Владу Стебника очікує нова хвиля протесту Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Вікторія Лишик   
27.07.2011
Герб СтебникаСхоже, що стебницьку владу чекає нова хвиля протесту працівників сфери житлово-комунального господарства. Про це на понеділковій нараді повідомила заступник директора, старший майстер ТзОВ "Трускавецькурортліфт" Іванна Мороз. За її словами, працівники підприємства, яких, згідно штатного розпису, нараховується 8 чоловік, з лютого місяця не отримують заробітної платні. А у них діти, сім’ї.

Коментарі (1) | Переглядів: 2474

Детальніше...
 
Стебничани у дзвони б’ють: валиться міст Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Вікторія Лишик   
26.06.2011
МістСхоже, на тлі екологічної проблеми з карстовими порожнинами, які утворилися в результаті видобутку калієво-магнієвої руди на сумнозвісному Стебницькому підприємстві "Полімінерал", вимальовується ще одна серйозна проблема. Місток з металоконструкцій, який з’єднує мікрорайон Забівки з містом та загальноосвітньою школою №18, опинився під загрозою.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (5) | Переглядів: 2613

Детальніше...
 
А все могло б бути по-іншому Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Вікторія Лишик   
25.06.2011
ПивоНа громадських засіданнях, сесіях та нарадах Стебницької міської ради неодноразово обговорювалося ситуацію щодо порушення місцевими хуліганами громадського порядку після 22-ї години. Аби припинити на центральних вулицях Стебника п’яні дебоші та розбірки, міським головою Василем Пецюхом було видано розпорядження, аби не продавати алкогольні напої в нічний час (після 22-ї години). Розпорядження вступило в силу, але п’яні дебоші та крики не припинилися.

Коментарі (9) | Переглядів: 3842

Детальніше...
 
"...Хто з нас без гріха – нехай першим кине в грішника камінь" Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Вікторія Лишик   
18.06.2011
Герб СтебникаВода камінь точить. Врешті-решт страйкарі Стебницького КП МВУЖКГ добилися часткового погашення заборгованості. Аби навести лад у місті, влада змушена була піти на уступки і "вибити" гроші на погашення працівникам комунального підприємства заборгованості за півтора місяця. Неприємний інцидент викликав інтерес депутатів, які виявили бажання допомогти керівникові підприємства "розрулити" ситуацію.

Коментарі (15) | Переглядів: 4127

Детальніше...
 
Регіонали добилися виплати зарплати комунальникам Стебника Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Партія регіонів   
11.06.2011
Партія регіонів8 червня цього року за ініціативи голови фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді та депутатів-регіоналів Стебницької міської ради мала відбутися позачергова сесія в м. Стебник, на порядку денному якої було винесено питання про невиплату заробітної плати працівникам КП "МВУЖКГ", при заборгованості близько 170 тис. грн.

Коментарі (21) | Переглядів: 2999

Детальніше...
 
Регіонали Стебника вимагають заплатити комунальникам Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Партія регіонів   
07.06.2011
Герб СтебникаРегіонали м. Стебник ініціюватимуть скликання позачергової сесії Стебницької міської ради у зв’язку із невиплатою упродовж п’яти місяців заробітної плати працівникам місцевого комунального підприємства МВУЖКГ та вимагатимуть, аби міська влада негайно та в повному обсязі виплатили комунальникам борги із зарплати.

Коментарі (16) | Переглядів: 3003

Детальніше...
 
На одній нозі – по нужді, або де у Стебнику густенький кущик? Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Франсуа   
30.05.2011
Туалет Якось єврей Іцик і його сусід Юзик посварилися не на жарт. Нарешті Іцикові набридла словесна перепалка з сусідом, і він вигукнув: "Щоб я тебе бачив на одній нозі, а ти мене - одним оком". Чим провинилися стебничани перед своєю владою - невідомо, але пасажирам на автостанції у сусідньому містечку саме в такій позі доводиться справляти свої потреби у громадській вбиральні.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (12) | Переглядів: 2658

Детальніше...
 
Юлію Фариму нагородив Бог щастям довголіття Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Вікторія Лишик   
07.05.2011
Юлія Фарима Попри усі життєві випробування, які судилися перенести найстаршій нині мешканці Стебника Юлії Фаримі, на свою сотню літ вона виглядає просто чудово! Мабуть, тому що генерація наших предків була значно міцнішою та витривалішою за "геномодифікованість" сьогоднішнього покоління. Дай Боже, щоб і надалі бабуся залишалася такою ж життєрадісною, повною енергії та бадьорості, як сьогодні.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (1) | Переглядів: 2644

Детальніше...
 
Видатки переважають надходження Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Вікторія Лишик   
04.05.2011
Герб СтебникаЯк повідомила під час шостої сесії VI демократичного скликання начальник відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності Стебницької міської ради Оксана Німеровська, загальні кошти місцевого бюджету на сьогодні складають 89 тисяч гривень. Заступник міського голови у сфері економіки та фінансів Олег Веклюк додав, що у спецфонді (бюджеті розвитку міста) нараховується 1 мільйон 118 тисяч гривень. У загальному фонді на початку року нараховувалося близько 1,7 мільйона гривень.

Коментарі (3) | Переглядів: 2182

Детальніше...
 
Партія регіонів буде у Стебнику Надрукувати
Новини Стебника
19.04.2011
Герб Стебника За рішенням ради Дрогобицької міської організації Партії регіонів у суботу, 16 квітня, у Стебнику відбулися установчі збори членів партії щодо створення Стебницької міської організації Партії регіонів, обрання голови та ради організації.

Коментарі (16) | Переглядів: 3605

Детальніше...
 
Всього 61 - 70 з 70
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4038 днів)