Увага! Грип!

Надрукувати
Поради
27.10.2009
АптекаЛюдей непокоїть зростаючі темпи епідемії грипу. Свідченням того стали листи, що надійшли на електронну адресу редакції - навіть у локальних масштабах Дрогобича ми бачимо, що кількість захворювань набирає загрозливих розмірів. Адже летальні випадки стають вже зовсім не поодинокими, а влада не реагує на небезпеку.   

Написав нам читач Rino, листа подаємо в оригіналі: "Адмін напиши щось про грип у нас в Дрогобичі!!! Про летальні випадки! Як з грипою боротись! Тому що люди померають, а преса і телабачення мовчить, так як би нічого небуло! Наперед дякую!!!".

Другого листа отримали від читачки Світлани: "Доброго вечора! Хотілося б отримати інформацію щодо захворюваності в нашому місті на грип та смертельні випадки, спричинені хворобою. В центр. пресі повідомляють про епідемситуацію в Тернополі. А про нас - тишина. Поруште її, будь ласка. Це, напевно, на даний час найактуальніша тема".

У Дрогобичі ми знаємо лише про один летальний випадок - смерть 12-річної дівчини внаслідок гною в легенях. Офіційні джерела стверджують, що це було недоліковане запалення легенів, а неофіційні (яким ми більше схильні вірити), що до смерті призвів рецидив вірусу грипу. Поки що про інші смерті у місті невідомо.

Чому поки що? Та тому що епідемія уже гуляє по місту, щодня вірус підхоплюють десятки дрогобичан, а влада мовчить. Чи бачили ви продавців у Сільпо, Ромашці, Фуршеті? Всі у пов’язках. У п’ятницю учні не пішли до школи - влада далі мовчить, адже зараз розпочались в дітей осінні канікули, карантин можна не оголошувати.

Та крім шкіл є ще дитячі садочки - які працюють і далі, а також вищі навчальні заклади. До речі, гуртожитки перетворились на лазарети - до половини їх мешканців хворі, адже там всі знаходяться у близькому контакті. Здоровпункт ДДПУ схожий на шпиталь часів війни - хворих стільки, що ніде пройти.

Поки що карантин оголосили лише у центральній поліклініці - лікарі там ходять у пов’язках на обличчі. А решта лікарів і далі ставлять діагнози ГРЗ (госте респіраторне захворювання - прим. ред.) і виписують звичайні протизастудні засоби для лікування.

Ніхто з наших лікарів не виписує направлення на розгорнутий аналіз крові - а лише він виявляє вірус свинячого грипу! Можна заприсягнутися, що це не їх власна ініціатива, а вказівка зверху - щоб не створювати паніки.

Але погляньте, що робиться у тому ж тубдиспансері на Тарнавського - величезні черги до лікарів; а на рентген черги взагалі заобрійні - народ хворіє масово.

Крім вакцини, якій наші люди також не вірять, є лише звичайне лікування - тобто антибіотики, жаропонижаючі, протизастудні засоби. Щоб уберегтися від хвороби, потрібно уникати місць скупчення людей (транспорт, місця роботи та навчання), носити пов’язку, приймати вітаміни та імунозміцнюючі препарати (лише за порадою лікаря!), вести здоровий спосіб життя.

Якщо ж вже захворіли, не займайтеся самолікуванням - цей грип страшний своїми рецидивами! Звертайтесь по допомогу до лікарів - але наполягайте на повному обстеженні. Здайте всі необхідні аналізи, зробіть рентген. Лікуйтеся медикаментозно і нетрадиційно, пийте побільше рідини. 

А що наша влада? - Мовчить, і навіть не думає виділяти додаткових коштів на галузь охорони здоров’я. І така ситуація не лише в нас.

Редакція Дрогобич Інфо бажає всім міцного здоров’я!

Переглядів: 14899

Коментарі (123)
 
сам хворію!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 09:04 28 жовтня 2009 р.
 
З неофіційних джерел: позаминулий понеділок в інфек.лікарні померла дитина віком 1рік8міс.( ОРЗ ускладнений менінгококовою інфекцією;потім 11-річна дівчинка, згодом 16-літня дівчина з Турківського району, яка навчалася в 19 училищі, потім 23-хлопець. Лікарня дитяча переповнена, інфекційна також. Доречі в хлопця з нафтового технікуму -дифтерія. А скільки ще ми не знаємо!
Рейтинг: 0+ -3-
 
Я, 10:15 28 жовтня 2009 р.
 
і де ця ср..а Пора ? там половина депеків лікарі і самі порядні ? де іх офіціина реакція що люди вмирають ?чи там де деребанять без них вони можутьвозмущатись!
Рейтинг: 0+ -10-
 
макс, 10:22 28 жовтня 2009 р.
 
Так робиться жах!
Рейтинг: 0+ -7-
 
, 10:25 28 жовтня 2009 р.
 
Співчуваю всім хворим. Одужуйте швидше.
Рейтинг: 0+ -2-
 
ВІка, 11:00 28 жовтня 2009 р.
 
В лікарнях людям температуру збивають дімідролом і анальгіном замісь того , щоб антибіотиками лікуваати!
Рейтинг: 0+ -4-
 
Студентка, 11:25 28 жовтня 2009 р.
 
влада прореагувала але якось кволо !
Рейтинг: 0+ -5-
 
макс, 11:55 28 жовтня 2009 р.
 
Поки прийде аналіз з Києва, та поки виділять гроші урядники, то прийде зима та й погине вірус грипу.Газети наші всрані на першій сторінці повинні були б опублікувати, як мають себе вести люди, а пишуть всіляку передвиборну х..ю! Де пористи-онаністи, де депутатська комісія на чолі з п. Пукало, де Заслужений лікар Шевкенич, де Фрелик?Дуже багато де! Прикро! Читаю-в Житомирській області голова сільради керуючист законом про місцеве самоврядування, обявив своє село зоною карантину в звязку з покусанною лисицею собакою.Аналіз показав сказ і громада бореться.Думка в мене-може пошлем прохачів в те село нехай позичать нам того Голову! Бо він дбає про громаду, а наші згадують про самоврядування, коли землю вкрасти треба.Нема на вас Гітлера!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Довбуш, 13:03 28 жовтня 2009 р.
 
Щодо профілактики та захисту від грипу хочу додати до вищесказаного- змазуйте ніс(всередині) ОКСОЛІНОВОЮ маззю за 15 хвилин до виходу на вулицю.Старий та перевірений засіб. 
Замість дорогого АРБІДОЛУ можна наш АМІЗОН + аскорбінка .Нормально діє.  
Якщо висока температура і вам колять Аналгін -вимагайте, щоб кололи і НО-ШПУ. Аналгін провокує спазм судин, тому і відмовляють нирки. У цивілізованих країнах аналгін відпускають тільки по рецептах. Знижуйте температуру нашим ПАРАЦЕТАМОЛОМ( а не Фервексом і т.п. , тому що там багато різних додатків та й доза парацетамолу досить висока), або МЕФЕНАМІНОВОЮ кислотою.  
При високій темп-рі не пийте гарячого, тепло не вдягайтеся, обтирайтеся ( якщо не морозить) тепленькою водою з оцтом та спиртом( особливо ділянки тіла де розташовані велики судини). І звичайно СИДІТИ ДОМА, а не так як наші люди ходять хворі і на роботу, і на навчання, роблячи гірше і собі, і іншим. 
Щодо масок- супер було би, якби і пересічні люди вдягли їх. 
Повністю погоджуюся з усіма, хто написав. 
НЕ ХВОРІЙТЕ, а хто захворів( Максові в першу чергу) ОДУЖУЙТЕ !
Рейтинг: 6+ 0-
 
Я, 13:22 28 жовтня 2009 р.
 
Студентці- на жаль , якщо пневмонія вірусного походження, то антибіотики не допомагають. В таких випадках взагалі-то колять ГАМА-ГЛОБУЛІН, Але наша біда, що в нас не визначають походження пневмонії. Так само при назначенні антибіотиків не проводять проби на них. І виходить, що людину травлять, а не лікують :sigh
Рейтинг: 8+ 0-
 
Я, 13:29 28 жовтня 2009 р.
 
Знаємо з интернету про чотирьох померлих від грипу, а де офіційна міська інформація, що в нашому місті творить епідемія?
Рейтинг: 0+ -2-
 
радн, 15:02 28 жовтня 2009 р.
 
Все скрито!
Рейтинг: 4+ 0-
 
, 15:05 28 жовтня 2009 р.
 
Якщо ви знаєте, проти вірусу ліків не існує. Йде просто симптоматичне лікування. Організм є основним гарантом боротьби з хворобою. Тому не тільки купляйте і їжте лимони, часник, цибулю, але і повноцінну їжу: багату на білки, жири та вуглеводи. Їжа це саме основне, бо якраз "біла" частина крові (плазма) містить всі необхідні клітини, які забезбечують імунітет. Якщо ви добре не харчуєтеся, організм не має відповідної кількості білків для створення клітин для забезпечення імунітету. Тому постарайтеся подбати про це. Навіть якщо ви захворієте, грип не буде такий агресивний. Грип не любить високих температур і добре розвивається при низьких. Просто не допускайте переохолодження організму. Відповідно грип буде "гуляти" аж до появи тепла (Травень). Слідкуйте за своєю поведінкою: не чіпайте свого носа та рота та очей руками спочатку не помивши їх.. Слизові оболонки рота, горла і носа є вхідними воротами інфекції. Не бійтеся вживати маску в магазинах, маршрутках, там де є скупчення людей. Коли ви хворі, сидіть вдома і не розносьте інфекцію.
Рейтинг: 0+ -6-
 
Адвокат, 15:20 28 жовтня 2009 р.
 
А як ж тоді мексика і інші країни у яких температура була дуже велика а грип бушував на повну! І ніякі вітаміни і все решта не домомагало?
Рейтинг: 0+ -5-
 
zajka, 15:22 28 жовтня 2009 р.
 
А скажіть будьте такі ласкаві, а де наш мер? Як він збирається рятувати місто? Чого це він під час епідемії у місті вирішив пересидіти у відпустці. Чи сам перелякався щоб не захворіти?
Рейтинг: 0+ -4-
 
Дрогобичанин, 16:24 28 жовтня 2009 р.
 
Вигнати б їх всіх з міської ради і на день перемістити у лікарню хай би подивились на ситуацію а то гріють дупи в хаті самі ховаються а інші хай вмирають! Ще й різні заходи підчас епідемії проводять! ІДІОТИ!
Рейтинг: 0+ -2-
 
zajka, 16:27 28 жовтня 2009 р.
 
зараз у лікарні перебуває 33 особи з діагнозом пневмонія. З них 5 поступило сьогодні зранку до 12 години, 2 хворих – у важкому стані у реанімації.
Рейтинг: 4+ 0-
 
макс, 16:32 28 жовтня 2009 р.
 
У Дрогобицьку дитячу лікарню, де вже госпіталізовано 170 дітей, продовжують надходити хворі на грип
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 16:33 28 жовтня 2009 р.
 
У Дрогобичі двоє людей померло від пневмонії, але загалом ситуація не є загрозливою, – головний пульмонолог Львівщини
Рейтинг: 0+ -6-
 
макс, 16:34 28 жовтня 2009 р.
 
У Дрогобичі оголошено епідемічний стан. Ймовірно, оголосять і надзвичайний стан, адже повідомлення з лікарень наче з лінії фронту. За даними на вівторок, від пневмонії померло п’ять осіб.-
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 16:36 28 жовтня 2009 р.
 
Я б хотів знати доки ця ситуація з грипом підійде до завершення і яким чином потрібно лікуватись ваші версії 8) :roll :upset
Рейтинг: 0+ -2-
 
Василян, 16:39 28 жовтня 2009 р.
 
Знайома лежить у лыкарны нашый ! ]] уже тижднень колять сильними антибыотиками а стан погыршуэться! ныхто не знаэ що робити
Рейтинг: 0+ -4-
 
zajka, 16:43 28 жовтня 2009 р.
 
Це шановні і є справжнє лице влади, у всі часи при всяких катаклізмах висвічувалось правдиве лице влади.Хтось достойно виходив з ситуації, а хтось , як наприклад наші чиновники в таких ситуаціях і показують вміння боротись.От горілочки попити та земельку подерибанити так ми пацани, а як показати вміння як боротись нема нас!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 17:59 28 жовтня 2009 р.
 
і Довбушу!
Рейтинг: 0+ -6-
 
макс, 18:16 28 жовтня 2009 р.
 
Про яке щеплення медперсоналу може йтися, якщо в інфекційній для них не має масок, разових рукавичок та противірусних препаратів для профілактики! ? 
У вечірніх новинах по багатьох каналах згадувався Дрогобич. Виступав Шевкенич, і сказав, що антибіотикотерапія погіршує стан хворих. Звичайно ж, якщо це вірусне захворювання, то все залежить від імунітету людини, а антибіотики ( а дози напевно немаленькі) ще більше вбивають імунну систему.  
В мед.літературі вказується, що в таких випадках колють Гама-глобулін кожні 3 години до пониження температури.І , звичайно, проводяться спеціальні заходи щодо поліпшення роботи серця, легенів. 
Про профілактику писали вище. А при перших симптомах- ударна доза Амізону+ аскорбінка. Дітям треба капати в носик Інтерферон і як профілактика також. І не забувайте змазувати носові проходи оксоліновою маззю( все це противірусні препарати та такі, що підвищують імунітет вище.
Рейтинг: 0+ -8-
 
я, 19:57 28 жовтня 2009 р.
 
Дійсно, тепер всі чекають новин , як з фронту.Але правди нема де взяти.Як вони можуть лікувати , як не знають який вірус, тож треба було дочекатись то такого стану і чекати ще 2 тижні на результат. Ми Дрогобич, а не Львів тому що тут своя мафія, яка не дуже дбає ні за кого. Зараз якраз ще один доказ того , що наша медецина і наші Головні (Бігуняк і Шовкенич) не справляються. Чи зроблять висновки. На сполох треба бити вже давно, кожен день дорогий.А в нас ніхто конкретно не скаже скільки людей померло від цього вірусу. Вони будуть називати різні хвороби, щоб не було великої кількості від цього вірусу.Хоча я думаю , що вони добре знають , що вірус один і той же тільки впливає на кожного по-різному, де у кого слабе місце.Тому і хвороби різні.Також хотіла подякувати рядовим лікарям, їм дістається найбільше. Тримайтеся, бо Ви тоже люди і не хворійте.
Рейтинг: 0+ -9-
 
, 20:04 28 жовтня 2009 р.
 
Вживайте перед їжею лимони апельсини та мандарини, так організм швидше поглине всі необхідні вітаміни!
Рейтинг: 0+ -7-
 
RINO, 20:24 28 жовтня 2009 р.
 
всі голоині лікарі м.Дрогобича бариги.Думають тільки про своі кишені, а на людей начхати.
Рейтинг: 0+ -10-
 
, 20:57 28 жовтня 2009 р.
 
У нас в Дрогобичі працює комісія з Києва. І якщо їй вірити у нас свинячий грип, правда чи неправда покаже час.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Tor, 21:03 28 жовтня 2009 р.
 
В останніх новинах говорили про те що в Тернополі закривають не лише дошкільні та шкільні заклади, а й вузи.В нас би так пошвидше(Львів, Дрогобич), оскільки ДУЖЕ багато ХВОРИХ студентів відвідують пари, і заражують ще здорових.
Рейтинг: 0+ -7-
 
Студентка, 21:29 28 жовтня 2009 р.
 
Не можу зрозуміти в чию редакцію прибігли стурбовані люди. У вашу чи в сайт Рекламний Салон+. Ви вже якось розберіться куди цей натовп біг, дайте якесь посилання. 
 
До нас ніхто не прибігав, нам листи пишуть :)
Рейтинг: 0+ -5-
 
Ольга, 08:44 29 жовтня 2009 р.
 
Та про яке закриття ви говорити ті ідіоти мало того що нічого не закривають вони ше й заходи проводять_ Сурми звитяг, і інші конкурси , дискотеки до дня хеловіна!
Рейтинг: 1+ 0-
 
zajka, 08:42 29 жовтня 2009 р.
 
Ольга, а ви про що? 
 
Вчора в мого сина помер знайомий :cry
Рейтинг: 0+ -3-
 
я, 09:24 29 жовтня 2009 р.
 
Співчуваю Вашому сину і всім хто постраждав від грипу. Вибачте. Я не хотіла іронізувати. Просто дивлюся одна й та сама стаття як у сайті Рекламний Салон+ і посилання на джерело нема. Ще раз вибачте. 
 
Цей "салон" - погані плагіатчики.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Ольга, 10:08 29 жовтня 2009 р.
 
Так, дійсно. Вчора в реанімаційному відділені помер молодий хлопець. А у вівторок його лише забрали в лікарню. За 2 дні "згорів"((( дуже сумно. А що ж нам всім робити? як лікуватись та захищатись від штучно-зробленого віруса, який випустили в світ фармацевти?хіба цибуля, часник тут допоможуть?
Рейтинг: 2+ 0-
 
ххххх, 10:11 29 жовтня 2009 р.
 
Доброго дня хочется вас і всіх наших Дрогобичан повідомити що в нашому місті іде масове замовченя епідемійі. Лікарі безсилі з захворюваням, в разі попадання в організм вірус людину руйнуйе з середини буквально за два дні, спалюючи легені. Володію такою інформацією на підставі вчорашного фатального випадку ПОМЕР в реанімаційі мій друг СИДОР ВІТАЛІК з діагнозом вище сказаним, залишивши дружину та трьохрічного сина. І я впевниний що такий випадок не один в нашому місті, і насторожує те що фатальні випадки повторюються практично щодено. Шановні Дрогобичани оберігайте свойі сімйі, родини та близьких людей від біди уникаючи відвідуваням масових гомацких мість (ринок, громацький транспорт та.ін)
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 10:46 29 жовтня 2009 р.
 
Замість коментаря пропоную мою статтю, яка буде опублікована завтра у у стебницькій газеті “Воля громади”. 
Смертельна небезпека 
 
ОБЕРЕЖНО: ГРИП, АБО ВІД ЧОГО У ДРОГОБИЧІ ПОМЕРЛО ЧЕТВЕРО ОСІБ? 
 
За словами начальника відділу охорони здоров’я Дрогобицького міськвиконкому Андрія Шевкенича, останнім часом у місті померло від пневмонії четверо осіб, які стали жертвами ускладнень після грипу. 
 
КОЛИ ЛЕГЕНІ СТАЮТЬ РЕШЕТОМ 
 
За неофіційною статистикою, таких жертв уже шестеро, а в кулуарах кажуть, що до Дрогобича завітав так званий свинячий грип. 
Як би там не було, але вперше лікарі констатували факт смертей, що настали після ускладнень захворювання на грип. Досі такої статистики не велося, все списували на пневмонію (запалення легенів), менінгіт (запалення мозку), інфаркт, інсульт. Саме ці звичні для нашого вуха хвороби і можуть бути наслідком захворювання на грип. 
Що стосується дрогобицьких смертей, то лікарі кажуть про двох двадцятип’ятирічних і двох сорокарічних чоловіків, які лікувалися самостійно. У них різко підвищилася температура, а коли не змогли її збити, звернулися за допомогою до лікарів, та було вже пізно. Крім того, мова йде про нетипові віруси грипу, лікувати які наші лікарі не навчені. Мій знайомий лікар із Києва, з яким я консультувався по телефону, каже, що високу температуру, звичайно, треба збивати у будь-якому випадку, але найголовніше після цього упродовж двох тижнів колоти хворого антибіотиками, інакше легені перетворюються на решето у буквальному розумінні цього слова. Мабуть, цього не знають ні дрогобицькі, ні івано-франківські, ні тернопільські медики, де загальне число жертв на момент написання цієї статті становило 22 особи. Власне, з Тернополя в Україні й почалася пандемія грипу, хоча офіційні чинники ще цього не визнають. 
 
НАС АТАКУЄ АВСТРАЛІЙСЬКИЙ ГРИП 
 
Цьогоріч Україну атакують два штами сезонного грипу - австралійський “Брисбен А” і “Брисбен Б”. Є загроза того, що вони накладуться на сезонний грип штаму пандемічного свинячого грипу. 
Особливістю австралійського грипу є те, що він спричиняє різку й дуже високу температуру - до 39 градусів і вище, сухий кашель, сильний головний біль, нежить, біль у горлі, виражену загальну інтоксикацію організму. 
В інтерв’ю Андрія Шевкенича, яке він дав телеканалу ІСТV, крім високої температури, подібних симптомів у тих, хто помер у Дрогобичі, не було. То, може, справді мова йде про свинячий грип? 
 
У СТЕБНИКУ ВСЕ СПОКІЙНО? 
 
За словами головного лікаря Стебницької міської лікарні Романа Пукала, ситуація в місті є спокійною. Звичайно, у зв’язку з сезоном збільшилась кількість хворих на гострі респіраторні захворювання, що може призвести до грипу, але поки що ситуація знаходиться під контролем. 
Грип провокує загострення хронічних захворювань легенів, серцево-судинної, ниркової та ендокринної систем. Дуже небезпечний грип для вагітних жінок. Від моменту потрапляння вірусу в організм до прояву перших ознак хвороби минає лише 1-2 доби, що зумовлено високою швидкістю розмноження вірусу. 
У цих умовах дуже важливо провести профілактичні заходи, особливо для дітей, вагітних жінок, літніх людей, а також для тих, хто за умовами праці контактує з найбільшим потоком людей - у медичних закладах, громадському транспорті, магазинах і таке інше. 
 
ЧОГО БОЇТЬСЯ ГРИП? 
 
Отже, що насамперед потрібно робити, аби не захворіти на цю страшну недугу? 
- Часто мити руки з милом, особливо після перебування на вулиці; 
- частіше провітрювати приміщення як удома, так і на роботі, підтримуючи оптимальну температуру 20-22 градуси; 
- використовувати захисні маски; 
- обмежити кількість рукостискань і поїздок у громадському транспорті; 
- по змозі уникати відвідування велелюдних заходів;  
- під час кашлю та чхання прикривати ніс та рот хустинкою; 
- уникати контактів з людьми, які вже мають симптоми цього захворювання. 
Потрібно дотримуватись усіх заходів обережності до закінчення епідемії - зокрема, вдягатись за погодою, зміцнювати імунітет, правильно харчуватись і в достатній кількості вживати вітаміни. 
Дуже важливо у цей період їсти овочі, часник, цибулю, цитрусові, особливо апельсини, які добре протидіють грипу, моркву. Для зміцнення організму не забувайте обливатися холодною водою, робити ранкову гімнастику. 
Велику роль у протидії грипу відіграють печінка і жовчний міхур. Щодня споживайте до 30 мілілітрів олії, що допоможе очистити печінку від старої жовчі. Щоб знищити паразитів у жовчному міхурі, споживайте зранку гарбузове насіння, запиваючи рідиною. 
 
БЕЗ ПАНІКИ!  
 
Якщо все ж захворіли, не панікуйте і дотримуйтесь простих правил. Насамперед це постільний режим. Треба багато вживати рідини. Якщо маєте температуру до 38, 5, а в дітей до 38 градусів, не збивайте її, бо організм бореться з недугою. І, звичайно, негайно викличте лікаря. 
Бажаю вам міцного здоров’я, адже хто тоді буде читати “Волю громади”? 
Анатолій ВЛАСЮК
Рейтинг: 0+ -2-
 
Анатолій Власюк, 11:33 29 жовтня 2009 р.
 
Сьогодні, о 10 годині, розпочалося засідання сесії міської ради. На порядок денний позачергово винесене одне питання - про епідеміологічний стан в Дрогобичі. Депутат Т. Кучма вніс пропозицію розглянути це питання в закритому режимі. Депутати не підтримали цю пропозицію, проте міський голова М. Гук настояв на тому, щоб всі сторонні крім депутатів покинули сесійний зал. Розгляд цього питання проходить без участі громадськості та засобів масової інформації, тобто в закритому режимі. 
http://www.drohobych.com/
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 12:09 29 жовтня 2009 р.
 
Дуже шкода Віталія . Такий здоровий, спортивний хлопець.Був... 
 
Прочитайте в інтернеті про вірусну або грипозну пневмонію, а також про свинячий та забутий пташиний грип. Про симптоматику та лікування. Є подібність з тим, що відбувається в нашому місті. 
Про медикаментозну профілактику вже декілька разів писалося вище. 
А цікаво, що ж таке говориться на тому засіданні?! Видно є що приховувати, чи не так , шановні "пористи" та мер? 
Максе, може все-таки вдастся щось взнати- проінформуйте нас, будь ласка.
Рейтинг: 4+ 0-
 
я, 11:52 29 жовтня 2009 р.
 
можу тільки всіхвтішати шо серед лікарів така паніка на грані істерики!
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 12:18 29 жовтня 2009 р.
 
Нині в Україні спостерігається сезонний спалах грипу – у трьох західних областях закриваються школи на карантин. Утім, про грип A/H1N1, який ще називають «свинячим» або «каліфорнійським», поки не йдеться. Попри те, що від пневмонії за останні дні померло двадцятеро людей, українські епідеміологи просять не панікувати і чекають підтвердження аналізів з Лондону. Там остаточно мають встановити, чи був причиною смерті «свинячий» грип.
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 12:24 29 жовтня 2009 р.
 
тернополь!
Рейтинг: 4+ 0-
 
макс, 12:27 29 жовтня 2009 р.
 
Министр здравоохранения Василий Князевич обещает, что вскоре будут обнародованы результаты причин смерти людей в западных областях Украины. Об этом он сообщил сегодня на заседании правительства, передает корреспондент «proUA».  
 
«Известно, что это вирусная природа инфекции. Наше министерство уже обратилось за помощью ко всемирным организациям по охране здоровья, и их эксперты и лаборатории уже готовы подключиться и предоставить нам помощь», - сказал министр. 
 
При этом на вопрос премьер-министра Юлии Тимошенко может ли он назвать конкретный диагноз, Князевич ответил: «Точного диагноза… я боюсь сказать. На сегодняшнем совещании со специалистами вы выходим на конкретные решения. И если это так, я буду готов доложить Вам, но не хочу быть сейчас голословным». 
 
«Мы сейчас работаем над конкретной природой вируса – или это будет вирус так званого гриппа, или это наш традиционный грипп, или это калифорнийский грипп A/H1N1, или так называемый свиной грипп», - сказал Князевич.
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 12:37 29 жовтня 2009 р.
 
ми попали в свии грип!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 12:48 29 жовтня 2009 р.
 
Цікава інформація http://tsn.ua/ukrayina/epidemiya-svinyachogo-gripu-nakriye-ukrayinu-v-listopadi.html
Рейтинг: 0+ -1-
 
Divine, 12:48 29 жовтня 2009 р.
 
сьодны ще 2 померло! фак :sigh :sigh :sigh
Рейтинг: 0+ -2-
 
smile, 14:13 29 жовтня 2009 р.
 
Кому потрібні вітаміни Nutrilite (Amway).Допомагають і захищають при грипі. м.Стебник Дзвоніть 80672542545
Рейтинг: 0+ -4-
 
пані Леся, 14:36 29 жовтня 2009 р.
 
ЩИРІ СПІВЧУТТЯ СІМЇ СИДОР А ОСОБЛИВО ЙОГО ДРУЖИНІ АННІ ВСЯ САМБІРСЬКА У СКОРБОТІ
Рейтинг: 0+ -2-
 
ІРИНА, 14:46 29 жовтня 2009 р.
 
Приєднуюсь до Ірини. Епідемія забрала батька та чоловіка у сімї Сидор.
Рейтинг: 0+ -5-
 
патріот, 14:58 29 жовтня 2009 р.
 
Міністерство охорони здоров'я виділило для Івано-Франківської області 1, 2 тис. упаковок медичного препарату осельтамівір для боротьби з можливим свинячим грипом. 
 
А Львівській області і, зокрема , Дрогобичу пане Шевкеничу цих ліків не потрібно? Зовсім вилетіло з голови- ви ж казали , що в нас померло тільки 4 осіб, і це не наслідок епідемії, а простий збіг обставин. Соромно!
Рейтинг: 0+ -1-
 
я, 16:27 29 жовтня 2009 р.
 
На 99, 9 % у нас свинний грип!
Рейтинг: 0+ 0-
 
zajka, 16:41 29 жовтня 2009 р.
 
Дорогі Дрогобичани. Нас обманюють, не надають правдивої інформації. Померло не 4чол, а більше 20. Так що робимо висновки. Ніхто про людей не думає. Головні лікарі мовчать. В даній ситуації їм не цікаво. Вони ж - "заслужені"
Рейтинг: 2+ 0-
 
Яша, 18:19 29 жовтня 2009 р.
 
Знайомі були сьогодні в лікарні. Страшна паніка, родичі хворих не бачуть підтримки лікарів. В приміщеннях антисанітарія, все запущено, а які гроші відмиваються на медикаменти, ремонти, обладнання. Де наша влада? Все кинуто на самоплив. Лікарі заробляють на державному обладнанні страшні гроші, ніби це особисте, .або бізнес. Що робиться?
Рейтинг: 6+ 0-
 
Марта, 18:31 29 жовтня 2009 р.
 
У Львові в ЛНУ карантин на 10 днів об'явили. Це вже хоч щось!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Студентка, 19:28 29 жовтня 2009 р.
 
Сьогодні відбулася сесія міської ради, де розглядалося питання з приводу епідемії захворювання. Додатково виділено 260тис. гривень з міського бюджету. Подана заявка в гол. управління охорони здоров’я львівської області про додаткове виділення 1 млн. гривень, а саме: медикаменти, паливно-мастильні матеріали для швидкої мед.допомоги, а також мед обладнання. Додатково введено в дію 40 ліжок терапевтичних та 40 ліжок дитячих по місту Дрогобичу та Стебнику. Введено в дію комплексний план щодо подолання епідемії, де задіяні всі лікувально-профілактичні міроприємства. Головне чітко дотримуватися рекомендацій лікарів, не займатися самолікуванням, вчасно звертатися за мед допомогою і ми з Вами поборемо цю недугу. Всім бажаю здоров’я!
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 20:04 29 жовтня 2009 р.
 
Нагадаємо, що в Дрогобичі з 23 жовтня призупинено навчання в школах, а також заняття в позашкільних закладах. Оголошено заборону проводити людні масові заходи, в закладах торгівлі і громадського харчування запроваджено масковий режим.-www.drohobych.com.ua
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 20:23 29 жовтня 2009 р.
 
потрібно сильно молитися
Рейтинг: 0+ -2-
 
ірина, 20:33 29 жовтня 2009 р.
 
Так, це правда Ірина і всі люди молімся і ще раз молімся.Дуже помічна спільна молитва, тому хто прочитає це смс - відмоліть молитву, хоч 1 раз. Дякую
Рейтинг: 0+ -4-
 
Таня, 21:52 29 жовтня 2009 р.
 
А де ті маски брати? В аптеках пусто. Було сьогодні велике бажання забезпечити ними свою сім"ю, але... Вартувало би меру та Шевкеничу організувати безкоштовну роздачу цих масок людям. Не гоже, щоб люди бігали по аптеках, шукаючи їх та наражаючи себе на небезпеку.
Рейтинг: 0+ -3-
 
я, 22:20 29 жовтня 2009 р.
 
По данным Оперативного штаба Министерства здравоохранения Украины, по состоянию на 16 часов во Львовской и Тернопольской областях умерли по 12 человек, а в Ивано-Франковской области - 6. В реанимации находится 61 человек, которых 31 ребенок, а также 3 беременных женщины. 
 
Всего заболели ОРВИ и гриппом в этих областях 37 923 человека, из которых 3418 - дети. Наибольшее количество больных в Тернопольской области - 27 300. Госпитализированы в трех областях - 951 человек, из которых 497 детей.
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 23:19 29 жовтня 2009 р.
 
Є інформація, що через ту епідемію в Дрогобичі померло вже більше 20 чоловік (слова одного працівника моргу), тільки от їм заборонено то розголошувати((( до чого світ йде? люди вмирають...інші мовчать...
Рейтинг: 0+ -6-
 
ххххххх, 08:42 30 жовтня 2009 р.
 
Чому медичні працівники, які є в контакті з хворими на грип, не забезпечуються противірусними препаратами (згідно державної програми), як це робиться в Львові, Тернопільській обл.?!
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 09:38 30 жовтня 2009 р.
 
Медику- не забезпечуються тому що ті хто це повинен робити самі з хворими не контактують, а отже їх це питання не хвилює. 
Вчора в ЗМІ повідомляли , щоуряд ще на початку осені виділив 50млн грн для профілактики епідемій. Питання: а де ті гроші? Де ті медикаменти? Де маски? і т.п..
Рейтинг: 0+ 0-
 
я, 10:44 30 жовтня 2009 р.
 
http://www.unian.net/ukr/news/news-343996.html
Рейтинг: 0+ -4-
 
, 10:51 30 жовтня 2009 р.
 
П’ятеро мешканців Дрогобича та району померли через дію невідомого вірусу, який спричинив блискавичну та гостру форму пневмонії, що зазвичай є неможливим.  
 
Про це кореспонденту УНІАН на умовах анонімності повідомили двоє медиків з Дрогобича з понад 20-ти та 35-річним стажем роботи. 
 
Обоє лікарів відзначило, що не спостерігали в своїй практиці випадків такої блискавичної дії вірусу, якому не могли протидіяти найсильніші антибіотики. 
 
За даними співрозмовників агентства, легені померлих були настільки уражені, якби вони хронічно хворіли пневмонією, а більшість померлих це молоді люди. 
 
«Ніхто не знає, що діється», - сказала УНІАН працівник міської лікарні, висловивши думку, що, швидше за все, це дія якогось нового невідомого вірусу. 
 
Співрозмовник агентства запевнила, що лікарі надавали професійну допомогу хворим, у тому числі, забезпечували їх усіма необхідними ліками, що, однак, не приводило до виздоровлення. 
 
«Це сильна інфекція, на котру, коли попадає (в організм), немає ради: три дні й людина гине», - сказала вона. 
 
За даними медиків, серед померлих - троє молодих людей віком 26-27 років, одна 11-річна дитина та 40-річний чоловік. 
 
Працівник міської поліклініки також сказала УНІАН, що швидше за все причиною смертей є якийсь невідомий вірус. 
 
Вона зауважила, що, переважно, за весь період сезону підвищеного ризику захворювання на грип в регіоні помирало 1-2 людини. 
 
«Ніхто нічого не знає», - описала вона ситуацію із хворими. 
 
Вона також висловила думку, що вірус має дію, схожу на СНІД, котрий послаблює імунітет. «Щось вбиває імунітет», - сказала медик. 
 
Працівник міської лікарні також назвала неадекватним діагноз причини смертей "післягрипові ускладнення", підкресливши, що вони можуть наступати після того, як людина прохворіла деякий час. 
 
"Грип може дати ускладнення на нирки, наприклад, але то пізніше - після хвороби", - зауважила вона. 
 
Натомість, смертельні випадки у Дрогобичі були зафіксовані буквально після кількох днів після того, як хворий потрапляв до лікарні. 
 
Одна із співрозмовниць також повідомила, що тіло одного із померлих планувалося забрати на розтин до Львова. 
 
Як повідомляв УНІАН, за офіційними даними, у Львівські області у жовтні померло від пневмонії 10 чоловік, 5 з яких - у Дрогобичі та районі.  
 
Сьогодні міністр охорони здоров’я України Василь КНЯЗЕВИЧ повідомив, що в Україні підтверджено випадки захворювання на високо патогенний грип А/H1N1. 
 
 
постiйна адреса статтi:  
http://www.unian.net/ukr/news/news-343996.html
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 10:55 30 жовтня 2009 р.
 
В Украине началась эпидемия гриппа A/H1N1. 
 
Об этом в интервью УНИАН заявил министр здравоохранения Украины Василий КНЯЗЕВИЧ. 
 
По его словам, вчера в Тернополе, при участии ведущих специалистов, состоялось совещание. 
 
“По предварительным результатами мы констатируем, что Украина вошла в мировую пандемичную зону и начинается эпидемия Калифорнийского гриппа, или гриппа A/H1N1", – отметил В.Князевич. 
 
Он добавил, что в стране будет создана чрезвычайная противоэпидемическая комиссия, приняты противоэпидемические, карантинные меры. “Я буду докладывать руководству государства о ситуации, которая вышла за пределы эпидемического порога. Наверное будет рассматриваться вопрос карантизации или продолжения каникул в школах и институтах. Мы будем обращаться к населению с рекомендациями ограничить посещение общественных собраний", – сказал В.Князевич. 
 
Министр призвал население Украины не заниматься самолечением, а обращаться к врачам. “Люди умирали лишь потому, что не обращались своевременно к врачам. Больные вызывали врача на 5-7 день болезни, когда уже помочь человеку нельзя было", – сказал В.Князевич. 
 
На вопрос, знают ли украинские врачи знают, как именно лечить Калифорнийский грипп, или грипп A/H1N1, министр заверил, что наши медики вполне компетентны в этих вопросах. “Мы очень активно сейчас работаем с врачами. Минздрав утвердил протоколы лечения, что делать, как оказывать помощь", – отметил В.Князевич. 
 
 
постоянный адрес статьи:  
http://health.unian.net/rus/detail/201629
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 11:00 30 жовтня 2009 р.
 
http://www.unian.net/ukr/news/news-344022.html 
 
МОЗ планує оголосити карантин на всій території України 
 
 
Міністерство охорони здоров`я планує оголосити карантин на всій території України. Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив міністр охорони здоров`я Василь КНЯЗЕВИЧ, передають «Подробности». 
 
Міністр підтвердив, що в Україні зафіксована епідемія високопатогенного грипу А/H1N1.  
 
"На жаль, ми маємо констатувати, що в Україні фактично розпочалася епідемія каліфорнійського грипу", - сказав він. 
 
За його словами, у двох лабораторіях підтвердили цей діагноз - зафіксовано 11 випадків із 33 проб. 
 
"Ми розглядаємо можливість оголошення карантину не тільки в західних областях, а й по всій країні, оскільки вірус поширюється надзвичайно швидко", - сказав В.КНЯЗЕВИЧ. 
 
Як повідомлялося з посиланням на дані оперативного штабу Міністерства охорони здоров`я України, тридцять чоловік, зокрема одна дитина, померли в Україні в результаті гострих респіраторних захворювань у період з 19 жовтня. 
 
За даними Мінохорониздоров`я, у Львівській області - 12 жертв, зокрема одна дитина, у Тернопільській - 12, в Івано-Франківській померли 6 чоловік. 
 
Крім того, за даними ЗМІ, жертви є також у Чернівецькій, Рівненській і Закарпатській областях - усього померло 34 людини. 
 
Медики допускають, що причина смерті - стрімкий розвиток атипової пневмонії. У той же час, не виключається можливість вірусу грипу А/H1N1. 
 
Раніше в Україні було офіційно підтверджено 2 випадки високопатогенного грипу. 5 червня 2009 року лабораторія в Лондоні підтвердила захворювання на грип А/H1N1 українця, що прибув з Парижа. До цього він проживав у Детройті (США), працював продавцем в овочевому магазині. Після лікування пацієнт вирушив додому, в Чернівці. Крім того, наприкінці вересня у чоловіка, який прибув з Кіровоградської області до Києва і був госпіталізований з діагнозом "пневмонія", підтверджена приналежність виділеного штаму вірусу грипу до типу А/Н1N1.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Микола, 12:24 30 жовтня 2009 р.
 
Діагноз свинячого грипу пролунав.що робити.враховуемо що віруси живуть тільки у живому організми уникаемо контактів з потенційним джерелом маска потрібна при розмові з людиною іне обовязкова на вулиці деви самотні в зовнішньому середовищі вірус не живе ні в морози ні при жарі і передаеться тільки від живого до живого врахоемо .Бережіть себе і бутьте здорові
Рейтинг: 0+ -1-
 
старий, 12:44 30 жовтня 2009 р.
 
оловного лікаря судити, а не тільки з посади зняти!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Serega, 14:05 30 жовтня 2009 р.
 
Чула що у нас маю кропити з 14-15 год
Рейтинг: 0+ -1-
 
zajka, 14:09 30 жовтня 2009 р.
 
Язнаю грип свинячий це шкідливо але якім чином можна від нього лікуватись від такої хвороби чи є взагалі якісь медикаменти підкажіть будь ласка?
Рейтинг: 0+ -3-
 
Василян, 14:13 30 жовтня 2009 р.
 
яб хотів знати по яких вулицях будуть розпилювати медичні припарати підкажіть ?
Рейтинг: 0+ -3-
 
Andrian, 14:23 30 жовтня 2009 р.
 
Так таж чув таку інформацію, пролунала з м.Трускавця від населення щоб невиходити на вулицю. Будуть розпилювати щось з літаючого апарату у повітря. Де є гарантія що воно допоможе а не зашкодить населеню?
Рейтинг: 4+ 0-
 
, 14:26 30 жовтня 2009 р.
 
Маршрутки Самбір-Дрогобич скоротили до 1 на 2-3 години. 
Польща ввела на кордоні карантинно-санітарні служби (з новин польського RMF-FM) і ввела жосткий контроль за всіма машинами що їдуть з України а такою настирливо рекомендують утриматися від поїздок на Україну.
Рейтинг: 0+ -5-
 
Myroslaw, 14:31 30 жовтня 2009 р.
 
Послухайте, що сказав дрогобицький БЮТівець Ілик:«На сьогодні офіційно ніякої епідемії на Львівщині нема, епідпоріг не перевищений. Так, є поширення ГРВІ, але ми чітко не знаємо, з чим маємо справу. Тому не треба створювати паніки», – зазначив Ілик.Слава Юлі!
Рейтинг: 0+ 0-
 
тед, 14:39 30 жовтня 2009 р.
 
Удрогобичі померло уже 8 чоловік :sigh . Розпилювати з допомогою авіації скоріш за все не будуть!
Рейтинг: 1+ 0-
 
SMarian, 14:40 30 жовтня 2009 р.
 
Вони задовбали! Цікаво як населення має дізнатись про це? Про розпилювання ніфіга не оголошували... В моєї бабусі радіо включене цілий день і ніякого повідомлення не було... Від тої хімії може бути більше смертей ніж від вірусу... Уроди!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Іван, 14:41 30 жовтня 2009 р.
 
Сьогодні з 14:00 до 16:00 не виходити з дому. Будуть нас чимось посипати з повітря.
Рейтинг: 0+ -2-
 
хххххххх, 14:49 30 жовтня 2009 р.
 
Божевілля! Різний час, невідомо що будуть розпилювати.Паніка у людей...і у всіх і в просто населення і в лікарів...Що ж це коїться?Де будуть розпилювати?Що?Як?...невідомо.
Рейтинг: 0+ -3-
 
, 14:53 30 жовтня 2009 р.
 
Розпилювати з допомогою авіації скоріш за все не будуть!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Mario, 15:10 30 жовтня 2009 р.
 
Розпилювати нічого не будуть, оскільки нема що роспилювати нема ніяких хіміко-фармацептичних засобів, які могли би призупинити вірус
Рейтинг: 0+ -4-
 
правдивий, 15:42 30 жовтня 2009 р.
 
Страх...Паніка.Божевілля..Помирають люди.велика кількість хворих..В реанімації...Що робити?..Кажете пити антивірусні перепарати і в масках ходити.А де їх узяти?...НЕМАЄ.В аптеках немає ні медикаментів .ні масок.невже карантин буде 3 тижні...закривають усі навчальні заклади...ринок теж..я надіюсь хоть магазини та супермаркети не зачинять..влада мовчить та заперечує усе...що нам робити? :sigh
Рейтинг: 0+ -3-
 
, 15:57 30 жовтня 2009 р.
 
замість того, щоб роздавати газети в передвиборчих палатках і тратити міліони гривень на всяку х...ню, роздавали б найелементарніші засоби захисту від вірусу, яких неможна придбати в аптеках
Рейтинг: 1+ 0-
 
правдивий, 16:02 30 жовтня 2009 р.
 
підтримую правдивого!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 16:18 30 жовтня 2009 р.
 
Втакий важкий час для міста нечути влади, не враховуючи тупого белькання депутатів на сесії! Дроогбичани надзвичайно миролюбні люди та до обговорення проблеми підключились коли в ду.у припекло.Сьогоднішня прес -конференція білої пані це повна профанація, та безмежна брехня.Чого вартує теза, що всі медзаклади на 100 відсотів забезпечені всім необхідним?Та в лікарнях та поліклініках персонал за власні гроші купує засоби захисту.А теза про те , що "за час нашого уряду було закуплено медикаменти для боротьби з каліфорнійським грипом ще влітку" по меншій мірі звучит як блюзнірство.Ви, що шановні спеціально привезли вірус, щоб потім з ним боротись.А цей солодкий хлопець Біловол, чмо яке навіть відповісти кваліфіковано не може, несе "бред сивої кобили" та позорить людей в білих халатах які взяли на себе удар.Не бачив я наших керівників від медицини в білих халатах, вони в основному в костюмчиках! Класно врізав кореспондент Української правди:Чому в нас вірусна діагностика триває 4 доби, а в Москві в поліклініці роблять тест за 1, 5 години?НЕ в бровь а в глаз! В Тернополі за прихід на роботу без маски штраф 17 гривень, маразм, ви з палаток своїх придурочних людям не газетки роздавайте , а пан Ваврин, та байса та волошин станьте б. в палатки та купіть за свої гроші масок та роздайте людям.Ви прикиньте скільки масок можна було б купити за концерт в Дрогобичі! Єдине можу сказати, ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ РЯДОВИМ ЛІКАРЯМ, СЕСТРАМ ТА ВСІМ МЕДИКАМ, які не чекаючи допомоги ні від кого рятували людей як могли .НИЗЬКИЙ ВАМ УКЛІН.В тернопільській області 25 відсотків лікарів , які контактували з хворими, захворіли самі, тим самим підтверджуючи свій професійний лозунг"Светя другим згораю сам".А до владців прийде Божа кара і за брехню, і за бездіяльність! Ми переможемо все, але висновки робити треба вже! Люблю вас , з надією на те, що завтра все мине.ВАШ ДОВБУШ!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Довбуш, 16:30 30 жовтня 2009 р.
 
Враховуючи остані події і заяви про заборону проведення всіляких акцій(концертів, кіно, релігійних засобів., а також саме головне передвиборчої агітації), Юлка буде як навіжена гасати по Україні спонтом бореться з вірусом, а насправді буде піарити себе по повній програмі, КОМУ ВОЙНА КОМУ МАТЬ РОДНАЯ ..
Рейтинг: 0+ -3-
 
правдивий, 16:40 30 жовтня 2009 р.
 
Довбуш ти правий на всі 100!
Рейтинг: 0+ -9-
 
zajka, 17:17 30 жовтня 2009 р.
 
зайка , справжня зайка)))) цьом тобі))))
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 17:41 30 жовтня 2009 р.
 
можна робити маски своїм сбособом
Рейтинг: 0+ 0-
 
Любомир, 17:54 30 жовтня 2009 р.
 
Знаєте як каже моя мама:"Я бля.. за них проголосую..Всі пі..Поставлю галочку біля графи"за нікого"... 
 
:(
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 17:55 30 жовтня 2009 р.
 
Маю хорошого товариша-медика, час, від часу пєм з ним по 100 грам.Людина він чесна та провірена роками.За депіків-медиків, кучма, кулина, пукало, пукало, фреликпишу .Пишу з маленької свідомо, може лікарі вониі хороші, хоча по місту чув відгуки як про професіонала про одного Фрелика.Не хочу нікого образити, та маючи таке лоббі в міській раді медицина повинна цвісти та пахнути.Що маємо, пішли хлопці в депутати, та й бавляться політики, а про братів по крові забули.Не чутно, що вони на якійсь сесії воювали за медицину.За земельку чули, за аренду чули, а більше не чули.Памятаєте які були реляції, що пора привезла з Франції цілу фуру обладнання, з того обладнання напевно з дві тумбочки пригодились, все інше металолом.Не вірите поцікавтесь у Бігуняка.І то через паркан перетягнути те желізяччя поміг Радзік.Всі гроші, які виділяють на медицину, це зарплата, а на все решта копійки, чому не сказати чесно, що медицину, у нас фінансує народ.Купуючи медикаменти, їжу, та все решта , що потрібне для лікування.НЕ МОЖНА ТАКЕ ГОВОРИТИ В КРАЇНІ ТОТАЛЬНОЇ БРЕХНІ! І до тогочасу поки ми всі будем мовчати і брехати, такі пористи-онаністи будуть вимагати закритих сесій, маючи нас за темну масу, а не за гордий український народ! Час розставить ваі крапки, і епідемія пройде!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Довбуш, 18:03 30 жовтня 2009 р.
 
Народ. Я от питалась недавно в лікарів (бо сама працюю в мед. установі, хоча й не медик) як рятуватись. Вони прямо й сказали шо не знають, хоча й дійсно роблять все можливе для допомоги людям. Нема на що нарікати. Якщо це вірус з яким вони вперше зуітстрілись, то й відповідно не знають , як лікувати. Але радять, що навіть при найменшому піднятті температури приймати антивірусні засоби і не чекати поки імунітет сам буде боротись. НЕ БУДЕ!
Рейтинг: 0+ -5-
 
xxxxxxxx, 18:09 30 жовтня 2009 р.
 
До речі, про 100 грам.  
Не забувайте, що помірне "вживання" прозорої оковитої, а чи гарячого червоного деколи навіть рекомендовано "для дезинфекції та профілактики". 
Але також майте на увазі, що ослаблений алкоголем організм більше піддається впливу ззовні.
Рейтинг: 0+ -7-
 
Адміністратор, 18:15 30 жовтня 2009 р.
 
Какой ужас уже в Тернополе 37 человек, все мрут и министерство не чего не делает, люди мрут как мухи, а им все равно. :cry
Рейтинг: 3+ 0-
 
, 18:42 30 жовтня 2009 р.
 
А у нас скільки в Дрогобичі уже? Що кажуть? :x
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 19:14 30 жовтня 2009 р.
 
А шо кажуть, по новиназ у "Фактах"взагалі не хочуть називати загальну кількість поерлих, кажуть , що померло лише 11 чоловік.І чого тоді можна чекати від наших "пуклуючихся" депутатів?! На львівщині , у дрогобичі бабки на базарі поскуповували пов"язки і продають на базарі по 10 грн. за штуку! Я думаю , що в такій ситуації взагалі хтось би мав стати і просто роздавати пов"язки, це ж у їхніх інтересах...
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 19:21 30 жовтня 2009 р.
 
та бл..на нас взагалі забили.. :(
Рейтинг: 0+ -3-
 
, 19:28 30 жовтня 2009 р.
 
взагалі казати не можна, хотя б в новинах кажуть про наш стан.Да не їх казли блін, думають тікі за себе! :(
Рейтинг: 0+ -3-
 
, 19:30 30 жовтня 2009 р.
 
про то що це A H1N1-свинячий грип..вони знали уже 3 дні тому...якщо не більше...і тільки сьогодні обявили офіційно...і то не усі з тим погоджуються..раз так..чому вони не думають про людей ...чому не постачають в аптеки медикаменти і повязки... :(
Рейтинг: 0+ -5-
 
, 19:37 30 жовтня 2009 р.
 
напевно тому, що це бє по їхній кишені , іншої відповіді шось не находжу.О, так, вони знали, а не сказали раніше тому, що це в 1 чергу не вигідно їм!
Рейтинг: 0+ -6-
 
, 19:42 30 жовтня 2009 р.
 
сама то розумію.. :(
Рейтинг: 3+ 0-
 
, 19:58 30 жовтня 2009 р.
 
Сажіть, але в Дрогобичі взагалі є якась вакцина проти Свинячого грипу?Чи доставили її нам?Я читав в одній статті що доставили і люди йдуть на покращення.Це правда? 
 
"Таміфлю" - але це не абсолютна панацея. Кілька годин тому лікарці цих ліків ще не було.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Андрій, 21:08 30 жовтня 2009 р.
 
неправда немае такої вакціни взагалі, е проти звичайного грипу котра виробляе имунітет через 3 тижня.Захіщайте ніс це вхідні ворота для вірусу
Рейтинг: 2+ 0-
 
старий, 21:13 30 жовтня 2009 р.
 
ВОНА ПРАЦЮЄ - МИ ВМИРАЕМ Дрогобичани -тримайтесь!
Рейтинг: 3+ -1-
 
, 21:35 30 жовтня 2009 р.
 
хм.так "кропили" місто тими хімікатами чи ні?
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 22:52 30 жовтня 2009 р.
 
Рідні мої дрогобичани!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Лучанка, 01:18 31 жовтня 2009 р.
 
Дрогобичани тримайтесъ.Бережітъ себе і своїх близъких! Адже ніхто нам не допоможе! Студенти і учні вам відмінили навчання а ви ходите по площі і здороваєтесъ, обіймаєтесш-але таке рукопожаття може коштувати ВаМ ЖИТТЯ! Благаю постарайтесь максимум обмежити спілкування! Я була в лікарні-там справжній.жах! Не підписуйте собі самі смертний вирок!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Zajka, 09:32 31 жовтня 2009 р.
 
Шановні, звертаюсь до тих, хто має інформацію з нашої дрогобицької лікарні. Чи є зміни на краще? Чи завезли елементарні засоби захисту(маски та гумові рукавички)? Чи поступили перші комплекти "таміфлю"(ліки від свинячого грипу, до речі в Польщі вільно продаються в аптеках)? І звичайно, яка ситуація з хворими, бо в Тернополі все більше людей потрапляють на лікарняні ліжка, яких бракує? З повагою, Микола.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Микола, 10:17 31 жовтня 2009 р.
 
Не потрібно чекати привозних разових масок. Треба купити відріз марлі, або широкий бінт. Скласти так, щоб було декілька шарів бінту, а всередину покласти шар вати товщиною 3-4 мм. По боках пришиваємо зав"язки. Так нас колись вчили на воєнній кафедрі. Ця пов"язка не одноразова. ЇЇ достатньо попрасувати утюгом.
Рейтинг: 0+ 0-
 
я, 11:14 31 жовтня 2009 р.
 
ситупцыя в загальному під контролем!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 11:17 31 жовтня 2009 р.
 
скільки ж той вірус триватиме?люди налякані.скоріше б все пройшло.у людей паніка аж жуть бере...
Рейтинг: 1+ 0-
 
анонімно, 12:31 31 жовтня 2009 р.
 
Мені просто цікаво.А нікого не турбує те, що ліки від цього грипу так званого "свинячого" були винайдені ще в 2008 році, а перші ознаки недуги були в середині 2009.Особисто я не дозволю, щоб мені кололи якісь вакцини чи препарати, і рідним своїм не дозволю.Це винащення народу, хорошоий засіб збільшення бюджету.В аптеках ажіотаж, розкплено весь осінній і зимовий запас ліків.А ми як завжди країна "третього світу".Будемо надіятись на краще.
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 12:47 31 жовтня 2009 р.
 
То правда що завтра закривають всі кафе, магазини в Дрогобичі? 
 
Поки що чутки. Але така ситуація із закладами гродадського харчування повністю можлива.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Андрій, 13:20 31 жовтня 2009 р.
 
результати останніх досліджень підтверджують, що ефективними для лікування і профілактики свинячого грипу є такі дорогі противірусні препарати як Занамівир (торговельна назва Relenza), Озельтамівир (торговельна назва Tamiflu або Ribavirin), Аматадин (торгові назви Глудантан, Мідантан, ПК-Мерц) і російський препарат Ремантадин
Рейтинг: 0+ -3-
 
Роксолпнка, 22:56 31 жовтня 2009 р.
 
а їх можна купи в нас в аптеці?
Рейтинг: 0+ -2-
 
Anjey, 23:31 31 жовтня 2009 р.
 
Наконецто кое-кто начал думать головой. Это радует, значит ещё не все отрафированы. На фоне вируса все забыли о кризисе, важно хотябы выжить. НО ВСЁ ЭТО ИГРА!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 23:39 31 жовтня 2009 р.
 
Яб саме хотів знати доки цей грип ще можє тривати H1N1 і коли він закінчиться чи є справді такі медикаменти ? :roll :eek :? :)
Рейтинг: 3+ 0-
 
Василян, 19:28 01 листопада 2009 р.
 
:( Я ваажаю що можливо цей всесвітнё відомий вірус A/H1N1 , про те мені здается, що він якось мутуе у організмі людини!  
Саме через ЦЕ медики не можуть зрозуміти що це - достовірно. Та що цей вірус можна виявити тільки через деякий час, або дивлячись як вірус поведе себе в організмі людини!
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 22:22 01 листопада 2009 р.
 
сьогодні в лікарні померло ще дві жіночки!
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 10:49 02 листопада 2009 р.
 
Вчера вечеров вооще приехала фура. 
НО народ, не тупите, думаете за ночь можно расспредилить медикиманты, и маски... к тому же, вы думаете что етим ктото будет заниматся ночью?!
Рейтинг: 2+ 0-
 
, 13:03 02 листопада 2009 р.
 
знаем як розподіляють !
Рейтинг: 3+ 0-
 
макс, 13:09 02 листопада 2009 р.
 
То все ж посупили ліки "Таліфлю" в нашу лікарню?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Микола, 15:10 02 листопада 2009 р.
 
Відсилаю вас до прекрасної статті доктора Комаровського на сайті ЗІКу.99 відсотків питань та відповідей знайдете там.До решти коментарів, мер відсутній, головний лікар поліклініки на лікарняному, хоча не виглядає на хворого, оце і є та напружена праця, за яку чиновники від медицини отримують надбавки.Доктор про якого йде мова помер від тромбемболії, до грипу відношення немає ніякого.Не розумію, чи є у наших царів, хоча б якась міра фарисейства, вчора в 10год. вивісити граничні ціни на медикаменти, де Таміфлю коштує 395ГРН, а в 18год кричати з телеекрана, що його собівартість 69грн.Коли ж ви наїстеся?В лікарні на сьогодні Таміфлю отримали, і персонал його приймаєпо профілактичній схемі.В аптеках асортимент не збільшився, та думаю після вдумливого прочитання статті д.Комаровського багато чого відпаде, як непотрібне.Шануйтеся, бо ми того варті, крім нас самих нас ніхто не пошанує!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Довбуш, 11:42 03 листопада 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)