Дрогобицька солеварня — єдине на всю Європу підприємство, де унікальну сіль добувають, як і 1000 років тому... Від Середньовіччя й донині тут мало що змінилося. Однак те, що могло би стати туристичною родзинкою, руйнується просто на очах... Ціна за кілограм цієї солі — 10 гривень. Ціна аналогічно добутої солі в Австралії — 120 доларів. Хто врятує унікальний завод у Дрогобичі — влада, активісти, чи його працівники, які продовжують добувати сіль у важких умовах?
Переглядів: 3703
Коментарі (24)
цікаво що серед рятівників робить дешевий продажний Олег Дьорка. такий собі вовк в овечій шкурі, ні би то рятує, а сам бере гроші у тих хто хоче прибрати до своїх рук дану землю. Так щоб зовсім не лишалось інтриги, то скажу : Олег Дьорка продажний, підвладний недожурналіст, віри якому не має і надіюсь ніколи не буде.
Для чого Кучмі морочитися з тим заводом , простіше роздерибанити на своїх земельні ділянки території. Вратувати сільзавод не так і важко було би тільки бажання. Володька Кондзьолка без запалу планує для шефа як бюджетні кошти по кишенях порозпихати, то думаєте що той дєятєль не може скласти схему порятунку завода
При владі не Менеджери, а Злодії - цим все сказано.
Кучма вже вирішив питання що до розкрадання коштів при рекультивації Броницького сміттєзвалища . Кошти підставні фірми вернули на рахунки казначейства. Все просто - попалились і порішали. Але ж факт крадіжки менти мали б оформити, а то виходить : Кучма вкрав - його взяли на гарячому - він віддав все - ніякого покарання - він далі Краде, відповідальності то ж ніякої
Про який туризм може йтимова, якщо в Дрогобичі ні пройти, ні проїхати! Ні тротуарів, ні доріг немає! Та до того сільзаводу туристів на дельтопланах треба доставляти. Вулиця Горішня Брама просто плаче за туристами!
Перш за все місто приводиться до належного стану, кошти мобілізуються на інфраструктуру та благоустрій . А в нас хитруни технічно виводять кошти з бюджету через всякі там Туристичні відділи та Муніципальні Варти в Чорну Дірку. Для чого нам такий туризм , який не заробляє а тільки одні збитки та мінуси
Кучма Тарас Ярославович, є насправді настоящим патріотом дрогобицької землі, не зважаючи на весь бруд яким його обливають, та всю жорстокість, підлість та каварність дрогобицької політики, він залишається порядною людиною та зберігає вірність дрогобицькій громаді
А в нас так все робиться через одне місце! Свідомо доводиться до ручки! А потім самі свої за безцінь викуповують! Раб робояусилу винаймаюь, люди працюють за копійки! А бізнесмени збагачуються! Вільна Україна! Раби на панщину ідуть , а матері вечерять ждуть! Т. Г. Шевченко! Дорога громадо! Слава Україні!
Дати солеварню ушльопкам у комунальну власність і вони викачають за короткий період все що там залишилось, а тоді банкрутують і продадуть =прозоро= комусь з них самих (не хочеться черговий раз ті паплюжні прізвища діючоі влади перераховувати). Ще залишився один ласий кусок який вони не грабанули у містян.
Ходить інфа в ратуші що Коцюба з Качмаром вже думають, нафіга сільзаводу стільки землі? І як її без зайвого шуму привласнити. а заводик нехай йде собі на аукціон, він ж насправді нікому нетреба. Тільки земля що навколо цікавить дуже.
Псевдожурналіст Дьорка давно продавя п. МУЛЮ, а тому всього мало -землі набрав пів Дрогобича і -. людей поприбирав неугодних, які йому, як йому здавалось шкодили і дальше Дьоркою править. ГАНЬБА Дьорці
Хтось злісно завидує Олегу Дьорці і систематично поливає його брудом. Звісно ворогів має багато, це злодії при владі яких він викриває. Олег порядна людина, з незаплямованою репутацією це очевидно.
Чепились того Дьорки , кому він заважає? Тільки продажним чиновникам. зв'язок Дьорки з Мульом це повний брєд хворої на голову людини або когось з ратуші. Нічого більше придумати не змогли Які брудні справи і гроші- Детальніше можна?
у нас кiло солi коштуе 80 центiв, йодована, чиста пречиста, дрiбненька. добувають з моря. солi нейодованоi нема заборонено, але ось дрогобицька мае особливий смак.
Наша рідна дрогобицька сіль дійсно смачна. Десятиліттями споживаємо її до їжі, закруток на зиму, хоча і дорожча від іншої. Шкода буде, якщо вона щезне з прилавків магазинів. Є над чим подумати чиновникам різного рівня і не дати знищити те виробництво. Відкиньте політику від себе , не хизуйтесь один перед одним, а просто по-людськи врятуйте підприємство з багатолітньою історією.
Якщо сіль Дрогобича счезне з прилавків міста і сільзавод стане\бо кажуть що не робить на сьогодні\, то тоді гнати в шию всіх з РАТУШІ разом з львівськими чиновниками. нахер воно нам всім таке ніяке потрібне? Чекати до 2019 років ми не будемо, а тому пропоную терміново збирати народ ДРОГОБИЧА і вирішувати дане питання!
Чого ви Дьорки чепилися? Краще запитайте графомана від малярства Скопа, де макет Лариси Скори подівся, яка власне розробила макет музею просто неба? Чому він тепер піаритсья, а раніше мовчав?