Автокрановий і нині в роботі

Надрукувати
Плітки
28.11.2009
ДАКПопри колишні невтішні прогнози ВАТ "Дрогобицький автокрановий завод" продовжує свою роботу. Зараз завод працює у 12-денному режимі (12 робочих днів на місяць) - навіть для робітників це краще, ніж повна зупинка виробництва. Навіть зарплатню обіцяють виплатить у понеділок - щоправда, це будуть гроші за жовтень. Але у порівнянні з іншими промисловими підприємствами це ще мінімальна затримка у виплаті коштів.

На час епідемії грипу робота на ДАКу також припинялася на 2 тижні - з 2 до 16 листопада. З 16 листопада завод працює щодня, щоб виконати 12-денний режим за листопад. Навіть сьогодні, у суботу, працював.

У грудні кількість робочих днів керівництво заводу планує збільшити до 14, тому є надія у майбутньому на відновлення повних виробничих потужностей автокранового.

Зараз підприємство активно шукає ринки збуту готової продукції, нові замовлення - як в Україні, так і закордоном. Виконуються роботи в Індії - на Індійські шасі ставлять наші установки.

Також проводяться переговори про експорт наших дрогобицьких автокранів у різні країни світу. У планах виробництво 200 кранів у наступному, 2010 році. Для порівняння за перші 8 місяців поточного (2009) року було виготовлено всього 72 одиниці продукції.
Переглядів: 6317

Коментарі (3)
 
Давайте цю тему обговоримо в кінці січня: і про плани виробництва в 200 кранів, і про Індію, і про 14 робочих днів у грудні. 
"Нашому теляті та вовка з'їсти" (українська приказка). 
Тільки не думаю, що знають цю приказку наші власники з Дніпропетровська. Для них українська мова, що для нас з Вами китайська.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 17:26 03 грудня 2009 р.
 
Дрогобицький автокрановий завод , як і більшість машинобудівних заводів України, в найближчі роки чекає крах. Це повязано з застарівшими технологіями виробництва, браком професійних кадрів. Політика власників зводиться до "моментального" отримання прибутку. Причому оплата праці робітників досить скромна.
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 01:00 09 грудня 2009 р.
 
Для збільшення доходу підприємства пропоную будувати авто-погрущики 1-3тонни величезний ринок на території України незаповнений наприклад шассі Фольцвагена чи Газелі міні кран дасть можливість здешевити виробництво Також автомобілі для тушіння вогню, риття колодязів, встановлення рекламних щитів, та ін.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 17:36 04 квітня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5869 днів)