А після нас - хоч потоп!

Надрукувати
Плітки
19.11.2009
ЛюдиВочевидь, саме так думають наші депутати. Адже не за горами час завершення їхніх повноважень - ось і стараються урвати масні шматки від загального пирога, що зветься "приватизація". Звісно, не всі наші депутати такі - але їх більшість, тих, хто працює не на місто і на партію, а на власну глибоку кишеню.

Доходить уже до абсурду - народні обранці уже створюють один одному конкуренцію в питаннях "проштовхування" та підтримки рішень. Типу "не йди до того депутата, ходи до мене, я вирішу це питання дешевше".

В принципі, так і є - перед початком кінця їхні "ціни" різко впали. Для прикладу, якщо раніше лобіювати певне рішення коштувало 50 тис., то зараз з тобою будуть розмовляти і за 5 тис.

Є і конкретні приклади: на вулиці Лесі Українки, 8 знаходиться старе бомбосховище. Збудоване, мабуть, ще за сталінських часів - і зараз нікому не потрібне. Але земельна ділянка в центрі міста комусь вже припала до душі...

Ось біля приміщення МРЕВ ДАІ, на вулиці Трускавецькій, знаходиться знаменитий штрафмайданчик. Більшість і не знає, що належить він не міліції, а комунальному підприємству "Таврія" (пам’ятаєте фірму "Рога и копыта" у Ільфа і Петрова?). Сам майданчик ніхто не приватизує. Але ось підприємство "Таврія" разом із своєю землею має всі шанси перейти у приватну власність.

Головний приз для нечистих на руку - це звісно "Універмаг". Поки що його ніхто не купує - занадто великі гроші. Адже "Універмаг" продається лише з аукціону (по закону) - тут вже з приватизацією не схитруєш.

І як більмо на оці величезні приміщення "Дрогобичкнига" (склади за драмтеатром) в центрі міста, яку ласі до наживи давно пропонують продати - не без користі для себе, звісно. А оскільки до 30 травня час у них ще є, то становище підприємства під великим питанням.

Тому зважуйте всі "за" і "проти", коли знову підете голосувати за ті політичні сили, які позиціонують себе як "патріотичні" - а представники яких на місцях є лише патріотами власної кишені.

Переглядів: 6105

Коментарі (7)
 
Адміну. Теми підняли цікаві, але не конкретно. Крім того. КП "Таврія" приносить місту прибуток 200 грн. в місяць (при самих скромних підрахунках мали би 7-8 тис. грн.), тому є рішення виконкому (ініціатива Гука) про ліквідацію даного підприємства. КП "Дрогобичкнига" - це приміщення складів за Дрогобицьким драмтеатром та два книжкові магазини павільйонного типу у Трускавці. Книжкова крамниця "Каменяр" це зовсім інше підприємство, яке так і називається КП "Книгарня "Каменяр". Готуйте інформацію ретельніше!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Опришко, 10:13 19 листопада 2009 р.
 
Неточності виправлено, дякую. Надалі старатимемося :)
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 11:03 19 листопада 2009 р.
 
Прочитав в новинах, що за вїзд на площу зібрали 900грн.Питання-скільки грошей збирають в день циган біля костьолу та хлопчина біля Ори.Чекаючи дружину біля Ори підрахував(з спортивногоінтересу), за 45хв.зібрали гроші з 12 авто, знаєте математику підрахуйте денну виручку? З таких маленьких струмків і повинен наповнюватись бюджет, а струмки сухі і бюджет пустий, немає контролю, або за кожним струмком з кущів видніється морда депутата!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 12:20 19 листопада 2009 р.
 
Може влада дасть відповідь; чому по вул. Вол.Великого в денний час припиняється подача тепла в будинки, коли в дрогобичі епідемія грипу? І як буде нараховуватися сума за тепло в листопаді, за цих обставин? Виглядає так ніби, хтось робить економіку (економною).
Рейтинг: 2+ 0-
 
fgr, 14:26 19 листопада 2009 р.
 
А Дрогобичкнигу уже приватизували.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Перехожий, 18:55 19 листопада 2009 р.
 
коли міська влада зверне увагу на вул.Івана Франка? Там можна посеред білого дня ногу скрутити, а що говорити вночі!
Рейтинг: 3+ 0-
 
дрогобичанка, 12:56 20 листопада 2009 р.
 
Довбуше,  
 
Добрий і господарський коментар. 
Є десятки способів як наповнити міський бюджет при чому покращуючи умови а не просто здираючи гроші.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адвокат, 19:02 23 листопада 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5869 днів)