Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Ніякої брехні, шановний пан Радзієвський господар свого слова, він пообіцяв відкрити стадіон до 1 квітня, проте якого року не казав, тому потрібно трішечки почекати, колись це настане. 
Якщо так швидко відкрити стадіон, як дехто хоче, то звідкіля ж наші можновладці будуть брати кошти та будівельні матеріали для своїх особистих потреб. 
Чомусь ніхто не кричить, що закопали частину грошей біля ратуші, а частину взяли для інших, не менш важливих потреб посадили пару дерев, а кошти списали за цілий ліс, залатають пару ямок, причому не на самій гіршій вулиці, а, наприклад, на вул. Словацького, а гроші спишуть за цілу вулицю. 
Тільки повна безкарність та безвідповідальність дає можливісь так жити можновладцям, купляти собі і своїм чадам дорогі автомобілі, будувати палаци, відпочивати за кордоном. 
А ми кожен раз наступаєм на тіж самі граблі, рбираючи цих людців до влади. 
Незрозуміло навіщо держава утримує такий великий загін правоохоронців, які нічого не роблять щоб захистити державне та громадське майно. 
Дають показники на дрібних злодюжках, хуліганах, та інших малозначимих справах, а там де прзкрадання йдуть на сотні тисяч справ не має.
 
Едвард, 20:07 02.06.2012
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4961 день)