенерго, 5)зменшення черг в Ощадкасі(платимо лише за газ, а не газ+тепло), 6)економія коштів за лишню квитанцію по теплу(3 грн.з квартири).Недоліки-1)звільненя працівників КП Теплоенерго.Може хтось добавить.На сайті часто лунають лозунги, щоб пропонувати нові ідеї, думки, тощо, а тут сарказм. Кондзьолка пропонує і робить(на мою думку).А те, що він хоче на цьому заробити, то який бізнесмен не заробляє.Хай дає рентабельність5-7% і вперед.А дертиме шкуру, то люди підуть до інших.Адмін, прповеди опитування, хто хоче автономне опалення.
Рейтинг: 1+ -1-
 
Тед, 21:14 14 липня 2009 р.
 
В догонку.Коли хтось критикує Дрогінфо, то адмін каже, що має право писати, що завгодно.А чому це забороняє адмін сайту Кондзьолки? :sigh
Рейтинг: 1+ -2-
 
тед, 21:39 14 липня 2009 р.
 
Погоджуюсь з думкою попереднього коментаря.
Рейтинг: 2+ -1-
 
Українець, 21:40 14 липня 2009 р.
 
Теде, ми не обговорювали "за" чи "проти" автономного опалення. Ми старалися пояснити, як може людина лобіювання власних інтересів представляти як вболівання за громадян, розумієте? 
 
Про адміна сайту Кондзьолки не знаю нічого.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 10:28 17 липня 2009 р.
 
А ще був такий прикол з його сайтом *** ламали його перед виборами причому двічі. Другий раз ще прикольніше розписали, нажаль скріна немаю. Лох він одним словом, якщо виставляє себе як компютерника а сайт неможе зробити щоб не ламали :grin
Рейтинг: 0+ -3-
 
, 22:45 15 липня 2009 р.
 
Не бачу нічого поганого у такій підприємницькій діяльності інтереси якої збігаються з інтересами громадян. 
 
Ну і як завжди виникає досить таки цікаве питання: Чи користується начальник КП Теплоенерго послугами КП Теплоенерго за якість та надання яких він відповідає :? ...Правильно, НЕ КОРИСТУЄТЬСЯ, у нього автономне. Це те саме, що говорити: ЗАЗ - хороший автомобіль! при тому піднімаючи мито (читайте: затягувати або відмовляти у дозволі на автономне опалення) на закордонні авто, а самому їздити на Мкрседесі =\ Якось так... Виходить інтереси влади НЕ збігаються з інтересами громадян...
Рейтинг: 1+ 0-
 
Студент, 23:34 15 липня 2009 р.
 
Не верю в искренность решения, больше поверю, что цену набивают. До этого обещал по 200, а теперь нужно предлогать не менее 600, а может и того больше, каждому...Все умеют считать прибыли...И кто захочет такой лакомый кусочек отдать. 
ЗРИ В КОРЕНЬ!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Алексей, 01:04 16 липня 2009 р.
 
Дуже сподобався коментар Студента і порівняння з вітчизняним автопромом - 100% правда. 
 
Олексію, дасть і по 1000, щоб дістати можливість на людей мати добрі бариші.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адміністратор, 07:40 16 липня 2009 р.
 
Є бізнесмени, які мислять дрібненькими категоріями, а є пацани масштабні, як от пан Кондзьолка.Не заперечую, що економити енергоносії потрібно(назло москалям), але немає потреби пропихати свій бізнес маскуючи його під потреби народу.Якщо пан Кондзьолка такий розумний енергетик, напевно знає, що в кожному будинку живе пару сімей, які не мають змоги купити дітям взуття до школи, для яких автономне опалення як сон, при умові встановлення автономного опалення в такому підїзді, хоча б третиною громадян, розбалансується система, і бідося буде
Рейтинг: 3+ 0-
 
Довбуш, 11:08 16 липня 2009 р.
 
Сорру!
Рейтинг: 0+ -3-
 
Довбуш, 11:43 16 липня 2009 р.
 
розкажу чесним підприемцям які результаті від відокремлення від центрального опалення!
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 11:59 16 липня 2009 р.
 
Центр енергозбереження займається не лише індивідуальним опаленням а технологіями енергозбереження вцілому. Ваша інформація недостовірна. 
В демократичній державі дозволено усе що не заборонено, у тому числі правовими методами просувати будь-які ідеї. Ідея Конзьолки вигідна як для нього, так і для окремих громадян, так і для держави в цілому. І якщо хтось не може встановити індивідуальне опалення це не демократично.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Роман, 12:04 16 липня 2009 р.
 
Довбуш як завжди - коротко і влучно. Ми й забули написати, що Кандзьолкін сайт співає пісні під дудку Яценюка. 
 
Романе, фраза "якщо хтось не може встановити індивідуальне опалення це не демократично" звучить по меншій мірі безглуздо.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 16:49 16 липня 2009 р.
 
знову мушу давати уроки Адмін мені скоро треба буде доплачувати за навчання і косультаціи маибутнім економістав практикам !
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 17:57 16 липня 2009 р.
 
забув ціни в гривнях
Рейтинг: 1+ 0-
 
м акс, 17:57 16 липня 2009 р.
 
Давая возможность устонавливать автономное отопление, власть лишний раз показывает свою импотентность. Завтра, как только газ станет не досягаем, а так будет, у России это одна из основных статей дохода государства и мыслят на перёд, и думают о том, как им в будущем поднимать страну, а лучше это делать за наш счёт, тогда все открестятся от народа, вроде бы как сами хотели. И опять будут радоваться- очередная победа над собственным народом!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Алексей, 01:25 17 липня 2009 р.
 
Надзвичайно цікава статья. Одна тисяча людей, котрі хочуть встановити індивідуальне опалення у м.Дрогобич - то все прибічники п.Кондзьолки. Виходить що збурені громадяни зазомбовані. Я по правді кажучи сам хочу встановити індивідукальне опалення, а вельмишановне панство на чолі з міськими посадовцями мені у цьому праві відмовляють.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дрогобичанин, 09:31 17 липня 2009 р.
 
Я не знайомий з Кондзьолкою, але мені дуже цікаво, а чому адмін так категорично негативно ставиться до Кондзьолки і його пропозицій. Бачу в адміна так само є власні інтереси. Тобто він кормиться з "кормушки" КП Теплоенерго (хто пробував відєднатись від їх послуг знає які там зараз ціни!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Ігор, 09:34 17 липня 2009 р.
 
Все ми детально читали і аналізували. Але гроші бідним і т.п. мають йти з бюджету кому? Правильно, добродію Володимиру, що буде ставити опалення. 
 
І ще одне, до всіх - невже мислимо так примітивно, що вважаємо кожну критичну статтю "заказною"? 
 
"Кормушки"? Ігоре, я Вам можу закинути те, що Ви пишите за гроші Кондзьолки, адже так? :x 
 
І ще одне - хтось з попередніх правильно писав, що автономне на Заході у багатоповерхівці це рідкість! Нам не автономне треба, а щоб хоча половина тих грошей пішла на реконструкцію тепломереж! Тоді буде євро центральне опалення. 
 
А то лише уявість собі, що кожна квартира 8-10 тисяч грн. як мінімум платить таким ось кондзьолкам і бригадам, що ставлять опалення. 
 
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 10:23 17 липня 2009 р.
 
Ігор, чи то пак Дрогобичанин, чи Андрій (в статті про Гука) - так хто з "кормушки" годується? Ви додаєте під різними іменами коментарі в тій же статті.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Адміністратор, 10:23 17 липня 2009 р.
 
Яка гарна дискусія!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Довбуш, 12:48 17 липня 2009 р.
 
До Адміна: навіть немаю що сказати... логіка і не ночувала. Під одним IP може брати участь в дискусії не тільки одна людина, Вам як адміну сайту мало бути це відомо. :grin  
 
По економіці: Дуже просто; зараз мій сусід з верхнього поверху платить 50 грн. в місяц за газ, маючи автономне опалення, та гарячу воду. Я плачу 400 грн за центральне опалення і 130 грн за гарячу воду від боллера. Тобто в 10 раз більше. От і вся економіка. Якщо теплоенерго запропонує кращі тарифи я викену котел (якщо він у мене буде) і підєднаюсь до центрального опалення. Або поставлю електричний, чи соняшні колектори... 
 
По заробітках пана Кондзьолки: я особисто знаю 6 ліцензованих організацій у м.Дрогобич, котрі змонтують мені систему автономного опалення. І абсолютно не факт що я звернуся до Центру енргозбереження.  
 
Вибори, до чого тут вибори, Кондзьолка на президенти вроді не балатується? А якщо до місцевої ради чи мера, тоже не факт що проголосую... 
 
Вислів:"масу грошей що люди вбахали в а.о. потрібно перенаправити на модернізацію теплоенерго" навіть нема що обговорювати. Ви дайте нам свої гроші а в наступні 10 років ми вам може щось покращимо, та тупо гроші людські розкрадуть і забудуть про їхнє існування.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Дрогобичанин., 13:16 17 липня 2009 р.
 
2Admin 
Те що є різні пости з одно ip ще не значить що це одна людина.  
 
но! Варто лиш зайти на Вашу головну сторінку, що б зрозуміти під чию дудку Ви танцюєте. Тому таким як Ви, заангажованим людям, вести вільну дискусії напевно дуже тяжко.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Mirko, 13:22 17 липня 2009 р.
 
Так як мене згадали у даній статті змушений просто відповісти. Всіх бажаючих розібратися в питаннях автономного опалення чи централізованого опалення, запрошую на обговорення в "Центр Енергозбереження та альтернативної енергетики". Можете призначати будь-який час. Проведемо відкриту дискусію із журналістами, представниками громадськості, і після того опишемо це все на Вашому сайті. Я вважаю, що так було би логічно. Відкрита, публічна та професійна дискусія більш об'єктивно відображатиме суть проблеми, та шляхи її вирішення. 
 
З повагою Крамар Дмитро керівник "Центру енергозбереження та альтернативної енергетики".
Рейтинг: 0+ -1-
 
Крамар Дмитро, 14:05 17 липня 2009 р.
 
за автономку ОДНОЗНАЧНО!
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 14:10 17 липня 2009 р.
 
- Адміністратор - ви напевно не вмієте читати. Там десь вказато що гроші підуть лише Кондзьолці?. Я думаю людина має право сама вибирати.  
 
- Та що там мислити!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Відповідь адміну, 14:46 17 липня 2009 р.
 
вуику Мірко на відміну від тебе я забеспечена і достатня людина !
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 15:24 17 липня 2009 р.
 
Стаття Ваша, однозначно, замовлена.Не знаю пана Кондзьолку, але вже його поважаю.Молодець! Сам заробляє, та й іншим дає заробити. А когось таки тисне наша українська "жаба"! Майбутнє за автономним, а час все розставить по своїх місцях!
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 15:32 17 липня 2009 р.
 
це дуже добре що е різні думки! правда гостроти діскусіи нема((((
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 15:40 17 липня 2009 р.
 
Довбушу дякую за підтримку і тверезу думку. 
 
Дрогобичанин, Mirko і всім решта нікам під цим ІР, просто всі і думають як Ви - а так точно не будуть кращими тепломережі. Про ІР - сумнівно щоб за кілька хвилин з однієї адреси писали різні люди. 
 
І звертання до людей обмежених - чому завжди гостру критику ви сприймаєте як замовлення зі сторони? Чому? Правда очі коле? Ніхто з нас не заробляє на цьому сайті, в тому числі Макс - кожен має стабільний прибуток і без цього.  
 
Тут ми пишемо всі думки, причому правдиво! Навіть гнилу критику у свій адрес я залишаю. 
 
І стаття не проти автономного - ні! Стаття проти того, як добивається прибутку Кондзьолка!
Рейтинг: 0+ -6-
 
Адміністратор, 16:38 17 липня 2009 р.
 
ги-ги в штанці наробили? Чому лист Крамара не опублікували?
Рейтинг: 0+ -3-
 
Дрогобичанин, 17:11 17 липня 2009 р.
 
По ходу цієї дискусії, оперуючи цифрами та фактами, доводити ту чи іншу позицію. І вже по підсумках даного обговорення, пропоную викласти матеріали на Вашому сайті. Можете призначити любий зручний для Вас час, і ми готові провести такий захід, з метою більш глибокого інформування суспільства по даному питанню. Ми готові дискутувати із усіма сторонами, котрі забажають взяти учать у розмові, незалежно від політичної чи професійної приналежності.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Крамар Дмитро, 17:16 17 липня 2009 р.
 
всі збиткові котельні потрібно закривати , або переводити на тверде паливо.щоб одна котельня не працювала на другу.експеремент проведено в березні одну збиткову котельню перевели на тверде паливо получилося 40% економії.потрібно щось робити, а по вихідних можна побазікати.
Рейтинг: 3+ 0-
 
працівник т.к.енерго., 17:18 17 липня 2009 р.
 
А люди відчули цю економію, тобто вони почали платити на 40% менше? :grin
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 17:34 17 липня 2009 р.
 
Дрогобичанин, ги-ги - розкрий очі і више пошукай, в коментарях)) 
 
Пане Крамар - анумо прочитайте ще кілька раз статтю - чи знайдете хоч слово проти автономного опалення як явища? 
 
І люди з ІР 95.135.242.151 - скільки ви отримуєте за цей потік коментарів на захист Кондзьолки?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 17:36 17 липня 2009 р.
 
Шановно громада, я не розумію, як люди при тверезому розумі можуть захищати мера котрий не бажає своїм громадянам добра. Пане Гук і його попрічники зверніть свої "взори" на простих мешканців Дрогобича...
Рейтинг: 0+ -1-
 
Роман, 17:51 17 липня 2009 р.
 
Шановуні дописувачі форуму. Прагну Вам повідомити, що Володимир Кондзьолка не є керівником Фронту Змін у Дрогобичі. Так. він є членом цієї організації. Хочу вам дати раду, щоб Ви намагались позбутись радянського мислення. Навіть яекщо Кондзьолка хоче заробити грошей, то що в цьому поганого. Він що прагне робити це використовуючи заборонені засоби? Це нормально, що хтось хоче заробити легально грошей і хоче бути багатим. Багаті люди - багатий народ.
Рейтинг: 1+ -1-
 
, 17:55 17 липня 2009 р.
 
Шановні парафіяни!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 17:57 17 липня 2009 р.
 
Мушу повернутись на одне слово, п.Матківський прошу зайти на сайт форуму змін(Дрогобич), та подивитись, що пан Кондзьолка очолює комісію по підприємництву, а керівника як такогов Дрогобичі немає, маю надію пришлють когось зверху, свої бабок не мають.Поважаю пана Виноградова, який у часи тяжкі залишився комуністом, і відстоює свої ідеі, а принаймі (маю надію.що тільки в Дрогобичі) у фронті змін люди які були вже у всіх партіях.які тільки були при владі, отже пристосуванці-засранці.При такій команді їх чекає участь пори, а жаль!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Довбуш, 18:20 17 липня 2009 р.
 
підкидаю тему!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 19:15 17 липня 2009 р.
 
*** розмістив цю статтю!
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 20:08 17 липня 2009 р.
 
Ура проснулись!
Рейтинг: 0+ -3-
 
Алексей, 23:41 17 липня 2009 р.
 
Можно заробатывать, любыми не запрещёнными способами, но дивиз Остапа Бендера, никто не говорит, что это плохо, но с таким лозунгом нельзя балатироваться на пост мэра города. А то там возможностей заробатыватьза счёт бюджета намного больше, не устоит Вовчик перед соблазном...А если кто-то скажет, что он не будт подавать кондидатуру, то давайте заключим пари!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Алексей, 23:49 17 липня 2009 р.
 
рекомендация п. Гуку: Не стоит обращать внимание на это словесный понос, у Вас и так работы хватает. А что касается разрешений на а.о., оставьте право за городом, толко нанимайте туда спецов, которые могут разобраться в каждом индивидуальном случае, ведь где-то действительно нужно пойти на встречу населению, а где-то нет. Всегда думайте наперёд, во что это может обернуться через несколько лет. 
Котельные нужно было модернизировать ещё несколько лет назад, но и сейчас не поздно.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Алексей, 00:03 18 липня 2009 р.
 
Комунальні теплоенерго повинні вмерти по тій причині що вини громіздкі та ресурсозатратні. Право людини купувати товар в того в кого воно дешевше, а тепло це також товар. Тому перепони в від’єднанні чи у встановленні індивідуального опалення є протиправними. Чинячи перепони людям міська рада спровокує позови до суду і погрязне в цих судах. Місту необхідно готуватись до смерті теплоенерго негайно
Рейтинг: 2+ 0-
 
Cпоживач тепла, 16:40 18 липня 2009 р.
 
Влада нато і влада щоб дбати про всіх а не тільки про багатих. Безперешкодне встановлення автономки наруку тільки багатим, хто може його купити. Це призведе до зниження рентабельності теплоенерго і відповідно подорожчання тепла для бідних. А як теплоенерго помре то бідні замерзнуть. Найбільш правильно як у всьому світі - маєш автономку, платиш суттєво більше за газ або податок який йде на датації теплоенерго. Хоча ще більш правильно і як є в більшості закордоном це автономка але одна установка на цілий будинок або підїзд. Це найбільш рентабельно для всіх.
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 22:58 18 липня 2009 р.
 
я згідний з Олексійом. тепло це товарі людям вибирати по які ціні купляти.сказали що вигідно автономне і майстри луплять бабки, а ніхто не сказав що котли які вони ставлять споживають газу одинаково .що на 100 м, що на 250. якщо підїзд в 9 пов. буд. має 2200м.то по окремо споживають до 8000м. куб.якщо поставити котел на підїзд буде.розхід до 4000м. куб. але по тарифу для підприємств. потрібно міняти все з верху, а низи змусять робити по закону.верхи нехочуть міняти бо б'юджет золоте яйце.
Рейтинг: 0+ -3-
 
працівник Т. К.Енерго., 23:38 18 липня 2009 р.
 
Щодо модернізації чи то котелень, на мою дуку, нічого путнього з цього не вийде (а хотілось б як краще), бо як завжди з виділених на це коштів в кращому випадку до кінця надійде третина... І нариють вздовж і поперек ямок, може щось і поміняють, а може і ні, нам то не видно, шо там під землею. Засвідчать як ремонт і тд. В цьому я впевнений... бо подібна ситуація відбувається і з дорогами, де замість ремонту цілого плотна накладуть "латок" (площу кожної окремої рахувати і сумувати не буде, бо кому це потрібно...), а грошей відрахують як за всю ширину і довжинну... 
 
Ну, а КП Теплоенерго на опалювальний період не зможе надати послуг, бо газ не подадуть через борги, які тяжко буде погасити... 
 
Хоча, хто-зна... а то може і не будем жити ми в холоді (благо зими не суворі...) і кататись по латкам кругом яких будуть рости ямки... 
 
P.S. А гарячої води постачальником якої є КП Теплоенерго нема дома уже половину мого життя (я серйозно). Печально це все... з такими "перспективами"...
Рейтинг: 1+ 0-
 
Студент, 00:07 19 липня 2009 р.
 
Ага, ще одне... 
 
Від щирого серця (а воно у мене є) бажаю кожному кожному владному чиновнку, всім хтоходить до Ратуші на "роботу" і хто причетний до того, що в мене нема гарячої води:  
 
"Щоб Ви так само носили нагріту воду в відрах з кухні у ванну решту вашого життя! "
Рейтинг: 0+ -2-
 
Студент, 00:23 19 липня 2009 р.
 
Абсолютно погоджуюсь з мером міста, котрий чітко і зрозуміло пояснив як повинна проводитись ідея втілення індивідуального опалення. А Кондзьолка, мої дорогі, не так прагне індивідуального опалення, як знайти якусь причину щоб показати, що Гук поганий, а от він один єдиний знає як вирішити проблеми! Так, як я і колись писав у коментарях про те, що робитиме Кондзьолка у майбутньому: знову почне рити проти Гука з метою щоб вирватися на вибори. Коли мера не було і місто розкрадали на ліво і на право Кондзьолка сидів тихо як серливий кіт. А як тільки-но почався сезон на вибори-відразу проснувся і почав "дбати" про місто. Нам таких дармоїдів не потрібно. І не потрібно на народі "виїжджати"! Не такий він і вже дурний, як ви собі думаєте, дорогий горе-бізнесмене Кондзьолко. Як би народ вас хотів, то очевидно б проголосував за вас, а не за Гука. Заспокійтесь, займайтесь своїм самозбагачувальним бізнесом і нехай мер вирішує що робити.
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 20:14 20 липня 2009 р.
 
2 Адмін 
Я і не знав, що заробляти гроші - то злочин, дякую що відкрили мені очі. Пан Кондзьолка торгує наркотиками, людськими органами чи зброєю? В чому тут провина підприємця? 
 
2 Алексей 
На рахунок малої кількості соняшних днів, я погоджуюсь, їх кількість не дуже велика, як для сонячних колекторів, але з власного досвіду з травня місяця з двох вакуумних колекторів отримую щодня 300 л гарячої води. Даний процес триватиме десь до середини жовтня, як це було минулого року. Зимою максимум воду нагріва до 30 гр.цельсія, пізніше догрівав за допомогою піролізного котла, що суттєво зменшувало розхід пального. 
 
2 Працівник теплоенерго. Вам як нікому має бути відомо що лише дві котельні Дрогобича пристосовані до використання альтернативного палива. Альтернативи газу поки що немає. Якщо газ перекриють то котельні стануть. З першого вересня газ дорощає на 20% як для населення так і для теплоенерго. Але зараз теплоенерго закупає газ за ціною дорожчою ніж населення, отже тепло для населення від теплокомуненерго буде ще непосильнішим тягарем. 
 
2 Алексей. Ви не праві що мер повинен менше на це все зважати, це серйозна проблема в місті Дрогобич. Близько 1000 людей написало заяви на відключення від комунального тепла. Це близько 1000 - чи сімей, близько 3000 чоловік. Це мешканці нашого міста. Чия ж то тоді проблема, як не мера? 
 
2 Адмін. Про ваш сайт дізнався з drohobych.com.ua По правді кажучи розчарований, досить суб'єктивний і упереджений. Немає нічого спільного із журналістикою. Вони розмістили вашу статью, Ви ж не намагались навіть розмістити концепцію теплопостачання, чи альтернативну концепцію від ЦЕЗ, так просто бруду полили на Кондзьолку і тут журналістський талант ізсяк.
Рейтинг: 1+ -1-
 
Татарин, 20:28 20 липня 2009 р.
 
Татарин, та у Вас прямо таки всі неправі. Всі, за винятком Вашої особи і Кондзьолки.  
 
По Вашому, і ми не журналісти, і Гук не мер, і Кондзьолка чесний добропорядний бізнесмен :)
Рейтинг: 1+ -1-
 
Адміністратор, 20:46 20 липня 2009 р.
 
А що правда очі коле? :grin 
 
Дурниці пишите, а не правду.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Татарин, 21:06 20 липня 2009 р.
 
Продовжу тему дурниць. В основній сумі оплати за теплоенергію ми сплачуємо 50% за газ решту за утримання теплоенерго. Я оплачую 417 грн в місяць. З них 205 грн за газ. Мій брат маючи автономне платить 60 грн в місяць (він ще має гарячу воду) так от яке питання: "Для чого ми субсидуємо Росію?" Якщо Гук патріот, як казали на мітингу на вихідні:"... є два патріти то Гук і Ющенко" то чому він так твердо відстоює інтереси Росії, і не хоче щоб Дрогобичани економили на спожитому газі, де 200 грн а де 60. Тоже скажете дурниця? 
 
Як спритно Ви тему переводите, вже як завжди "москалі винуваті". Дурниці, бо стаття не проти автономного - ще раз прочитайте.
Рейтинг: 0+ -3-
 
До Адміна, 21:43 20 липня 2009 р.
 
для таких умних як татарин і иому подібних!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 21:38 20 липня 2009 р.
 
Так вам любу тему підніми, все одно спаскудите, потім будете писати:"Гук, чи то пак Кондзьолка хоче заробити на туалетах." Мені по правді кажучи байдуже тема туалетів, я не плачу шалені рахунки за них. А тема автономного мене хвилює, і навіть якщо пан Кондзьолка хоче на тому заробити грошей, я сам йому готовий заплатити, аби він лише допоміг таким простим мешканцям як я здолати тих твердолобів на чолі з Гуком-"патріотом".
Рейтинг: 0+ -3-
 
До макса:, 22:02 20 липня 2009 р.
 
та які проблеми саіт *** там поможуть))))
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 22:08 20 липня 2009 р.
 
Ну ж читайте уважніше! Ми не проти автономного! Воно рентабельне (дешевий котел окупається за 5 років, нормальний - за 7, якщо врахувати чисту різницю між оплатою рахунків). 
 
Ми не проти автономного, скільки писати! Ми проти того, як добиваються прибутку деякі, створюючи собі імідж "доброго дяді"!
Рейтинг: 0+ -3-
 
Адміністратор, 22:09 20 липня 2009 р.
 
А хто від того програє? Я реально не розумію. Якщо би кожен із Дрогобицьких можновладців хочаби робив як Кондзьолка, хочаби на словах порадив чи допоміг, людям було би простіше. Нехай чоловік заробляє, слава Богу що вміє це робити. Нехай чим може тим і допомагає, нехай то буде дешева слава, що в тому поганого? Чи краще це робити так як пан Хом'як, керівник Теплоенерго, всюди розповідає що центральне опалення дуже перспективне, а собі поставив в квартирі котел, і тепер над нами насміхається...
Рейтинг: 0+ -1-
 
Оракул, 22:24 20 липня 2009 р.
 
та які проблеми саіт *** там поможуть)))) Ядоречі якраз там про Вас і дізнався, і на відміну від Вас ніхто там Ваше "видання" там не обгадив, правда на форумі покретикували, а так взагалі не обгадили.
Рейтинг: 1+ 0-
 
to Maks, 22:31 20 липня 2009 р.
 
Оракул-Татарин-хтось_ще - сам же і покритикував) Припиняй смітити в коментарях, вдавати, що тут багато людей пише і т.п. 
 
Максе, з ним не варто сперечатись) Лікарі кажуть, погоджуватись лише :)
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 22:45 20 липня 2009 р.
 
ну не гадим ми а реально кретикуем що сказали що він погании чоловік!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 23:17 20 липня 2009 р.
 
Макс, як завжди прав.Пану, звище, шановний, якщо ви такий спостережливий вам олне запитання, чому в місті яке є на карті всіх польських путівників по україні немає польських автобусів з туристами? Відповідь- всі гіди-поляки оминають наше місто по одній причині-ВІДСУТНІСТЬ ТУАЛЕТА!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Довбуш, 18:43 21 липня 2009 р.
 
Читайте новини панове. Газ дорожчає, для населення на 20% з першого вересня для теплокомуненрго на 20% з першого жовтня, збирайте гроші у нас буде весела зима. Тобто хто має автономне платитиме на 10 грн більше, а всі інші платитимуть на 80 грн більше, подорожчання не є одноразовим а буде щоквартальне.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 14:55 22 липня 2009 р.
 
во тепер дрогобицькі саіти почали активніше реагувати на стан в місті Дрогобич!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 00:41 23 липня 2009 р.
 
До Довбуша: так проблема туалетів стоїть гостро, але ж Ви не будете публікувати статью:"Чергова невдача кондзьолки, у Дрогобичі немає громадських вбиралень".  
Щодо встановлення індивідуального опалення по вашим пропозиціям, не заперечую. Мене це не стримає поставлю автономне навіть за таких умов.  
Щодо 1000 заяв. 
 
То не тисяча людей, то є тисяча квартир. В Дрогобичі є 14 000 квартир з них вже 3400 мають автономне опалення і ще 1000 хочуть встановити і близько 400 використовують автономне опалення незаконно. А це вже більше 30% всіх мешканців.
Рейтинг: 0+ -4-
 
Дрогобичанин, 12:19 23 липня 2009 р.
 
дрогобичанину!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 12:36 23 липня 2009 р.
 
Так і він висловив програму по забезпеченню теплопостачання міста, так Ви не читаючи обгадили людину. то який сенс щось пропонувати, все одно обгадите.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дрогобичанин, 12:39 23 липня 2009 р.
 
говорили балакали сіли та заплакали!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 12:44 23 липня 2009 р.
 
Заходиш на сайт дрогобич.ком.уа там є програма так і написано програма. Почитай вислови зауваження, обговоримо тему, тоді можна і ін. 
А який сенс переливати з пустоно в порожнє?
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 12:47 23 липня 2009 р.
 
:grin То не до мене то до пана Кондзьолки, по правді кажучи я його не знаю.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Дрогобичанин, 12:50 23 липня 2009 р.
 
не люблю я пустии базар!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 12:59 23 липня 2009 р.
 
І вразі чого повісити. Ну щоб інші боялися... :grin От тоді буде порядок в місті.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дрогобичанин, 13:01 23 липня 2009 р.
 
для чого повісити?)))))) хоча встановити роуп-джампинг і всіх хто провенився 3 сутки годувати а потім відпустити в свободное падіння!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 13:07 23 липня 2009 р.
 
Як вище написав Макс: 
"балакати це не робити , а закінчити це не почати!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Студент, 13:23 23 липня 2009 р.
 
відверто я бачу тільки один результат -лавочкі, арешту ми побачим через пів року якщо буде щось бачити, хоч ае один момент якіи мені сподобався!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 13:41 23 липня 2009 р.
 
Результату ми не побачимо. Від нашого мера такого не можна сподіватися. Людина не вміє працювати, от якби повоювати, щось там намутити, створити куча проблем і успішно їх пробувати вирішувати, одним словом це занивається:"Війна із вітряками". Наш мер справжній нащадок славетного Дон Кіхота... Віва Дрогобич, Віва Дон Гук, або Гук Дон кому як зручніше..
Рейтинг: 4+ 0-
 
Дрогобичанин, 14:28 23 липня 2009 р.
 
Всі державні монополії це для одних бездонні прірви, для інших бездонні корита. На зорі держаності пани - патріоти обіцяли ліквідувати ці монополії (ну вони багато чого обіцяли, тому прості люди живуть ще гірше а пани - влада самі знаєте...). Вся біда в тому що влада нічого не робить, бо для чого, якщо існуюча система дає їм можливість добре жити і нічого не робити. Тому нас чекає ще не одна криза. Тут не треба мати ілюзій. 
А щодо опалення, то всі оплачують тариф по квитанціях, стало быть, влада за ці гроші повинна і модернізацію котелень проводити, але нічого , звісно, не робить, як завжди, бо для чого?(див. вище). 
І не треба весь час на москалів кивати - вони хочуть мати справу з тим хто найбільше за їхній газ заплатить. І от тут для нашої патріотичної влади дилема: показати москалям дулю і переходити на альтернативні джерела чи отримувата процент за кожний закачений куб газу і , знову ж таки нічого не робити? Відгадайте з одного разу , що вибере наша патріотична влада?
Рейтинг: 0+ 0-
 
XXL, 15:13 23 липня 2009 р.
 
Тема досить гостра і постійно ведеться жвава дискусія по проблемі автономного опалення в нашому місті. Дане питання потрібно детально вивчати і шукати шляхи виходу, котрі задовільняли би всіх мешканців міста. На сьогодні створені абсолютні умови для корупційних схем у даному питанні. Наскільки ми бачимо корупціонери заручилися підтримкою міського голови та дипутатів міської ради. Ні для кого не є таємниця що після останніх подій "взятка" за отримання дозволу минулим роком вже сягнула 700 доларів США. В Дрогобичі існує ряд "фірм-рєшал", котрі за цінами від 400 до 700 доларів США допоможуть Вам у вирішенні цього питання. Тобто якщо людина має гроші то їй все зроблять, а якщо немає, або принципово не хоче платити "взятку" то їй у такому праві відмовлено. А цього року вже близько 400 квартир облаштували свої помешкання системами індивідуального опалення. Пан Кондзьолка став заручником цієї непростої ситуації. Помилка Володимира Мироновича лише в тому, що потрібно було пристосуватися до уже існуючих корупційних схем і тупо "косити бабло". А чоловік заступився за простих людей.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Semen, 20:49 23 липня 2009 р.
 
Липень 
23 
200914:58 
Голова Мостиської РДА, депутат Львівської обласної ради Юрій Візняк ініціює негайне переведення приміщень, де знаходяться бюджетні установи на альтернативне газовому теплопостачання
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 12:23 25 липня 2009 р.
 
Новина. 27 липня 2009 року. 
На нараді у міського голови піднімалося питання про необхідність розгляду прокуратурою м.Дрогобич питання з видачею дозволів на автономне опалення за попередні роки. Пан Гук вимагає від прокурати, щоб та визнала дії Міської ради незаконними і скасувала всі дозвола видані за попередні роки.  
Геніально, просто нема слів. Дон Гук - Ви наш наставник, просто склоняємо голови перед Вашою розсудливістю і послідовністю.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 11:57 27 липня 2009 р.
 
Адмін правий, все правильно!
Рейтинг: 1+ -2-
 
, 21:36 10 серпня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4685 днів)