День майже Свободи

Надрукувати
Плітки
22.11.2009
ПомаранчеваЦікаво, чи багато людей знають, що сьогодні (22 листопада 2009 року) - це "День Свободи"? У Дрогобичі, мабуть, небагато. Періодичні видання навіть словом не згадали, та й самі пани "колишні помаранчеві" поки що мовчать. Це на рівні міста. У всеукраїнських новинах згадки були, але чисто епізодичні - 5 річниця, та й усе.

Прожили цю важку 5-літку, і ніхто вже й не знає - тішитися тією "революцією" чи жалкувати про події листопада-грудня 2004 року. Переділ влади, обдурений народ - ми писали про це ще минулого року.

Сьогодні хочеться згадати саме про дрогобицьких "майданщиків". Про тих, які з перших днів стояли в голоді і холоді на Майдані - і не отримали нічого, ніяких покращень. Про тих, які виявились випадковими людьми, але маючи добрий нюх на наживу, одразу ж почали кричати "Так" і до сих пір вважають себе палкими революціонерами.

Перших багато в місті. Других мало, їх можна кожного перелічити по іменах - це ті люди, що "піднялися" на темі помаранчевого ажіотажу, і зараз вони сидять у ратуші, займають керівні посади в Дрогобичі.

Хоча... люстрацій проводити не будемо. Бо покажи на такого "щирого і свідомого", що воно лише потрапило в течію, так воно потім по судах затягає, принесе купу довідок, що у 2004-2005 бомжувало по Майдану, а дід був в УПА, а баба в ОУН, а мама дисидент, а тато був в Русі... Просто знайте - у міській владі дуже багато сторонніх людей. Пристосуванців.

Згадавши міську владу, не можемо обійти увагою пана Кондратюка, який 2 місяці тому став заступником мера по міському господарству. Кажуть, став саме завдяки "Порі". А знайомство його з "Порою" і особисто з Походжаєм відбулося саме у перші дні "помаранчевої революції". Без коментарів.

Тому, наближаючись до виборів Президента, бажаємо дрогобичанам і українцям загалом здорового глузду, і далекоглядності - не ставайте двічі на одні граблі.

Переглядів: 4419

Коментарі (6)
 
Та бо така вона в 2004 році була СВОБОДА. Хтось, десь вирішив, що Президентом має стати пан ЮЩЕНКО, а СВОБОДУ ВИБОРУ ЗАСУНУЛИ В ДУПУ. На жаль разом з усіма хто стояв на майдані не дуже близько самого головного тіла. Засунули, а витягти забули... так і живемо у тій ДУПІ.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Майданник, 14:55 22 листопада 2009 р.
 
влада за 19 років навчилась розводити всіи народ, і за ці роки у нас незявився імунітет на зраду наших інтересів і прагнень,  
владу забрали, на свободу посягаеться, ми в рідніи краіні відчуваем себе чужими і одноразовими раз на пять років, але ми можем протидіяти -треба вернутись до людського відродити наше людське, ми укаринці згадали які ми ?!
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 20:00 22 листопада 2009 р.
 
до майданника. 
Нє ну витягувати треба, а то як так ходити. Це ж не гігієнічно :)
Рейтинг: 6+ 0-
 
Дрогобичанин, 09:36 23 листопада 2009 р.
 
Майданник це круто, не ходіть так ппростудите голову через горло! Отак завжди, всі хотіли на Майдан, хтось за ідею, хтось побачити Київ, хтось набрати гуманітарки, але ніхто не хоче подумати де ми були б зараз, якщо небуло б Майдану.Через те так і живем, немає нічого святого, були Гетьмани ми їх царю продали, був Петлюра ми його зрадили, був Бандера і його здали .Тепер маємо тему для плачу, нам не везе на владу, а може владі не везе на народ! Маю надію та не хочу помилитись, що оцінити Майдан ми зможемо , або в порівнянні(чого мені дуже не хочеться в світлі теперішньої політики), або через призму років.Все таки це було свято Свободи, і всі його відчули, і тільки за цей ковток Свободи, Ющенка будуть памятати!
Рейтинг: 0+ -5-
 
Довбуш, 11:54 23 листопада 2009 р.
 
Да , на владу ні Україні , ні Дрогобичу не везе.Маємо псевдокунівця ,  
великого комбінатора та брехача Гука, який ні одної справи не доводить до кінця, правда на разі взявся розвалювати Дрогобицький водоканал, та Дрогобицькі Бу."МЕР"конче хоче розвалити водоканал, не піднімаючи розцінки на воду-і всім замилює очі-каже треба шукати інвесторів-це означає треба шукати прихватизаторів -приватників, які викуплять збанкрутілий руками ГУКА Дрогобицький водоканал, а потім так нам підвищать розцінки на воду , що Дрогобичани і пікнути не зможуть.В Дрогобичі ще не було такого мера, щоб свідомо доводив свої комунальні служби до краху-потім кричав, що ними керують неспроможні люди і потихенько шукав покупців у вигляді пана Возняка з Трускавця, колєгу покійного 
покровителя Гука -пана Чайківського.Цікаво, а де  
сьогоднішній горемер знайшов такого кадра на заміну Садлівського у 3-му Жеку-цей пан -як настоящий алкоголік виведе тепер 3-й Жек із прірви-то вже напевно в грудні щезне заборгованість по з-ті у 3-й БУ, щезне певно із 3-м  
Жеком , так як колись за нинішньогол мера щез -4-й Жек. А ще скажи мені Майданнику -Гуку , де ви викопали такого собі Леськіва, який розвалив своїм керівництвом-Дрогобицький мясний ринок-правда створював музей Дрогобицької ковбаси-продав Чайківському автоколону навпроти Славії -тепер"УККАН"-совість того кадра не гризе що лишив без роботи сотні шоферів своїм керівництвом-але при вас  
Дрогобицький псевдомере-кожнен бидло може стати начальником, дарма що потім розвалиться вся комуналка Дрогобича-ви збагатитеся і втечете у Севастополь, як щур, та не думайте що Дрогобич так легко все спустить вам з рук.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Марія, 16:43 30 листопада 2009 р.
 
Ганьба -комбінатору брехачу-кагебісту ГУКУ!  
Геть з Дрогобича !
Рейтинг: 0+ -5-
 
Марія, 16:46 30 листопада 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5869 днів)