Дрогобич - рідна земля

Надрукувати
Життя сайту
07.11.2009
ХатаА для нас Дрогобич є дійсно своїм, рідним. Зі всіма недоліками та негараздами. З розбитими дорогами, брудними вулицями та обдертими будинками. Щодня стараємось пізнати місто з нової сторони, відкрити для себе частинку ще непізнаного - щоб потім передати всю інформацію Вам, шановні читачі. Часто навіть дрогобичани не знають достеменно свого міста - що ж до колишніх мешканців, які зараз не в Дрогобичі, то одна з них є нашою читачкою. І написала на електронну пошту редакції.  

Листа публікуємо в оригіналі: "Доброго дня, шановна редакціє! Я родом із Дрогобиччини. Дрогобич мені дуже рідне місто. Але проживаю я зараз у Львові. Це ніби недалеко, але змоги їздити туди часто у мене, на жаль, немає. Недавно відкрила для себе вашу сторінку. у душі - невимовна вдячність вам за те, що маю ще одну ланочку, яка з’єднує мене із дорогим моєму серцю містом, дає змогу жити його життям, слідкувати за новинами, подіями... Щиро дякую вам за вашу невтомну працю. Будьте завжди здоровими, веселими і щасливими!!! З повагою, Аліна".

А ми вдячні Вам, Аліно. Бо ж такі слова від читачів - найбільша нам винагорода. Вам також не хворіти (особливо в такий час) і частіше відвідувати Дрогобич.

Міркуючи в загальному - та хіба мало дрогобичан роз’їхалося по інших містах, областях України, або й по чужинах? Мабуть, не від доброго життя залишають рідне місто.

Залишається сподіватися, що завжди так не буде.

Інформацію надіслано електронною поштою на адресу редакції

Переглядів: 7184

Коментарі (15)
 
Я прожив у Дрогобичі 3 роки. Не багато. Але я знаю точно одне: попри те що він маленький, трошки затурканий))), але це одне з найкращих міст України в яких я побував. В ньому прекрасне все. І люди, і навіть ці розбиті дороги та пошарпані будинки. Я мрію приїхати в Дрогобич ще і ще.. Там живуть найдорожчі мені люди - мої справжні ДРУЗІ. 
РЕСПЕКТ ВАМ ПАЦАНИ!
Рейтинг: 2+ 0-
 
SEM, 21:02 07 листопада 2009 р.
 
Відверто скажу що попри то що живу у Львові довший час я ніколи не почував себе львів'янином. Навіщо. Я себе завжди вважав і буду вважати дрогобичанином. І у мене є дуже велике бажання повернутись. Моє місто має щось особливе у собі. Тут чудові люди які без пафосу з душевною простотою з тобою спілкуються. Це близьке місто в якому кожен може себе почувати як вдома. Тут не потрібно відповідати якійсь формі поведінки, тут легко залишатись самим собою. Моє місто є відкрите для людей. На відміну від великих міст де попри велику кількість мешканців почуваєшся самотньо. Більшість егоценрична, націлена на задоволення свої потреб. В Дрогобичі усе простіше. Так як і має бути у житті. Бути самим собою.
Рейтинг: 1+ -2-
 
Роман, 22:57 07 листопада 2009 р.
 
У Дрогобичі потрібно створити потужнуМІСЬКУ громадську організацію, яка буде контролювати владу.Ядумаю знайдутьса фахйвці здатні порахувати:скілки витрачено асфальту на конкретну ділянку, скільки грошей на опалення ратуші, скйльки на пісочницю біля ратуші, на площадку для підприємців на вул.Пил.Орлика...табагато іншого."Попросити" політичні сили які підуть на вибори 30-го травня удрогобичі опублікувати у міських газетах списки своїх кандидатів з фото та біографіею(думаю їм на це грошей стане), а ті які сьогодні при владі нехай розкажуть що реального зробили для міста, а не як громадську приймальню чи швейний цех, Експрес , якауних хороша програма на5років і.т.д.Може хватить з людей лохів робити.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Д.Р., 11:06 08 листопада 2009 р.
 
Шановний Д.Р.Підтримую, що потрібно обєднуватись, для наведення порядку в місті.А пору не чіпайте, бо її просто немає(відрижки не рахуються).Взагалі, всі сили представлені в Ратуші , на чолі з Гуком, себе дискредитували.Важко буде підняти дух людей, щоб повірили комусь.Може фронт змін-Яценюка?
Рейтинг: 0+ -2-
 
тед, 12:01 08 листопада 2009 р.
 
яцинюка? і знов через пять років знов відхаркуати іх роботу!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 12:17 08 листопада 2009 р.
 
Своя партія це добре, але на регістрацію потрібно рік, а вибори у травні.Потрібно знайти другий шлях.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Д.Р., 12:31 08 листопада 2009 р.
 
З будь-якої партії діючої можна зробити партію міста.просто до формування міського та районного осередків треба підходити не зі шкурницькими настроями.а так щоб люди бачили реальну роботу тоді можна вибрати якусь маловідому нерозкручену з підходящою ідеологією, але не на умовах лідера(типу візьми усписок Васю, поможи Феді, а у Києві сказали і.т.д.)І тоді вперед.Деталі обговорюються.Знаю що вДрогобичі вже створюють досить потужні громадські організації, наразі вивчаю чи багато там "примазавшихся"
Рейтинг: 5+ 0-
 
Д.Р., 12:56 08 листопада 2009 р.
 
ну так в перед !
Рейтинг: 0+ -5-
 
макс, 12:59 08 листопада 2009 р.
 
Макс по моему всім то по барабану.Переглядів -134 коментарів крім теда і макса- 0.А між собою вести діалог пуст трата часу, так як у нас одна думка.Цікаво послухати ще якісь пропозиції.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Д.Р., 13:14 08 листопада 2009 р.
 
Адмін розпочав цю тему в кінці статті:ЗАЛИШАЄТЬСЯ СПОДІВАТИСЯ, ЩО ЗАВЖДИ ТАК НЕ БУДЕ.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Д.Р., 13:24 08 листопада 2009 р.
 
Щоб контролювати владу треба суспільству об'єднуватись, добиватись за допомогою підписів і депутатів, змін до Конституції України. Щоб громада мала право вибирати і відкликати на місцевому рівні голов місцевостей, суддів і прокурорів.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Rom, 14:16 08 листопада 2009 р.
 
На жаль за допомогою підписів а тим більше депутатів змінити нічого не можливо.Потрібно поступово, бажано з низу, кожен зі свого села, хутора, селища, містечка...А ще краще кожному з себе щось починати змінювати.А інакше і обирати і відкликати будемо тих на кого вкажуть зверху.Простий приклад:переважна більшість розказують хто гірший Юля чи ВітЯ і в той же час думають за кого з них будуть голосувати.АБСУРД ПОВНИЙ вибирати хто з гіршого гірший, але в кінці буде:ЗНОВУ НЕ ЗА ТОГО, хоча нам від того ні тепло ні холодно, потрібно міняти на місцях а там наверху ПОКИ-ЩО нехай собі ламають голови, наберемось сили дійде черга і доНИХ.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Д.Р., 14:43 08 листопада 2009 р.
 
тому і пропоную цю тему розглянути тут!
Рейтинг: 0+ -7-
 
макс, 14:51 08 листопада 2009 р.
 
Ну що адмін я знову правий, усім по барабану нагальні проблеми. Де Алєксей со своими рагулями, Довбуш напевне сидить на ганочку, а макс біля корита з комбікормом.Нехай не тримають зла бо це їхні коментарі.Зробив висновки з нашого спілкування на цікавому сайті, у деяких питаннях Ви були праві, але вам цікавіше мусолити різну туфту, а реальні теми обговорювати СЛАБО, так-що на майбутнє-ТРЕБА МЕНШЕ БАЛАМУТИТИ ЛЮДЕЙ ірозказувати які ви розумні.Бувайте здорові та не поминайте злим словом, і завжди будьте телерантні та виховані.Д.Р.(дрогобицький рагуль)
Рейтинг: 2+ 0-
 
Д.Р., 18:33 09 листопада 2009 р.
 
Д.Р - розчарував! навіть не інтилектом а дитячою поспішністтю у висновках, а хто де сидить і ість нехаи тебе не торбуе думаи за свое корито з ... 
з посадженого вчора зерна сьогодні хліб не спечеш!
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 21:00 09 листопада 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5869 днів)