Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Володимир КУЛИНА - це один з найкращих лікарів Дрогобича і Трускавця. В мед. центрі "Консіліум", де він в основному працює, його визнали минулого року Найкращим Лікарем. В минулому і позаминулому скликаннях він був депутатом ДМР - одним з найкращих і найрозумніших. Тепер таких НЕМА.  
Тепер в міську раду прийшла одна ГОПОТА, яких очолює Кучма Т. Я. Його прихвостні: Ю. Кушлик- приватизація, Міша Городинський- "Еней", Дзюрах- земля, якийсь Куць, якого і в Стебнику ніхто не знає, Миросьо Лужецький- транспорт, Вова Бернадович- земельний рішала, ну і старі злодії й хапуги - Янів, Скірко, Хрущ і т. д. Інших- купили і приручили, дали їм зем. ділянки, посади, допустили до корита і вони "вірно хлебчуть" і вихваляють "найкращого медика і мера Дрогобиччини"-Т. Я. Кучму.  
До речі, у цій статті- інформації від Кваснія, яка з'явилася 18. 01. 19. на сайті ДМР офіційна прес-служба змовчала, що така термінова та унікальна операція на серці могла бути здійснена, тільки тому, що місто очолює доктор-анестезіолог Кучма. Чому вони його не згадали і не поставили його фото? Це- недопрацювання і груба політична помилка.
 
Незалежна прес-служба ДМР, 13:27 25.01.2019
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4726 днів)