Всі на вибори!

Надрукувати
Новини
16.01.2010
Верховна Рада Завтра відбудуться 5-ті вибори Президента України (1 тур). Мабуть, найочікуваніша подія за останній рік. Кожен може (і повинен) піти на виборчу дільницю, й зробити своє волевиявлення. Обов’язково проголосуйте, адже це можуть зробити за Вас.

Незважаючи на розмаїття кандидатів, більшість з них можна відверто назвати "непрохідними". Боротьба за владу розгорнеться між основними. Трьома, швидше навіть двома кандидатурами.

В корінь неправильні твердження "вони всі однакові", "нічого не зміниться" - це не так. Завжди є надія на позитивні зміни. Потрібно лише скористатися можливістю кожного громадянина України - проголосувати.

Не забувайте паспорт, запрошення на вибори. Захопіть з дому власну ручку - і вперед, до змін.

Навіть якщо нікого не підтримуйте, то вчиніть як справжній українець - зіпсуйте бюлетень.

Переглядів: 2868

Коментарі (4)
 
люди і не думайте псувати бюлетні, бо це всеодно, що ви зовсім не ходили голосувати ! якійсь дурень сказав, але ви не слухайте його ! краще голосуйте "проти всіх", як не хочете нікого !  
 
Шкода, нешановний, що Ви не знаєте про відсутність графи "проти всіх" у бюлетні... 
Не ходити голосувати = віддати бюлетень "добрим дядькам".
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -1-
 
Кобзар, 19:53 16 січня 2010 р.
 
А як то не має графи проти всіх! ? 
В кінці бюлетеня - не підтримую жодного кандидата
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -1-
 
Цікавий, 17:48 17 січня 2010 р.
 
Надзвичайно цікаво почути коментарі до виборів.Таке враження, що народ або заснув, і потребує сокири, або в шоці від своєї розумної позиції на виборах.Ситуація дуже вже нагадує приказку про мавпу з гранатою.До тих пір поки ненавчимося слухати , читати між рядками, робити висновки та відсівати полову від зерна, до тих пір будемо стояти перед таким вибором.І був брав Мішаня Бродський, що вибираємо між клізмою та гамном.Дивує, коротка память електорату(в пресі, а в виборчих штабах бики та бидло)про невиконані обіцянки кандидатів, які вже були у руля.Моя порада всім хто хоче знати як поступити в другому турі-дивіть всі новини-польскі, російські, англійські , німецькі(боронь Боже українські)і на основі аналізу зробіть свій вибір. А для роздумів подаю вам інформацію про ідеальну схему, яку пропонує Бжезінський:Янік президент, Ющ -премєр, Яцик -голова вр.Щось в цьому таки є! Спокійних вам днів та ночей, холодної голови в політ дебетах на роботі, та гарного завершення різдвяних свят!
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -4-
 
Довбуш, 12:20 18 січня 2010 р.
 
Какая огромная нелепось отдавть свой глос за В Ющеко! Трижды за него голосовала, переживала, надеялась! А он подвел , жестоко обманул ! Мы что, глупые или не помним, чего выходили на майдан! Убийство, воровство , выжигают каленым железом , а не универсалами! Такие универсалы амнистируют преступления и уже спровоцировали рождение целого созвездия мажоров , которым законы не писаны!
| Ukraine, Kirovograd
Рейтинг: 1+ 0-
 
Анжела, 12:01 23 січня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3730 днів)