20 питань Радзієвському Надрукувати
Життя сайту
08.06.2011
РадзієвськийНа початку своєї каденції Олексій Васильович Радзієвський вже відповідав на запитання "Дрогобич Інфо". Пригадаємо, тоді ви писали свої питання у коментарях. Зараз міський голова Дрогобича знову погодився на зустріч із представником нашого сайту.

Коментарі (49) | Переглядів: 3719

Детальніше...
 
Фінал Літературного конкурсу поезії на "Дрогобич Інфо" Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Юрій Федчак   
07.06.2011
Конверт3 березня, коли літератори святкували Всесвітній день письменника, на інтернет-сайті "Дрогобич Інфо" стартував новий проект – Літературний конкурс поезії. Поступово конкурс набирав своєї популярності; про нього довідалися й місцеві ЗМІ. Відтак запропонували співпрацю у проведенні Літературного конкурсу інформаційні партнери "Дрогобич Інфо": видання "Каменярі", "Фортуна", "Гомін Галичини".

Коментарі (6) | Переглядів: 4580

Детальніше...
 
З Днем журналіста! Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Юрій Федчак   
06.06.2011
ЖурналістикаШановні журналісти!
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем журналіста!
Журналістика – це сфера, що вимагає не лише всебічних знань, ерудиції, уміння оперативно повідомляти про події в житті, але й велика відповідальність. Адже свобода слова, незалежні ЗМІ, достовірна інформація є невід'ємними атрибутами відкритого демократичного суспільства. Це – особливий день для всього прогресивного людства.

Коментарі (12) | Переглядів: 2360

Детальніше...
 
Новий дизайн Дрогобич Інфо Надрукувати
Життя сайту
01.06.2011
Герб ДрогобичаМинуло вже 3 роки з дня створення Дрогобич Інфо. Сайт постійно розвивається, росте, змінюється, як кількісно, так і якісно. Колектив сайту давно виношував задум вдосконалити не лише функціонал, а й зовнішній вигляд Дрогобич Інфо, та все ніяк "руки не доходили". Сьогодні, у перший день літа, нарешті дійшли)

Коментарі (34) | Переглядів: 5461

Детальніше...
 
Чорний список дрогобичан Надрукувати
Життя сайту
31.05.2011
Затемнення У зв’язку з розквітом корупції і безсиллям громадськості міста, Дрогобич Інфо започатковує "Чорний список дрогобичан". У коментарях закликаємо писати, хто з чиновників, високопосадовців, службовців, тощо порушив закон, як і де це відбулося. Усі коментарі до даної статті будуть строго контролюватися та будуть опубліковані лише після перевірки наданої інформації.

Коментарі (256) | Переглядів: 408971

Детальніше...
 
Підсумки Літературного конкурсу поезії у номінації "Мій рідний край" Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Юрій Федчак   
26.05.2011
Лист Редакція газети "Каменярі" та колектив cайту "Дрогобич Інфо" провели літературний конкурс у номінації "Мій рідний край". На суд суворого журі, до складу якого увійшли голова Дрогобицької міської організації Національної спілки письменників України Микола Зимомря, відомий поет-пісняр Йосип Фиштик та поет Богдан Британ ми подали вірші, написані українською мовою, які ще ніде не публікували.

Коментарі (23) | Переглядів: 4386

Детальніше...
 
Благодійна акція Дрогу Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Відвідувачка   
25.05.2011
Діти Дорогі відвідувачі Дрогу! Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Саме в наших в дітях ми хочемо бачити здійснення мрій, котрі для нас не здійснилися. Надіємося на втілення сподівань та досягнень, котрі нам видалися не до снаги... Ми прагнемо, щоб наші діти росли здоровими та радісними, щоб наші родини могли ними пишатися, щоб вони стали гідними громадянами нашої держави.

Коментарі (9) | Переглядів: 3492

Детальніше...
 
66-та річниця Дня Перемоги Надрукувати
Життя сайту
09.05.2011
Велика Вітчизняна війна Шановні дрогобичани та гості міста.
Редакція Дрогобич Інфо вітає вас з Днем Перемоги!

У цей світлий день прийшов мир на українську землю. Тож бажаємо усім міцного здоров’я, злагоди, благополуччя і завжди жити у світі без війни.

До власних привітань додаємо віршовані рядки та слова подяки онуки ветерана.

Коментарі (44) | Переглядів: 3374

Детальніше...
 
Святкування Дня народження ДІ Надрукувати
Життя сайту
07.05.2011
Герб ДрогобичаНевеликий фоторепортаж із святкування третього Дня народження Дрогобич Інфо.

Коментарі (23) | Переглядів: 3442

Детальніше...
 
Дрогобич Інфо 3 роки! Надрукувати
Життя сайту
06.05.2011
ТортСьогодні виповнюється 3 роки з дня запуску інформаційного сайту Дрогобич Інфо. Ваші увазі представляємо слова вітання та подяки від членів редакції нашого Інтернет-ресурсу.

Коментарі (19) | Переглядів: 3355

Детальніше...
 
Хуліганський напад на квартиру працівника Дрогінфо Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Максим Федис   
05.05.2011
Розбите вікно У ніч на 5 травня невідомими особами було здійснено хуліганський напад на квартиру журналіста нашого сайту Юрія Федчака. Невідомі зловмисники близько 3:30 ночі пожбурили каміння у вікна квартири на першому поверсі, де проживає Юрій і втекли. У результаті - розбите скло двох металопластикових вікон.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (35) | Переглядів: 4618

Детальніше...
 
Вітаємо з Пасхою! Надрукувати
Життя сайту
24.04.2011
Великдень Шановні дрогобичани та гості міста!
Редакція Дрогобич Інфо щиро вітає вас з Великоднем.
Здоров’я, радості, благополуччя, злагоди в родині, достатку і добра.
Христос воскрес! Воістину воскрес!

Коментарі (2) | Переглядів: 2411

Детальніше...
 
Версія для друку на Дрогобич Інфо Надрукувати
Життя сайту
17.04.2011
Герб Дрогобича У зв’язку з тим, що у багатьох наших дописувачів немає постійного доступу до Інтернету, або є потреба мати під рукою наші публікації у режимі офф-лайн, на Дрогобич Інфо з’явилась версія для друку.

Коментарі (17) | Переглядів: 2794

Детальніше...
 
Який ресторан, кафе, бар найкращий? Надрукувати
Життя сайту
16.04.2011
Герб Дрогобича На Дрогобич Інфо завершилось опитування "Який ресторан, кафе, бар найкращий?", яке тривало з 1 лютого до 15 квітня 2011 року (з невеликими інтервалами). Всього у опитування прийняло участь 1000 відвідувачів сайту.

Коментарі (71) | Переглядів: 38114

Детальніше...
 
Туристичний Дрогобич. Час праці Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Максим Федис   
12.04.2011
Герб Дрогобича Дрогобич Інфо разом з газетою "Гомін Галичини" розпочав процес розробки іміджу міста Дрогобича в Україні. Оскільки ми розуміємо, що це дуже громіздке питання, тому розпочинаємо роботу, пов’язану лише з Інтернетом. Ми вибрали нішу туристичних маршрутів - на таку думку нас наштовхнули журналісти, які приїжджали в Дрогобич з усієї України.

Коментарі (22) | Переглядів: 3753

Детальніше...
 
"Дрогобичспецбуд" обдурює людей? Надрукувати
Життя сайту
05.04.2011
Хата Сьогодні отримали на редакційну пошту листа, у якому описуються деякі випадки зловживань при будівництві у Дрогобичі. Реагувати на це має прокурорський нагляд. А ми опублікуємо листа в оригіналі.

06 травня 2008 року, між мною - Копачом Тарасом Ігоровичем та ТОВ "Дрогобичспецбуд" (ЄДРПОУ - 13830171) укладено договір № 311 про пайову участь у будівництві житла, згідно з яким ТОВ "Дрогобичспецбуд" зобов’язалось в термін до червня 2009року побудувати 40-ка квартирний будинок №1 по вулиці Стуса-Київській у місті Дрогобич та по завершенню будівництва та після введення будинку в експлуатацію передати по двосторонньому акту в термін до 30 червня 2009 року мені трьох-кімнатну квартиру, загальною площею 84,8кв.м. 30 травня 2008року ТОВ "Дрогобичспецбуд" повідомило про те, що з 10.06.08р. вартість 1кв.м. неоплаченої частини житла зросла.

Коментарі (14) | Переглядів: 4012

Детальніше...
 
Літературний конкурс стає ще популярнішим! Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Юрій Федчак   
04.04.2011
Конверт І це правда. Як ми вже зазначали, до цього заходу з окремою ініціативою долучилося друковане видання "Каменярі", а відтепер ще дві газети виступають інформаційними спонсорами запровадженого на нашому сайті конкурсу поезії: "Гомін Галичини" і "Фортуна". А це означає, що розміщені на сайті вірші будуть водночас розміщуватися на сторінках цих видань. Отже, найкращі вірші прочитають близько 30 000 читачів як Дрогобичини, так і сусідніх міст Львівщини та України.

Коментарі (37) | Переглядів: 3386

Детальніше...
 
Літературний конкурс підтримують "Каменярі" Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Юрій Федчак   
22.03.2011
Конверт Запроваджений на Дрогобич Інфо літературний конкурс набуває широкого зацікавлення. Кількість і розмір призів зростають. Відгукнулися вже деякі місцеві ЗМІ, зокрема від редакції газети "Каменярі" ми отримали листа, якого й розміщуємо на сайті.

Коментарі (7) | Переглядів: 3978

Детальніше...
 
Ціни на рекламу знижено! Надрукувати
Життя сайту
21.03.2011
Герб Дрогобича Дрогобич Інфо завжди працює з людьми і для людей. Тому, враховуючи думку наших постійних читачів і побажання рекламодавців, ціни на розміщення рекламних банерів і рекламних статей суттєво знижено.

Коментарі (2) | Переглядів: 2738

Детальніше...
 
Живопис – це поезія, яку бачать, а поезія – це живопис, який чують Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Юрій Федчак   
13.03.2011
Лист Ці слова належать Леонардо да Вінчі. Як вдало сказано! Нагадуємо про те, що сайт "Дрогобич Інфо" започаткував літературний конкурс, в якому запропонував охочим позмагатися за найкращий твір. Це – не лише змагання та шанс отримати гарний приз, але й можливість безкоштовно опублікувати свої вірші, які прочитають понад 20 000 читачів не лише Дрогобиччини, але й усієї України. Такої можливості вам не надасть жодна регіональна газета!

Коментарі (5) | Переглядів: 19311

Детальніше...
 
Всього 141 - 160 з 222
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3911 днів)