Хто такий Юрій Кондратюк?..

Надрукувати
Плітки
17.12.2009
РатушаНещодавно ми опублікували інтерв’ю з заступником мера по міському господарству Юрієм Кондратюком (яке провели наші колеги з "Галицької зорі").
А сьогодні на електронну адресу редакції прийшов лист від анонімного читача, у якому людина з обуренням пише про цього чиновника, розкриваючи досі невідомі нам сторони його діяльності та життя. "Виводить на чисту воду".
(читати обов’язково)

Отже, з офіційних джерел відомо, що "Юрій Кондратюк народився 4 травня 1975 року у м. Літин (Вінницька обл.). Батько - військовослужбовець. Закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ (юрфак). У Житомирській обл. був керівником служби постачання і збуту, керівником виробництва на підприємстві.
10 років у Дрогобичі. Приватний підприємець - робив надгробні пам’ятники.
" - про це ми вже писали.

Але наш читач(ка), що навіть не підписався, розповідає деякі подробиці. Стиль оригінального листа не дуже цензурний, тому дозволимо собі розповісти факти з нього своїми словами.

Юрій Кондратюк - людина досить агресивна, нетерпима до оточуючих, часто гарячкує і приймає поспішні рішення. З Бердичева (Житомирщина), за чутками, виїхав через особисті проблеми.

Оселився у Дрогобичі. Був партнером одного бізнесмена з Нової Волощі (гральні автомати), і залишався нікому невідомим до Помаранчевої революції. Саме тоді і познайомився пан Кондратюк з Походжаєм і місцевими пористами; активно допомагав Походжаю відправляти людей на Київ в кінці 2004 року.

Кажуть, це знайомства не привело до добра. Принаймні, для активіста пори Тараса Демка, якого (також за чутками) вигнали з Пори саме через інтриги Кондратюка - коли останній налаштував студентів проти Демка.

Деякий час Юрієм Кондратюком цікавився покійний бізнесмен і меценат Остап Чайківський - але той не виправдав його довіру. Зійшовшись з місцевими бізнесменами Ворончаком та Петруняком, Кондратюк став їх партнером у сільськогосподарській діяльності (свинарник). Проте ця бізнес-ідея (як і попередні) зазнали краху, і не остання роль в цьому належить саме пану Юрію, як стверджують незацікавлені джерела.

Зараз Юрій Кондратюк - начальник департаменту міського господарства. Близькі до нього особи розповідають, що він зовсім не змінився - такий же амбітний та наполегливий. І добивається мети будь-якими шляхами. Свідчення тому - прагнення потрапити на теперішню посаду. Проте не врахував добродій Кондратюк, як на даній посаді треба працювати.

Працювати не дуже виходить, помічаємо за останні 3 місяці. Зате добре виходить плести інтриги і перешкоджати роботі депутатського корпусу (про це розповідають працівники міської ради і самі депутати). Адже є у нього одна мрія - самому стати мером Дрогобича.

А що ж сам Юрій Кондратюк? А він будує собі будинок у Новому Селі (і хвалиться усім, що уже є 1,5 поверхи) - і впевнений у тому, що посада керуючого міським господарством буде за ним вічно. По крайній мірі, за нового мера "не пропаде".

І зараз не пропадає - активно користається службовим становищем. Ось наприклад, реклама надгробних пам’ятників, яку встановив Кондратюк без всякого дозволу біля кожного цвинтаря. А раніше, коли ще не був при владі, таку рекламу поставити не міг - не дозволяли.

Звісно, у редакції нема можливості перевірити більшість викладених вище фактів. Але навіть чутки не породжуються з нічого. Тому "копніть глибше" - і ви здивуєтесь, хто ж такий насправді Юрій Кондратюк...

Переглядів: 8633

Коментарі (58)
 
Шановні кореспонденти та читачі!  
В публікації Вами висвітлені практично всі, як позитивні так і негативні сторони Ю.Кондратюка. 
В свою чергу ми Вам у коментарях писали, що при можливості вияснимо, та дамо оцінку вищезазначеній особі. Вважали, що останній відповідає займаній посаді, так як його призначив голова міста, якому в свою чергу депутати не давали працювати. Відповідно ми вірили та розуміли, що вибір Голови є обдуманим та непоспішним, що Голова не допустить ще однієї зради із оточуючих його людей, а тому на посади, які є безумовно його тилом, поставить ЧЕСНИХ, ПРАВДИВИХ, ТА НЕЗАГАНЖОВАНИХ ОСІБ.  
Щоб захистити напади на представників влади, ми дали клич «Незалежна оцінка особі». 
Так ми надаємо позитивну оцінку Ю.Кондратюку, який дійсно має хороші ораторські здібності, наполегливість, вирішує всі позитивно справи, правдами і не правдами, обманами, пускаючи в хід підступність, зраду та інше. Але читач повинен зрозуміти одне:- «Победителей не судят». За даним висловом і працює Ю.Кондратюк.  
Тепер, щодо минулого Ю.Кондратюка. 
Нам стало відомо з правоохоронних та інших джерел, що дійсно можливий той факт, як Ви писали з приводу притягнення Ю.Кондратюка до кримінальної відповідальності в Житомирській області де останній проживав приблизно до 2001 року. Там Ю.Кондратюк будучи в злочинному угрупуванні займав не яке би місце, а саме був помічником голови угрупування. Останні, займалися крадіжками та розбійними нападами. За що і були затримані правоохоронними органами. Як нам пояснили, щоб уникнути покарання Ю.Кондратюк свідомо пішов на зраду своїх «побратимів», а саме надав всю інформацію з приводу угрупування, яка цікавила Органи, за свою «свободу». Таким чином, маючи нагоду уникнути покарання за декілька годин покинув Житомирську область та приїхав в Дрогобицький район до свого товариша М.Петруняка, який надав йому можливість переховуватись допоки не затихне дана кримінальна справа. Правоохоронні органи зважаючи на допомогу Ю.Кондратюка в розкритті злочинної групи, посприяли у можливості пройти останньому свідком. Таким чином Ю.Кондратюк знову зажив спокійно, але вже на терени рідного міста вернутися не міг. Згодом, як нам пояснили він перевіз свою родину в Дрогобич, та став втиратись у сфери бізнесу.  
Вивчаючи бізнес свого «Спасителя», та маючи немалий досвід, пропонував останньому різні шахрайські методи легкого заробітку. Відповідно не один бізнес процвітав, депутати та правоохоронні органи, які були залучені до даних шахрайських схем сприяли розвитку. Отримуючи левову частку прибутків. Таким чином в Дрогобицькому районі а в подальшому і до самого Кийова розгорнулась мережа продуктових магазинів, лавок (в яких продавали по підроблених документах не сертифікований товар).  
2004 рік дав можливість Ю.Кондратюку ще більше збагатитись.  
Помаранчева революція! Як в народі кажуть «Для всіх війна та біда, а для окремих можливість максимально збагатитись». І тут не без участі Ю.Кондратюка, що ж такого зробив? Відповідь нас шокувала. Ю.Кондратюк увійшов в «ПОРУ» та виявив бажання очолити в місті Києві продуктовий склад призначений для підтримки мітингу. В обов’язки Ю.Кондратюка входило формувати групи людей на майдан, та організовувати харчування продуктів, які були в його розпорядженні. Один з учасників мітингу підняв питання, про їхнє харчування. Так як видавали із вказівки Ю.Кондратюка, лише чорний хліб та гарячий чай. Обурення людей виникло коли одному з них вдалося потрапити на склад де він побачив ящики з різноманітними ковбасами, консервами, згущене молоко, цукерки, мінеральні та солодкі води, закрутки, та багато інших продуктів. Що ж ставалось з даними продуктами? Як вияснили люди, Ю.Кондратюк з своїми однодумцями у вечірній час загружали вище перелічене в буси та відвозили у напрямку Дрогобича, можливо у магазини своїх «Спасителів». Але ж дані продукти куплялися на кошти громади! Ось і робіть висновки… 
З багатьох джерел нам розповідають про сьогоднішню діяльність Ю.Кондратюка на займаній посаді. Співпрацівники охарактеризували його як нестриманого, зверхнього, зневажливого чоловіка, який не думає про Дрогобич. 
Ми впевнені, що опис характеристики Ю.Кондратюка не заставить мешканців Дрогобича хвилюватись. Візьмемо в приклад Путіна, особа сильна, пробивна, диктує свої правдиві та неправдиві умови і заставляє всіх до них прислуховуватись. Так чим Ю.Кондратюк не Путін? Не цього ми зазвичай хочемо? СИЛЬНОГО ГЕТЬМАНА! І ТАК ДАЛІ…  
Як я зазвичай говорю, ми з Вами повинні визначитись, що ми хочемо від наших можновладців? У нас був Іванців тепер Кондратюк всі вони сильні і рішучі особи. 
Вибирайте самі, які Вам потрібні люди при владі: –добрі, надійні, ввічливі, які поставляться до Вас з розумінням, чи сильні, вперті, хамські, наглі, злі….  
З повагою…
Рейтинг: 5+ 0-
 
незалежний, 10:42 18 грудня 2009 р.
 
Незалежний, молодці! Дрогобич повинен знати своїх "героїв".
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 12:56 18 грудня 2009 р.
 
Поняв, що Кондратюк, а що Гук -обидва хами.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Понятливий, 14:43 18 грудня 2009 р.
 
НЕвже в Дрогобичі немає хороших спеціалістів, якіб розбиралися в питаннях ЖКГ.Цікаво, чому не проводять тендер на цю посаду, не аналізують біографію і тп.Хто близько знає цього чиновника, розкажіть ще подробиці його діяльності на теренах Дрогобиччини.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 20:31 18 грудня 2009 р.
 
В котрий раз дивуюсь з подачі інформації редакцією. 
Памятаю як обурилась редакція на деякі агресивні вислови з сторони місцевих друкованих видань.. 
Люди !
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 12:35 21 грудня 2009 р.
 
Спасибі за конструктивну критику, Патріоте. Хоча на рахунок "заказної" Ви, звісно, перебільшуєте. 
 
Листи нам приходять, і досить часто. А от котрі публікувати і як саме - це вже справа редакції, вибачайте. 
 
Зважаючи на те, що у нашій країні плітки деколи правдивіші за офіційні сповіщення, будемо друкувати їх і надалі. В даному випадку підтвердженням є коментар читача Незалежний
 
Наостанок. Людину ніхто не звинувачує. Це інформація для роздумів.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 12:53 21 грудня 2009 р.
 
Додам ще одне. Люди знають багато, але не можуть підписатися своїм іменем - бо той же чиновник потім "помститься". 
 
Тому читачі нам і пишуть те, що бояться сказати вголос. А вже ми втілюємо принципи свободи слова - публікуємо все.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 12:57 21 грудня 2009 р.
 
Шановний Патріот!  
Ви безумовно праві, пишуть зазвичай «Заказані статті», але ми в своїх коментарях висвітлили дані, котрі нам відомі з джерел особистих товаришів та бізнесменів Ю.Кондратюка.  
Особисто ми поважаємо Ю.Кондратюка за його гнучкість, стійкість та наполегливість, але чи це потрібно нашим з Вами Дрогобичанам? 
Стоїть питання фаховості чиновника, порядності та відданості громаді, а не як ми вже з Вами звикли, купочці олігархів. 
Давайте вияснимо для себе чому призначили на посаду, яка вимагає керівника із знаннями в галузі господарки, особу без багажу знань. Чи немає в нашому з Вами Дрогобичі людини, яка б дійсно могла обійняти дану посаду. Висновок сам за себе говорить. Зазвичай ставлять таку особу, яка б могла принести максимальний прибуток в кишеню високо -посадовця. Якщо б думали про нас з Вами, вибрали б людину, яка вже не один рік займається даними питаннями.  
Даний сайт ми переглядаємо систематично, та зауважили, що Адміністратор висвітлює проблемні теми Дрогобича.  
Стаття болюча для всіх, а тому виникає мнима думка щодо «Заказаної статті»,  
Ця думка незалежна, ми не нав’язуємо її Вам.  
Ми з Вами солідарні і хочемо так як і Ви справедливості та порядку. Буде порядок, тоді наші діти, і ми з Вами, заживемо в чистому та красивому місті. Все залежить від нас!  
З повагою…
Рейтинг: 0+ -1-
 
незалежний, 16:08 21 грудня 2009 р.
 
Единажды предавший -предаст дважды. ИСТИНА!  
Пошёл в группировку потому, что хотел быстрой и крупной наживы, а вышел, потому, что в 2001 году там остались только недоумки не вышедшие 1998-2000 г. Когда понял, что пахнет керосином, стал Иудой.  
Для хорошего аналитика зтого достаточно, чтобы ахарактеризовать человека на всю оставшуюся жизнь. 
Не надо слушать чьи-то дебильные рассказы, выйдите на улицу (на проезжую часть) и посмотрите. Всё сразу станет ясно. А ещё лучше зайдите в деппартамент и посмотрите кто там сейчас работает.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Алексей, 17:23 21 грудня 2009 р.
 
Скажите кто-то читал сегодня бегущюю строку? Водоканал получит 2, 3 млн долларов кредита от Мирового банка. Это значит, что его имущество стоит как минимум в четаре раза больше. А вот приватизировать хотят практически безплатно. А нам самом деле это предприятие принадлежит громаде. Так ВОПРОС: КОГДА И НАСКОЛЬКО ВЫ ОБВАРУЕТЕ НАРОД, А ПОТОМ БУДЕТЕ НАЖИВАТЬСЯ НА НЁМ?!  
 
Это вопрос не к Иванциву, а к власти города. 
Понятно нужно отдать в частные руки, но делайте это чесно. А политику ценообразования обосновывайте и утверждайте с громадой!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 17:57 21 грудня 2009 р.
 
И пусть будет позором и унижением для всех дрогобычан, чтоу власти одни БЫКИ!
Рейтинг: 1+ -2-
 
Алексей, 17:59 21 грудня 2009 р.
 
Знову ж простий висновок: 
Позицію негативного ставлення до Кондратюка підтримує лише одна особа - "незалежний".Що по тематиці дуже подібне на "автора листа" та певну думку адміністрації(в основному позиція адміністратора споріднена поглядам ніку -"незалежний"!
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 01:27 22 грудня 2009 р.
 
Патріоте, погано Ви читаєте, якщо й досі не зрозуміли, що ми аполітичні. Ми за Дрогобич - і край. 
 
І нецензурщину ми не публікуємо, говорилося вже не раз. А читачі коментують постійно, причому всі коментарі опубліковані. 
 
P.S. З діалогу з Вами, Патріоте, роблю висновок щодо Вашого упередженого ставлення до вищезазначеного чиновника. Якщо так захищаєте саме його - маєте свій інтерес.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 08:03 22 грудня 2009 р.
 
О, так, пане Незалежний
Писав би з превеликим задоволенням. 
Хочеться вірити, що доживемо до такого дня :)
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 09:07 22 грудня 2009 р.
 
Шановний Патріот!  
Звісно важко усвідомлювати правду!  
Бо всім нам не хочеться думати про недобре, яке пізніше нас знищує. Ви намагаєтесь говорити про громадську позицію, та не враховуєте, що всі опублікування це і є громадська позиція. 
Щодо Ю.Кондратюка, ми Вам описали нашу позицію в коментарі від 21 грудня 2009р. о 16:08год. Почитайте уважно, можливо Ви щось для себе усвідомите.  
Ми думаємо, що не даремно Ви назвали себе Патріотом, а тому віримо у Вас. Патріот - це людина, яка вміє свідомо аналізувати, будьте ним…  
З повагою.
Рейтинг: 0+ -1-
 
незалежний, 09:25 22 грудня 2009 р.
 
Шановний Адміністратор!  
Перечитував Ваше інтерв’ю з Ю.Кондратюком. 
Ви описували його фамільне коріння. Та не згадано про матір. Невже останній не намагався сказати декілька слів про рідну матір?  
Виходить, Ю.Кондратюк виховувався лише з батьком? Якщо так, тоді де саме? Розуміючи, що батько військо службовець можна зробити висновок, що дитина не знала, як проходить життя у містах. Це казармене положення, де за все оплачено та продумано державою.  
З повагою… 
 
Інтерв’ю проводили Ярослав Грицик та Ігор Собко з "Галицької зорі" (ми ж вказали їх імена). А коротку інформацію про Юрія Кондратюка ("офіційний варіант") було опубліковано відділом внутрішньої політики міської ради.
Рейтинг: 0+ 0-
 
незалежний, 10:04 22 грудня 2009 р.
 
Читайте коментарі Олексія-пише рідко але мітко, де ж друзі нам поспілкуватись як не в неті.Ви сходіть до чиновників, та зробіть спробу з ними поспілкуватись, спитайте де гроші на дороги, на освіту на медицину? Повірте , після розмови з ними нам ПОКИ, що лишається інтернет, або попробуйте статтю з гострими кутами занести в редакцію любої газети, не візьмуть, скажуть неформат.Однозначно, кожен з нас має свій погляд на речі, які відбуваються в місті, ми можемо собі дозволити таку розкіш, на відміну від людей повязаних партійною дисципліною.Дуже цікаво в контексті даної статті виглядає позиція лідера пористів Дацюка.Відношусь до нього з повагою, та не можу пояснити його незнання всієї інформації про Кондратюка.Або він не знав, хто є хто, що не робить йому честі у підборі команди, або швидше всього знав , але взяв під козирьок по команді Остапа.Ні одне ні друге не робить йому честі.По великому секрету скажу вам, що інформація про Кондратюка подана дуже мягко, дійсність минулого виглядає набагато гірше.Так, що претензії до адміна прошу зняти.до теми кредиту для водоканалу, це така дешева фішка, запущена, для надання солідності Шагалі, такі гроші ніхто не дасть, а шлях до отримання таких грошей надзвичайно довгий, це Юлька мід заставу України може набрати кредитів, а ми люди дрібні і такого кредиту ніхто не дасть.ТАкий кредит можуть дати Візняку, та Дрогобич та Возняк речі різні.Питання кредиту засохне так само, як будівництво сміттєпереробного заводу.Про результативність використання кредиту можна судити по Львову, гроші вкрали а води як не було так і нема.Так, що чим більше будемо знати і писати, будемо ставати мудрішими і будемо вчитись робити правильні висновки.Дякую адміну, за толерантність та небажання обрізати гострі кути.Здоровя та наснаги до праці!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Довбуш, 10:28 22 грудня 2009 р.
 
Шановні добродії!  
Чому Ю.Кондратюк оминає всі подробиці свого життя? Це запитання особисто до Вас Ю.Кондратюк, на Вашому місті обов’язково потрібно зустрітись з Адміністратором та надати всю свою автобіографію. Лише тоді Ви зможете себе захистити та підняти в очах суспільства. 
З повагою…
Рейтинг: 0+ 0-
 
незалежний, 12:45 22 грудня 2009 р.
 
Ви знаєте, шановні дописувачі - це все нормально, що Ви намагаєтеся "вчитеся" оцінювати діяльність чиновників - це вже виглядає як маленьке хоч якесь політичне життя в Дрогобичі, але коли уже затрогують при оцінці політичної фігури батьків, особливо матір, це уже - Фееееееееее - пагне РАГУЛІЗМОМ людей, які ще не знають до кінця що таке політичний етикет. Ви спочатку визначтеся чи говорите про Кондратюка як начальника, чи як про людину, а то Ваші громадські думки стають бабськими теревенями, які переходять усі нормальні рамки.І цим займаються мужики - Фееееееее. P.S.Хто виховувався в ідеальній сім'ї по кращих методиках (і це дало позитивний результиат), той нехай і робить висновки про батьківське виховання Кондратюка. В взагалі цікаво все це, але виглядає на певне змовництво Адміністації і деяких дописувачів таке враження що почилася уже політична антиагітація за методикою пані "ВОНА". Жаль, що сайти типу незалежні використовуються для такого, шановне Дрогобичінфо краще тобі просто висвітлювати події Дрогобича - це гарніше тобі вдається!
Рейтинг: 2+ -1-
 
ЛЯЛЯ, 15:38 22 грудня 2009 р.
 
з Лялею важко не погодитись))) 
якщо ти така гарна як розумна -женюсь!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 15:46 22 грудня 2009 р.
 
Довбушу. Дякую за повагу. Але тим не менше, Ви не забуваєте при першій же нагоді проїхатись по ПОРІ (по мені в тому числі) "не злим тихим словом". Я вже казав, що поважаю думку кожного, готовий вислухати будь-яку конструктивну і справедливу критику. Коструктивна критика має спиратись на достовірну інформацію та факти. Тому старайтесь висловлювати поменше домислів, а більше давати фактажу. 
Щодо коментарів до цієї статті. 
По-перше. Кондратюк не є членом ПОРИ. На виборах 2005 він співпрацював з порою, бо був створений блок "ПОРА-ПРП" (тільки до Верховної Ради). Керівником Дрогобицької організації ПРП на той час був Кондраюк. 
По-друге. Пора не приймала рішення про делегування Кондратюка у виконавчі органи влади. Ще у 2006 ми пропонували Гуку декількох людей (в тому числі і для роботи у комунальній сфері), але він не прийняв нашої пропозиції. 
По-третє. Ні кого по команді під козирьок від Остапа чи когось іншого Дацюк в ПОРУ не брав. Всі відповідальні рішення у нас приймаються на раді організації колегіально. Тому ще раз Вас прошу не робіть домислів у стилі "швидше всього". 
Щодо Кондратюка. Вважаю, що зарано оцінювати керівника з таким малим терміном роботи. Хоча він вже встиг показати принциповість і бажання поламати старі корупційні схеми. Взяти хоча б історію з ремонтом вулиці Шевченка фірмою пана Михаця, чи інветаризацію КП "Дрогобичсвітло". 
Щодо спілкування з  
чиновниками. Дійсно таке спілкування часто забирає багато здоров"я і нервів. Якщо Ваше питання свідомо замусолюється , відкладається у довгий ящик, чи чиняться якісь протидії його законному вирішенню, то звертайтесь за допомогою. Це не реклама, прийдіть і переконайтесь. Громадська приймальня ПОРИ по вул.Шекільній 4 з 9.00 до17.00. 
З наступаючим Новим Роком та Різдвом христовим!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Олег Дацюк, 17:57 22 грудня 2009 р.
 
нов коментц! кожен сам собі зрозуміе)))
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 18:28 22 грудня 2009 р.
 
Дуже добре, пане Дацюк, що Ви читаєте наші публікації. За винятком одного - у статі сказано про зв’язки Ю.Кондратюка з Порою, але не сказано про його членство у ній.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 20:30 22 грудня 2009 р.
 
Шановний Адміне! Я коментував домисли Довбуша про те, як ПОРА в особі Дацюка набирає команду, а не те, що описано в статті. Думаю, що ви не є членом якоїсь партії чи громадської організації. Бо інакше діяльність організації відрізняли би від особистих зв"язків її членів. Не сприймайте ПОРУ як якусь політичну аморфну масу. Ми всі різні, але нас всіх об"єднує бажання зробити наше місто комфортним для життя.  
Добра всім добрим людям!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Олег Дацюк, 22:54 22 грудня 2009 р.
 
високі слова як вони вже надоили з вуст тих хто хоч якость може змінити ситуацію.а згадують за місто за 3 місяці до виборів!
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 23:54 22 грудня 2009 р.
 
Яка тут розгорілася гаряча розмова. У політології є таке поняття як "чорний піар", який в наш час дає офігенний!
Рейтинг: 3+ 0-
 
ЛЯЛЯ, 19:57 23 грудня 2009 р.
 
Довбуше. Я за спілкування між громадянам заради розбудови рідного міста. Але після чергової спроби поспілкуватись тут в коментарях зрозумів ще більше, що маєте м"яко кажучи упереджене ставлення до ПОРИ і особисто до мене. Одним словом суцільний "конструктивізм". Та й "коментатори" одні і ті ж. Я готовий відповідати за всі свої вчинки і ніколи не відхрещувався від своїх друзів та однодумців. Не збираюсь більше коментувати Ваші "думки",  
бо діалогом тут і не пахне. Надто все однобоко. 
Але хочу вам, як піонеру, сказати, що ви переходите межі. Ваше співчуття мені абсолютно не потрібне. Я народився і виріс в Дрогобичі, маю тут багато друзів та массу знайомих. Зі всіма спілкуюсь і можу відкрито дивитись в очі. Ніхто і ніколи не мав жодних підстав звинуватити мене у зв"язки з криміналом. Бо такого просто не було і не має!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Олег Дацюк, 20:16 23 грудня 2009 р.
 
Ляля коли ідем в загс?)))
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 13:16 23 грудня 2009 р.
 
даваите для наших депутатів закрием всі саити і будь які носіи інформаціи і будем ходити по іх офісах жалітись!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 13:23 23 грудня 2009 р.
 
Максе, дякую за хорошу пораду, сайт створимо. 
Але нажаль досить людей, особливо поважного віку, не знають що таке "сайт" і як туди зайти. Якщо Ви вважаєте, що є за що на мене подати в суд, то це Ваше право. Я принаймі нікого не ображаю при спілкуванні і не обмовляю. 
А якщо я когось ненароком образив - прошу вибачення!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Олег Дацюк, 13:36 23 грудня 2009 р.
 
то Олег Дацюк радуе що е діалог!  
як на мене вже закінчуються часи коли люди були повними баранами і ходили під гаслами!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 13:51 23 грудня 2009 р.
 
Не можу, не похвалити (намагаюсь не враховувати, компліменти і "серйозні" заяви на мою адресу від "макса" ;-))) коментар "макса" - просто толковий і практичний, який "обрубує" усі голоснівні коментарі (напевне один Бог знає, що творив Кондратюк, але якщо комусь відомо такі серйозні афери - то постає питання - шановний "незалежний" та інші, а чи не були Ви колись "партнерами" Кондратюка, а тепер просто спускаєте пар через погіршення стосунків з ним? Тоді Ви типові "хахли"!
Рейтинг: 0+ -1-
 
ЛЯЛЯ, 15:52 23 грудня 2009 р.
 
Ляля для чого тобі знаимитись з Олегом Дацюком він одружении!
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 16:45 23 грудня 2009 р.
 
Максе, Лялю, не вірю очам своїм, читаючи останні коментарі. Таке враження, що попередні коменти писали зовсім інші люди. Приємно подивований. Виявляється можемо і конструктивно поспілкуватись. Лялю я дійсно не надягав маски, і я дійсно одружений (Макс до Вас не рівно дихає). 
Максе, чудово і лаконічно сказано. Саме так ми і намагаємось працювати для громади. Нажаль не все і не завжди вдається здійснити як через об"єктивні, так і суб"єктивні причини. Стратегію розвитку міста розробили ще у 2006, але нинішнього мера та депутатську більшість цікавлять питання трохи іншого роду. Звичайно є в цьому і наша вина. А хороших справ теж не мало зробили. Просто, коли йшли в сиротинець, роздавали маски, чи прибирали цвинтар з мешканцями, тощо, не брали з собою операторів телебачення, як діячі великих політичних сил. А можливо і треба було, люди би більше знали . Але рано, чи пізно в житті все стає на свої місця. Одні партії зчезають з політарени, інші створюються, а люди залишаються. Звичайно, що ніколи не буде ідеальної політичної сили, в якій буде 100% ідеальних політиків. Інакше жили б як в Раю. Але намагаюсь зібрати в Порі достойних людей (звичайно партійна система далеко не найкраща на місцевому рівні представницької влади). 
Давати оцінку нашим діям звичайно людям. 
Шануйтеся, та будьте здоровими!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Олег Дацюк, 17:35 23 грудня 2009 р.
 
Шановний Олеже! Ви мене розчарували, не хочете діалогу не треба.І тисячу раз прав Макс, ви при владі, ви і розказуйте про свої здобутки, а ви всіх в свій офіс запрошуєте , а де ви людей приймали , коли у вас офісу не було?Ви ж маєте офіс своєї фірми, чому туди до діалогу не запрошували?До звязку з криміналом, не кривіть душею, зрозуміло що під вибори всі хочуть гарно виглядати, не вийде ваш звязок з Остапом є фактом доконаним.Всі ж знають про ваші посиделки в Галіції в очікуванні на команду під час голосування.Любий закид в вашу сторону ви сприймаєте як наклеп, за весь час ні одного разу не прозвучало "так , ми помилились, так тут ми були не праві".Безгрішних людей не буває, а помилки признають тільки сильні! Я також признаю свої помилки, після тісного спілкування в неті з вашим рупором Люсьєною давав слово не вступати в дебати з порою.Каюсь -слова не дотримав.Мені не байдужа доля міста, та й ображати вас не хочеться, але на відверту брехню реагувати треба, а може і ні? Суспільство ж у нас тотально бреше, і ви туди ж.Удачі вам на виборах! здоровя вам та солодких снів!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Довбуш, 18:23 23 грудня 2009 р.
 
Хлопці, Ви про що? Жаль, що Ви мене не правильно зрозуміли. Дивно, що у Вас слово "познайомитися" асоціюється бозна з чим :-(((((
Рейтинг: 0+ -1-
 
ЛЯЛЯ, 18:30 23 грудня 2009 р.
 
Ляля я твіи шанувальник)))
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 19:10 23 грудня 2009 р.
 
Шановна Ляля!  
Ви зрозуміло пішли в захист… 
Багато Вам ми говорити не будемо. 
Вимушені попросити Вас вчитуватись про, що пишуть учасники форуму. 
Іще раз просимо Вас прочитати опубліковані коментарі від 22 грудня 2009р, 10:04. 
З повагою.
Рейтинг: 0+ -3-
 
незалежний, 19:45 23 грудня 2009 р.
 
Шановний Олег Дацюк!  
Скажіть будь ласка, чи не у Вашому приміщені Ю.Кондратюк знімає офіс, котрий розташований поряд з автостанцією на П.Орлика? 
З повагою.
Рейтинг: 0+ 0-
 
незалежний, 22:39 23 грудня 2009 р.
 
Шановн__ Ляля!  
Скажіть будь ласка, як до Вас вірно було б звертатись, чи не Ляль? По Вашому почерку листування виглядає на те, що ми можливо читаємо коментарі особи чоловічої статі… 
З повагою.
Рейтинг: 0+ -1-
 
незалежний, 22:46 23 грудня 2009 р.
 
Довбуше. Теж давав собі слово не встрягати більше в дебати, тому пропоную завершити. Бо і так все виходить однобоко. Коли я писав, що не все вдалось і були помилки, Ви казали, що плачусь. Коли почав захищати свою гідність від брехні, ви кажете, що треба було визнати помилки і т.д. 
Мені теж не байдужа доля міста і намагаюсь щось зробити для нього. Не помиляється той, хто нічого не робить. Не буду Вас білше кликати в приймальню, зате готовий прийти до Вас.Але якщо скажете куди і до кого. А в цьому я дуже сумніваюсь. 
І зовсім не в близькості виборів справа. Намагаюсь не брехати і не хочу щоб про мене брехали. А про мої зв"язки з криміналом ви загнули конкретно. "Всі ж знали..." Хто всі? Я прожив в Дрогобичі всі свої 40 років і ні одна людина не може сказати, що я мав якісь справи з криміналом, чи когось обдурив, підставив, оговорив і т.д. Якщо знаєте таких (але реальних, а не в масках) - я готовий прийти і почути цю правду. 
Для мене основними є людські чесноти. Ті хто мене знають ближче це цінують, дякую їм за це і обіцяю відповідати взаємністю. 
Бажаю всім не байдужим до свого рідного міста прикластись до його розбудови. Створюйте нові політичні сил, громадські об"єднання, намагайтесь змінити нашу гнилу систему! Бажаю, щоб це у Вас виходило краще, ніж у нас!  
Здоров"я, щастя, впевненості в завтрашньому дні всім дрогобичанам!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Олег Дацюк, 22:55 23 грудня 2009 р.
 
Пане Незалежний. Крім власного помешкання не маю жодних приміщень. Дивно, де народжується така інформація?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Олег Дацюк, 23:02 23 грудня 2009 р.
 
Сейчас заплачу! Так за душу берёт исповедь Дацюка.  
Милый мой, где Вы были пять лет? А сейчас Вы готовы расхлёбывать все проблемы города? А кто Вам даст опять совершать ошибки? Дурной учится на своих, а умный на чужих. Так ВЫ кто из них?  
Я наслышан о Вас как о хорошем компанейском человеке, но это врядли поможет городу. И запомните одно очень важное правило: плох тот руководитель, который является душой компании. Это не мои слова. Повторяю, это правило управления!  
А если руководитель пытается оправдываться, то это говорит только о том, что он не уверен ни в себе ни в своей команде. 
Не болтайте, делайте-народ сам сделает свой вывод и выбор.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Алексей, 00:52 24 грудня 2009 р.
 
Останній абзац пана Олега на відмінно! Олексій радий хоть десь прочитати розумну думку! Удачі та сонячних днів!
Рейтинг: 0+ -4-
 
Довбуш, 09:17 24 грудня 2009 р.
 
думаю після такои жорсткои критики ми пана Олега тут не почуем - шкода((( 
це якраз е політика, робота над покращенням думки громадян і конструктивнии діалог!
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 09:57 24 грудня 2009 р.
 
пану Кондратюку вже виписали 2 догани від мера! на черзі ще 2)))
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 13:14 24 грудня 2009 р.
 
.
Рейтинг: 2+ 0-
 
, 22:05 24 грудня 2009 р.
 
:))
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 22:09 24 грудня 2009 р.
 
Судя из последнего коментария пана Олега, он заблудился в мыслях. То что Вы отреагировали на чужую критику и сделали, как просили, означает-Вы человек ведомый, а это ещё один минус для руководителя. Будьте индивидуальны.  
С такими качествами, врядли исправите ситуацию в городе. Для хорошего аналитика Вы лёгкая добыча.  
Не относитесь к моим словам с обидой, это не значит, что Вы плохой человек, но я не хочу чтобы судьба горожан была в подобных руках.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Алексей, 00:13 25 грудня 2009 р.
 
Соромно, що вічно якісь зайди у нас в місті правлять - свого місцевого нормального знайти не можемо.
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 11:47 25 грудня 2009 р.
 
Шановні добродії !  
Доки нас не було з Вами на сайті, поодинокі особи намагались спростувати вищезазначені статті. Мотивуючи, що не вірять нашій з Вами інформації. Зверніть увагу, що ні одного разу особа про яку так багато писали не дала свій особистий коментар. Захисник, який його покриває О.Дацюк, можливо має спільні інтереси та бізнес…. Ось і намагається захистити його, як зазвичай це роблять усі політики та чиновники. 
Принагідно хочемо зазначити, що при ново виявлених фактах, щодо вищевикладеного Вас повідомимо. 
З повагою…
Рейтинг: 0+ 0-
 
незалежний, 16:47 25 грудня 2009 р.
 
поговоримо з вами пане незалежний пізніше і по дорослому
Рейтинг: 0+ -1-
 
сильний, 16:50 25 грудня 2009 р.
 
Я Вами "незалежний" пишаюсь але в одночас не заздрю... Або ви без мозгів від народження, або Неня Вас в дитинстві об кутик вдарила випадково(перепрошую). навідь не уявляєте наскільки ваша срака близька до розірвання :( Та паскуда зробить так: вичислить(якщо ще не вичислила), витримає паузу, і станеться з Вами нещасний випадок... :( А він *** в той час буде з мінтами горілку пити або на мітингу росказувати якій він герой! Адміністратор, Алексей у Вас є один вихід: пристрільте його поки він до Вас не добрався. Везіння Вам друзі. Нехай щастить Вам у Вашій справі.
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 08:49 26 грудня 2009 р.
 
давайте поговорим о теме статьи. Как Вам понравилась "уборка" улиц после снегопада или "посыпанные тратуары"? Я уже слышал версию от пористов, что использовали специальную технику, чтобы повысить температуру воздуха и растопить снег. Как Вам?! "Молодец" Кондратюк! И мер в тебе не ошибся!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 23:25 25 грудня 2009 р.
 
ну ви народ даете! взяли з Кондратюка зробили мокрушника! це вже перебор!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 09:16 26 грудня 2009 р.
 
Вельмишановні Пані, Панове та Адміністратор!  
Прийміть вітання з наступаючим Різдвом Христовим і Новим Роком!  
Щоби здорові були нівроку. 
Хай краща доля буде віднині 
Вам і родині –всій Україні!  
 
Ви друзі нас розсмішили своїми коментарями з приводу погроз. Звичайно з невірними ми вміємо боротись та давати відсіч! Що ж до того в який спосіб хочуть злі та недобрі люди 
мститись, ми з Вами побачимо та безумовно таких людей притягнемо до кримінальної відповідальності, навіть якщо вони в час скоєння злочину будуть із коханками.  
З повагою…
Рейтинг: 1+ 0-
 
незалежний, 15:29 26 грудня 2009 р.
 
Дякуємо за побажання, пане Незалежний.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 22:04 26 грудня 2009 р.
 
Шановні, може вже досі, пройшли часи старої системи, дозволити людям самим вирішувати, кого обирати, без нікчемних підказок ззовні.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Моє ім'я досить відоме..., 03:22 26 вересня 2015 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3941 день)