Тарас Кучма знявся у рекламі новенького IPhone 13 Pro Max

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
25.12.2021


У мережі з‘явилось відео з прийому громадян міського голови Дрогобича Тараса Кучми. Жінка, яка представилась як представник антикорупційної організації, цілеспрямовано увійшла в кабінет голови міста. Свою розмову з Тарасом Кучмою відвідувачка вирішила записати на відео.


На вимоги Тараса Кучми вийти з кабінету жінка не погоджувалась. Так, у відповідь голова міста вирішив сам зняти представника антикорупційної оранізації на відео. При чому новеньким IPhone 13 Pro Max мінімальною вартістю у 45 тисяч гривень.
 

 
Скільки бренд “Apple” заплатив Тарасу Кучмі за рекламу - невідомо. А можливо це була не реклама, а звичайний засіб мобільного зв’язку міського голови з маленького Дрогобича, звідки всі виїжджають в пошуках кращого життя.

Переглядів: 4795

Коментарі (59)
 
А що тут дивуватись, якщо секретарка-коханка Кучми, Іринка Шулак, офіційно задекларувала за минулий рік 401 205. 00грн (1300€) тобто близько 1100€ / місяць… 
Скажіть будь-ласка, хто та де в Дрогобичі ще має такі зарплатні?  
Пишіть в коментарях.
Рейтинг: 44+ -5-
 
Дрогобичанин., 09:51 25 грудня 2021 р.
 
таких давно пора садити, бо вони вже не чують під ногами землі, пора вже приземлювати разом з коханками та іншими блазнями, дивує тільки те, що є і такі, які іх і ім подібних вважажають пошанованими людьми.
Рейтинг: 29+ -1-
 
атаназ, 10:02 25 грудня 2021 р.
 
Перше пошанованими людьми рахувалися мудрі лікарі, сильні вчителі, а теперрррр що небудь, а ті коханки на кожному кроці і головне вони тим величаються, зараз модно мати сім’ю , а не бути путаною , час путани рано чи пізно закінчиться , а климо то залишиться , так і в пані секретарки буде)
Рейтинг: 21+ -1-
 
Сміх, 10:23 25 грудня 2021 р.
 
Що ви говорите, зараз модно бути в постійному запої на роботі, жити на роботі, тобі працівники носять їсти, бухло та ковдру.  
І це все про бідолашного Шевяка, в того психіка не витримує, бо Кучмо через нього відмиває 60% бюджету ТГ.  
А ніхто не думав, чому Шевяк не дарував з головою ноутбуки а була тільки заступниця, так все правильно ЗАПОЙ…
Рейтинг: 23+ -2-
 
Дрогобичанин., 11:07 25 грудня 2021 р.
 
Підстаркуватий Кучма знайшов собі молоденьку коханку. Зробив дитину. Розвівся з дружиною. Покинув сім"ю, родину.  
Накрав мільйони. Замутив, накрутив, постворював фірми-бізнеса і . опа-життя вдалося, маладоє тєло поряд із пердуном!  
Але Кучма не один такий альфонс, ще добрий десяток з його свити, пустилися в розпусту з молоденькими жіночками!  
Підстаркуватим, лисим, сивим самцям захотілося молодого дамського тіла.  
Самиці цьому раді, бо знають що робити із дідуганами, коли їм буде 50, 60, 70+.  
"Мальчики" плакали ваші грошики і нічого ви не вдієте.  
Історія ще не таких фраєрів бачила! :grin :grin :grin
Рейтинг: 35+ -5-
 
Ліля, 11:23 25 грудня 2021 р.
 
Щодо секретарки дійсно гарно справи пішли в дівчини. Подейкують що їй ну чи то вона "сама" будує собі хату на Св. Юра коло вч, там де пустир був.
Рейтинг: 16+ 0-
 
Ім'я, 11:24 25 грудня 2021 р.
 
Нічого собі…Будує!  
Там хатіна на три поверха, зі всіма наворотами!  
Десь тисяч 200 доларів потягне :?
Рейтинг: 20+ 0-
 
Юрій, 11:38 25 грудня 2021 р.
 
Він айфон на прокат взяв так як і лексус.
Рейтинг: 24+ 0-
 
Вова, 11:43 25 грудня 2021 р.
 
А ви дальше переплачуйте по тарифах за комуналку щоб Кучма із своєю секретаркою шикували на повну)) 
Ось такі як Кучма і користуються здобутками Революції Гідності 
:grin
Рейтинг: 33+ 0-
 
Слава «патріотам»!, 12:20 25 грудня 2021 р.
 
Хто там черговий на збагачення? Ой пардон , на крісло мера? Думаю що всі "придворні" ушльопка до чергових виборів готуються. Віталя боксер допоможе , бо як без нього. Удар то "сила" чи не так вони думають ? Будуть ще нові "пропозиції" для виборців а ви тільки вуха підставляйте на чергові порції лапшичок.
Рейтинг: 19+ 0-
 
Отакої друзі............, 12:31 25 грудня 2021 р.
 
Дробицький «магнат» з державного майна. Цікаво чому Дбр не перевірить статки, дона Кучми… :roll
Рейтинг: 22+ 0-
 
Дід Панас, 12:47 25 грудня 2021 р.
 
Ганьба кучмівським покидькам -казнокрадам!
Рейтинг: 22+ 0-
 
Порядна людина, 14:31 25 грудня 2021 р.
 
Я просто до тепер не можу отямитися, коли головний ударівець запалював ялинку в києві, шановні, він почав відлік з чотирьох до нуля і не зумів послідовно назвати всі цифри, бо просто забув, то про що далі можна вести мову, наш кучма теж не може похвалитися освіченістю та глибокими знаннями, але табличку ділення думаю на цій посаді добре завчив, бо вже давно б поселили надовго з одним вікном з видом на ратушу. Але все так не буде ? Думаю, на всякі такі перестороги зупинитися нарешті він не звертає уваги і твердо іде прямою доріжкою до приміщення з одним вікном.
Рейтинг: 12+ 0-
 
аня, 15:26 25 грудня 2021 р.
 
Що то ви всі бла бла бла, та об‘єднайтесь ви накінець то, та виведіть тих злодіїв з тої ратуші яку очолює дебіл Кучма , злодій Щерба, Герман, Москалик які обікрали Дрогобичан на міліони гривень на комуналці, Вас більшість ти гниди мають служити вам а не обкрадати, щоб це припинити треба зібратися біля ратуші хоча би 20 відсотків обдурених тою сволотою , і повірте мені що їм памперси не допоможуть!
Рейтинг: 23+ -2-
 
Ігор, 15:35 25 грудня 2021 р.
 
Вчора нужда дошпортала до однієї бюджетної організації, де ніяк не осилять знайти комп"ютерного вчителя на 7 ( на сім-! ) тисяч гривень зарплати. На сім тисяч- для Дрогобича, райське баунті було б. Всі ITшники пішли в секретарки. Але найбільш гучномовно у цьому відео звучить фраза "Знімайте мене, будь ласка! Я- вас, Ви- мене". То є цитата століття! Відтепер населення міста і району почне масово плодитися. Кожному новозаплідненому- видавати чек про надані послуги! Аж поки до Києва не дійде. Якщо, взагалі, дійде.
Рейтинг: 5+ 0-
 
!, 15:41 25 грудня 2021 р.
 
того били по голові і то сильно, а іншого хіба орко обіцяв постукати, але бий не бий по голові, якщо в ній пусто, то вже ніц не допоможе, то моє судження і я зовсім не про вусатого. Я вже не раз казав і для нього нагадаю, що коханки ще тебе заведуть, що прийдеться з міста тікати. А що він такий спритний ? 35 тис. грн. на коханку, хтів би подивитисі як виглядає. Місто всьо витримає, як може, то може одноі замало. тьфу, позорище.
Рейтинг: 10+ 0-
 
богдан, 15:56 25 грудня 2021 р.
 
Не вигороджую тут Кучму, але '' журналістка '' - безкультурне хамло, дуже болить їй інтим голови міста, як кажуть в народі - неграна.
Рейтинг: 10+ -18-
 
Олександр, 17:03 25 грудня 2021 р.
 
Шобисьте знали що всю ту шоблу підтримує депутатський корпус, ті представники народу ніяк не нажруться, не дати голосу тим підстилкам на наступних виборах, бо вони не обстоюють простий нарід, а тілько тих ратушівських щурів, була б опозиція такого бардаку не було б
Рейтинг: 18+ 0-
 
Нендза, 17:37 25 грудня 2021 р.
 
Ви бачили як зелений депутат і помічник саламахи , на останній сесії підкинув свій голос Кучмі , за знищення зубної поліклініки.  
Треба , як побачу у зуби йому ногою вмастити! Передати привіт від дрогобицьких стоматологів зраднику Пилипціву
Рейтинг: 20+ 0-
 
Знаю, 17:55 25 грудня 2021 р.
 
Когось мені той Кучма дуже вже нагадує! :)
Рейтинг: 5+ -1-
 
Наталія, 18:00 25 грудня 2021 р.
 
Поставте себе на місце мера. Всі статті про нього заказані тими, хто вбухав чималі гроші, але всерівно програв йому на виборах. Кучма не святий, як і ми всі, і не наша псяча справа пхати носа в його особисте життя. Дивіться кожен сам за собою! Особисто я впевнений, що у них кохання. Ще пишуть, що Кучма має погану освіту. Дай бог нашим людям мати таку освіту. І хотів би я подивитися на тих писак, які обгаджують мера, якщо б їм помагала працювати "журналістка" і аферистка, що величає себе "антикорупційним контролем" " Рижа Ліда" Надкернична. Не згідний з мером, що вона психічнохвора. Це цинічна, брехлива, скандальна особа, яка заробляє на цькуванні людей, яких заказали. Визнаю її здібності по булінгу заказаних осіб.
Рейтинг: 9+ -28-
 
Цитадель, 18:04 25 грудня 2021 р.
 
Кучма дійсно триматиме цього алкоголіка, бо не тільки через нього відмиває бюджетні гроші, а ще й використовує його для вивезення цих грошей в закордонні банки. Так 4 грудня Кучма, секретарка Шулак, радниця Жгута і Шевяк їздили в Польщу. Так як на кордоні на одну особу можна декларувати 10 тис. $, то ці довірені їх царю і перевозили.  
Шевячок про це під час запою сам ляпанув. Тому його , поки є цей мер , ніхто і не зачепить.
Рейтинг: 18+ 0-
 
Дрогобичанину, 18:10 25 грудня 2021 р.
 
То Ви хочете сказати, що, аби на неї "падивіццо"- їй заплатили гроші? А де ота вся шобла, котра розгребла місто до нульки, починаючи від перших славетних "по дві пари шкарпеток в одні труси".
Рейтинг: 5+ 0-
 
!, 18:11 25 грудня 2021 р.
 
Найгірший керівник освіти п. Шевяк бере приклад зі свого близького друга Кучми. Який теж має молоду коханку на роботі, яку він забезпечує грошима з освіти роблячи махінації. Його практично немає на роботі, бо тішить свою кралю. Яка працює бугалтером, всі махінації вони чудать двоє. Дрогобицька освіта при алкашу, злодію Шевяку докотилася до катастрофи. Стидно коли приходиш на прийом до начальника освіти, в 10ранку а воно вже п’яне. Позор що Кучма сам тупий щей ставить на посади таких друзів алкашів і злодіїв.
Рейтинг: 24+ 0-
 
Іван., 18:19 25 грудня 2021 р.
 
Хочу привітати всіх людей з великим святом. по-друге. ЦИТАДЕЛЬ підтримую. Про Надкерничну писати не буду не знаю іі. КУЧМА Т. Я. для мене ГОЛОВА ОТГ. для Дрогобича зробив не мало. ну всім не вгодиш! Всі ті люди що керували ДРОГОБИЧОМ починаючи від ГЛУБІША М. для мене особисто були нормальними людьми дай ім БОЖЕ здоров я. \слово були написав маючи на увазі крісло мера тоді \ а так нехай бУДУТЬ! . Всім здоров я! П. С. Старожили Дрогобича розповідають. Коли в 1939 році до Дрогобича приіхали на підводах лапотніки з РАССІІ, і мали кантору НКВД по вул Стрийській \фізмат нині\то наші люди, дрогобичани, і такі були . доповідали туда що іхній сосід казав на грузина СТАЛІНА, що то падлєц, а БАНДЕРА герой! то тоді приіжджі лапотніки - кацапи, по тих доносах вивозили наших людей до СИБІРУ, голих і босих. , на вірну погибель. То таке було! Просив би всіх - не роби нікому зла! . СЛАВА УКРАІ:НІ!
Рейтинг: 3+ -22-
 
снайпер + затетий украінець, 18:28 25 грудня 2021 р.
 
Зразу видно, що стаття замовлена, і жіночка та трохи, м’яко кажучи, неадекватна. Чому мер міста не може мати сучасного телефону? Зараз діти в школі з такими телефонами ходять, і ні в кого це обурене не викликає. Хоча вони точно ще не на зарплаті власній, а на шиї батьків… Звідки зараз в людей стільки злості? Так, коронавірус, економічна криза, але всі ходять до церкви, і замість того, щоб дякувати Богу за все, шукають недоліки в інших. Чому ніхто не каже про зроблене Кучмою в порівнянні з іншими керманичами? Кадете за ваші гроші робить? Так, але попередники мали їх не меньше. Можу сказати тільки, що пан Кучма дійсно професіонал і орієнтується та виводить вперед всі сфери життєдіяльності громади. Тільки комусь це, напевно, не вигідно бачити. Гарного всім здоров’я. Хорошого настрою та достатку.
Рейтинг: 9+ -35-
 
Олена, 19:07 25 грудня 2021 р.
 
Самий найгірший керівник освіти за остані 30років це Корупціонер, алкаш Шевчук і його коханка.
Рейтинг: 16+ 0-
 
Анна, 19:08 25 грудня 2021 р.
 
Бігуняк Ярослав Степанович-просто фермер. Перефразую прказку. "Погано (Снайпер, Цитадель, Олена)танцюєте-але довго. Я також не поділяю методи Ліди, але що робить влада? То не пускає на сесію, то б"є людей, бреше, краде. А деОПОЗИЦІЯ ВЛАДІ. Ви, диванні борці чули про неї, може бачили гнівні висткпи на сесії часів Радзієвського коли його рвали на шматки ВАВРИН, БАЙСА, може є хтось сьогодні рівня ДЕМКА. НІ! . ГОЛОСА ОПОЗИЦІЇ НЕ ЧУТИ В МІСЬКИЙ РАДІ, ТАМ ЧУТИ ШЕЛЕСТ КУПЮР. От і викорстовують методи не зовсім гарні бо інши не діють. Проте я намагаюсь дістати міську раду і мера законними методами, і скоро вони їх відчують
Рейтинг: 20+ -3-
 
Бігуняк Ярослав Степанович-про, 19:38 25 грудня 2021 р.
 
А що при попєрєдніках були коли-небудь регіональні програми ? Тоді працювали дуже в обмежених можливостях. Часи були не такі як тепер , Тому не треба лукавити. Звісно що крали і тоді але менше бо повторюсь що можливостів було обмаль. Небуло таких масштабних державних будівництв ЦНАПІВ і т. д Питання одне ушльопкам від виборців : чому маючи захмарні зарплати та премії так низько впали через корупційні схеми. Громада ж не сліпа і не глуха та бачить як зростають статки тих патріотів. Чи вони так у 2015 році жирували як тепер, га? Невже вічно жити на світі зібрались що так себе забезпечують баблом? Дичина меркотильна якась а не чинуші.
Рейтинг: 9+ -1-
 
До "Олени", 19:38 25 грудня 2021 р.
 
Чому Кучма не вижене Шевяка, бо має стого відкат 20 / , діти здають на пам’ятник в 4школі по 100гр з кожного вчителя знімають по 10 / зарплати на пам’ятник. В свідках збирають на качелі на ремонти, діти мерзнуть бо нема опалення, харчування жахливе. А Шевяк в цей час за гроші дітей утримує курву, сам жирує нівчому не відказує п’є бухло по 750гр за бутилку. Іздить відихати Буковелі, Закарпаття, Арламов ( Польща)курва хоче гарних вражень. Біда в тому що освітою керує алкаш, злодій, і людина яка немає поняття в освіті.
Рейтинг: 24+ 0-
 
Анонім., 19:50 25 грудня 2021 р.
 
До "Олени".  
Доповнюю. З нового року припиняється безплатне харчування дітей молодших класів у школах . Натомість пропонують батькам співфінансування 50 / 50. Аморально з боку влади. Докерувались. При тому на себе , любимих, коштів вистачає з лихвою. І на любов на стороні.  
А де ж обіцяні Кучмою  
інвестори ? А де його обіцяні робочі місця? А де . . . ? Можна задавати ще багато разів. Відповідей від Кучми нема.
Рейтинг: 21+ 0-
 
Наталія, 20:07 25 грудня 2021 р.
 
ЦНАПИ це добре в розвиненій країні, але не в Дрогобичі, коли ним керує хвора на передок злодійка, хабарниця Тішина, колишня Гривнак, аз дому Сухай. Позор.
Рейтинг: 10+ -2-
 
Абдула, 21:54 25 грудня 2021 р.
 
В нашому місті поміняли цього року 15директорів шкіл, одну закрили. Шевяк купляє нову машину з салону за 1міліон гривень реєструє на іншу особу, це при тому що дотого в нього машини не було, всі розуміють що місце директора це 8-10тис дол. Збіг обставин, не думаю. Це при тому що мер як завжди ставе в декотрі школи своїх людей. Це якась карма для міста. Як може злодій і брехун керувати містом. І ставити на посади не компетентних людей. Вчителі, батьки 1школи не згідні з директором мер ставе свого директора бо її чоловік працює з мером. Думка людей не враховується, а за словами мера всі провокатори, а він і алкаш Шевяк чесні. Люди може пора нам піднятись і викинути то гамно з освіти із міської ради, нібито атошника який роздає землі всім своїм або за 3-5тис. дол Він вже розікрав все місто. Шевяк який був на стройці закордоном став дивним чудом начальником освіти. Який розікрав освіту, Кучма дав йому гарний шмат землі і будинок який Шевяк будує своїй коханці за кошти містян Дрогобича. Чому Кучма не поставе стовп ганьби як обіцяв і повіше себе і Шевяка булоб справедливо.
Рейтинг: 19+ -1-
 
Петро, 23:41 25 грудня 2021 р.
 
Читаю і розумію що наш народ терпеливий. Мати ганебного мера, який має клініку в Київській обл. , тупого начальника в якого нема поняття в керуванні освітою якого персонал не сприймає взагалі, крім коханки бугалтерші яка допомагає робити махінації з дерибаном освіти . Чому ми до того такого не мали, бо в людей не будо такого апетиту до грошей. Схаменіться люди при владі зменшіть свої апетити подумайте щоб наше місто процвітало, ане писали які ви дебіли бо Ви самі себе такими робите.
Рейтинг: 11+ 0-
 
Андрій., 23:52 25 грудня 2021 р.
 
Скажіть, а Ч О М У велика "героїня "не показує усім тут своє обличчя? Дуже дивно. Зазвичай, усі журналісти, блогери-спочатку показують себе, а потім-знімають репортаж. Чи не так ? Злодій тільки так робить , той, кому є що скривати. Щодо Шулак, то її мама вже другий десяток літ в Італії, не рахуйте, щирі "українці", чужі гроші. Запитайте кабінет міністрів, чому державним службовцям призначають такі зарплати? І справедливості ради - оприлюдніть зарплати вже усіх посадовців Дрогобича , а ще краще зупиніть любу круту тачку , зайдіть у красиві будинки і спитайте за які гроші вони усе це придбали при мінімальних зарплатах. От це буде висвітлення корупції, буде усім цікаво. Яка Ви борець з корупцією? ? ? Такий Ви борець, як з Кучми крадій. Неприязнь деяких бувших коритників міської ради та тих, яким не вдалося прийти до влади, щоб грабувати народ дрогобиччини-відома давно. Передсвятковий "наїзд", це, щоб мер не розслаблявся. З прийдешніми святами! Щасливого Різдва !
Рейтинг: 5+ -20-
 
до борців за корупцію, 07:25 26 грудня 2021 р.
 
Чому ображаєте колежанку мера? . Це ніяка не секретарка, а головний спеціаліст з питань інформаційної політики сектору прес- служби організаційного відділу. І зарплата в 34 т. грн. в місяць недуже велика іншим працівникам в Ратуші платять ще більше. А середня зарплата по місту 9232 грн. ( статистичні дані). Все це свавілля відбувається завдяки німій згоді і терпінню населення міста. Громадою нас назвати важко. А декількох "героїнь" в словах і діях , яких є багато правди , завжди можуть обісрати кругом ті , що теж за одним столом з головними спеціалістами, чи під ним доїдають за ними. Настав час дати оцінку діям Ратушній братії.
Рейтинг: 13+ -1-
 
Дрогобичанин, 08:07 26 грудня 2021 р.
 
Хтоб там що не говорив, а Іринка ще та блд!  
По-перше вона влізла у чужу сім’ю , поламала все що змогла, пробігала до Кучми жінки на роботу , видзвонювала, погрожувала і кляла!  
Друге вона тримає таракана за вуса не тільки спільними рахунками в Европі, а щей спільною дитиною!  
А по-третє вона знає всі корупційні схеми брехача і в любий час може його посадити!  
Ось такий бразильський серіальчик закрутився в ратуші!  
А там ще Дон Педро з горя запив , бо прикидує скільки буде сидіти за розкрадання з відділу освіти бюджетних коштів!  
А після нового року вже їх всіх почнуть дьоргати по нових кримінальних справах , так що буде дуже цікаво!
Рейтинг: 23+ -1-
 
Про Іринку, 08:29 26 грудня 2021 р.
 
Дрогобичанине, запийте антидепресанти "Зубрівкою"- і йдіть проспіться: яких у Дрогобичі 9232 грн? Ви про що? Чи Ви- дотичний до того ненажерного корита? ! Про що Ви, чоловіче добрий, пашталакаєте? !
Рейтинг: 4+ -1-
 
?!, 11:40 26 грудня 2021 р.
 
Більше половини негативних коментарів пише старий злодій Сушко, якого вигнали з освіти за його хабарі
Рейтинг: 10+ -13-
 
100 %, 11:42 26 грудня 2021 р.
 
Як це- вигнали? Куди- вигнали? На ще більше корито? ! Бюджетне!
Рейтинг: 6+ -1-
 
!, 11:47 26 грудня 2021 р.
 
Вигнали з керівника міської освіти, а Кулиняк підібрав цей непотріб щоб він гавкав на Кучму і Шевяка
Рейтинг: 10+ -9-
 
100 %, 12:38 26 грудня 2021 р.
 
Мережами гуляє світлина про пані зашпортницю ОсЬвіти- із двома голими грудьми. Оті хлопаки стоять поруч з нею з кислими писочками: якби ота, напівгола, шлейка обірвалася на її грудях без ліфчика- то їм би довелося ті груди затуляти ширінками? ! Чуєте, владці обдристані: ви не могли їй на місці мізки провакцинувати? ! А отой зампомпома: він у яких "оманах" проходив курси із державного фоткання голих грудей? !
Рейтинг: 8+ 0-
 
?!, 12:53 26 грудня 2021 р.
 
Та такій тупоті як шевяк дзерин цвігун енд компан 
, до п. Сушка, як до я Америки пішки
Рейтинг: 16+ -3-
 
Іван, 13:03 26 грудня 2021 р.
 
То точно)! Але вони в Раді, а ти в сраці! Пий гниівку та відригуй смородом з писка! Ти більшого не вартий)))!
Рейтинг: 3+ -6-
 
До Івана, 13:25 26 грудня 2021 р.
 
Недивуйтесь дорогі краяни, коли йшов вусатий таракан на мера, казав, що хвора нація і її треба лікувати. Вдійсності хвора громада, що голосувала за такого предурка за якого будинки валяться, б'є в морду простих людей, відвідувачку шваллю називає, засирає Гайдамацьку сміттям і як лікар нічого в громаді не робить з дезінфекцією.
Рейтинг: 12+ -1-
 
Абдула, 13:34 26 грудня 2021 р.
 
Та тут зразу видно, що це не IPhone 13, а китайська п-бка і коштує воно 6-7тис. грн.
Рейтинг: 2+ -1-
 
Ніна, 17:04 26 грудня 2021 р.
 
Він ніде не пропав просто переїхав до Стебника там йому спокійніше, бо в Дрогобичі вже йому хтіли ногу зламати а він встиг втікнути, тепер жиє у мами і дивиться за шторки на убоге подвір’я і чекає щоб переляканий Олежик на джипі заїхав поки світло, так і жиє пес смердєчій, скоро Володька з Павликом так жити будуть бо бумеранг йоб його мать :grin :grin :grin
Рейтинг: 8+ -3-
 
До Сашка, 18:14 26 грудня 2021 р.
 
А, що у Стебнику ногу вломити не можна?
Рейтинг: 8+ 0-
 
До попереднього, 19:08 26 грудня 2021 р.
 
Та кому цей фрукт мусоилий потрібен йому ногу ламати це ще йому хайпу нагнати, нехай живе поки таракан ходить, а там всіх посіпак з лайном Кучми на писку переловлять, ніхто нікуди не дінеться :grin
Рейтинг: 7+ -1-
 
До Володька і Павла, 19:30 26 грудня 2021 р.
 
Хто такий "перекаляканий Олежик"? ! І від чого у них обидвох має настати ота "ломка": від "гумових" коліс, а чи- від гумових надувних шквариків- по три штуки в пуделкові? ! А, може, то- любов у них така публічна, то ви хочете їм заборонити? ! Майте встид: най би, навіть, дригали обидвоє ногами попід в"їзні знаки кожен- до свого міста, ви їм не забороните: ноги не виросли!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 19:42 26 грудня 2021 р.
 
А вам не здається, що цій пані просто подобається Кучма, от вона і прийшла розібратися із суперницею ( секретаркою)?
Рейтинг: 7+ -5-
 
Оксана, 21:26 26 грудня 2021 р.
 
Ти сам пес смердєчий
Рейтинг: 2+ -3-
 
До до Сашка, 00:17 27 грудня 2021 р.
 
Ганьба :(
Рейтинг: 2+ 0-
 
Вася, 10:45 27 грудня 2021 р.
 
На такий "тіпаж" як вусань треба ще пошукати любительку це моя думка така. Там інше притягує - баблосики. Бо якщо ця дитина була б заможна завдяки заробіткам мами то не позорилась би.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Оксані, 12:19 27 грудня 2021 р.
 
Та що тут казати ,  
та він , ніби''місто розбудовує!  
вкладається бідний, а в Дрогобичі немає престижного 
ринку. Стоять Шанхаї! Стоїть навпроти красивий критий ринок-мрія всіх підприємців, та де ж там, як рядом його любимий Шанхай . Грошики з Шанхаю капають , вот і на капали на айфон
Рейтинг: 2+ -1-
 
Невідомий, 08:04 02 січня 2022 р.
 
"Разрешите вас "оспасибить" за новоповиздристлу нащадію "партійців всіх часів і народів"- їхніх "камсамольців, горячіє сєрдца". Ми пам"ятаємо, як будували БАМ: "зліва- зеки, справа- солдати, а камсамол отпраздновал побєду". То хто будував ту площу: оті прості хлопаки, котрі місили глину на колінах цілий рік, а чи- пани в кабіньєтах, котрі на цьому добре заробляли? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 15:58 03 січня 2022 р.
 
Пишете всі несенітниці, незнаю навіщо все це читаю? ))
Рейтинг: 1+ 0-
 
Віктор, 02:33 09 січня 2022 р.
 
які ви коментатори вівці тупі .  
тут айфон може дозволити кожен але ви лодарі ніхто нехоче на нього заробити.  
хто проти мого коментаря можемо зустрітись навіть сьогодні
Рейтинг: 1+ 0-
 
беркут, 17:05 09 січня 2022 р.
 
УВАГА, УВАГА, УВАГА  
 
ЗВЕРНЕННЯ: 
До мешканців Дрогобицької ТГ, скільки ще Ви будете терпіти таке цинічне та нагле знущання від Кучми Тараса Ярославовича та його мародерської свити.  
 
- Вони нас нагло дурять та грабують останні 6 років, місто повністю зплюндроване урапатріотами які дорвались до корити.  
- Вони нам кидають кістку, картинку, ремонт площі, ЦНАП тепер стадіон.  
- Вони нагло крадуть кошти які Держава виділяє на ці проекти, на них відкривають десятки кримінальних справ, але за вкрадені гроші вони відкупляються.  
- Вони ігнорують постанови, заяви, звернення, приписи, вони ігнорують все, що може їм перешкодити красти наші з вами бюджетні гроші.  
- Вони купляють нові автомобілі сраковози для мера а грошей на харчування дітям в школах немає.  
- Вони їздять у відрядження по цілому світі, але закривають школи, бо немає фінансування.  
- Вони створили Муніципальну Варту, приватну армію Кучми Тараса, на утримання якої з бюджету тратяться міліони, а відійшовши 100м від площі Ринок темно як в сраці а ями такі, що можна собі шию звернути.  
- Вони обіцяли після обвалу будинку зайнятись ремонтами десятків аварійних будинків і що 0 цілих хер десятих, добре, що завалили будинок і кінці в воду.  
- Вони зробили з міста велике сміттєзвалище, місто засипане відходами, вулиця гайдамацька перетворилась в ТИМЧАСОВОПОСТІЙНИЙ полігон для відходів з десятками тисяч тон сміття, за вивезення якого ми звами заплатили декілька міліонів долларів, які потратились на вибори та осіли в кишенях чиновників.  
- Вони обіцяли нам на майдані вільний доступ до влади, пряме спілкування з владою, натомість ми отримали Дрогобицьку міську раду закритого типу, простих людей, громадських активістів, журналістів, не пускають в приміщення, виштовхують.  
- Ми з Вами дозволили створити диктатуру в Дрогобичі, де за лайк та коментар в Фейсбуці Вас можуть звільнити з роботи, майже як в Рашці, Тарас Кучма має кумира Путіна, адже він стільки років провчився в Росії там напостійно живе його рідний брат і ще багато багато іншого.  
 
Тарас Ярославович може досить брехати нам , напишіть заяву на звільнення так буде легше усім, уже сивочолий гетьман думав, що йому все зійде з рук, але ні СЯДУТЬ ВСІ.  
 
Друзі нам потрібно гуртуватись і підніматись з колін та скинути ярмо під назвою Тарас Кучма.  
Тому приєднюйтесь до нас, до нашої команди до нашого руху "Битва ЗА Дрогобич", пора винести це сміття з нашого дому, перемога буде за нами.  
 
З повагою 
Іван Торський
Рейтинг: 2+ 0-
 
Іван Торський, 14:38 13 січня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5208 днів)