Лікарня без води |
|
| Блог читачів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Написав(ла) читач Роман | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25.05.2016 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Добрий день! Я зараз лежу у Дрогобицькій лікарні як говорять на Павлова. По усьому місту вода є, а тут від ранку немає. Ні у туалет хворим піти, ні умитися. У туалетах сморід.
Чи можна відключати лікарню від водопостачання і де дивиться головний лікар та влада міста? Переглядів: 4955
Додати коментар
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
© 2008-2026 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6607 днів)

Добрий день! Я зараз лежу у Дрогобицькій лікарні як говорять на Павлова. По усьому місту вода є, а тут від ранку немає. Ні у туалет хворим піти, ні умитися. У туалетах сморід.


та наша лікарня, взагалі, без нІЧого! 