Я, Росоха Юрій Васильович, народився в селі Гординя Самбірського району. У 1991 році закінчив середню школу №5 міста Дрогобича, у 1997 році закінчив Івано-Франківську державну медичну академію за спеціальністю "лікувальна справа", у 1998 проходив інтернатуру за спеціальністю "дерматовенерологія" на базі Львівського державного медичного університету ім.Данила Галицького. З 1998 року по сьогодення працюю лікарем дерматовенерологом у ДМЛ№5, на посаді зав.відділенням. Одружений. Виховую 2 дітей.
Михайло Сікора вже більше року керує Дрогобицькою районною радою. За цей час жодній газеті він не дав інтерв’ю. Чи то журналісти були незацікавлені, чи то пан Сікора такий скромний. З другої спроби нам таки вдалося розговорити Михайла Миколайовича. Отже, читайте ексклюзивне інтерв’ю Михайла Сікори газеті "Тустань".
25 січня Лев Ярославович Грицак відсвяткував своє шістдесятиріччя. Погодьтеся, вагомий привід для того, щоби поспілкуватися.
"Свою поразку я сприйняв як полегшення і як те, що так Бог дав"
- В радянські часи чоловік у шістдесят років ішов на пенсію. Це був своєрідний підсумок життя. Ми зараз все це переосмислюємо, та й Україна поволі йде в Європу. Тому шістдесят років нині – це вже не ті, колишні.. А як Ви сприймаєте своє шістдесятиріччя? Що це для Вас?
- Я вам скажу, що почуваю себе, як і раніше, молодим, навіть юним. Маю в житті ті ж пріоритети. Єдине, що гнітить, - цифра. Хоча розумію, що середній рівень життя збільшився. Але отут неприємний момент – саме цифра. А в душі, в думках, у всьому – все одно залишаюся таким, яким був.
Курчик Роман Михайлович. 1956 року народження. Освіта вища, інженер-електрик. Голова кооперативу "Торговий Центр". Підприємець. Член НРУ з 1989. Голова міжрайонного осередку НРУ. 3 каденції депутатом.
Сьогодні наш співрозмовник – голова організації "Дрогобицька громада" Богдан Юзефів.
- Пане Богдане, стосунки мешканців Дрогобича з підприємствами, що обслуговують будинки, споруди та при-будинкові території, характеризуються високим рівнем конфліктності. Громадській організації, яку Ви очолюєте, вдається гасити подібні суперечки. Яким чином?
Після ліквідації домоуправ навантаження на директора КП "ЖЕО" Богдана Недбальського зросло втричі. Рік тому розпочалося реформування житлово-комунальної сфери Дрогобича. Галузі, яка давно чекала змін, але на які дотепер ніхто не наважувався. Чи виправдалися сподівання, пов’язані з цією реформою, – розмова про це з директором КП "Житлово-експлуатаційне об’єднання" Богданом Недбальським.
Хом'як Ігор Миколайович. 1958 р.н., українець. З 8 років мешкає у Дрогобичі. Освіта вища, інженер-теплотехнік. Директор департаменту міського господарства 2002-2006рр. Зараз директор КП "Дрогобич Теплоенерго". Партія "Сильна Україна".
(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото та 1 відео)
У житті на цього чоловіка чекало нелегке випробування. Ще з юних літ він захопився важкою атлетикою, і впевненими кроками прямував до успіху. Але одного вечора мимохідь став свідком випадку, до якого, як і кожен справжній чоловік не міг залишитись байдужим: декілька хлопців намагалися зґвалтувати дівчину. Не вагаючись, Юрій Пустовіт кинувся на захист незнайомки від брутальних домагань, однак сили виявилися нерівними: від сильних ударів відрізком металевої труби він знепритомнів. Це сталося 24 липня 1998 року на базі відпочинку Долотного заводу в Майдані…
Написав(ла) Ярослав Грицик, Ігор Собко, "Галицька зоря"
20.12.2011
20 грудня працівники міліції України відзначають не лише своє професійне свято, а й 20-річчя від часу створення міліції України. Напередодні ми зустрілися з начальниками Дрогобицьких міського та районного відділів ГУМВСУ у Львівській області, підполковниками міліції Андрієм Біласом та Зеноном Галюльком, щоб поговорити про будні та проблеми правоохоронців.
Панькевич Лариса Іванівна. Народилася 11 березня 1960 року. Закінчила із золотою медаллю середню школу №2 м. Дрогобича, з відзнакою Львівський національний університет, біологічний факультет. З 1986 року - заступник директора Дрогобицької спеціалізованої школи №2, з 2001 року - директор цієї школи. Одружена, виховує двох синів.
Нещодавно на Інтернет-сайті Дрогінфо з’явилася публікація, в якій "незлим тихим словом" згадали знаного в Дрогобичі підприємця Ореста Скірка. На його думку, висловлені там звинувачення не відповідають дійсності. Ми розмовляємо з Орестом Володимировичем не лише про це, а й про його депутатську діяльність.
У послужному списку цієї красивої жінки – чималий стаж роботи в мас-медіа, а також адміністративної роботи в Дрогобицькій міській раді. Журналіст за фахом, Алла Гладун завжди виявляє свій творчий хист та сумлінне виконання поставлених перед нею завдань. Минуло п’ять місяців з часу займання жінкою посади директора музейного комплексу "Дрогобиччина", тож сьогодні ступаємо в музейний храм Дрогобича. Про перші кроки новопризначеного директора у вирішенні актуальних проблем музею, розповідь про щоденне життя музею та запроваджені у ньому новації – в інтерв’ю моєї співрозмовниці.
Про Миколу Походжая Дрогобиччина, як і Україна почула наприкінці 2004 року, коли влада здійснила поліцейський наліт на його видавничу фірму "Коло". Це були часи Помаранчевої революції, тож з метою вилучення агітаційних матеріалів "помаранчевих" розпочався психологічний тиск на директора видавництва. Тоді своєчасно на захист діяльності підприємства, як і власне Миколи Походжая, пригадую, відгукнувся депутат Верховної Ради України Ярослав Кендзьор. Минуло трохи часу, і торік у виборчому марафоні до міської ради Микола Походжай був кандидатом на посаду міського голови Дрогобича. Але це місце, як бачимо, з великою перевагою голосів дісталося О. Радзієвському, однак і його суперник потрапив в міську раду як депутат від "Пори". Сьогодні з депутатом дрогобицької міської ради Миколою Походжаєм ведемо розмову.
Гориславський Сергій Орестович. Народився 1 червня 1974 року. Освіта вища. Закінчив Дрогобицькій механічний технікум (зараз коледж), а також Дрогобицький державний педагогічний університет ім.І.Франка. За фахом менеджер-економіст. Маю досягнення в спорті. Помічник-консультант народного депутата України Писарчука П.І. Депутат Дрогобицької міської ради VI скликання, член бюджетної комісії. Мій тел. для виборців 0673130900.
Яцків Юрій Орестович. Дата народження 24 березня 1972 року. Став депутатом 6 листопада 2010р. Домашня адреса: 82100 Дрогобич вул. Шевченка, 37, кв.2. E-mail:
Адреса приймальні: м.Дрогобич, пл. Ринок, 1. Особиста сторінка в Інтернеті, на сайті ради, чи соціальних мережах (напр., Facebook): http://uk-ua.facebook.com/people/Yuriy-Yatskiv/100000039894372. Написав 34 звернень(отримав 26 відповідей). Є помічник депутата - Шипайло Ярослав Пилипович. Підготував 2 проекти рішень, за які голосувала міська рада.
Його інтерв’ю редакції дрогобицького радіо "Франкова земля" про велич української мови стало одним з чинників, що спонукав провести на сайті "Дрогобич Інфо" Літературний конкурс поезії. Доцент кафедри української мови ДДПУ Богдан Пристай сьогодні очолює громадську організацію "Віра і справедливість" та є депутатом Дрогобицької міської ради від партії УНА, а також має свій виборчий округ (мікрорайон міста вул. Самбірська, Івана Франка). Річний звіт його депутатської діяльності та критичний погляд на ситуацію в місті – у даній статті.
Лужецький Михайло Петрович. 27.10.1946 р.н. Освіта вища. Інженер будівельник. У 1994 році перший заступник міського голови Дацюка Ю.Я. У 1996 - перший раз обраний міським головою. У 2002 році від рекомендації Блоку національно демократичних сил і партії "Наша Україна" вдруге обраний міським головою Дрогобича. З 2006 року є депутатом від партії БЮТ. На нинішній день очолює "Інститут розвитку міста" у Дрогобичі.
Хрущ Олег Васильович. Голова фракції ВО "Свобода" в Дрогобицькій міській раді. 1977 р.н. Був кандидатом на посаду міського голови Дрогобича. Сьогодні ми спілкуємося із представником правої сили, про якого писали, що він "син комуніста".