Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
"Антимонопольний комітет України наклав штрафи на суму понад 111, 5 млн грн на шістьох підроблювачів молочної продукції. Про це повідомляє пресслужба АМКУ.  
Ці виробники виготовляли суміш з невідомими складниками та називали таку продукцію «маслом» і заміняли молочні жири на рослинні при виробництві сирів. Зазначається, що з точки зору закону, вершкове масло та твердий сир є традиційними молочними продуктами, до складу яких не можуть входити жири та білки немолочного походження. При наявності будь-яких інших жирів, крім молочних, така продукція вже не може називатися ані «сиром», ані «маслом».  
 
На виробників, що поширювали інформацію, яка вводить в оману громадян, 10 грудня рішеннями АМКУ були накладені штрафи на: 
ДП «Старокостянтинівський молочний завод» (Хмельницька обл. ) – 84 892 000 млн грн; 
 
ТОВ «Деражнянський молочний завод» (Хмельницька обл. ) – 9 459 200 млн грн; 
 
ТОВ «Вівальді Д» (Дніпропетровська обл. ) – 6 900 000 млн грн. ; 
 
ТОВ «Інтер-мол» (Дніпропетровська обл. ) – 4 022 000 млн грн. ; 
 
ТОВ «ОМПК «Славія» (Сумська обл. ) – 3 500 000 млн грн. ; 
 
ТОВ «Іва-арт» (Івано-Франківська обл. ) – 2 800 000 млн грн.  
 
В Комітеті зауважують, що деякі виробники вдавалися до виготовлення неякісної продукції не вперше. У листопаді АМКУ оштрафував недобросовісних виробників – ТОВ «Богодухівський молзавод» (Харківська обл. ), ТОВ «Малороганський молочний завод» (Харківська обл. ), ТОВ «Гайсинський молокозавод» (Вінницька обл. ), ПП «Сімол» (Київська обл. ), ТОВ «Інтер-Мол» – на загальну суму близько 30 млн грн.  
 
Таким чином, загальна сума штрафів, накладена комітетом на недобросовісних виробників молочної продукції у 2020 році, перевищує 140 млн грн. При цьому, відомство продовжує розгляд справ і щодо інших подібних порушників конкурентного законодавства, рішення по яким будуть прийняті в 2021 році.  
 
Нагадаємо, Україні потрібна законодавчо закріплена ідентифікація всієї тваринницької продукції, а не лише молочної, – вважає Михайло Травецький, директор департаменту розвитку тваринництва Всеукраїнського Конгресу Фермерів".  
Єдине питання: а хто компенсовуватиме кошти, витрачені на все оце гівно споживачам? За всі тридцять років їхнього незалежного гівна- цілими "молочними ріками"? !
 
А маєте ще- не слабо?, 17:15 12.12.2020
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5838 днів)