Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Не відомо коли відбувалось це засідання, але результатом його , мабуть, стало так зване звернення дрогобичан до селян. І знову тут проявилась риса Кучми "виставляти на передову" жінок. А сам ховається за їхніми спинами.  
Мало того, залучили жінку - переселенку з Чорнобильської зони, яка так переживає за свою землю. Броничани також переживають за свою землю. А чи бачили Ви , пані Маріє, оте сміттєзвалище? Гадаю, що ні. А там - пустеля, колись плодюча земля і природа були живими, а тепер -мертва .  
Ганебно, що оті громадські активісти у тому , що місто потопає у сміттіі, звинувачують селян. А чому ви не запитали в першу чергу міську владу? Скажете, що запитали. Так є. Але міська влада "видала вам порцію інформації", яка вигідна владі. А багато чого приховала. І от жіночими руками стикає дві громади, потираючи свої руки.  
А винною у тій ситуації є , в першу чергу, міська рада на чолі з мером Кучмою. Громада Дрогобича найняла їх на роботу і платить кругленьку зарплатню. І вони повинні їх відпрацьовувати. Нагороджувати один другого якимись орденами - грамотами, проводити власні селфі , хизуючись перед камерами , вихваляти один одного - це не робота! А саме це робить Кучма на кожному кроці. А от вирішити важливіші питання він не в змозі.  
Якщо і надалі так піде справа, то міська влада звинуватить дрогобичан у тому, що погані дороги і тротуари, а надто пенсіонери, бо шаркають ногами і псують покриття. Що міністр соцполітики і праці, що мер Кучма - різниці нема. Гнати треба під зад таких керівників.
 
Наталія, 12:00 24.03.2018
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4961 день)