Фрустрація або неплідна ерекція

Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олександр Магльона   
06.11.2009
Затемнення"Час, це тканина, з якої складається життя" - стверджував Бенджамін Франклін. Тканина ж буває різною: невагомим шовком, грубим брезентом, пухкою бавовною чи шерстю...А ще вона, як водиться, залежить від моди, погоди та багатьох інших факторів. Якою була "тканина життя" наших політиків пам'ятного 2004 року? Все тоді здавалося закономірним та зрозумілим - у країні настали часи радикальних змін, з якими ми пов'язували імена політичних лідерів. В тому числі й "майданників".   

За браком місця не перераховуватиму їх імена та прізвища. Нагадаю лише гасла про тюрми для бандитів, та допомогу багатіїв бідним. Всі вони виявилися марнославними. Бо з перших днів правління "нової" влади нікому не були відомі правила, за якими вона, влада, керуватиме. І що буде насправді з казнокрадами та бандитами - теж виявилося великою таємницею. Ті, що з остраху на перших порах дременули по закордоннях, сьогодні почесні члени різних правлінь благодійних фондів сім'ї нинішнього гаранта. Може так вони й допомагають "бідним"?

Чи не глузують вони тепер потайки над тими, хто пішов із життя через самогубство? Що це було, прояви страху, чи жести благородства? Хто зна... Достеменно відомо - влада домовилася про спокій для всіх тих, хто жахався дня прийдешнього. Небезпідставно гадаю - за величезні дивіденди. Частина із них вилізе шилом із міха вже на цих виборах президента України. Та найстрашніше, як на мене, стало оте безвір'я, що породилося через бездарне владарювання нинішніх райців.

Чекали від влади змін і близькі та дальні сусіди. Чого тільки не намололи невігласи-чиновники про НАТО, імперські амбіції Росії, допомогу дядечка Сема, євроінтеграційні устремління і т.д. і т. п. Зрештою все оте базікання зійшло на пси. Зараз знову оживуть якісь гасла та лозунги - вибори на носі, хоча нічого спільного оті заклики із життям пересічних українців не мають і ніколи не матимуть. Бо влада й надалі "шаманить" та шахраює задля досягнення дуже важливої для себе мети - й надалі залишатися біля годівниці. Так, ми Не Росія і Не Білорусь, але чому ТАМ влада вже зрозуміла: гратися із власним народом у системну брехню вкрай небезпечно.

Нещодавно під час виступу у Гарвардському університеті представник ЄС зі спільної зовнішньої політики та безпеки Хав'єр Солана заявив, що відчуває "глибоку фрустрацію" щодо України. Це роздратування пов’язане з тим, як лідери країни управляли нею після "помаранчевої революції" 2004 року. Високопосадовець заперечив й близьке членство України у ЄС, посилаючись на знання цієї ситуації чинними українськими президентом та прем'єром. Тож майбутні заяви претендентів на президентство щодо забезпечення ними членства України в ЄС - свідомий блеф. Однозначно прозвучала заява пана Солани про реалії зовнішньої політики Євросоюзу стосовно США та Росії: "Реальна безпека в Європі неможлива без залучення США та без того, щоб Росія знайшла належне місце у загальному Європейському порядку".

Тому, щоб не викликати повну фрустрацію серед потенційних виборців кандидатам у президенти потрібно уникати брехні та двозначностей. Це нібито зрозуміла християнська норма моралі, однак мораль і політика,  поки що, у моїй країні несумісні.

І насамкінець, що ж таке фрустрація? Це психологічний стан напруження тривоги чи неспокою, що виникає через неможливість досягти бажаного. А ще: ерекція, яка супроводжується еротичним збудженням, але не завершується виверженням плідного сімені. Без коментарів.

Інформацію надіслано електронною поштою на адресу редакції

Переглядів: 5401

Коментарі (5)
 
чесно бредова стаття!
Рейтинг: 0+ -4-
 
макс, 16:55 06 листопада 2009 р.
 
Ми ж обіцяли, що кожен може друкуватися в оригіналі на наших шпальтах. А у цього автора свій погляд на речі, який, мабуть, не співпадає з твоїм, Максе :).
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 16:58 06 листопада 2009 р.
 
макс, пойми коли ерекція, тоді така херня пишеться, шо вся фрустрація радикально на блеф стає подібна.8)
Рейтинг: 4+ 0-
 
просто, 17:13 06 листопада 2009 р.
 
Стає взагалі нецікаво ! ! ! Відчуваю, що мій допис вже останній.
Рейтинг: 0+ -5-
 
Спартак., 18:57 06 листопада 2009 р.
 
Пацаны! У вас проблемы с лексиконом - автор вам четко рассказал, чем трах отличается от голубых претензий. Чего хотите?
Рейтинг: 0+ -6-
 
, 15:33 20 лютого 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5869 днів)