Епоха сміття, або Новий завод

Надрукувати
Плітки
25.11.2009
Сміттєпереробний завод у Дрогобичі відкрити все-таки хочуть, але чи дійсно він буде споруджений на кошти інвестора з Канади? Зараз міський голова Микола Гук паралельно веде переговори з представниками львівської компанії "Львіворгсинтез", які пропонують своїх інвесторів для побудови сміттєпереробного заводу.

Ця пропозиція функціонально відрізняється від канадської тим, що такий завод може бути побудований для переробки твердих відходів методом плазмової газифікації. В ідеалі, така переробка сміття взагалі не забруднюватиме довкілля, оскільки даний метод вважається закритим (без викидів в атмосферу, у землю і т.п.) і повністю контрольованим.

І на виході ось такого заводу (згідно пропозиції "Львіворгсинтез") отримуємо дизпаливо та бензин. Нагадуємо, у випадку канадського інвестора - теплову та електроенергію. Значним плюсом є те, що у даному випадку людям не прийдеться платити за переробку сміття, що означає низькі тарифи. І одразу ж мінус - у Дрогобич те сміття і відходи у такому випадку привозитимуть з усього району, якщо не далі.

Офіційна позиція міської влади така, що перевага надається тому інвестору, хто почне спорудження заводу вже на наступний рік. А неофіційно - лише уявіть собі "пиріг" розміром у 9 млн. доларів. І які "крихти" з нього падатимуть. Треба ж встигнути до Дня Істини - виборів 30 травня.

Факти відділу внутрішньої політики міської ради.
Переглядів: 5186

Коментарі (3)
 
Заводу не буде і крапка! Поки наші дупутати приймуть рішення, настане 2343 рік.Під вибори всі захочуть мати чисті мармизяки та гарне личко, а мер винесе на громадські слухання, на яких пару старих партизанів порвуть всю схему.Проба пера в неділю на громадських слуханнях по воді.Питання для розумних-чому Львіворгсинтез не хоче розвязати проблему у Львові, у них проблема серйозніша в стократ.Роздумів вам на свіжу голову!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 09:20 25 листопада 2009 р.
 
Такі проблеми повинні вирішуватись на нарадах представників міст дрогобицької агломерації.  
 
Думаю завод побудують оскільки проблема є надто серйозна, і до того ж є інвестор.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Роман, 11:11 26 листопада 2009 р.
 
Думаю що завод побудують, але не в Дрогобичі. А в Дрогобичі будуть ще років 10 говорити про чудо-інвестора і про прекрасні перспективи.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Дрогобичанин, 14:27 27 листопада 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5895 днів)