Автокрановий і нині в роботі

Надрукувати
Плітки
28.11.2009
ДАКПопри колишні невтішні прогнози ВАТ "Дрогобицький автокрановий завод" продовжує свою роботу. Зараз завод працює у 12-денному режимі (12 робочих днів на місяць) - навіть для робітників це краще, ніж повна зупинка виробництва. Навіть зарплатню обіцяють виплатить у понеділок - щоправда, це будуть гроші за жовтень. Але у порівнянні з іншими промисловими підприємствами це ще мінімальна затримка у виплаті коштів.

На час епідемії грипу робота на ДАКу також припинялася на 2 тижні - з 2 до 16 листопада. З 16 листопада завод працює щодня, щоб виконати 12-денний режим за листопад. Навіть сьогодні, у суботу, працював.

У грудні кількість робочих днів керівництво заводу планує збільшити до 14, тому є надія у майбутньому на відновлення повних виробничих потужностей автокранового.

Зараз підприємство активно шукає ринки збуту готової продукції, нові замовлення - як в Україні, так і закордоном. Виконуються роботи в Індії - на Індійські шасі ставлять наші установки.

Також проводяться переговори про експорт наших дрогобицьких автокранів у різні країни світу. У планах виробництво 200 кранів у наступному, 2010 році. Для порівняння за перші 8 місяців поточного (2009) року було виготовлено всього 72 одиниці продукції.
Переглядів: 4894

Коментарі (3)
 
Давайте цю тему обговоримо в кінці січня: і про плани виробництва в 200 кранів, і про Індію, і про 14 робочих днів у грудні. 
"Нашому теляті та вовка з'їсти" (українська приказка). 
Тільки не думаю, що знають цю приказку наші власники з Дніпропетровська. Для них українська мова, що для нас з Вами китайська.
| Ukraine, Zhitomir
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 17:26 03 грудня 2009 р.
 
Дрогобицький автокрановий завод , як і більшість машинобудівних заводів України, в найближчі роки чекає крах. Це повязано з застарівшими технологіями виробництва, браком професійних кадрів. Політика власників зводиться до "моментального" отримання прибутку. Причому оплата праці робітників досить скромна.
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 01:00 09 грудня 2009 р.
 
Для збільшення доходу підприємства пропоную будувати авто-погрущики 1-3тонни величезний ринок на території України незаповнений наприклад шассі Фольцвагена чи Газелі міні кран дасть можливість здешевити виробництво Також автомобілі для тушіння вогню, риття колодязів, встановлення рекламних щитів, та ін.
| Ukraine
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 17:36 04 квітня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3702 дні)