Хто за кого в ратуші?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
29.01.2010
РатушаЯк повідомляє відділ внутрішньої політики міської ради, на сьогоднішньому засіданні більшістю голосів депутати прийняли звернення, де закликають голосувати за Юлію Тимошенко. Противником цього рішення виступив міський голова Микола Гук, який голосуватиме, за його словами "проти всіх".

Як вважають деякі громадяни, "проти всіх" - це також вибір, також позиція. Та це швидше поза, ніж позиція. Адже на що можна надіятися, не обираючи нікого? Державою хто керувати буде?

Микола Петрович каже, що треба готуватися до реваншу, до повстання. Це ж хто повстане, які реакційні угруповання? З тих нещасних 5% (офіційні дані), але якщо відкинути адмінресурс, і т.д. і т.п.

Так ось, може й буде декілька "повстанців". Реваншисти знайшлися...

І наш "любий друг" мер не одинокий в своїх починаннях. Для чого цей пафос в підтримку популіста Ющенка, на що вони надіються? Третього туру вже не буде, надто вже "солодкою" видалася людям ця п’ятирічка.

Ви погляньте на тих, хто закликає зайняти позу страуса і голосувати "проти всіх" - це люди, яким непогано ці роки жилося. Змін звісно не хочуть, а прийдеться... Такий ось антивибір і виявляє їхню чисто українську натуру "як не з’їм, то понадкушую".

А депутаті наші хороші... Нічого не скажеш. Свій заклик (текст нижче) голосувати за Тимошенко мотивують не якимись її особистими перевагами - а лише як протиставлення Януковичу. І це ж народні обранці, міські депутати...


ЗВЕРНЕННЯ
ШАНОВНІ КРАЯНИ !
Депутати Дрогобицької міської ради висловлюють щиру вдячність усім, хто взяв участь у виборах Президента України 17 січня 2010 року. Але виборча кампанія не завершена. 7 лютого 2010 року відбудеться II тур виборів Глави держави, від якого залежатиме наша подальша доля і доля України.
Складаємо глибоку подяку Вікторові Ющенку за всю його п'ятилітню діяльність на посаді Президента. Ми пам'ятаємо Чигирин, Батурин, Крути, Голодомор, мистецький Арсенал, відновлення національної пам'яті і свідомості, утвердження демократії та свободи, європейського вибору України, що спричинилося до подальшого становлення і консолідації української нації. Ми вдячні за надання звання Героя України Провідникові ОУН Степанові Бандері і головному Командирові УПА Романові Шухевичу, надання воїнам ОУН-УПА статусу учасників боротьби за незалежність України. Усе це разом - свідчення того, що Віктор Ющенко Великий Українець і достойний Президент.
Сьогодні усі громадяни України стоять перед випробовуванням на вірність ідеалам демократії, свободи, справедливості, патріотизму та національної гідності. Мусимо бути розважливими і мудрими. Забудьмо вчорашні невдачі і образи. У нашій теперішній ситуації, коли стоїмо за крок до безодні, закликаємо голосувати за єдиного кандидата від демократичних сил. Нам важливо зберегти українську Україну, подолати економічну кризу, утвердити Європейський вибір.
Усвідомлюючи відповідальність перед народом у час нових політичних випробовувань, коли над Україною нависла загроза втрати державного суверенітету та національної ідентичності, депутати Дрогобицької міської ради закликають дрогобичан і стебничан прийти на виборчі дільниці 7 лютого 2010 року та проголосувати за демократію, збереження українських традицій та, зрештою, незалежності нашої держави.
Закликаємо всіх краян засвідчити у 2 турі виборів Президента України максимальну активність. Як і на виборах Президента 2004-2005 р.р. зробити свій особистий внесок в утвердження демократичного курсу України. Пам’ятаймо: бойкотування виборів або голосування проти всіх - це технологія на користь Януковича.
Депутати Дрогобицької міської ради звертаються до всіх політичних партій та громадських організацій національно-демократичного спрямування, української інтелігенції, усіх, кому не байдужа доля України: прийти на виборчі дільниці та сказати тверде і впевнене "Ні" чужій владі Януковича та його кримінальному оточенню. Об'єднаймося навколо демократичного кандидата на посаду Президента України, який здатний захищати національні інтереси України. Тільки в єдності здобудемо перемогу !
Прийнято на XXXVI сесії Дрогобицької міської ради.Переглядів: 5733

Коментарі (72)
 
голосувати проти всіх -це не вихід зі ситуації.ви можете дати людям спокійно зробити свій вибір.займайтесь будь-ласка буденними справами.
Рейтинг: 0+ 0-
 
ані, 10:26 30 січня 2010 р.
 
Отак і вчать нас не мати своєї думки а кричати "одобрям" хором під дерегуванням якогось ЛОХА.Українці самі зроблять свій вибір.Вже показали на прикладі Ющенка, як любите Україну, аж 5 процентів проголосували за нього! СОРОМНО, ПАНСТВО ! А ТЕПЕР НАЗАД РАКИ, , , :zzz
Рейтинг: 0+ -1-
 
Пересічний дрогобичанин, 16:15 30 січня 2010 р.
 
Це правда, що українці самі зроблять свій вибір! Я хочу спитати пересічного дрогобичанина, Чи любить Ющенко Україну; Я вважаю, якщо б Він її любив, то до такого убогого стану не довів би ЇЇ! Я хочу Вас спитати, чи Вам так добре жилося за президенства Ющенка. Адже за його президенства зупинялись заводи, люди лишались без роботи.Мені це нагадує початок 90 років, коли мером Дрогобича був пан Глубіш.Всі казали що він наш, бо підняв синьо-жовтий прапор і нічого не зробив для міста в економічному плані. Так Ющенко, його заслуга у визнанні голодомору, УПА і іще декілька національних питань. Але президент повинен відповідати за цілу країну, за її економіку, за добробут цілого народу а не за тих 5% що за нього проголосували. Але зі свого досвіду знаю, що за Ющенка голосували зовсім бідні люди, яким Ющенко навішав "лапшу", яку нам вішають з екранів телевізорів.Звідки в Україні візьмется це добро , якщо вся промисловість країни стоїть.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Костя, 19:32 30 січня 2010 р.
 
Я вас недалеких читаю і здригуюсь: це такі як ви нашу країну довели, безалаберні, бездумно-бездушні істоти... Голосувати проти обох - я за це, принаймі є примарний шанс, що буде 51 відосоток і тих тварин не буде у руля ніколи... Костя спитай себе перед дзеркалом, що власне ти зроби для країни, юо розумний дуже... Йди на поле орати, а не в інтернеті муть наводити. Суть президента - це не економіка, а мир із сусідами та іншими державами. Ющенко цим ніколи не гребував, навіть на євроаренах. А країну ви розвалили, псевдопатріоти - прихильники юльок і янок... Одні політологи навкруги, аж нудить від Вас!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Yarko, 22:45 30 січня 2010 р.
 
Від злості на вас аж руки трясуться, помилок хмару наробив... Провокатори... неукраїнці...
Рейтинг: 0+ -1-
 
Yarko, 22:46 30 січня 2010 р.
 
ці бідні люди костя - поважні лакарі Трускавця, і трускавецькі підприємці... може я не такий поважний, зате поважаю свого Президента, за якого голосував у 2004 році, і ненавидітиму ні бабу-злодійку, ні зека бувшого, якщо ті прийдуть до влади, бо це дійсно кінець.. і тобі в т.ч.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Yarko, 22:49 30 січня 2010 р.
 
Yarko, це чудово, що у Вас є своя власна думка. Але в тон до вищесказаного дозволю собі задати Вам питання: 
з ким із держав Ющенко встановив дружні відносини (крім кумовської Грузії)? а з ким навпаки, посварив Україну?
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 23:20 30 січня 2010 р.
 
Я особисто незнаю ніодного лікаря і ніодного підприємця в нашому регіоні, який голосував за Ющенка.Підтримую Адміністратора.Мені просто неподобається, що президентом може бути "зек" який говорить, що судимість приносить людині відповідальність.Мені неподобається політика Тимошенко.В країні потрібні зміни, нові погляди.Мені соромно за це, що я стояв як і тисячі інших українців на Майдані за президента Ющенка. Я чекав змін.Де ці зміни, де наша Євроінтеграція.Ми відкотились від 2004 р до 1992 р.А зараз нагадаю 2010 р. Ярко, ти вважаєш це нормально! Кучма колись сказав " Маємо те що маємо".Вот і вся відповідь.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Костя, 00:44 31 січня 2010 р.
 
Нагадаю, що президент в першу чергу гарант Конституції України.Отже відповідає за все, що діється в країні.А що ми маємо; добите сільське господарство і промисловість на "колінах".Після розвалу СРСР Україна мала другу після Росії промисловість.Була житницею СРСР. Перше місце по вирощуванню пшениці і по виробництву цукру.А зараз ми купляємо і пшеницю і цукор в інших країнах. А все тому, що при владі були і є "патріоти України".
Рейтинг: 0+ -1-
 
Костя, 00:58 31 січня 2010 р.
 
До Ярка, якщо нудить, іди проблюйся.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дрогобичанин, 10:36 31 січня 2010 р.
 
Ух як вас всіх зацепило, коли розкритикували вами написане))))... 2 Дрогобичанин - обійдусь без твоїх порад якось)))... 2 Адмін - я краще з грузином дружити буду, з поляком, але не з росіянином, який при першій ліпший нагоді сидить у коментах і гадить - хохол злодій, я хохла годую, я рррррррускій - мені всі винні... Ющенко молодець (нехай хіба для мене і мене подібних)...
Рейтинг: 0+ 0-
 
Yarko, 10:47 31 січня 2010 р.
 
Зате він дав Бандері (щодо якого я нейтральний) героя - вже після 17 січня, коли він прекрасно знав, що вже програв найвищу посаду, проте і надалі тримається своєї лінії патріота (можливо і псевдо, але патріота)... Можливо йому не вистачило часу, я не буду це розбирати тут, щоб не розводити полеміку... Але як не крути, він був краще і Кучми і Кравчука (тепер пишіть, мол при Кучмі краще жилося - кому як) ))))...
Рейтинг: 2+ 0-
 
2 Анжела, 10:50 31 січня 2010 р.
 
Степан Бандера та Юрій Шухевич давно заслужили звання героя, а не тільки при Ющенку, тому що Вони були Патріотами.І рівняти Зварича.Ківалова і інших з ними не варто.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Костя, 11:51 31 січня 2010 р.
 
Про що говорите! У нас своїх "патріотів" вистачає! Он Гук розпинався, що він патріот із Севастополя, а бабусі старенькі думали, що адмірал у відставці...От і голосували за пагони...
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дрогобичанка, 15:13 31 січня 2010 р.
 
Мозоль також з пагонами! Гук в армії був замполітом, а в нас називали їх "балалайками" бо нічого, крім вішання "лапші на вуха" вони неуміють.Дрогобичу потрібен мер-господарник, який зумів об"єднати місто і навести в ньому порядок.На минувших виборах ним міг бути Мозоль(це моя думка)
Рейтинг: 1+ 0-
 
Костя, 17:52 31 січня 2010 р.
 
Не має Дрогобич поки що гіднішого кандитата на мера від Радзієвського. І це треба признати. Кращого ще не виховали. Якщо навіть і є в місті багато сильних, вольобих керівників, це не означає, що з них будуть сильні мери. Перше- брак досвіду , відсутні елментарні знання чиновницько-адміністративної роботи, немає карєрного росту, -"щаблів". 
І хватить вже проводити експерименти над рідним древнім градом за іменем ДРОГОБИЧ.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Спартак, 18:08 31 січня 2010 р.
 
Знаю, чому нема в нас добра! Якщо такі поважні люди, як Павличко та Лукяненко працюють по типу флюгера, то як можна простому українцю мати якогось авторитета.Воістину не сотвори собі кумира, не хотів б розчаровувати друзів звище, та все ж вибору нема.Прикро , що в це болото підписуються і релігійні лідери, якщо МПЦ агітує відкрито, то інші, як іудушки -тихо і на вушко.І живемо так добре, тому, що нема лідерів з твердим державницьким поглядом, всіх можна купити.Відсилаю всіх цікавих на сайт УП, стаття Видріна може хоч трохи остудить ярих прихильників багіні.А прикладом продажності галицьких хрунів, є статтєйка п Балюк з ВЗ, (дружини Курпіля), щодо звернення націонал-патріотів підписаного Шухевичем, Гелем та іншими патріотами.Підписалася там і голова союзу українок, підписалась до речі без узгодження із союзянками, після профілактичної розмови з дупутатами -бютівцями кардинально зміниладумку відносно голосування.Ми хочемо президента вибрати, та ми голову Союзу Українок вибрати не можемо! І наостанок, сам бойко, але дуже встидно стає коли такі галичани, як Горинь, плює на демократію, і живе за принципом кудт вітер , туди дим .Удачі!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Довбуш, 10:49 01 лютого 2010 р.
 
Якщо ви вже в НЕТі , то не пошкодуйте часу і зайдіть на сайт газети "Українська правда".Прочитаєте багато цікавого про Тимошенко, якщо ще не знаєте... :grin :grin :grin
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанка, 11:32 01 лютого 2010 р.
 
Потрібно більше 20% проти всіх і вибори будуть вважатись не дійсними!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Бо, 13:52 01 лютого 2010 р.
 
СЛУХАЙ, ХОЧЕШ ДО ЛІТА ХОДИТИ НА ВИБОРИ?
Рейтинг: 1+ 0-
 
ДО БО, 14:05 01 лютого 2010 р.
 
Аж цікаво, яку позицію в м. Дрогобичі займуть наші політичні сили і їх лідери...? Чому мовчать...? Чому не чути закликів від координаційної ради демократичних сил Дрогобиччини за кого народу голосувати...?
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 16:22 01 лютого 2010 р.
 
Люди повинні чесно собі поставити запитання: 
Ось мій дім. В двері стукають два бандити: оба сиділи срок. Один тупий і наглий, а другий розумний і хитрий. Оба мають історію грабежів у великих розмірах. Вибір за вами!  
 
Люди хочуть змін! Про які зміни ви говорите? Я не бачу ані одного нового лиця. Знову Янукович і знову Тимошенко. 
Як за них можна голосувати? Це ж тюремщики, професійні злодії!  
 
Не тіште себе дурними думками: а хто буде керувати країною! В тому-то і суть щоб нею не керували, а щоб країна керувала державою!  
 
Ще один приклад як голосувати: 
Голосувати за Януковича-це торба (в сенсі, що всі ми будемо жебраки),  
а голосувати за Тимошенко-це труба (в сенсі, що нам відберуть газову трубу, яка є останньою надією нашого сувернітету).
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адвокат, 17:13 01 лютого 2010 р.
 
Всі політики як фарасеї, чекають хто прийде до влади , а ви пане Драгулич як Іуда (проти всіх)Як прийде Янукович, то відкрию другий магазин, а як Тимошенко то я тоже за Вас. А в партії зелених там майже всі як іуди.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Володимир, 21:12 01 лютого 2010 р.
 
2 Адвокат - я завжди знав, що ти неглупа людина))))
Рейтинг: 0+ -1-
 
Yarko, 23:09 01 лютого 2010 р.
 
Наші політичні лідери просто ще не занюхали, з ким їм буде краще, від кого більше користі(для себе особисто).Як у "Весіллі в Малинівці", пам"ятаєте?Кашкет одягали то задом на перед , а то нормально, щоби приймали за своїх. :grin
Рейтинг: 0+ 0-
 
Щебетуха, 09:21 02 лютого 2010 р.
 
На диво, політичні лідери мало чим відрізняються від жінок легкої поведінки.Часто їх називають політичні ПР, , , , ,
Рейтинг: 0+ -2-
 
До всього сказаного, 09:24 02 лютого 2010 р.
 
Всі на вибори. Крисуля наш президент!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Янукович В.Ф., 12:47 02 лютого 2010 р.
 
ВЫ все дальше топите этот город. Если есть позиция, то заявите её перед выборами, да так, чтобы в Киеве услышали! Пусть знают, что у народа есть своё мнение и он будет стоять за него. Тогда к Вам прислушаются! А пока Вы все пытаетесь подстраховаться на любой вариант- ВЫ ПРОСТИТУТКИ!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Алексей, 12:59 02 лютого 2010 р.
 
а ми за януковича а не за ту смерть із косою !
Рейтинг: 0+ -2-
 
Щира Дрогобичанка, 18:52 02 лютого 2010 р.
 
Для Щира Дрогобичанка: 
 
Ну і прапор вам в дупу!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адвокат, 18:17 02 лютого 2010 р.
 
Друже адвокат! а ти під чиїм прапором землю топчеш? Не розмахуй прапорцем, не знати куди тобі його всунуть! А прапорці є різного кольору, і є в мене підозра , що ми в скорому часі всі замаєні ходити будемо.Але на то є рада менше будемо їсти і пи...и також! Радий появі Льохи , а то всі їдять один одного, а мудрих думок не продукують.Тримаймося та думаймо!
Рейтинг: 0+ -3-
 
Довбуш, 18:27 02 лютого 2010 р.
 
Юля і двоє Вікторів. Всі різні. Але їх єднає одне - не вони потрібні Україні. Найгірше те, що нема тієї людини, що потрібна.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 18:57 02 лютого 2010 р.
 
I know everybody will judge me again for my typing in English and I apologize for that, but I will do my best. It is getting hard about elections in Ukraine and everybody concentrating on this subject. For right now we don't have good candidate for President, but from those what we have which mostly people choosing Julia Timoshenko. I would say it is the best choice from what we have. It is not what we want, but maybe it will work better than with Yanukovich. Good Luck. Love you all
Рейтинг: 1+ 0-
 
N.P., 21:49 02 лютого 2010 р.
 
Все это банальная мышиная возня, и обсуждать нечего! Одно очевидно, забыли ГОСПОДА господа и народ ввели в заблуждение, но всяк получит свою награду! ПОМОЛИТЬСЯ лучше, от сердца истинно, и эманация любви наполнит пространство! Такие простые заветы древности, но как сложно ввести их в повседневную жизнь! Поразительно наблюдение, казалось бы сколько храмов построили , монастырей открыли а...
Рейтинг: 0+ -1-
 
Анжела, 09:31 03 лютого 2010 р.
 
недавно зустрів Демка Тараса! 1 е пропозиція обеднати всіх не баидужих за одним круглим столом!  
звертаюсь до Довбуша! Алексея! Патріота! Теда!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 12:08 03 лютого 2010 р.
 
Засунь, АДВОКАТ, собі прапор в Д...У, щоб аж горлом вилізло :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz
Рейтинг: 1+ 0-
 
Obhf lhjuj,bxfyrf, 13:01 03 лютого 2010 р.
 
так і не знаю за кого голосувати.Байса і інші як води в рот набрали!
Рейтинг: 1+ 0-
 
свій, 13:08 03 лютого 2010 р.
 
Максу! Після виборів пропоную забити стрелочку, деталі, місце, паролі після виборів.Для Свого оце друже і є істинне личко місцевих патріотів, бачиш як стишилися і байса, і бют, і кун, і пора, це і є пітвердженням їхньої гнилизни, бояться обявити свою позицію, а ну ж завтра Янек переможе.А ви електорат долбаний думайте за кого голосувати, а вже після виборів газети та радіо трісне від їх коментарів.коментарі будуть відповідно до прізвища переможця.Єдиний хороший жест зробив мер, який чітко окреслив свою позицію, "и на том спасибо".Кохання вам до всього, що можна кохати!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Довбуш, 15:49 03 лютого 2010 р.
 
Нам треба вибирати між двома претиндентами в президенти. У першої в програмі; "Обирання і відкликання суддів і страхувальна медицина", це ознаки народовладдя і прогрессу. У другого в програмі, все під державним контролем - це сьогодення. Хочу нагадати суспільству текст з Вітхого Завіту:" Віддавати нерозумному шану-те саме, що заправляти пращу, дорогоцінним каменем".
Рейтинг: 0+ -1-
 
fgh, 17:23 03 лютого 2010 р.
 
Так за кого? я в програмах не розбираюся.
Рейтинг: 0+ -1-
 
свій, 17:43 03 лютого 2010 р.
 
Довбуш! У тебя есть хорошая черта , ты много и правильно пишеш, и не совсем хорошая в том , что позиционируешь себя так, как если бы ты был главою крупного народного движения , влачил жизнь в тюрьмах за правду, и являешся истинным патриотом , жертвой режима ! Наверное это неправильно! Да и чем измерить глубину патриотизма? Ну и уж точно, не могут же все, как ты написал више, быть гнилыми ! Может стоит вспомнить притчу о" БРЕВНЕ И СКАЛКЕ "В ГЛАЗУ! ДО встречи!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Анжела, 19:00 03 лютого 2010 р.
 
Не судіть та несудимі будете!
Рейтинг: 0+ -1-
 
2 Анжела, 21:03 03 лютого 2010 р.
 
Если Янукович выиграет выборы, то это наконец-то наталкнёт наших горожан активнее учавствовать в политической жизни города, а исполнительную власть лучше исполнять обязанности (для нашего региона). А вот кое-кому с должностями прийдётся распрощяться.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Алексей, 22:33 03 лютого 2010 р.
 
ЩОДО ПЕРЕДВИБОРНОЇ АГІТАЦІЇ.РОЗУМІЮ, ХОДИМО І АГІТУЄМО ЗА ТОГО ЧИ ЗА ІНШОГО.А НЕ БРЕХАТИ НАГЛО:ОДНІ З ЕКРАНІВ ТЕЛЕВІЗОРА , А ДРУГІ(так як керівник штабу Тимошенко в Дрогобичі по школам)брешуть, що в Дрогобичі проголосувало за ЯНУКОВИЧА всього аж 3 чоловіка ! Людочки, ви чуєте? ТРИ ! Отак п.ВАВРИН розпинався в одній із шкіл міста.І ТУТ БРЕХНЯ ! А вчителі сиділи і сміялися з нього.ЩО , ДРУГИЙ ЧОРНОБИЛЬ ?НАВІЩО ПРИХОВУВАТИ ?ОН за комуністів тільки проголосувало у Дрогобичі 500 чоловік.І що , трагедія? Це ж люди виявили свою волю.А ЩО, тепер будете стріляти в тих " ТРЬОХ", пане ВАВРИН, що проголосували за Януковича ?
Рейтинг: 0+ 0-
 
ПЕРЕХОЖИЙ, 09:18 04 лютого 2010 р.
 
Согласна с Вами Алексей только на счет должностей! Несомненно представители ПР будут пропихать своих кандидатов! По своей природе этой партии не нужен сознательный, да еще с правом гражданин! А активными станут горожане точно ! Большинство не хочет и слышать о ПР во власти города! Многие знают их по делам , а они довольно темные!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Анжела, 09:42 04 лютого 2010 р.
 
Анжела! Невже для того, щоб бути патріотом треба бути жертвою режиму?Патріотом може бути любий, який любить країну , своє місто, своїх дітей та батьків та хоче для них кращого життя! Маємо наявний приклад жертв , які ззранку до вечора "вещають"нам з екранів.І самі бачите, до чого ці репресовані довели країну! Ніколи не брав на себе роль судді, та стараюсь обговорити на форумі цікаві теми та зрівняти думку інших з своєю і зробити ті чи інші висновки.До висновків-не чув виступу Ваврина, та не чув від бюту, про зеків в їхній команді, а вони там є(до скалки в оці).Напевно проголосую проти всіх, раз такої позиції виборців бояться вожді, значить, щось в ній є.Гарних вам людей на сьогодняшній стежці життя!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Довбуш, 09:50 04 лютого 2010 р.
 
підтримую не іду на вибори! бо будь якіи вибір буду зроблемии не міи і проти моих преконань!
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 10:53 04 лютого 2010 р.
 
Янукович і його партія регіонів, показали і довели, що голосувати за скасування статті про недоторканність новоявленного панства, не збираються. Ганебніша стаття - яка принижуе гідність народу України і порушує Конституцію України ст.21:" Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними." Хто хоче голосувати за Януковича, нехай змиряться з теперішнім і майбутнім беззаконням, яке виходить з привілеїв - рівнішого над рівними .
Рейтинг: 0+ 0-
 
fgh, 11:47 04 лютого 2010 р.
 
А скажіть мені, хтоз депутатів хоче віддати свою недоторканість?У верховній раді-самі злодії , вбивці і корупціонери(не всі звичайно, є там пару нормальних).То що, вони будуть проти себе голосувати?Рубати галузу, на якій сидиш?Це ж смішно! Їм того не треба ! То для нас треба, щоб було про що говорити.Особливо перед виборами...
Рейтинг: 0+ 0-
 
подорожній, 12:02 04 лютого 2010 р.
 
Истинный патриот всегда становится жертвой режима, ибо таков путь носящего знамя справедливости ! Это так Довбуш! Он всегда на острие атаки, но не в окопах интернета! Борьба осознанная, целеустремленная , построенная на знании непреложных законов природы, Божиих заповедей, укажет на новые возможности и изменит соотношение сил! Цена такой борьбы ЖИЗНИ наши! И если придет враг в дом твой , ты должен знать , что есть дрзья, которые не бросят!
Рейтинг: 0+ -1-
 
АНЖЕЛА, 09:42 05 лютого 2010 р.
 
буду проти всіх і всю Котляревського заагітую. Я всіх за Гука агітував і мене люди послухали!
Рейтинг: 0+ -1-
 
свій, 10:33 05 лютого 2010 р.
 
народ хорош агітувати! це ваш свідомии вібір і не треба иого навязувати іншим! нічого страшного для простих людеи при приході Януковича не станеться! а розказувати про кінець історіи Украини це вже блеф!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 12:09 05 лютого 2010 р.
 
Историческитак сложилось, что большая часть населения Украины говорит по русски, но это не значит, что они не украинцы. Они такие же граждане и такие же патриоты своей родины. Да и в конце концов все мы выходцы из Киевской Руси! И всегда вместе защищали интересы нашей родины. 
А вот горстка обиженных и тогда (во ввремя нашествия татар) разрознила и поссорила княжества. Чтобы получить доступ к власти. Наколенках бегали и ноги лизали татарам, интриги плели. Так сегодня происходит тоже самое.  
Хорош слушать обиженных! Политику нужно строить не на противостоянии, а сплочённости, а значит появятся национальные идеи, цели, любовь к родине, к своему народу, своему дому, семье!  
и не нужно слушать запугивания, что при ином президенте Вас нагнут и отсношают, те времена прошли. Докажите, что не стоит манипулировать Вашим сознанием, Вы сами в состоянии сделать правильный выбор.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 19:13 05 лютого 2010 р.
 
А те, которые сеят войну в своей стране и между своими народами- начинайте мыть жопы, к Вам прийдёт тот народ, который вы обманули и будет спрашивать по всей строгости. Вам отвечать за это!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Алексей, 19:17 05 лютого 2010 р.
 
И вообще не вижу позиций всех тех местных политиков, которые так сильно учавствовали в коментариях. Где Вы красавцы? Отсиживаетесь? А ведь народ умнеет! Их следующий раз не обманеш!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Алексей, 19:20 05 лютого 2010 р.
 
Максу. Если твое убеждение подсказвает тебе не выбирать никого , то что подскажет оно тебе, когда победит Янукович! Позиция "Страуса"-тоже позиция ! Тебя я поняла дорогой МАКС! После выборов на стрелки, еще кто то хотел прийти! Смешно! После боя руками не машут! Но может я ошиблась, может "ЛЕСНЫЕ БРАТЬЯ"с тобой!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Анжела, 09:29 06 лютого 2010 р.
 
ладно тут розказувати страхи! лесние братья, да буже жьоще але так ы треба бо я на дух не переношу псевдо демократів націоналістів! на місцях при приході яника буде більше страху у партократів! може ви не знаете але при Юлі стали більше красти і бо вони приишли голодними (месні).Дрогоич маленьке місто -село і при зміні влади на державному рівні тут нічого не поміняеться навіть краще якщо прииде яник -чінуши будуть мати страх!  
які стрелки ? якщо ви обізнані ! то дрогобич не котіруеться в блатному світі після смерті Остапа.
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 11:29 06 лютого 2010 р.
 
ГОлосуйте за Юлю - не прогадаєте. Юля - ТАК , Юля - це наш президент
Рейтинг: 0+ 0-
 
борис, 23:39 06 лютого 2010 р.
 
після виборів всі дописувачі пропадуть, бо вже штабним з 8.02. платити не будуть.Цікаво хто лишиться!
Рейтинг: 0+ 0-
 
свій, 14:21 07 лютого 2010 р.
 
2 Анжела! твои істеричні останні коменти показують твою слабку суть, з наближенням результатів виборів ти навіть не скриваеш свое несприиняття іншои думку, РОЗУМНА ЛЮДИНА вміе вислухати іншу думку і протиставити іи своеи, і не думати однобоко інакше -це зомбі! хочу тобі порадити зніми ті чари які наклали на тебе з партіи Юлі і подивись на світ реальними очима, для тебе щоб не порушити твіи перехід в реальність сообщаю я аполітичнии і не дивлюсь телевізор, не закого не агітую, а за всіма подіями спостерігаю зі сторони -не втягуючись ні в які чужі ігри.  
"і як ти кажеш лізать" я не буду!  
лізать будуть твои герои на місця які через місяць одягнуть сині шапочкі(щоб не втратити свіи бізнес через політичні погляди) і буду кричати шо все життя в них ходили а оранжеві сховають під диван на всякии случаи. 
і останне щоб робити свои коменти про чиюсь жажду треба людину знати! особисто! на твіи жаль Анжела я тебе не пригадую серед своих знаиомих))
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 12:46 08 лютого 2010 р.
 
МАКСУ! Я погорячилась чуть- чуть , ИЗВИНИ ! Но именно читая твои мысли, пришла к такому заключению! Зато сейчас ты пишеш , что аполитичен, не смотришь телевизор , не втягиваешся в чужие игры , прямо, как СВИДЕТЕЛЬ ИЕГОВЫ! Тогда к чему, все твои политические воззрения! ?Может тема разведения пчел тебе ближе , тогда можем обсудить и этот актуальный вопрос!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Анжела, 14:53 08 лютого 2010 р.
 
Можна собі уявити, як собачаться любі друзі, коли ми , на такому маленькому сайті, в такому маленькому містечку очі , один другому ладні вибрати, і саме смішне що нізащо.Згідний з Максом, що не дальше як за місяць, ми побачимо чарівну трансформацію багатьох дупутатів у біло-синю сторону.Іншого шляху для них немає, захист накраденого перш за все! Для пересічного громадянина змін не буде, і виявляться пророчими слова одного дядька, якого днями підвозив з Мединич -"для того щоб українець прийшов до розуму його треба копнути в дупу", воістину золоті слова.Зміни в державі починають не вожді , а народ, кожен на своєму місці.І очікування царя, ніколи не давало результату, і тепер , можновладці ні за яких умов не зберуть Майдану, тому , що "цар голий".Спокійно працюйте, тіштеся діточками, внуками, снігом та добрими друзями. П.С.прочитав , що завтра професійне свято самих страшних лікарів у світі-стоматологів, хочу привітати хорошу людину та супер спеца, який допоміг мені побороти страх Юркові Біді, удачі, здоровя та радості!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 15:11 08 лютого 2010 р.
 
мені актуальні проблеми міста на які я можу повпливати чи щось змінити а впускатись в пустозвон звязании з виборами призидента 2010 не збираюсь! і хватить робити з себе веліких пророків і політичних аналітиків не дано вам за одніею просто причиною брак інформаціи!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 19:32 08 лютого 2010 р.
 
РАДУЙТЕСЬ ПЗУ, ЕЦики, ЯРЧИКИ - росправте крылья, росзявте клювы, ГОСПОДИН подарки несет!
Рейтинг: 1+ 0-
 
АНЖЕЛА, 09:04 09 лютого 2010 р.
 
Что за истерия?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 20:57 09 лютого 2010 р.
 
АНЖЕЛА! я Вас не зовсім розумію.дуже високі матерії, а я виборець простий.
Рейтинг: 2+ 0-
 
свій, 10:41 10 лютого 2010 р.
 
Объясняю"Своему"! ПЗУ- псевдо- партия с красивой абривеатурой "партия зеленных украины", основной целью которой в данное время, яаляется банальное продвижение своих клерков в органы местного самоуправления и подыгрывание ПР с определенной возможностю сотрудничества на очередных выборах! А дальше еще проще , совместный дерибан всего что осталось! ЕЦ-партия того же дерибанного розлива, только название" Единый Центр"- АБСОЛЮТНАЯ ФИКЦИЯ!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Анжела, 09:45 11 лютого 2010 р.
 
Зустріч 18.00 пятниця філармонія
Рейтинг: 0+ -1-
 
О.Т., 10:00 11 лютого 2010 р.
 
Кто и кого приглашает на встречу? Или это загадка?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 20:27 11 лютого 2010 р.
 
мені ця дата теж нічого не говорить
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 20:48 11 лютого 2010 р.
 
Анжела, а ви партейная?
Рейтинг: 1+ 0-
 
свій, 17:47 12 лютого 2010 р.
 
НЕТ не партийная, но была в недалеком прошлом .
Рейтинг: 0+ 0-
 
Анжела, 20:17 12 лютого 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)