Незадоволені піднімають голову?

Надрукувати
Плітки
10.08.2009
РоботаЯк відомо, незадоволені у поверненні Миколи Петровича Гука на свою посаду ніяк не заспокояться. Шукаючи будь-які тріщини в чинному законодавстві, використовуючи будь-які можливості, вони подали апеляцію відносно рішення суду про повернення мера до виконання обов’язків. Засідання севастопольського апеляційного адміністративного суду відбудеться 9 вересня цього року.

 

Вочевидь, у цій справі не братимуть участь адвокати міської ради - як не брали участі вони і засіданні від 23 грудня 2008 року. Адже тоді з міського бюджету було виділено 80 тис. грн. на це засідання (ось приклад нецільового використання бюджетних коштів) - а представляв інтереси незадоволених Арсен Гладун, син секретаря міської ради Алли Гладун.

 

Вочевидь, і під час засідання 9 вересня допомагати матері буде сам він.

 

Самі ж незадоволені вважають, що скоро наступить час їхнього реваншу. Тобто, розраховують на рішення апеляційного суду в свою користь. Якими шляхами цього добиваються - невідомо, але чомусь на думку спадає випадок з "колядником" Зваричем та інші яскраві приклади "українського правосуддя".

 

Надіємось, що правота Миколи Петровича все-таки буде підтверджена. Процитуємо пана Ощипка "...за цей короткий час, відколи вернувся Микола Гук, мешканці міста зуміли переконатись хто є хто і для кого працює".


Факти maydan.drohobych.net
Переглядів: 3863

Коментарі (15)
 
Я "незадоволених" цілком розумію, бо, поки не було Гука вони крали скільки могли, а тепер потрібно щось робити...щоб прийти назад до корита. Алла Гладун і Со. ніяк не можуть забути про життя "на халяву" при тому всьому, що дехто ще не вспів добудувати свої палаци, так як, на приклад, палац в Лішні (в самому кінці саду, по лівій стороні). Чи може я не так щось сказав? Як тільки я зроблю цей коментар, подивитеся скільки хамства буде "накоментовано" мені за це. А чому? Тому, що я говорю правду. Я закликаю всіх свідомих жителів Дрогобича не сидіти склавши руки, а висловлювати свої думки, бо крім команди Гладун і Со. які тут промишляють, я більше нікого не бачу. Я їх активність розумію. Вони стараються вилити чим побільше бруду на Гука, щоб ви повірили і голосували за Радзієвського на наступних виборах. Як поінформована особа я знаю, що він є їхня візитна карточка, бо тільки він покриє їхні всі злочини. 
 
Для авторів коментарів з команди Гладун і Со.: 
1) Сміється той, хто сміється останній.  
2) Поживем побачим 
3) І ще одне: дурним закон не писаний.
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 17:19 10 серпня 2009 р.
 
Автору статті: 
 
Чому відносно поданої апеляції Вам на думку спадає випадок з "колядником" Зваричем, а рішення суду про поновлення Гука на роботі Ви сприймаєте як істину в останній інстанції?
Рейтинг: 6+ 0-
 
І, 01:22 11 серпня 2009 р.
 
Бо джерела, близькі до ратуші, відзначають нездорову активність "незадоволених" - які ходять, зловтішаються, потирають руки і виявляють велику впевненість у рішенні в свою користь.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 09:10 11 серпня 2009 р.
 
Admin Вам не надоело уже поддерживать ГУКА? Уже просто не интересно читать новости, все за Гука, Вы как автор данного ресурса должны быть равнодушным к Гуку.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Volya, 10:59 11 серпня 2009 р.
 
Volya, і Вам подібні. Ми не за Гука, ми за Дрогобич. І поки Гук працює для міста, його варто хвалити. В протилежному випадку побачите критику і т.п.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Адміністратор, 11:16 11 серпня 2009 р.
 
Не маємо поки що чим тішатися і Гуком в тому числі. Що доброго місто побачило. Одні безпідставні розборки, та внутрішня паперова писанина, нікому не потрібна. А людям це не цікаво, результатів у місті, на вулицях, в економіці невидно. Мер бідкається, що немає коштів, мало поступило в бюджет. А звідкіля вони візьмуться ? Їх заробляти треба. Для того потрібні фахівці з досвідом, а не вуличні очколизи, які ніде в житті нічим не керували. Там навіть і замів немає., кому працювати?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Житель міста, 21:30 11 серпня 2009 р.
 
А де ви всі були минулого року?
Рейтинг: 0+ -1-
 
Ще один дрогобичанин, 23:16 11 серпня 2009 р.
 
На якій підставі Ви впевнені у законності рішення суду про поновлення Гука на роботі? 
І це при тому, що Ви самі визнаєте наявність корупції в судах!
Рейтинг: 0+ -10-
 
І, 00:08 12 серпня 2009 р.
 
А чому ніхто не питає, що було зроблено за час відсутності Гука?  
Чому ніхто не спитає як розбазарили квартири братам і кумам? Чому ніхто не спитає кому продали історичну бруківку з площі? Чому ніхто не спитає скільки хабарів взяли Дрогобицькі судді за видворення Гука? Що, нє пойман-нє вор? 
Чому ніхто не піднімає питання про кримінальну відповідальність Кизими, Іванціва, Гладун і інших за розкрадання та між іншим за розбазарювання міської казни? Знаєте, коли гроші з міського буджету дають як хабар судді, це вже набагато серйозніше ніж Сицилійська мафія! Перестаньте тут очко лизати своїм покровителям на чолі з Гладун і прикидуватися пересічними Дрогобичанами! Знаєте, пересічні Дрогобичани нічого з вами спільного не мають і ходять розбитими дорогами на кошти яких ви будуєте палаци!  
Мене тошнить від вас, підлі, смердючі, і продажні тварі.
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 17:40 12 серпня 2009 р.
 
Адвокат, в реальному житті Вам аплодував би стоячи.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 18:17 12 серпня 2009 р.
 
ВОЛЯ, почему бы не писать на родном Вам языке, или сейчас модно косить под "маскаля"?
Рейтинг: 0+ -3-
 
Алексей, 23:00 12 серпня 2009 р.
 
До адвоката: 
 
Чому Гладун, Іванців і решта на волі? Чому за результатами превірок не порушено жодної кримінальної справи? Де робота мера? Йому всі заважають? Для чого нам людина, котра безпорадна у всіх питаннях? Керівник не спроможний навести лад в місті, привести до відповідальності винних. Кому потрібен такий царь? Нехай мером буде пам"ятник Юрію Дрогобичу, буде такий самий результат. Де робота? Хто буде займатися господаркою міста? Сам мер не зацікавлений в результаті, а лишень у довгому розборі польотів. Відсутність результату - це також результат. Потрібно боротися з вітряками. Воїстину слава Дону Гуку, або Гук Дону кому, як зручніше... :grin
Рейтинг: 2+ 0-
 
Дрогобичанин, 13:26 13 серпня 2009 р.
 
Порада ГУКУ-треба було прийти з миром і працювати з миром-всім разом, а не починати діяльність із помсти-ішукати винних-ну що знайшов, якби була коимінальна відповідальність, то Кизима уже сидів би, але мер працював на свій піар-ось я прийшов і я вам покажу -хто в місті господар-ну й нічого не вийшло-заробив бюджет міста ще одну діру -1, 5млн треба повертати назад в державний бюджет 
якби ГУК сам бкув чистий 
то тоді можна було б воювати, а то повертали його назад гроші Чайківського для купівлі Дрогобицького водоканалу 
а хто багато хоче , то й в результаті має ; 
Чайківський має землі 2*2 
а Гук -апеляцію
Рейтинг: 0+ -2-
 
Громадянин, 11:26 17 серпня 2009 р.
 
ну, а я про що говорив! Адмін зі своїм близьким джерелом до ратуші (в підтексті читаємо - Гук) надривається що сили, щоб відмити від *** великого пісателя-патріота, коррєспондєнта Гуукка. Таких як він треба давно гнати в шию. І я помічаю, що все ж таки тут знаходяться деякі здоровомислячі люди. :)
Рейтинг: 9+ 0-
 
патріот, 11:43 21 серпня 2009 р.
 
Патріот, а правда що для Вас "здоровомислячі" - лише ті, що думають так як Ви? Чи далі носа не видно?
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 11:45 21 серпня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4278 днів)