Осінь у житті міста

Надрукувати
Плітки
11.11.2009
РікаСвоїми двома основними проблемами Дрогобич лише наполовину схожий на інші міста. Чому наполовину? Бо одна наша проблема - дороги, як і скрізь. А друга - дурні. І причому дурні при владі, таке складається враження. Якщо коротко, то: грип майже відступив, мер активно працює (принаймні робить розгони), гроші у бюджеті відсутні, зарплати платити нічим, у міліції "старшОго" нема.

Вчора (10 листопада 2009 року) було зафіксовано 271 випадків захворювання на грип та ГРЗ. Сьогодні ж - лише 211. Інформація відділу охорони здоров’я виконкому, стосується разом Дрогобича і Стебника. Ну що ж, хворих меншає, летальних випадків немає, і це тішить.

Кілька днів тому (понеділок-вівторок) було прогнозоване зростання кількості хворих, адже багато людей повернулися до звичного ритму життя, зняли маски, одним словом розслабилися.

Такі ось справи з цим грипом. До речі, всіма питаннями, що пов’язані з епідемією, активно займається Петро Суда (перший заступник міського голови), що очолює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації. Або дійсно людина перейнялася проблемою, або є припущення, що заробляє "очки" до грядущих виборів....

А що ж мер? Микола Петрович працює. Також займається оздоровленням - але чиновницького апарату міста. Правильно робить, наші комунальники вже зовсім перестали працювати, це вплив осені чи грипу?

До речі, на посаду директора КП "Дрогобичсвітло" призначено Левка Клепака - людину енергійну та господарську. Редакція Дрогобич Інфо вітає пана Левка та бажає наснаги в нелегкій праці!

Гук звільняє комунальників. А бюджетники скоро самі підуть - бо ж цього місяця зарплату платити нічим, Держказначейство "виручило" лише 1 млн. грн. замість потрібних 3,4 млн.

І наостанок слід відмітити той факт, що у Дрогобичі й далі немає "старшого міліцьйонера". Щирого українця Гусашвілі забрали до Львова, там його таланти будуть більш помітними.

А щоб осиротіла міська міліція ліпше справувалася, жалісливий Гук розпорядився "збільшити штат" - встановити двох "лежачих поліцейських" біля ЗОСШ№14.

З однієї сторони це добре, там дві школи майже поруч, діти і т.п. А з другої - зіпсує одну з останніх нерозбитих доріг у місті. Але це ненадовго - "вдячні" громадяни швидко тих "поліцейських" попсують, як зробили вже так на Стрийській. Та й не шкода буде - адже встановлять "лежачих" за кошти міліції.

Переглядів: 4822

Коментарі (4)
 
The "city problems" article about streets and stupid is excellent. great editorial. 
 
Best from Buffalo-Niagara region,
Рейтинг: 0+ -4-
 
, 01:50 12 листопада 2009 р.
 
до перлів Гука!
Рейтинг: 0+ -5-
 
макс, 12:14 12 листопада 2009 р.
 
Жодній розумномислячій людині й на думку таке б не спало, будучи вона мером міста. А тут ще й думка ця набула розголосу. 
 
Молодець пан Гук, Ви тепер на ряду з Льоньою Космосом у хіт-параді мерів :grin  
 
А гроші то звідки будете брати? Ше одно джерело для того, шоб поцупити буде, та?
Рейтинг: 7+ 0-
 
Студент, 15:39 12 листопада 2009 р.
 
Для Студентів: 
Ну шо ти тямиш про мера чи про Льоню Космоса. Льоня Космос помагає бідним в Києві, є порядним чоловіком. Моєї знайомої в Києві дитина захворіла, вона позвонила в мерію, попросила допомоги. Їй той же як ти кажеш Льоня Космос відзвонив в той же день і послав представника в лікарню, який сказав, що мер особисто хоче оплатити всі процедури. 
До чого я це веду: до того, що ви сидите в дирі (такі дрібні хулігани, які хочуть стати керівниками, щоб красти і жити по-понятіям) очорнюєте людей не знаючи їх. Слухаєте газет як вовк труби де кожна стаття має свою ціну. Інформація це інструмент агітації, пропаганди. Ви такого не чули? От Кондзьолка, для прикладу, має свій власний сайт, де гарно час від часу або поливає брудом, або вихваляє себе за якісь там несуразні і нікому не потрібні речі. Для чого, та для того, що у чоловіка є певні плани на майбутнє. До речі, він навіть не заперечує того факту і сидить тихо. Я також раджу вам сидіти тихо і сопіти в дві дирки, якщо ви тупі і наївні як чобіт.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Степан, 16:51 16 листопада 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5869 днів)