Державне підприємство "Солевиварювальний Дрогобицький завод", яке є фактично символом нашого міста, згідно постанови Кабінету Міністрів України (від 12 травня 2015 р. N 271) внесено до переліку підприємств, що підлягають приватизації у 2015-2017 роках.
У дрогобицькій блогосфері популярною є думка про те, що у випадку закриття заводу 9 бочок солі, які є на гербі міста, вартує замінити на 9 МАФів, адже вони у більшій мірі будуть відповідати сучасному духові міста.
Багатий та чесний інвестор прийде і наведе порядок, вкладе гроші в розвиток... Ну якось важко в це повірити! Вже були інвестори на крановому, долотному та й інших підприємствах...
Переглядів: 7075
Коментарі (40)
не хочу до кінця оте все відео дивитися, бо дістану інфаркт. Стан будівель і територіі такий, що німецькі контабори при подонку ГУТЛЕРУ, були напевно кращі ніж оце все тут показане! ЖУТь і страх, до чого КАЗЛИ довели сільзавод!
Сіль унікальна так же як і сама солеварня і в нормальній країні це б разом перетворили в красиве підприємство і відому історичну точку для гостей міста, але в нас все як завжди, прийде заробить, заставить пару разів і зробить банкрутом ось і все. Вкрасти зараз а згодом буде видно. Усі чинухи тримають долари та купляють нерухомість за кордоном, ніхто з них не думає за народ і ніхто не переживає за країну, повірте. Будемо жерти данецьку сіль яку у свій час завозили сюди а нашу добру туди везли.
Це найстаріше діюче підприємство Європи! Напевно наші аферисти ввжають, що занадто довго сільзавод працює. А що зі шпихліром, до речі, пам'яткою архітектури та історії? Хто вже зуби нагострив на цю земельну ділянку?
Сьогодні на сесії міської ради 21 продажних депутати дали дозвіл працівнику суду на встановлення 8 мафів по місту де нібито будуть реалізовувати воду. Спочатку буде вода, а згодом змінять цільове призначення і буде тютюн і алколь. Хіба стільки людей загинуло на Майдані і Сході даремно? Ніяких змін, ще більш цинічніші схеми наших псевдо-патріотіов. Чим вони кращі за попірєдніків? Нічим, ще зажерливіші і безсовісніші.
У нас, що б. ь африка що воду треба продавати ? Нє, ну зарплати як Кенії, дороги як в Танзанії, мер як вождь тумбу-юмбу, но продавати воду це повний п. Та то австрійські інвестори з американським пожежником вимагали а ми нє, ми просто підняли руки. ДУПУТАТИ - ВИ ОХРЕНІЛИ !
Тема з мафами з водою належить особисто Кучмі за сприянням голови комісії з аренди та приватизації Ю. Кушлика та депутатів, яким пообіцяли за голос підтримку в майбутніх їх зацікавлених рішеннях. Дозвіл на встановлення мафів видано Лучківу працівнику суду якого кілька років назад було взято на хабарі, за винагороду справа була закрита. Псевдо-патріотів у владі понесло по повній!
Хрущь запропонуй свого чоловіка на зама з гуманітарних питань. А Качмару респект він робить для дрогобича велику роботу коли чистить кадрикадри міськ раді.
давайте відкриємо інвестиційний фонд спеціально для викупу сільзаводу. і кожний мешканець зможе в міру бажання придбати частинку сільзаводу через участь у цьому фонді
До Тараса. Ідея хороша! Але хто ж вам дасть її реалізувати? Вже на початку незалежності щось подібне було: фабрики і заводи мали перейти в загальну власність народу! І що? В кого ті "заводи-пароходи"? Що ми маємо? Вже й того, що було немає. В наших реаліях, користь з того "інвестеційного фонду" буде мати його управляючий-аферист і ще декілька шахраїв. Народну (вкрадену) власність народ повинен забирати собі, без всяких фондів-схем.
Довели систему водопостачання до такої межі, що воду не можна вживати для пиття. Тепер у мафах продають. Що тільки не придумають, аби хлопа обібрати! Скоро повітря продавати будуть! "Підприємці", хрінові!
Жах, сіль висушують в бетозмішувачах, де санстанція ? Завтра там буде комісія, може там має використовуватись харчова нержавійка ? Я розумію приватно так сіль для власних потреб виготовляти, а не на продаж. Як вони її йодують ? Так само можна купити сіль артемівську, слов'янську розчинити профільтрувати, знов випарити і продавати по 7 грн.
Люди, схаменіться! Яку воду. Та стратьтеся на глечик зі змінним фільтром і будете мати 350л. очищеної води за 130грн. То хоч справді будете бачити, що при вас очищається. А то поставили будку, в якій стоїть такий же фільтр ( це в принципі ще добре, якщо так), а як на мене, то звичайна там вода, і впарюють за джерельну. Багато хто навіть не знає який смак тої джерельної води. Не ображайтесь, але ЛОХІВ багато. Та не будьте такою легкою здобиччю. Хтось з дописувачів правду написав, що скоро за повітря прийдеться платити. Так і буде, якщо будемо поводитись як стадо баранів під керуванням спритного пастуха
Допустим, емкость резервуара питьевой воды составляет 400л . Литр воды продают по 0. 65 грн. Умножаем . Всего 260 грн . Транспортные затраты( поездка в Меденичи и обратно ) примерно 70 грн. Оплата труда продавца минимум 50 грн. Итого, - расходная часть 120 грн . Налоги, аренда не учитываются вовсе . Полученная прибыль составит всего 140грн . В зависимости от сезона, местоположения число увеличится в разы . Допускаю , как часто бывает в наших реалиях, продавец нам без особого угрызения совести может впарить воду из- под крана . Ибо оставить себе еще и транспортные затраты очень прибыльно ! Да и кто проверит? Но в общем ( при достойном подходе) - дело полезное , прибыльное и весьма перспективное, ибо в ближайшем обозримом времени, проблемы с чистой питьевой водой буду особо остры. На сегодня еще эта ниша пуста . Покупайте люди водовозы ! И еще бывает так. Как только на рынок заходит новый игрок от властных структур жди проблем . Не исключено , что водопроводы Дрогобыча будут чаще необходимого останавливать на профилактический осмотр.
Да , забыл, хочу добавить . Чистая джерельная вода вкуса не имеет и не должна иметь . Верным признаком того , что она из источника ( в летний период) - должна быть еще и очень холодной .
Чомусь одразу пригадалось як колись ставили трьохлітрову банку перед телевізором, а Чумак її заряджав. Тепер вже місцева рагульня буде лікувати народ. Смішно, але більше сумно.
НЕ переживай. Бізнес з водою, яка буде привезена з Мединич, Підбужа, Криниці, чи Моршина після першого же аналізу води стане збитковим. Недарма вода Аляска , що привозиться з Моршина пропускаеться через дуже дорогі фільтри.
Не дивно, Лучків протеже Кучми і тісно треться з Майданюком, його не взяли в партію НК на вибори через скандал із взяткою, а як воно хотіло до влади. Пам'ятаю перед виборами ці "майданівці" клялись на крові Небесної Сотні що ніякої корупції і ніяких забудов міста мафами не потерплять. Схема з водою це показник їх цинічності і безсовісності. А що вони придумають далі, щоб задовільнити свою безмежну жадобу?
ДО IP: 188. 163. 74. 79 | Ukraine, Lviv ". . . Найстаріше діюче підприємство Європи? А чому зразу не цілого світу? А може цей завод взагалі інопланетяни запустили, коли летіли в Єгипет піраміди будувати? . . . "
Чому? А тому, що крім коментів, треба ще читати наукову літературу! Це не тільки корисно, а ще й цікаво.
Я був на солеварні Якщо не вложити туди величезних грошей воно за кілька років завалиться і захоронить своіх чотирьох вірних працівників пенсіонерів. вихід один місто має брати це під свою опіку. якщо віддати це інвестору все закопають
Люди схаменіться! Тема піднята для обговорення - збереження історичної спадщини, середовища. Не про якість води, не про продаж її в МАФАХ ! Дійсно доречною була пропозиція п. Олега(не знаю прізвища) про демонтаж двох десятків вишок звязку мобільних телефонів, яких в десятки разів більше ніж в інших містах України і які працюють на Москву (МТС). За його даними втрата памяті у людей, що проживають в місті, як і збільшення захворюваності на рак є результати випромінювань цих вишок. Втрата історичної памяті відчувається при обговоренні цієї важливої теми. Держава, меценати повинні виділити кошти на реставрацію історично - культурної памятки. Депутати повинні прийняти рішення про передачу обєкту на баланс міста та припинити промисловий видобуток.
До речі. Велика територія довкола сільзаводу не становить якоїсь цінності: - на ній не розташований ні дендропарк, ні обєкти архітектурно - історичної забудови. (давно вже зруйнований будинок управителя- власника). - земля не придатна під забудову так як столітній термін видобутку солі створив підземні пустоти. Геологія сприяє сповзанню грунтів. Зсув грунту сприяє руйнуванню стін. Для прикладу історія з гуртожитком Дрогобичпромбуд та Українським нафтогазовим інститутом.
Перше чую про продаш солевиварочного заводу. в постанові кабміну я не бачив . щоб його попонували на продаж , хоча може я прогледів це рішення. Підприємство насамім ділі унікальне тим що прайює вже сім століть. технологія проста та давня випарити воду получиш сіль. В такому стані завод як зараз це позор всім хто при владі. Відбудувати завод не має складнощів , але реалізація продукції дуже складна по собівартості ціна солі дуже висока з порівнянням солі Артемсолі. дійсно в вісімдесятих роках був розробленни пла завод-музей де входили дві старинні церкви ісам завод, Завод музей мав випускати сувенірну сіль майже в такій кількості як зараз випускає це чудо. Про тереторію вона мала бути облаштована для автобусів і розважальних місць. Все уперлость в ціну одного мільіона рублів. Ми б мали на сьогодня турисичну меку на заході україни, прощо можна тільки мріяти. Продати можна тільки людині якв вболіває за честь міста, і людині яка знає все про це виробництво в досконалості , ділітанту там не має що робити. Добувати ропу можна в кількості не білше чим 50 м3 на добу інакше будуть іти провали , що не бажано для міста. От із цієї ропи можна виварити15. тон солі а де її реалізувати по такій ціні, тому правелне рішення частину ропи. продавати на ринку. Моя мрія побудови завду-музею. так що вперед громадо міста Дрогобич, спасем герб міста.