Хвороба відступає

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
03.11.2009
АптекаЗа останню добу у Дрогобичі ніхто не помер від грипу. Вчора день не був таким щасливим, адже вчора (2 листопада 2009 року) у лікарні померло дві жінки. Як виявилося, вони займалися самолікуванням дома, що й призвело до летального кінця. А в загальному становище покращується - багатьох людей уже виписали з лікарні, значна кількість людей уже перехворіли на грип та ГРЗ (до 7 тис. людей, більше половини з них діти).  

Згідно достовірної інформації, на грип та ГРЗ захворіли також 17 міських лікарів, які безпосередньо контактували з хворими. Багато наших медпрацівників до сьогодні не були забезпечені масками та засобами захисту від грипу.

 

У міських аптеках й надалі дефіцит ліків, попри всі обіцянки влади. Необхідні людям медикаменти та засобу захисту розкуповуються майже миттєво, єдина надія лише на область, яка не поспішає з розподілом ліків на місця. 

 

Скориставшись таким становищем, сьогодні у місті "піарилась" Партія Регіонів - люди у синьому роздавали безкоштовно перехожим одноразові маски. З однієї сторони, сьогодні кількість людей у масках точно не збільшилась, а швидше і навпаки - тому регіонали трохи запізнились.

А з іншого боку, краще пізно, ніж ніколи. Поки що ніяка інша політична сила не допомогла дрогобичанам хоча б тими самими нещасними масками - так що не забудьте про це на виборах. Хоча, до виборів ще всі виздоровіють, забудуть хворобу і далі віритимуть красивим казочкам про "патріотизм", "націоналізм", "свідомість" і "титульну націю". 

І ще є одне прохання до людей. Якщо у когось є лише підозра хвороби (у себе чи рідних) - не тягніть всю сім’ю до лікарні на огляд. Викличте лікаря додому. Точність обстеження буде такою ж, зате Ви знизите ризик заразитися від хворих, що знаходяться у тій же лікарні - та й трохи будуть меншими ті натовпи, що зараз оточують лікарів.


Переглядів: 6353

Коментарі (54)
 
ну слава богу
Рейтинг: 0+ -2-
 
з, 00:34 04 листопада 2009 р.
 
Вирус всё больше и больше принимает политический характер! Радует, что народ ответственнее чем Власти вместе с правительством. Даже если сегодня эпидемия не подтвердится, политики будут раздувать тему в своих целях, в передвыборной гонке!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 00:52 04 листопада 2009 р.
 
Я знаю, что меня сейчас обвинят, но я дрогобычанин до корня корней, мало того считаю себя националистом (украинского народа). И потому мне не безразлично, что будет с нашими землями, а тем более с нашим народом! Меня мой отец учил: "ИЩИ ПРИЧИНУ! И БОРИСЬ С НЕЙ! "
Рейтинг: 0+ -1-
 
Алексей, 00:58 04 листопада 2009 р.
 
звичайно, слава Богу, що хвороба потроху ніби відступає.Але добре задумайтесь, чи не сфабриковано було все ЦЕ ?І для кого було потрібно?Не говоріть відразу, що це терор з боку Москви і Партії регіонів, а задумайтесь, хто збагатився на людському горі, кому це все було ВИГІДНО? :? :? :?
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанка, 09:27 04 листопада 2009 р.
 
Тільки що йшов біля "яхти", стоять 2 палатки(Свобода і Яценюк).Люди в них-зубами цокотять.Невже запах влади заставляє партагеносів гнати людей на холод? 
 
Гроші, гроші людей заставляють іти на холод.
Рейтинг: 0+ 0-
 
тед, 10:28 04 листопада 2009 р.
 
під палатками пори роздавали маски!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 11:38 04 листопада 2009 р.
 
Вчора регіони роздавали, сьогодні-пора...Правду кажуть, що заробляють собі авторитет.А просто так, без самореклами...Просто так...
Рейтинг: 1+ 0-
 
тед, 12:50 04 листопада 2009 р.
 
нехай буде самореклама, головне, щоб люди це розуміли.!  
і я думаю, це нікому поки що не зашкодило :)
Рейтинг: 0+ -1-
 
Jackson, 13:06 04 листопада 2009 р.
 
Просто так нецікаво...треба девіденти заробляти перед виборами.Це лишній раз підтверджуе про цинізм людей , які рвуться до влади.але наш народ то хавае і тішиться шо урвав дефіцит, як при радянській владі, ідоки буде хавати доти буде так жити з своїми ГЕРОЯМИ...гуками, походжаями, байсами, іванцівами і решти піда..., вибачте патріотами
Рейтинг: 0+ -2-
 
правдивий, 13:16 04 листопада 2009 р.
 
ХВОРОБА ВІДСТУПАЕ -а хитрість і підлість наступае
Рейтинг: 0+ -1-
 
правдивий, 13:31 04 листопада 2009 р.
 
ПРАВДИВОГО, ТЕДА, АЛЕКСЕЯ, ДОВШУША, зібратись всім в одніи партіи! ))
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 13:52 04 листопада 2009 р.
 
Макс, ти спізнився-ми вже зібрались!
Рейтинг: 0+ -1-
 
тед, 15:34 04 листопада 2009 р.
 
З нами поступають як з псами: на тобі кісточку, голодний песику, памятай наше добре сердце на виборах. Який позор, заробляти авторитет на чужому горі... Партія регіонів це партія ганд.нів! Дивись, он як за народ дбають перед виборами!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Інвестор, 16:05 04 листопада 2009 р.
 
Самі собі даємо відповідь, де наші маски з держрезерву, так ось де вони в партійних палатках.Тільки бют на дрібниці не ведуться, думаю скоро почнуть таміфлю роздавати.Дурять нас по повній програмі, не дочекаєтесь, ми на макарони та гречку не ведемось.Роздавати маски з партійних палаток блюзнірство безмежне! А вести полеміку, як добре уряд підготовився до епідемії, по меншій мірі злочинно, всі ж бачать, що все брехня.Нема на вас кари божої, не бояться люди нічого.Де наші депутати, в обласній раді ваврини, ілики-не чути про їхній здвиг для рідного міста, думаю про іхню турботу про нас почуємо під вибори, ніх..я увас друзі не вийде і не мрійте.Грип відступає, та враг не дрімає, будьте увжні та вдумливо читайте коменти Олексія , мудрі речі пише чоловік.Любові та здоровя!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Довбуш, 17:26 04 листопада 2009 р.
 
а як на рахунок сьогоднішніх смертей
Рейтинг: 0+ -2-
 
Марина, 17:40 04 листопада 2009 р.
 
слава богу нема!
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 18:03 04 листопада 2009 р.
 
Хто знає, як в загальному ситуація в Дрогобичі? Люди дальше поступають?
Рейтинг: 1+ 0-
 
ja, 19:03 04 листопада 2009 р.
 
вже перші виписуються!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 19:15 04 листопада 2009 р.
 
Буквально тільки що дивилась новини, і так хотілось мені плюнути нашому призиденту і деяким чиновникам в очі. Ідіоти виступають проти Юльки.кажуть що це через неї такий хаос і паніка. Та Юлька хоть щось робить. От коли приїзджала до Львова то привезла з собою медикаменти, привезла препарат для підтримки легенів, а Ющенко коли приїхав ніфіга не привіз, приїхав подивитись.А що він взагалі зробив? Ніхрена. та ще й вознікає. бо відітілі Юлька в центрі уваги. А той козел засів в тихому куточку і все. Мене просто харять такі тупі наїзди, замість того щоб щось зробити. :(
Рейтинг: 0+ -1-
 
ja, 20:59 04 листопада 2009 р.
 
Шановні дрогобичани! Читачі сайту підказали, що згадують Дрогобицьку пору "незлим тихим словом". Як керівник цієї організації хочу висловити декілька думок. Через брак часу лише дещо перечитав. Є цікаві думки і коментарі, але вважаю м"ягко кажучи некоректним ховаючись за звучними псевдонімами хаяти тих, хто хоч щось робить словами на кшталт "онаністи", "піда..." та ін. Владу критикують завжди. Її треба критикувати, але конструктивно. Наразі конкретних і дієвих пропозицій не бачу, лише філософські умозаключення ніпрощо. Ми вдосталь наборолись з провладними силами в дрогобицькому політикумі. Є і перемоги. Якщо вважаєте, що пора діяла не так, як треба, то приходьте, критикуйте, але давайте свої пропозиції, ідеї. Якщо не хочете, то зробіть самі хоч щось в місті і я особисто прийду до Вас проситись до співпраці на благо рідного міста. 
Щодо роздавання масок. Сьогодні ми роздали 4 тис масок і стільки ж медичних пам"яток. Маски за власні кошти з трудом купили в Польщі ( у понеділок там ціна за шт. була вже прибл. 1грн.40 коп, а не 60 коп. Є попит - росте ціна). Медичні пам"ятки розробили лікарі з пори. Ніякої агітації, преси, телебачення. Просто хотіли хоч чимось прислужитись дрогобичанам в той час як уряд лише обіцяє.Просто так... Будьте здорові і щасливі!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Олег Дацюк, 21:37 04 листопада 2009 р.
 
Якщо у читачів будуть періодично виникати зауваження / прохання / пропозиції до "пористів", а ті у свою чергу відповідатимуть, можна навіть окрему сторінку створити.  
 
До речі, "Пора" - це, мабуть, перша політична сила Дрогобича, яка відкрито вступила в он-лайн діалог з читачами Дрогобич Інфо.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 21:43 04 листопада 2009 р.
 
о це цікаво!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 21:51 04 листопада 2009 р.
 
Не хотів би займати Ваш час, але коротко. Ви або не знаєте, або не хочете визнавати реакцію пори . 
1.Пора заставила в четвер сесію міської ради лише одне питання -епідемія грипу. Пропозиці. вніс Т.Кучма. В.Кулина автор звернення прем"єр-міністра про екстренну допомогу Дрогобичу. Нажаль реакції уряду нема. В Чернігівську обл. завезли 30 дихальних апаратів, туди , де ще близько немає епідемії. Дрогобич - епіцентр грипу. Але маємо ж обласних депутатів, помічників депутаттів Верховної Ради, Голову міста кінець-кінцем. Нажаль дихальний апарат купити Дрогобичу не можемо - грошових знаків бракує. Зверху нам гроші ніхто не дає, як акулам української політики. Тому купили лише маски... Зате за свої кровні. Вибачайте перерва у футболі закінчилась. Д.Київ веде 1:0. Завжди Ваш Олег Дацюк.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Олег Дацюк, 22:47 04 листопада 2009 р.
 
P.S. Коли формувались списки на вибори, я порою не керував. І знову ж таки ідеалу досягнути не можливо, особливо у політиці... Хоча до цього треба прагнути.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Олег Дацюк, 22:51 04 листопада 2009 р.
 
Чому ви, шановні "критики" лише згадуєте пору, та й пору!
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 23:21 04 листопада 2009 р.
 
Дякую за підтримку. Давайте будемо в першу чергу Людьми. А ще хоч трошки кожен щось зробить для свого міста - зажевемо краще. 100%. 
Д.Київ програв. Прикро. Але кожен програш це нвий старт.(Як і кожен виграш). Добраніч, дрогобичани.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Олег Дацюк, 23:42 04 листопада 2009 р.
 
Вітаю своїх на сайті. 
Хочу підтримати Олега Дацюка і дати певну інформацію. 
У Порі немає чиновників від медицини і дуже шкода.Але саме за ініціативи Кулини та Кучми був придбаний новий дихальний апарат, який сьогодні рятує людей. 
Ви візьміть інтерв"ю в Кулини і він вам дуже багато розповість в яких умовах вони працюють, скільки дали ім пов"язок, рукавичок , медикаментів... 
А після того зробіть маленьке порівняння-стан дрогобицької медицини та як покращилось фінансове становище всіх чиновників виконавчих органів влади(машини, будинки, квартири...)Не можу дочекатися 1січня , коли вступить в дію антикорупційний закон, згідно якого необхідно декларувати свої доходи та видатки.Не думаю, що з зарплати 2-3тисячі гривень можна купити машину за 20-30 тисяч доларів, збудувати будинок за один рік. 
Це стосується не тільки медицини, а всієї виконавчої влади.І в той час, коли ми з вами тут воюємо на сайтах, сесіях, звинувачуючи у всіх гріхах депутатів чи мера, ця гідра спокійно собі заробляє свої дивіденти і спостерігає збоку . 
Р.S.Перечитала попередні коментарі і бачу, що у всіх бідах у світі винна ПОРА.І це ще раз підтверджує , що ми 
Є, що ми живі, що ми намагаємося і робимо.І хочу , щоб ви знали, чим більше нас критикують, тим сильнішими ми стаємо.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Фідик Л., 00:19 05 листопада 2009 р.
 
Опа пора знайшлася! Шановний Олеже знаю Вас як людину помірковану, і завжди мене гризла думка"ну як він в пору вляпався".Далі по суті.Коментарі п.Фідик за згодою старожилів сайту не коментуємо.Олеже не йдіть шляхом плачу, не могли, не зробили, нам не дали, жаль, жаль, жаль!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Довбуш, 11:35 05 листопада 2009 р.
 
Запитання до всіх "суддів": 
А що конкретно ви зробили для міста, людей, дітей?Скільки особистих коштів ви потратили на благо інших? 
Які ваші громадські ініціативи, крім давання хабарів посадовцям(як писали), які питання простих людей ви відстояли, скільком дітям ви допомогли, де ваші ВЕЛИКІ ДІЛА? 
Щось здається мені , що ніяк не лізе якась земельна ділянка у Довбуша, тому і біситься. 
Моє вам щире побажання-підіть до церкви та висповідайтеся щиро, бо після ваших коментарів у людей відчуття бруду та безвиході. 
Будьте здорові не тільки тілом, а перш за все душею!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Фідик Л., 12:00 05 листопада 2009 р.
 
Ура, накінець мене просвітили люди, хто такий Демко і чим він так насолив порі загалом і п.Фідик зокрема.Виявилось, що знаю цього чоловіка(в дитинстві-Тадик), просто не знав його прізвище.Неординарний, але правду матку ріже так, що будь-здоров.Побачу його, розповім, що ми тут тусуємось.От той перцю дасть всім.До речі, з усіх пористів , він мені запамятався найбільше.
Рейтинг: 1+ -2-
 
тед, 12:26 05 листопада 2009 р.
 
може ще значкі собі пришити? і ходити як боискаит ?видав маску і пришив на грудь хрестик!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 12:28 05 листопада 2009 р.
 
тед це Тарас Демко!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 12:30 05 листопада 2009 р.
 
Макс! Жму краба, ше раз переконався , друже, як зачепимо Люсьєну, зразу движняк.Події останніх часів показали скільки землі потрібно людині(приклад спонсора пори).Ми маємо право коментувати, ми не депутати, і тисячу раз прав Макс, ми не йшли до влади, не обісцли людям змін, як ви! Тому і маємо право коментувати і спитати з вас обранців народу, а ви повинні чесно відповісти.Не можете зробити , скажіть чесно, не можемо.А спирати на інших найпростіше.ТАК, давав хабарі, в тому числі і порі, хочете цифри, коли і кому?Під пік виборів напишу, багато слів а мало діла, Чому ж ви наша люба маючи підпільний швейний цех, не сіли, як бувало в Галіції, та не нашили масок! Сповідаюсь часто, перед собою, вам прийшов час посповідатись перед виборцями! Даю УРОЧИСТУ ОБІЦЯНКУ, до виборів ні слова про пору(тільки у випадку наглої брехні в стилі пані Ю).З любовю до Вас !
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 12:59 05 листопада 2009 р.
 
Ура грип уже відступає на мою думку дуже важливо для нас бо скоро будуть снігопади і це напевно перибє цей грип. :) :roll ;)
Рейтинг: 1+ 0-
 
Василян, 13:05 05 листопада 2009 р.
 
Адмін, перейменуй статтю! Хвороба не відступає , а наступає. Судячи з коментарів, у нас почалась епідемія передвиборного вірусу. Характерні ознаки: - підвищена до хрипоти балакучість в ЗМІ і інтернеті; ріст крилець на спині і німбу над головою; на себе надягають маски добрих людей, патріотичних українців;специфічні прояви доброчинності, які проявляється тільки у присутності камер та журналістів; гіперболізація того що зробив для громади і повні провали пам'яті, у тому що зробив для себе; все хороше то я (ми в гіршому випадку), все погане то мер, погода, дрогобицькі рагулі, інші фракції, дороги, криза, базарники, droginfo. Якщо щось пропустив доповніть. Хвороба небезпечна її пік прогнозую на кінець травня з серйозним загостренням. Рекомендують зривати маски, які вони на себе натягнули, регулярно за допомогою громади робити холодний душ, бо дуже швидко відходять і приступи до них повертаються знов і знов, виробити імунітет до їх солодких виступів. Остерігайтесь тих хто вже заразився. Ця зараза зомбує людей, до них не доходять звичайні слова і аргументи, виліковування (прозріння) наступає пізно. Характерними висловами тоді є "Знову нас обдурили! Скільки можна на ті самі граблі наступати! " і т.п.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Перехожий, 13:59 05 листопада 2009 р.
 
Бачу нічого вам відповісти, тому і моралі судити інших не маєте. 
А для інформації-жодних підпільних цехів у мене ніколи не було.Є офіційно зараєстрований у всіх інстанціях приватний підприємець Фідик Л.К., яка сплачує всі податки та збори за всіх працівників, які у мене працюють. 
Для Довбуша відповідаю-що Фідик особисто впродовж п"ятниці, суботи та понеділка виготовила понад 1200 пов"язок і передала туди, де найбільш необхідно.Дайте марлю-шиємо стільки, скільки треба-БЕЗКОШТОВНО. 
А про всі ваші заслуги люди все зрозуміли.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Фідик Л., 14:29 05 листопада 2009 р.
 
Макс, а ти знаєш Демка?
Рейтинг: 1+ -1-
 
тед, 14:58 05 листопада 2009 р.
 
ЛЮДИ! Де взяти повязку з автографом пористки?То для чого бідні пористи в таку погану погоду їздили до Польщі, мерзли, тратили свої гроші, пили для сугреву вудку, коли мали під боком таку продуктивну активістку!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 16:46 05 листопада 2009 р.
 
Демка чи я знаю?))) звісно!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 18:51 05 листопада 2009 р.
 
до Фідик Л прошу не путати мораль і закон!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 18:55 05 листопада 2009 р.
 
а коли снiгопади рочинаються? :?
Рейтинг: 0+ 0-
 
юля, 19:26 05 листопада 2009 р.
 
Довбушу. А коли Ви чули від мене "плач"? А якщо щось і не вийшло, то на те є різні причини (об"єктивні, суб"єктивні, форс-мажорні і т.д.). В "подвигу", як Ви кажете, я й не признавався, якби не коментарі з образами, не стримався. Повторюю, про акцію не повідомляли ні пресу, ні ТБ, ні на даному сайті. Чи може Ви бачили, чи чули якісь анонси? Щодо роздачі масок з палаток. А звідки ми маємо їх роздавати? Ми є організація. Що мали двадцять чоловік роздавати їх в різних місцях і в різний час по 100 чи 200шт. Знаю і поважаю Романа, але він має мережу магазинів , а не палатку, та й гроші по крайній мірі повернув.., то що не заробив, то точно. Як Бог дасть до кінця року закінчимо ремонт в громадській приймальні (Шкільна, 4) то зможемо там людей приймати. Два роки не можемо закінчити. Був би спонсор, той про якого Ви згадували, вже давно б зробили. Закритий режим сесії - перша вимога при епідемії. Шкурних питань на ній ж не розглядали. Дякую за оцінку мені, можливо вона завищена. В порі є люди яких я знаю роки і повірте , з ними можна і в вогонь і в воду. Згадайте 2005 рік. Я собі не уявляю, з якою іншою політичною силою можна було б йти у політику, я маю на увазі Дрогобич. А дуже хочеться помогти місту, де народився, стати кращим . Щодо пана Каськіва, де він є не знаю. По-моєму він нас кинув зразу ж після того, як попав У Верховну Раду. З того часу від нього жодної чутки.І накінець. Хлопці не ображайте Люсьєну. Без перебільшень вона одна з найкращих депутатів у Дрогобицькій раді.Критика (конструктивна) це одне, а лихослів"я та ще й до жінки - це зовсім інше. А основне - це не достойно справжніх мужчин. 
P.S. Все таки я прихильник живого спілкування. Можна глянути в очі, почути тембр голосу... Якщо хочете покритикувати, чи щось порадити, чи просто потрібна допомога - приходьте на Шкільну, 4. Вивіски ще немає, але на днях буде. Це по сусідству з БЮТом. Хай Вам Бог допомагає!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Олег Дацюк, 00:22 06 листопада 2009 р.
 
За два роки не можуть зробити ремонт.А що слабо самому трохи попрацювати, чи ви тільки спонсорйв шукаєте, та з ваших слйв вас підтримує дуже багато людей, то ж треба було у них попросити допомоги та й депутати від пори не дуже бідні люди, скільки то грошей треба на громадську приймальню щоб аж ДВА РОКИробити ремонт.Не можете кімнатку зробити а беретеся містом керувати.(ви з малої букви бо це до всіх пористів)
Рейтинг: 0+ -1-
 
Д.Р., 09:57 06 листопада 2009 р.
 
Я колись ПОРУ боготворив, а потім страшно розчарувався - нікуди не вступав, бо гавнодав. А вони гавноєди.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 10:18 06 листопада 2009 р.
 
Коментар "Перехожого", на жаль, самий правдивий.  
Не спішіть винити наших лідерів, бо це є ми самі, народ. Ми їх обрали більшістю, ми так хотіли, і не треба тепер плакати. І не будемо ми жити як треба, бо нам це просто невигідно.  
Колись Гітлер переймався марксизмом-ленінізмом. А потім сказав, що це теорія звіровбивства.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 10:34 06 листопада 2009 р.
 
Олеже! Любий друже!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Довбуш, 10:53 06 листопада 2009 р.
 
пору зацепило !
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 11:25 06 листопада 2009 р.
 
До Макса 
Пишеш гостро, бачу що Тобі місто не байдуже. Одно прохання - пиши українською. Наша мова не заслуговує на те щоб її калічили, робили з неї суржик.А нам як буде приємно! javascript:ac_smilie(':)')
Рейтинг: 0+ -1-
 
Перехожий, 14:19 06 листопада 2009 р.
 
Олег, а ти не наступний Тарас-Чорновіл 
,
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 16:00 06 листопада 2009 р.
 
олеГ, а чим ти зараз займаєшся, ліс не рубаєш.
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 16:12 06 листопада 2009 р.
 
а я підтримую пору...по-моєму Олег Дацюк має рацію
Рейтинг: 1+ -1-
 
х, 14:47 07 листопада 2009 р.
 
Панове! Нажаль мої спроби вийти на конструктивний діалог невдалі. 
Довбуше, Ви справляєте враження людини, що вболіває за місто , але при найменшій спробі перевертаєте спідню білизну порі, та ще й видаєте дійсне за бажане. Ще раз огризаюсь, як Ви кажете, бо теж люблю правду, навіть якщо вона не дуже приємна. Про перспективи (000000) - доживем побачим. Як Бог поможе, до виборів у міські влади виставимо оновлену команду. Взагалі вважаю, що на міських теренах, де наразі представлені демократичні сили треба уважніше вивчати списки, а менше дивитись на бренди. Мажоритарка звичайно була б краще, але маємо те, що маємо. Про великополітичні питання та спогади про майдан не хочу дискутувати, на це треба вділити багато часу, хочете поговоримо колись про це окремо. 
Офіс наш готовий на 97%, робили його не чотири , а неповних два роки (отримали в оренду в кінці грудня 2007 р.), потім ще домовлялись з БЮТом, хто які кімнати займе (Гук допоміг, видно хотів, щоб побились) і т.д. іт.д. І зовсім не в фарбах і шпаклівках справа. Пийдіть подивитесь, заодно розкажу, як все було. А про паралель бізнесів пористів з депутатством, ну це просто домисли. 
Для прикладу Лепак вже 15-й рік тягне свій Експрес, починав з буди на асвальті. А зараз добудовує за кредитні кошти і внески співвласників, а не за кошти громади. Розора депутатом взагалі був пару місяців. Навів шороху у раді і вийшов з дип. корпусу. Але в порі залишився. А Схему він купив з приватної власності за власні кошти, він бізнесмен серйозний , це йому по кишені. Походжай більше 10 років має Коло. Чим їм помогло депутатство у розбудові бізнесу? Люсьєна Агротехсервісом не керує. Агротехсервіс теж вже давно АТ, а не державна чи комунальна власність. Чомусь Ви не згадали ні разу про депутатів і чиновників, які дійсно за часи служіння громаді обзавелись неслабою нерухомістю, земельними ділянками, викупивши їх хитрими шляхами за халявною ціною з комунальної власності. 
А взагалі, люди, помоєму ми з Вами з"їхали на дешеве обмивання кісточок, на так звані "світські хроніки". Може тому і огризаюсь. 
Хотілось би крім "конструктивної критики" почути цікаві ідеї, думки, пропозиції про те, як врятувати місто від деградації, чи добре працюють комунальні служби, як позбутись бродячих собак, чи реальним є підняття ціни на воду та стоки, чи достатньо робиться у місті міроприємств для молоді і т.д. і т.д. Маю надію, що здоровий глузд переможе. Дякую щиро за підтримку. Любімо своє місто та один одного!
Рейтинг: 1+ -1-
 
Олег Дацюк, 23:41 07 листопада 2009 р.
 
це початок діалогу!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 23:51 07 листопада 2009 р.
 
не можна так зневажати своє місто...потрібно змиритись з цим...і потрібно бачити його таким, яким воно є, і бачити у ньому перспективу!
Рейтинг: 0+ 0-
 
х, 08:51 08 листопада 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5869 днів)