Щож насправді робиться в Дрогобицькій освіті.

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
26.12.2021

 

Закінчується 2021 рік, а відділ освіти Дрогобича в черговий раз залишився без керівника, бо особа, яку Тарас Кучма привів і посадив в це крісло без конкурсу - перебуває в алкоголічному запливі.   В пана Шевяка, це вже п'ятий п'яний заплив в цьому році:
 
- Перший раз - він пропав на початку лютого в час великих снігопадів і за заявою близького родича, поліція розшукувала його по цілому Дрогобичі, показуючи фото героя у всіх магазинах та борделях міста. Коли пропажа знайшлася, то оформили на два тижні відпустку без збереження заробітної плати, прокапували під пильним оком Лідії Петрівни і знов відправили керувати освітою.
 
- Другий раз - після Великодніх свят, але тоді оформили лікарняний заднім числом, прокапали і повернули чорта на робоче місце.
 
- Третій раз - п'яний червневий загул був найвеселішим. Адже супроводжувався ще й любовним загулом з працівницею бухгалтерії в приміщенні офісу освіти. В цей час, за ті речі його дружина виставила з хати, то він винайняв квартиру на вул.Трускавецькій і працівники відділу змушені були носити туди документи на підпис. Кажуть, що сам мер організував йому прокапування аж у Тернополі, бо Лідія Петрівна була з самим у сварці. 
В Тернополі були теж свої качелі, коли білочка наздогнала головного освітянина Дрогобича, що той чуть не роздер свою задницю на паркані, особливо, коли двоє супроводжуючих намагалися його звідти зняти. Шкода дружини, яка мала вже привикнути до ратушнівських шмансів по владних кабінетах, а не показувати свій гонір.
 
- Четвертий раз був в кінці серпня і початок навчального року, як і кінець попереднього, відбувся без головного освітянина, а об'їзд шкіл мер проводив із заступницею Ольгою Петрівною, яка до слова, зараз шукає нове місце праці. 
 
- А от починаючи з початку грудня, розпочався п'ятий заплив. Особливо після поїздки в Польщу, з 6 грудня, куди він їздив з Кучмою та його неофіційною дружиною Ірою Шулак і їхньою кумою Джгутою Лідою, де засвітилися в польському банку (про що, Шевяк сам особисто розказав по п’яні своїм небагатьом собутильникам по секрету). 
 
Як гуляти так гуляти, а чому ні? 
Коли пан Шевяк вхож у схеми освіти та йому довіряють такі суми при перетині кордону, то нового керівника немає чого очікувати.
 
Тому, на даний момент, очільник освіти сховався за черговим лікарняним і, навіть, пропустив останню нараду, яку мер проводив з керівниками освітянських установ, бо спав круглодобово п'яним на робочому місці в своєму кабінеті, накритий картатим коциком. 
 
В наслідок чого, самі працівники відділу освіти два дні тому змушені були на колінах звернутися до жінки щоб забрала хлопа до хати, бо п'яний угар та гармидер стояв такий, що чути було на вулицю.
 
Звичайно, що Шевяк, який жодного дня не працював в школі і не може належно оцінити роботу директорів та вчителів, тільки через призму грошей, виглядає неуком та посміховиськом перед всім педагогічним бомондом, топить комплекс своєї меншовартості у відданості Кучмі, алкоголю та блятстві.
 
Цікаво, як оцінює відсутність на роботі та п'яні загули свого підлеглого Шевяка сам мер найпрозорішого міста Кучма Тарас Ярославович ( сумарно за цей рік майже три місяці загулів )? 
 
Чи відомі ці факти знущання та позору над освітою в райдержадміністрації та в обласному управлінні освіти? 
 
Чи, нарешті, майже за два роки прокуратура відреагує на факт перевищення службових повноважень Кучмою на незаконне призначення без конкурсу Шевяка на державну службу?
 

Переглядів: 8668

Коментарі (115)
 
Освіта має бути, бо я не вчився і бачите яким дурним виріс.
Рейтинг: 16+ -2-
 
heer Flunt, 14:17 26 грудня 2021 р.
 
нормальна робоча обстановка в освіті, повалила карта, -блядство, постійні пянки, вигнали з хати, -це все завдяки тому, що повалило бабло, знайшов і сів на золоту жилу, ще кращу ніж нафту красти, а ви думали, після цього в нормальній державі перевернули би все до цівока , там стільки бабла видали на всякі такі ремонти, що очевидно не могли все позапихати і лишили на гулянки. Хіба так можна трактувати що відбувається в освіті завдяки тому недоношенеому, якого обрали такі самі площинні, які з ранку до вечора обходять ратушу по декілька, висипаються і далі тішаться площею.
Рейтинг: 40+ -1-
 
не згущуйте фарби,, 15:27 26 грудня 2021 р.
 
Я б сказав інакше: "Всі всіх- вчать, а вчитися ніхто не хоче". Напевно, не вміють, бо хотіти- також треба вміти, а ще важливо- аби до того душа лежала. Ну, грошей нема: грошей нема у мільйонів челядників, а у тіїє жмені одноразових- бачите, як вифастриговують тими грішми. Світ настільки зійшов з розуму від грошей, що вже й гріх одні одним дорікати, бо й так всіх зрівняє могилка, на яку будуть вже й не двоногі- чотирилапі собаки пшукати. Тому, уквікмніть мізки, не будьте ненажерними, обходьтеся тим, що маєте, а маєте більше, аніж вам треба- то спочатку міркуйте, а чи вам того всього стільки треба, і що ви з усім цим "та треба" будете робити (якщо воно вам, насправді, треба, а не лише очі би жерли, а пузо "невпихуєме"). Світом монголо-татари не гойрали, а на отім порозі до вічної "Европи"- наче пороблено. Чи то по обидва береги Дніпра- різні світи і люди, а чи просто- люди однакові, а лише декорації, наче у позолочений унітаз будете, пробачте, срати писком- і пахнути буде з нього пшикалками з бальончика? ! Думай-ТЕ!
Рейтинг: 3+ -4-
 
Про вакциНАЦІЮ мізків, 16:54 26 грудня 2021 р.
 
Автор статті знає багато за ту свору як бачимо . Що сказати ? На нещасних навіть і злості немає. Це люди які немають любові у душі до ближнього і не розуміють своєї справжньої місії на Землі яку дав їм Всевишній. І саме тому чинять ЗЛО і над своїм тілом теж жручи коньяки та водяру , розпустою займаються живучи "громадянським шлюбом" . Слава, бабло воно їх і погубить бо зловживають Господньою ласкою. Хочеш побачити істинне лице людини дай йому владу і бабло велике - не встоїть , спокуситься бо немає любові до Господа , до свого Творця небесного. Це жах яка тупість у їхніх башнях. А ще так гонорово ходять попри ратушу нерозуміючи що їхні посади тимчасові так же само як і кожна людина. є гостем на Землі. Тому не ті скарби збирають нещасні . Уявили себе у тому добрі Богами чи що?
Рейтинг: 19+ -4-
 
Дрогобичанка, 17:30 26 грудня 2021 р.
 
Нині неділя. віихідний . Читаю оте все і так собі думаю, що в Дрогобичі проживаають такі собі обдаровані людтска, які знають про всіх все. хто що п*є! Яку бабу лишню має і що з нею робить? Ходить до церкви, але в БОГА не вірить! ? Ходить кругом РАТУШІ? чого це! Може хоче закласти міну? Треба з тим явищем розібратися! . Мені сподобався допис так званоі дрогобичанки. вона знає все! МОЛОДЕЦЬ! П. С. Особисто мені сподобався вислів нашого Президента Украіни пана ЗЕЛЕНСЬКОГО \бис жив 100 років\ він якось сказав таке "Я вам нічего не должен"а я би ще додав. "і йдіть ви всі. верним путьом"Всім дрогобичанам здоров я, скоро НОВИЙ РІК три 2 -ки - 2022. тримайтеся купи.
Рейтинг: 6+ -21-
 
снайпер + затетий украінець, 17:56 26 грудня 2021 р.
 
Ідітє ви вєрним путьом! Стартанув- і впєрдє!
Рейтинг: 3+ -1-
 
+сикові, 18:46 26 грудня 2021 р.
 
до речі, нашим містом керує лікар, який не покидає своєї приватної практики, країною - шоумен. список професій і людей, які не мають нічого спільного з займаними посадами можна продовжувати і продовжувати. немає порядку у державі, то як він буде у дрогобичі. самі обирали мера . та інших. тепер дружненько кажуть"та я не голосував за нього"!
Рейтинг: 23+ -1-
 
місцевий, 19:14 26 грудня 2021 р.
 
Бо нєхрен їм всіляку хренятину великобудувати: все зглигне з-під останнього лютневого снігу! Хто буде до бюджету вигаратані мільярди повертати: цюцьо і пуцьо? То чи не вартувало б вже: і пуцьо чесати, і цюцьо шкрібати? ! А то- ні ззаду, ні спереду, лише корони на очі посповзали! Шмарклі втріть спочатку, тоді мізки від корон провітрюйте!
Рейтинг: 1+ 0-
 
...-те!, 19:29 26 грудня 2021 р.
 
Шевяк бере приклад з Кучми обоє подарували своїм коханкам на Миколая телефони Apell 13, вартістю 45тис. грШевяк наскіки любить свою курву шо зробив їй ремонт в кабінеті, купив їй крісло для роботи за 7тис гривень, це в той час коли батьки в школах садіках здають на все гроші, пам’ятники, ремонти і т. д. А Шевяк подарував своїй дружині такий телефон, на Миколая? нІ жалко жінки, живе з козлом і алкашом.
Рейтинг: 46+ -6-
 
Анонім, 19:31 26 грудня 2021 р.
 
А тобі завидно, бо не маєш коханки?
Рейтинг: 5+ -23-
 
До аноніма, 19:36 26 грудня 2021 р.
 
Ай-вай: "Тільво ві Львові" встановили інтерактивну ялинку (вигаратали на три алюмінієвих трубки сотенні тисяч "інтерактивних" мільйонів, поставили туди "інтерактивну" недовчену "добрийденьпосередночі" репортерку, котра півтори літери не сплете у три слова- "і як їм, загалом, атмосфера". Львів вже зійшов з розуму, а чи ще його вишкребки приклеєні до отих "інтерактивних" ланцюжків, що висять з кожної "інтерактивної" трубки"? !
Рейтинг: 2+ 0-
 
Ей.UA, фіть-фіть-тьох?!, 19:49 26 грудня 2021 р.
 
Бачив Чаву Ігора з коханкою в Трускавці
Рейтинг: 24+ -2-
 
Омелян Стасула, 19:56 26 грудня 2021 р.
 
Видно що рагуль пише . У рагульні одна відмазка " а тобі що завидно" . Мислення на щось оригінальніше у рагулів наших апріорі немає.
Рейтинг: 15+ -2-
 
До "до Аноніма", 19:56 26 грудня 2021 р.
 
До всіх тих вишиванок хто немає коханок. займайся ОНАНІЗМОМ! ЦИРКИ! Ось такі новини. м. ВАШИНГТОН
Рейтинг: 3+ -7-
 
Вчора, 20:00 26 грудня 2021 р.
 
Коханка Чави недавно народила від нього, дивно як їхні жінки усе це хавають та терплять.
Рейтинг: 31+ -1-
 
До Омеляна Стасули., 20:04 26 грудня 2021 р.
 
Чи є ще такі дурні які здають шкільні побори? Думаю що пора батькам мати повагу до самих себе адже так європейського життя прагнули всі , а поводяться як при совку дуполизи. Комунальне майно. міста має утримувати місцева влада за наші податки. Тоді шевяки не будуть мати бабла на телефони курвам. Чи може мало податку надходить у казну? Поважайте себе і не здавайте у школах ці побори бо тоді. чинуші бісяться з жиру. Самі їх навчили на ті хабарі пора відривати свиней від корита.
Рейтинг: 24+ 0-
 
Аноніму, 20:09 26 грудня 2021 р.
 
А , що Ви дрогобицька громодо все пишете про "крутеликів" з міської 
ради, які вже давно "профанфурили" місто Дрогобич та громади сіл, що приєднали до міста на основі порушення статі Конституції України, бо власне 
без вашого"великопанського" самодебілізму не було б перемоги "доктора" і 
тому запрошую усіх плакальників проїхатись у Новорічну ніч на своїх крутих 
"коритах" по трасі " Лішня= Ступниця", фініш узгодимо.  
чекаємо інформації! ЧП
Рейтинг: 11+ -1-
 
місько з лісу, 20:12 26 грудня 2021 р.
 
Якраз головна ознака рагуля це пхатись у чуже життя і трандіти про чужих коханок. Якщо ти жінка, то це ще якось можна зрозуміти ( така вже жіноча натура), ну але якщо ти чоловічої статі, то у тебе або не традиційна орієнтація, або вічно на пів шостої. Нормальні чоловіки не говорять про чуже інтимне життя, та й про своє теж.
Рейтинг: 11+ -24-
 
До аноніма, 20:18 26 грудня 2021 р.
 
А що тим бикам племінним ще робити у кабінетах ? Це все старе як світ п"янки, гулянки та секс на роботі. Отак працюють наші чинуші тисячоліттями. Поєднюють корисне з приємним. Але у природі все навпаки є бо Люди які фізично працюють - довше живуть, мають краще здоров'я та чисту душу .
Рейтинг: 30+ 0-
 
Юрем, 20:23 26 грудня 2021 р.
 
Виходить, що Ккчма розвів притон в ратуші. Ганьба паразитам-казнокрадам!
Рейтинг: 43+ -1-
 
Виборець, 20:29 26 грудня 2021 р.
 
Ну мені коханець не подарував IPhone 13 ( просто він уже в мене є), але подарував каблучку, котра коштує не менше. Чому цього ніхто не обговорює? Я так хочу похвалитися, а нікому до того діла нема.
Рейтинг: 8+ -6-
 
Оксана, 21:17 26 грудня 2021 р.
 
Йдіть коханкою до Кучми на фінансування з бюджету міста про вас теж напишуть.  
В Кучми коханка - це держслужбовець, який отримується за гроші платників податків
Рейтинг: 21+ -2-
 
До Оксани, 22:08 26 грудня 2021 р.
 
Ну, задали тему- люди мають право висловлюватися. Де воно- правда, у кого- куди на кого паде, чи стоїть- ніхто нікому нічиї запасні яйця не щупає. Який сайт- такі і теревенькання. А ху із ху-ху. Яке у кого ху- таке й ху-ху. Взагалі, це не предметна дискусія. Плітки- найбільша дурня, яку придумало людство для, так би мовити, (а)морального самозадоволення. І що з отого свистулькання- ху? !
Рейтинг: 4+ -3-
 
Ху із ху-ху, 22:10 26 грудня 2021 р.
 
Кучмина коханка працює на державній роботі, а те з ким вона спить, не має нікого обходити.
Рейтинг: 7+ -12-
 
До 22:08, 22:12 26 грудня 2021 р.
 
Маємо дебілів керівників, мера і Шевяка. Придурки залешість свої державні містя, хватить красти. Бабця виживає на 2т. пенсії, а Ви ублюдкові крадете один у мешканців все що баче, навіть в’їзд на цвинтар платний бо не знає вже де гроші брати. Другий ублюдок алкаш обікрадає дітей, а для показухи повдівали вишиті сорочки. Придурки Вам не стидно, що Ви так позорите свої сім’ї. Ви за наші гроші курвів утримуєте і жеруєте, схаменіться
Рейтинг: 35+ -2-
 
Тарас, 22:12 26 грудня 2021 р.
 
Які подробиці в невідомого автора. Прямо як привид ходить за отим товаришом і свічку тримає, навіть знає якого ковдра кольору. Я не святий, але мені гидко читати такі "твори" а про коментарі - взагалі без коментарів. Люди, схаменіться - ви навіть не знаєте чи це правда, а вже судите і розносите це, смакуєте і переказуєте. Пам"ятайте про Божі заповіді і будьте уважні до себе, своїх вчинків і думок. Кожен у свій час відповідатиме за все скоєне, і щоб потім не було пекуче жаль за змарнований час на такого роду "дебати".  
Всім гарного Різдва, Божої Любові та правильної дороги.
Рейтинг: 9+ -14-
 
Василь, 22:14 26 грудня 2021 р.
 
Просто більшість коментаторів на цьому сайті убогі ледарі котрим нема чим зайнятися, а деякі просто психічно нездорові, от вони тільки й чекають, коли на дрогінфо вискочить нова тема. Головний плюс даного сайту для них у тому, що тут не потрібна реєстрація і можна писати будь-які дурниці, дрогінфо має свою сторінку у фейсбук, то подивіться, як там усі сидять тихенько, щось там нема невдоволених владою.
Рейтинг: 10+ -19-
 
До Василя, 22:29 26 грудня 2021 р.
 
Кучма то зрадник , брехун і злодій!  
Він пообкладався Ригами і Медведчуківцями як Шевяк і Цвігун , на побратимів він поклав великій хер бо вони йому би не дали красти не за це вони в окопах помирали! Лишились хіба ті убогі запроданці які і дітей і рідну сестру готові на гроші «кинути»мразота така як ананевич і Щерба !  
Кучма зрадив ідеологію майдану, коли ми хотіли вигнати всіх корупціонерів і злодюг, але він сам став тою мерзотою тому втікай Тарасе втікай бо це тобі так як янику легко не обійдеться!
Рейтинг: 32+ -2-
 
Майданівець, 22:41 26 грудня 2021 р.
 
що правда, то правда дрогновини - то пльотки, бруд, болото
Рейтинг: 6+ -14-
 
!!!, 23:06 26 грудня 2021 р.
 
Сайт "дрогновини" а по суті "ДРОГОБИЧ- ІНФО" нормальний сайт, раніше такого не було і народ писав в газети висловлював своі мисля\думки\. але ми йдемо вперед по освоєнню техніки і звязку. а те що деякі пишуть деколи якусь ХЕРНЮ! нічого дивного. Як колись мовили "ГОТ МИТ УНС". і тому деякі пишуть по розвитку своіх мозгів. ось такі кенти останні новини. м. ДРОГОБИЧ
Рейтинг: 7+ -4-
 
снайпер + затетий украінець, 23:32 26 грудня 2021 р.
 
Чому ми , пересічні громадяни, не маємо права (як деякі тут висловлюються) цікавитись особистим життям держпосадовців? Маємо таке право, тому що "діяльність" таких владців напряму впливає і на наше особисте життя і наших родин. В західних цивілізованих державах за такі "проколи" посадовць позбувся б посади. Свідомість наших владців-рогулів ще низька. Гроші заполонили їхні мізки.  
Кучма, котрий себе вважає найчеснішим, мав би вже давно попрощатися з Шев'яком. Але ні. Дивно, правда? Відповідь напрошується сама: Кучма має великі зобов'язання перед кимось. Перед ким? Не знаємо, можемо тільки здогадуватись.  
Тому вихід для нього один: терпіти. Є ще один варіант: скласти повноваження і залишити публічний простір. Тоді і матиме право на своє "особисте життя" , і "злі заздрісники" про нього забудуть. Все просто. Вибирайте , панове Кучма та Шев'як !
Рейтинг: 15+ -2-
 
Наталія, 23:39 26 грудня 2021 р.
 
"Кожному українцю держава винна 40000000 мільйонів- за міжнародною конвенцією, яку порушують щодо нас уже з 1992 року".
Рейтинг: 1+ -1-
 
Про 2229, 23:45 26 грудня 2021 р.
 
Кучма, Шевяк, Москаль, Качмар, і решта чиновників підстилок. Хлопці складіть повноваження з своїх постів, йдіть нахєр. Не позортися і хватить обікрадати наше місто, булоб Ваше виб його не обікрадали такими масштабами.
Рейтинг: 22+ 0-
 
Анонім., 01:57 27 грудня 2021 р.
 
Ха стаття жир
Рейтинг: 4+ 0-
 
Ayaks, 05:35 27 грудня 2021 р.
 
А хто автор цієї статті? Пересічні дрогобичани мають право знати?
Рейтинг: 7+ -4-
 
Mayaks, 07:23 27 грудня 2021 р.
 
Цікаві захисники влади. Чому за кошти платників податків мають жирувати нефахові люди , яких пригріли в Ратуші. І моральна сторона для чиновника теж важливий фактор. Хочеш щоб про тебе не говорили працюй сторожем.
Рейтинг: 15+ 0-
 
123, 08:29 27 грудня 2021 р.
 
Нехай пересічні громадяни цікавляться особистим життям і розводять польотки під справжнім своїм іменем. Там хтось правельно зазначив, що на сторінці дрогінфо у Фейсбук зовсім нема коментаторів, де є твоя фамілія, та щей писок видно ніхто проти влади нічого не має, усіх все влаштовує.
Рейтинг: 9+ -15-
 
До Наталії, 08:39 27 грудня 2021 р.
 
Ні просто тим хто захищає брехуна , платять кошти з бюджету, а ті хто пише правду про мразота з ратуші , можуть проблеми на роботі бути!
Рейтинг: 14+ 0-
 
До, 10:18 27 грудня 2021 р.
 
Нещодавно Садовий приймав гостей з Міністерства освіти. Заступник міністра відвідав місто Лева і звісно фотосесія відбулась велика тієї події щоб запустити новину у медіа простір. І платники податків тобто народ пересічний побачив не тільки урядовців у стильних вузьких споднях , але і "стильну" соску у вульгарній сукні . Ця мадам-соска видно їхала на Канський фе. стиваль а чинуші її перехопили для своїх втіх. Одне позорище тепер сидить у владі і цілими днями що робить - то дрочить. Вони вже так накрались за роки Незалежності , що подуріли. Думаю скоро свої дітородні органи будуть фоткати та виборцям показувати . Ну і мерзота сатаністська ніяк неможе зрозуміти що таке етикет для чиновника. Як вони відверто сміються з холопів тепер то жесть.
Рейтинг: 9+ -1-
 
Читач, 11:29 27 грудня 2021 р.
 
З нещасних гріховно сміятись. Нехай роздягаються на камеру бо на більше та дурепа нездатна. Що тут незрозуміло ще , привезли з собою путану тепер це модно. Кожна праця в пошані у путан особливо швидше на пенсію йдуть за шкідливу к-сть насмоктаних вафель.
Рейтинг: 5+ -2-
 
Читачу, 11:35 27 грудня 2021 р.
 
"А как правильно пишется: Аблигация, или Облигация?
Рейтинг: 3+ -2-
 
:(, 12:32 27 грудня 2021 р.
 
якщо є доля правди, хоча не думаю що це вигадки, то має вже втрутися поліція нравів, це ж не поодинокі випадки, а системно рробиться, майже хороводи почалися. Це вже є своєрідним викликом, пахне і наявністю конфлікту інтересів. Громадський осуд замало, мають бути оргвисновкки. Це вже навіть не смішно, бо через подіі в освіті, пляма лягає на більшість освічених, порядних працівників в ратуші.
Рейтинг: 6+ 0-
 
нейтральний, 13:32 27 грудня 2021 р.
 
Поліція нравів це що ? Шаріатська гвардія чи Комітет із заохочення чеснот та утримання від пороку?  
Варто уточнити, бо я не знаю кому писати звернення з цього приводу, для негайного втручання.
Рейтинг: 0+ -3-
 
до нейтрального, 13:37 27 грудня 2021 р.
 
До "08:39" 
А що заважає тобі підписатись власним прізвищем? Ти ж вихваляєш владних мужів! Ти ж позитив про них пишеш! Тобі чого боятися? ! Глянь на себе збоку, мудило. А тоді вчи когось.
Рейтинг: 3+ -7-
 
Наталія, 14:55 27 грудня 2021 р.
 
я думаю що правильно буде, якщо таке побачиш, то треба писати до жінки нехай забере цю особу додому після тяжкого дня, нелегко видно дається йому ця посада. А ще напиши чи дійсно ці "таваріщі" пересікали границю і в якому статусі.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Віра, 14:56 27 грудня 2021 р.
 
А те , що витворила ота велика "юристка" у Львові - не налазить на здорову голову. Рогулізм процвітає.
Рейтинг: 5+ -5-
 
Наталія, 15:00 27 грудня 2021 р.
 
Яка поліція". нравів" , ви що? Якщо ляшки набиті баблом дармовим то саме так будуть жити ці недополітики. Таких "крістін" як ця "юристка" що на фото біля Садового і будуть виставляти на показ. Ті старі маразматики шизіють бо старість на порозі стоїть образно кажучи отож подумайте яке. виховання своїм дітям і яку користь та внесок в освіту для наших діточок ті кобилі і підстаркуваті можуть надати. Де їм до народу тому люди включайте мізки трішки бо вибори не за горами. А тим " продвинутим" юристкам мабуть ніхто ніколи не говорив що ЛЮДИНУ , особливо жінку чи дівчину , прикрашає СКРОМНІСТЬ ТА вроджена МУДРІСТЬ, а не вульгарність вона не туди затусувала можливо. Це не вулиця ЧЕРВОНИХ ЛІХТАРІВ -це ділові візити альо чавелла!
Рейтинг: 3+ -1-
 
Вау, 15:44 27 грудня 2021 р.
 
Яка юристка така і кампанія . Будує воно щось це жахіття сьогодення. Ото наші державні мужі за лаштунками так би мовити а ця "цнотлива невинність " їх опозорила виставивши фотки щоб похизуватись перед такими самими цнотами як вона. Це вЕликий БОРДЕЛЬ наша влада а тим часом по новинах у "ВІКНАХ" розказують як наші діти на Сході у 25-ти градусний мороз захищають неньку. Ганьба тій "Самопомічі" та плєшивому андрусю.
Рейтинг: 5+ -1-
 
До "Наталії", 15:55 27 грудня 2021 р.
 
Рідко захожу на цей сайт, але деколи заскакую поржати з ваших коментарів. Так от, шановні, хочу запитати у Анонімів, Наталій, Снайперів та інших вічно незадоволених, а що ви зробили, щоб у місті, районі і державі в цілому жилося краще? Та нічого, пишете дурниці на цьому недолугому сайтику і сваритесь між собою. Щоб добре жити треба працювати, ане сидіти на дрогінфо, а щодо міської влади, то її вибрала більшість жителів Дрогобича і тепер нема чого плакати і жалітитись.
Рейтинг: 8+ -14-
 
Андрій, 15:59 27 грудня 2021 р.
 
Хочеш, чи не хочеш, а мус гавкнути: ота засушена двометрова "таранька"на Стрийській, котра за все все життя "насосала" на магазини (твої-не твої вони, чи ти там- робиш зі себе страшну пані диреХ@торку, ще відтоді, як, зі сором"язливо опущеними, не конче грошовитими, очищами, торгувала хлібчиком у центрі міста, ну й- підторговувала "ліваком")- тебе, падлюко, має цікавити, що "та я знаю, що ви десіть років роботу шукаєте". Ти, проститутище чого рабами перебираєш- до тебе покупець зайшов, котрий спитався про роботу, ти будеш ще й морду кривити, шобло ти шмарката? ! Інше: відколи це, вже в аптеках на Грушевського, стало правилом: "Я вам буду винна ще 50 копійок"? ! До якого тисячоліття? Де адміністраторка, котра має за обов"язок- забезпечити аптеку розмінними грішми. Вашу мать, сволото, коли вас вже виздихають, га:!
Рейтинг: 7+ 0-
 
Таємний покупець, 16:04 27 грудня 2021 р.
 
Перед виборами вони порядні сімянини одягнені у вишиванки.  
Коли їх обирають до кормушки вони знімають маски і жирують по повні.  
П’янки, підстилки на зарплатні, айфони, поїздки на курорти.  
Оплачуємо ми дрогобичани.  
І ми ще маємо мовчати про це, бо блюдолизи кажуть що це приватне життя?
Рейтинг: 27+ -2-
 
Правда, 16:45 27 грудня 2021 р.
 
Так, це приватне життя, а якщо ви ведетесь на вишиванки, то ви просто лошари і ніхто в цьому не винен.
Рейтинг: 4+ -6-
 
До правди, 16:53 27 грудня 2021 р.
 
та не треба нам обранців народу, достатньо цього баригу з дорогим телефоном та вІн нормально дІлить І навІть щось скромно І в третю пришиту кишеню складаЄ а потІм до польщІ возить. тут ще буде оЧевидно продовженнЯ Як до президента дІйде. вІн же готуЄтьсЯ бо путІн обІцЯЄ приІхати, готуЄтьсЯ вЧасно втІкнути, тому бабло вивозить, Істинний щирий украІнець то невІн один запасний варІант бабло в надІйному мІсцІ ви ще не таке побаЧите, коли москаль нападе.
Рейтинг: 2+ -1-
 
віра, 17:13 27 грудня 2021 р.
 
Відколи це доктор Комаровський і Борис Тодуров займаються рекламою "Кардіостада"? Вони авторитетно заявили у телеефірі, що ніякий шмельц аферистів не рекламують, тим паче, що кожен медпрепарат має свої протипокази, тому "закажите у нас- и получите скидку"- гнати в шию оте все інтернетівське дрантя!
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 17:15 27 грудня 2021 р.
 
Неправда . Гарують люди за кордоном і тут також не сидять склавши руки бо життя тепер дороге стало , але чомусь ті що гарують мають набагато менше за тих хто сидить у кабінеті та своїми "помідорами" грається цілими днями. Незнаєш чому мудригелику? Думаю що знаєш відповідь але не напишеш бо тоді твій комент просто буде коментом від дуполиза. Якось так. На їхнє утримання закладають вони ж самі мільйони це без зарплатні штатної. Тільки для своїх туристичних відряджень зі своїми "ведрами" тобто з повіями бо куди ж без них. Це ж модно в ногу з теперішнім розпустним часом. Є така приказка давня " те що мудрий приховає то дурне виставляє напоказ. "
Рейтинг: 5+ -3-
 
Андрійкові, 18:18 27 грудня 2021 р.
 
Не тільки в Україні, а й в усьому світі ті, хто сидять у кабінетах мають більше за тих, хто гарує. Якщо маєте докази зловживання владою, то звертайтесь у відповідні органи, а обговорюють чужих коханок не виховані і не порядні люди, а по народному просто пльоткарі.
Рейтинг: 2+ -8-
 
Андрій, 18:27 27 грудня 2021 р.
 
До "15:59" 
Андрій - з гумором хлоп. Розсмішив фразою "щоб добре жити, треба працювати. . :" 
Виглядає так, що найкраще і найбільше працюють кучми, шев'яки, кулиняки тощо та їхні пасії , бо сидять на фінансових потоках, створених , до речі, тими, що *не працюють*. А Андрій саме і є тим працюючим та успішним.  
Пора вже вам усім *працюючим* трохи прикусити язики. Розперезалися.
Рейтинг: 7+ -1-
 
Наталія, 18:40 27 грудня 2021 р.
 
А знаєш хто пльоткує про чужих коханок? Якщо чоловік, то це невдаха, якому фінансове становище не дозволяє завести свою коханку, а якщо жінка, то вона сама не проти мати багатенького коханця, але ніхто не ведеться, бо зовнішній вигляд м'яко кажучи залишає бажати кращого.
Рейтинг: 3+ -7-
 
До Андрія, 18:42 27 грудня 2021 р.
 
Ну пліткуємо ми собі. А ти Андрійко що тут робиш? ))))) Краще ^заспокой^ свою панєнку аби дружина не відала. )))))
Рейтинг: 2+ 0-
 
Ветеринар, 18:48 27 грудня 2021 р.
 
Дивився Гаррі Поттера, вирішив глянути, що там на дрогінфо, бачу нічого нового, іду дивитись наступну частину, там цікавіше. Доречі знайомий житель ратуші розказував, що вони усією компанією люблять зайти на дрогінфо і від душі посміятись з ваших коментів.
Рейтинг: 7+ -2-
 
Стьопа, 18:53 27 грудня 2021 р.
 
Коханка Ігора Чави то стара прокурена барменша Леся Татарська. Вділа вчора лемківські бомбони і прокурила верховини костюми.
Рейтинг: 11+ -5-
 
Стас Гейдер, 18:57 27 грудня 2021 р.
 
Тому що до Андрія.  
Псяча у тебе психологія тільки для задоволення фізичних потреб. А що є людського? ((((( Гарна обгортка з гнилим наповнювачем.
Рейтинг: 1+ -4-
 
Ветеринар, 18:59 27 грудня 2021 р.
 
так чуже життя набагато цікавіше! свого ж не помічаєш. а так знаєш хто з ким, коли, за які суми подарунки купляються, напевно чеки бачили з тих сум. Та людям робота не йде і з рук валиться все, якщо не запхаєш носа до чужого. От народ тепер знає про шивяка, про те з ким мер ііздив до Польщі і т. д. Проблем же немає ніяких ніхто. А тепер дружненько УСІ перейнялися приватним життям дрогобицьких гамнюків. Добре, що є такі статейки. А от цікаво, автор (ка) себе моралістом (кою) і чесною людиною вважає? а чого ж підпису немає під статею? побоювання за роботу свою? Як хтось тут зауважив. Тіпа "чесні" і "правдолюби". А чого ж не збирете нарід під мерією? бо чекаєте що хтось організує а ви приєднаєтесь.
Рейтинг: 2+ -6-
 
до Андрія з підтримкою, 19:01 27 грудня 2021 р.
 
Якщо Кучма заплатить цьому автору, або прилаштує у ратуші на якесь тепленьке місце, то завтра він буде йому хвалебні оди писати.
Рейтинг: 7+ 0-
 
До попереднього, 19:40 27 грудня 2021 р.
 
А ваші "відповідні органи", напевно, тусуються по Соловках й Магаданах з Магадішами, чи переставляють зі сейфів до кишень ті ж грошові потоки? !
Рейтинг: 1+ -3-
 
?!, 20:09 27 грудня 2021 р.
 
У вас і так дуже спокійна і врівноважена влада. Довелось мені трохи пожити у одному з не бідних районів Харкова, так от мої сусіди ( місцева еліта) любили добряче гульнути з дорогим алкоголем, наркотою, оргіями і т. д. , ну і звісно знаходились писаки, що хотіли хто під справжнім іменем, хто під псевдонімом чи як то модно казати ніком донести це все до масс. І ви знаєте не один із тих активістів просто зник, подейкували, що розїхались, хто на Гаваї, хто на Мальдіви, але мені здається, що доїхали вони лише до найближчого лісу. Не хочу нікого лякати, але бувають і такі трафунки.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Артем, 21:01 27 грудня 2021 р.
 
І: Ви тепер будете жити напроти них, чи вони- напроти Вас? Для того, аби українці не робили з українців дурних- треба позакривати дурнуваті сайти з ідіотськими коментарями всіляких бзударлєїв! А то спершу одні одним голови зриваєте, а потім шандарахаєтеся від органів по лісах- і робите зі себе страшних борців за волю народу. Не дрищіть- то й не смердітиме!
Рейтинг: 0+ -3-
 
!, 21:28 27 грудня 2021 р.
 
заговорив той, якому ще змалку порвали і воно з нього виходить без звуку, стуль писок, бо .
Рейтинг: 0+ -1-
 
анюта, 21:54 27 грудня 2021 р.
 
Нетрогайте Петра бо я Медведчуку розкажу він вам зимою газ виключе за свого однопартійця, поняли рагулі!
Рейтинг: 7+ 0-
 
Шурма, 22:07 27 грудня 2021 р.
 
ЧУВАКИ! Закінчуйте тут вже виписувати всяку єрунду. Якби було заведено на сайті писати лише під своіми номерами або прізвищами думаю що всі орті "праведні" тут би не появлялися. Давайте пишіть щось нормальне бо до нОВОГО Року вже ніби то залишилося 5 днів! ЧАО БАМБІНО чуваки! м. ДРОГОБИЧ
Рейтинг: 3+ -5-
 
снайпер + затетий украінець, 23:34 27 грудня 2021 р.
 
Всьо поняли: сайт вмер. Снайпер базарнув! А це- "чіста канкрєтна бамбіна"!
Рейтинг: 3+ -1-
 
!, 10:05 28 грудня 2021 р.
 
Ти себе чуєш хлопче що пишеш? У всьому світі хто сидить на державній службі той живе скромно. Подивись відео про МЕРКЕЛЬ , це отак живуть відомі державні діячі Європи у більшості. Є і там владні злодії , бо без уродів нігде , але присікається ця мерзость в корні у них. Чи хтось чув з виборців , щоб наші барижні політики подали у відставку за свій промах чи корупційний скандал навіть у плані приватного життя типу (коханки) ? Ні і ще раз Ні. Бо тепер у політикумі та при владних кріслах у більшості прийшли ТОРГАШІ. Це типу "БІЗНЕСМЕНИ". І тому політика стала БОЛОТОМ у якому ці жаби ведуть аморальне життя за наші податки. А НАРОД страждає від тої мерзості бо кого тільки не обирали , але в  
кінцевому результаті знову теж болото отримуєм. Неможе бути з бізнесмена - політика. Бо торгаш тільки і думає про прибуток та збагачення особисте причому а політик має працювати на країну. Це у підсумку тобі хлопче.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Громада до "Андрія", 10:34 28 грудня 2021 р.
 
пiдтримую снайпера, сайт г. вернувся з заробiткiв з Нiмеччини, там є також сайти, та є руськi сайти, без авторизацii ви нiчого не напишите, а як шось дурне напишите, на вас напишуть заяву в полiцiю, й заплатите такий штраф, що пальцi буде трусити. А цей сайт, то дрогобицька гноiвка, пиши шо хочеш, як Гринь, Грицацуев, голландець, та решту псевдонiмiв дурних рагулiв Дрогобича. З Нiмеччини я написати на сайт я не мiг все заблоковано, бо там вiн як спам блокується, тепер знаєте чому.
Рейтинг: 3+ -4-
 
Вiктор, 10:35 28 грудня 2021 р.
 
Я хотіла з Італії на цей сайт написати, теж не виходить, коротче тусовка місцевих пльоткарів, котрим нічим зайнятись.
Рейтинг: 3+ -7-
 
Іванка, 10:53 28 грудня 2021 р.
 
А може це свідомо деякі коменти дуже дурнуваті, розводять срач тут,  
бо правда очі колить.
Рейтинг: 4+ -2-
 
грудень, 11:01 28 грудня 2021 р.
 
Судячи зі стилю написання тут взагалі постійних 3-4 коментатори, просто пишуть під різними ніками, ну і час від часу ще дехто заскакує.
Рейтинг: 0+ -4-
 
Володя, 11:56 28 грудня 2021 р.
 
Не розумію логіки тих писак, що називають сайт "тусовка місцевих пльоткарів". В чому проблема? Не заходьте і не читайте! Але ж рука сама тягнеться і в голові одна думка:цікаво почитати плітки.  
Риторичне запитання: то яка різниця між одними (пліткарями) і другими (НЕпліткарями)? Особисто я не бачу. :)  
Моя порада непліткарям: читайте тільки офіційний сайт ДМР , довіряйте тільки йому , і будете спати спокійно і тішитись як все "харашо" , а ваше життя - малина.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Наталія, 12:15 28 грудня 2021 р.
 
До Стьопи.  
Може і сміються. Все залежить ХТО читає і про КОГО та ЩО пишуть. :)
Рейтинг: 2+ 0-
 
Наталія, 12:24 28 грудня 2021 р.
 
Ну, тут тусуються лише "праведні пльоткарі". Але спочатку їм би хоча б "Буквар" прочитати, бодай би- ззаду наперед, або- догори ногами: слово- не дрова, з нього речення не укладеш, якщо мізків нема. Тому й видодить у багатьох пашталяпоталяпання. Хоча, по за сумнівом, кожен допис- то не просто так собі аби, вочевидь- крик душі. Тому, сприймайте все крізь власну мудрість (якщо вона у вас є, звичайно).
Рейтинг: 0+ -1-
 
!, 12:33 28 грудня 2021 р.
 
Свіженька плітка НЕПЛІТКАРЯМ.  
Заступник міністра освіти Гарбарук звільнений за власним бажанням. А все через оту дурну молоду курку. Бац! І хлоп без посади. :)  
Хлопці з Ратуші, будьте обачніші! :)
Рейтинг: 12+ 0-
 
Наталія, 12:38 28 грудня 2021 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 2+ -1-
 
Гринь, 13:32 28 грудня 2021 р.
 
У хлопів з ратуші всі молодиці в вишиванках. Бо дуже патріотки.
Рейтинг: 14+ 0-
 
дід Петро, 15:51 28 грудня 2021 р.
 
алкач :x :x
Рейтинг: 0+ 0-
 
Вася, 17:27 28 грудня 2021 р.
 
Петро Сушко був дуже сильним хабарником, а тепер виписує коментарі на другого Петра
Рейтинг: 8+ -8-
 
!!!, 20:24 28 грудня 2021 р.
 
флешмоб у поєдннаіі з гонками по непересічній1 місцевості за участі ваших половинок
Рейтинг: 2+ 0-
 
усім держимордам на час зустрі, 20:25 28 грудня 2021 р.
 
(Не)шановні можновладці! Коли ви йшли в політику чи владу, то мали усвідомлювати, що стаєте ПУБЛІЧНИМИ ОСОБАМИ, це зворотня сторона вашої діяльності. Приватне життя публічних осіб завжди викликало зацікавлення суспільства: громадян, конкурентів, жовтої преси тощо. Тому треба добре думати, коли ви входите в алкогольний запой на робочому місці, трахаєте секретарок чи здійснюєте секс-мандрівки з коханками, адже ви уже не є пересічними громадянами, відтак ці подвиги неодмінно стануть предметом широкого обговорення. Мій коментар стосується не конкретного посадовця, а всіх загалом. Отже, ображатися не варто, просто поводьтеся пристойно або робіть свої "подвиги" так, щоб про них не дізнавалося ціле місто.
Рейтинг: 18+ -1-
 
Студент, 21:59 28 грудня 2021 р.
 
Петро Шивяк якщ правильно сказати українською алкоголічно занедбаний корупційний мотлох, або просто колега Тараса Ярославовича!
Рейтинг: 19+ 0-
 
Заочник, 22:31 28 грудня 2021 р.
 
З освітою ми всі розібралися! ? Тепер прийшла черга розбиратися з медициною, напевно? Потім з роботою поліціі, прокуратури + СБУ! Ой забув і суддів! Думаю що є у нас в ДРОГОБИЧІ люди які добре знають які вище перераховані "кантори" іх ні керовніки мають машини, особняки, подруг сім і. Що пьють і жруть , чи ходять з "КУРВАМИ" до лазні. ну і так далі. Чекаємо нових і свіжих новин. Напевно до Нового року не встигнемо. ждьомс ЧАО м. ДРОГОБИЧ 930 років!
Рейтинг: 2+ -2-
 
снайпер + затетий украінець, 23:26 28 грудня 2021 р.
 
Нічого нє робиться . Новорічна казка .
Рейтинг: 0+ 0-
 
Борис, 00:27 29 грудня 2021 р.
 
Розберіться зі самими собою, найперше- ті, котрі довели народ до зубожіння, котрі понастворювали касти одуріло багатих й самашедше бідних, котрі, пірвані найменшою владою, чи не у кожному закапелкові перед всіма іншими пальці розчепірюють й ніяк корони з очей не познімають. Ану, чи багато вже українців стрімголов летять "пити каву у Відні", "шпацерують, позираючи історичні руїни Європи", інкогнітяться Мальдівами й Гонолюлями, працевлаштовані на роботу, бодай би- на ту, на яку залюбки готові покласти душу й тіло, а не за сто-двісті гривень на добу- у протухлих совістю рабовласників, й не за мінімальну пенсію- після десятиріч самовідданої праці, не мерзнуть у своїх домівках, осилили сплатити всі квитанції, що місяцями "оманяться" у поштових скриньках, чи всі, у кого злодіїповідбирали помешкання, отримали своє житло у власне користування і не бомжують, вмираючи посеред розреклямованих бетонних джунглів, де на них, з варгатих бігмордів, позирають "всенощні дбальники про інтереси" (чиї-? ). Розберіться, а потім- хоч вишивані труси на лоби намотуркуйте, а хоч голі бігайте- й тіштеся з того, які ви- не гої! З Миру всім і благодаті!
Рейтинг: 4+ 0-
 
!, 06:50 29 грудня 2021 р.
 
Якщо чиновник чи політик є "нечистоплотний" у своєму приватному житті , сімейному то як він може бути "чистим на руку" на державних постах. А у нас тепер у владі залишилась одна розпуста і ні краплини совісті та порядності. Мають наші податки і керують ними на свій розсуд. Шманки, одяганки відпочинки на кшталт відряджень , а які ж вони захмарні кошти на своє утримання закладають то жесть просто. Вони ЖИВУТЬ , а народ ЖЕВРІЄ . Тепер це так у нас. Цікаво доки то все буде тривати ? Бо нажаль добра нам не бачити і це очевидно з кожним роком стає.
Рейтинг: 6+ -1-
 
До Снайпера, 09:43 29 грудня 2021 р.
 
якщо влада яку ти вибрав так званих "СЛУГИ НАРОДА" в лапках на народ клали і то конкретно, і я погоджуюся що воно робить що хоче. чурки + украінські євреі +украінців там не бачу крім ЄС, то якого ти Х*Я сидиш на дивані? Вставай піднімай народ! Вийдемо всі. Ви так хочете жити. вам так подобається жити. аби не гірше. А гірше вже немає коли. Ось коли в 2022 рооці піднімуть ціна на газ воду комуналкі електрику. ось тоді МОЖЕ ми піднімемеся і знесемо продажну владу яка завербована ФСБ РФ!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Вчора, 11:09 29 грудня 2021 р.
 
Невже віриш що ми їх обираєм? Наші вибори такі ж прозорі як наші чинуші та тендера і різного роду конкурси на заміщення вакантних посад. Олігархат - ось хто влада решта ширма. Свіжа новина тому доказ - нещодавно канадський інвестор згорнув свій бізнес сонячних електростанцій у Нікополі на базі феросплавного заводу оскільки розпочались рейдерські атаки від Коломойського. У судах наших канадець не знайшов захисту свого бізнесу тому пішов з ринку. Корумпована система прошила міцно країну всі стратегічні об'єкти в руках олігархату. А породив той олігархат - Леонід Кучма Скотиняка рижа.
Рейтинг: 6+ -1-
 
До "Вчора", 12:54 29 грудня 2021 р.
 
Ще раз хочу застерегти, що вищенаведені подіі ведуть освіту до катастрофи, бо Кучма та його оточення із-за неспроможності мислити на перспективу громади, по поступкам видно, що освіту не зарахували до пріоритетних завдань. Подіі розгортаються внаслідок провальноі кадровоі політики, нефаховий відбір на посади і не тільки в освіті, здійснюється по лиш відомим критеріям кучми, що немає нічого спільного з здоровим глуздом. Я бачив пияків на посадах, але вони виходили з запою і починали фахово керувати, бо мали за плечима стаж, знання, досвід. А тут маємо пиячка, який системно запиває, а між запоями не здатний щось запропонувати, хіба що "отходняк" до слідуючого запою. Фінансувння освіти збільшилося удвічі через не заслугу кучми, але якщо бездарі в освіті, то ніякого покращення не слід чекати. Шкода дітей і батьків, бо далі рівень надання знань будуть старатися тримати штампуванням медалістів, але без відповідних глибоких знань. Не хочу судити про відповідність освіченості та фаховості щодо призначення нових директорів, але чому не спробувати своі сили у чесному відборі, а заручились мером з ограниченим кругозором, в якого цей відбір асоціюється з своєю особистістю з низьким рівнем освіченості. Невже можна далі терпіти такі неадекватні випади нинішньоі міськоі влади.
Рейтинг: 16+ 0-
 
не байдужий, 12:59 29 грудня 2021 р.
 
А він хіба "ще не вмер", скотиняка рудий? ! Прости йому, Господи, бодай на смертному одрі- інакше не дійде! Алілуя! Там, вже роками пишуть, був ще один "вічний": на біло вибілений. Не сняться їм повідривані голови й понапихані в тюрми, вже чимало котрі, там і упокоєні? !
Рейтинг: 1+ -1-
 
Доброзичливо!:((, 13:05 29 грудня 2021 р.
 
А ти щось хотів вимовити, я зрозумів, більше не напрягайся, я всьо зрозумів що ти намагався сказати, я розумію, тобі тяжко вдається щось повісти, ліпше не говори, ти вж всьо повів. причому гробарі до освіти, того не можу зрозуміти.
Рейтинг: 0+ -1-
 
пустишка, 14:28 29 грудня 2021 р.
 
Якщо Ви- пустишка, то "Йдіть у сраку! ", - кінець цитати. Можете навіть спробувати двічі застрелитися- в одне й те ж підборіддя! Хоча, "не напрягайтеся": і вмрете, й виздихаєте!
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 14:45 29 грудня 2021 р.
 
один його розумію, гробарі завжди кажуть, що любі мирські хвороби, то "х-ня", якщо не можна вилікувати то "п-дець" і ради на то нема. Прикінь своіми мозгами і шепни дебілу, що цілого заступника МВД звільнили тільки за те, що прикрикнув на постового, який його не впізнав, а то й гопник не хоче сам сі вступитиі твоі мовчать, треба якусь іншу силу включити, ну може Мінирстерство освіти, що довести цю подію до логічного кінця. Перечитуй пару раз і може теж зможеш до того дійти, що від шмельцу треба негайно позбавлятися.
Рейтинг: 3+ 0-
 
я,я, 15:31 29 грудня 2021 р.
 
До "15:31" 
Міністерство освіти до призначень на місцях не має стосунку. Звільнити Шев'яка може той, хто його призначив. А якщо Кучма і Шев'як - пара чобіт, то хто ж його звільнить?
Рейтинг: 10+ 0-
 
Наталія, 15:41 29 грудня 2021 р.
 
А ще Кучма прилаштував Куму-хабарницю на солодку посаду рішали земельки, щоб самому не пацькатись. А та слаба на передок попільничка, мало того що Дацюка збила з голови партіі, так тепер ходить і ліпить фігуру по ратуші типу я все можу. Бере по десятці за кавалок землі і ліпить що бідаха. А колись на Кучму, свого кума, заяви писала і гнобила його всюди де могла. А тепер БАТЬКІВЩИНА з самопоміччю, пропозицією Паші-дейчом та єсом дерибанять місто
Рейтинг: 11+ -1-
 
До Юлі Тимошенко, 17:55 29 грудня 2021 р.
 
Виходить, що там, де "два чоботи- пара", дві спідниці- як "наши Риточки прикрылись ниточкой"?
Рейтинг: 1+ 0-
 
:(, 20:24 29 грудня 2021 р.
 
Зарплата в Украине достигла маскимального исторического уровня: сейчас средняя (! ) зарплата учителей составляет 11, 5 тыс. грн. "- ану, пан-добродію Шмигуля, у кого в Дрогобичі така "средняя зарплата"? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
https://www.online.ua/, 21:30 29 грудня 2021 р.
 
Ну у мене в Дрогобичі така зарплата, але я не вчитель.
Рейтинг: 0+ 0-
 
До попереднього, 07:54 30 грудня 2021 р.
 
Боже, Ви- така файна дитина, тепер вже, навіть, таких нема. Але, чи не є Ви чиїмось панським зятем? Ну, й, напевно, не IT-шником, бо вони на таку зарплату у Дрогобичі й півтори дня не були б. А скажіть, де є така робота, аби на 11 тисяч прийти, розписатися в журналі, злити "зайвий" бензин, лигнути "на халяву" сто грам "вакцини", попити кави- і йти "наліво" спати. Вже даруйте за таку іронію, але, як казав колись Станіславський: "Не вірю! ". Знаєте, хто такий Станіславський? Не знаєте? Тоді Ви, й направду, - чийсь високопоставлений зять.
Рейтинг: 2+ 0-
 
?, 11:14 30 грудня 2021 р.
 
Кучма за наші з вами гроші мільйони платить, щоб його вихваляли, хоча мав би освічувати тільки що сі робиться в ратуші, а не хвалити себе і взнак рівноваги, щоб закрити пробіли, більш глибше розказати що сі робе в ратуші існує цей сайт. Добре б було цю критику не реєструвати але перепровіряти, бо тут багато є про корупцію, а це допомога для правоохоронних органів. кучма теж не реагує ніби не реагує, але читає і перечитує, бо хтось інформацію зливає. Як зустрів пролюбовно журналістку так і тут проявляється любов до нього і це позитив, якщо прибрешуть, то не біда, мав би створити тимчасову комісію і здійснити перевірку, але ж будь-який депутат може підсказати якщо він тупо вперся і не хоче, депутатський запит на сесіі, але видно такий ще депутат не вродився, якого теж би зацікавила ця інформація. Особливо мало б зацікавити з староі гвардіі, типу з руху курчика, який міцно і стабільно пролазить в ратушу і напевно і внуків має, які вчаться і теж цю тему обговорюють.
Рейтинг: 6+ 0-
 
прикро,, 12:47 30 грудня 2021 р.
 
Якщо для Вас 11тис грн. такі великі гроші, то залишається лише поспівчувати Вам.
Рейтинг: 2+ 0-
 
До?, 13:46 30 грудня 2021 р.
 
Знаєте, абсолютно щиро бажаю Вам (і таким, як Ви) бодай би раз на рік вмирати з голоду (хоча б- раз на рік, навіть не щомісяця), бо, схоже, Ви- один із тих недалеких, котрі напнули корону на очі-й модно (Вам видається) пердите. Ану, викладайте на тацу: оті раби, котрих Ви, напевно, "приймаєте на роботу", теж страшенно задоволені тим, що Ви їм виалачуєте 200 грн. за добу? ! Перегляньте відосик Президента: там- правда з трьох слів, навіть, якщо йому також непросто (а якому Президентові було "просто". Але, якщо захочете щось відписати- то прочитайте "БУквар", бо- штубак, як не верти! Навіть Ви, такий сиромудренний, не знаєте, якою буде Ваша Старість! А бути страшенно сиромудрим- то вже національна традиція, тому не вважаю за потрібне у чомусь Вас допереконувати- тусуйтеся мимо!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 13:54 30 грудня 2021 р.
 
Хто у Дрогобичі отримує 11 тис. ? Поліцейські, мнсники, військові, нацгвардійці, на автокрановому, водії маршруток, автослюсарі, торгові агенти. Такщо 11 тис. на даний час цілком реально заробити, ідіть у армію, або на автокрановий завод і будете мати навіть більше.
Рейтинг: 3+ -1-
 
До ? 11:14, 15:31 30 грудня 2021 р.
 
Продовжуйте співчувати: усім отим гойракам, котрі щоразу "набирають і приймають", аби потім- пустити по світу із заштопаними торбами, бо у них, бач, "випробуанальний період"- над всіма і кожним, хто не вилизує їхні розчепірені мурги. Нагодуйте вже їх тими "прихованими" хабарями, кульками, презентами- і ходіть далі, немов німі- на панщину! Все, крапка!
Рейтинг: 2+ -1-
 
!, 19:41 30 грудня 2021 р.
 
Тобто пропонуєте на роботу не йти. Значить Ви дуже багата людина.
Рейтинг: 0+ 0-
 
До 19:41, 20:06 30 грудня 2021 р.
 
Написати Вам список усіх рабовласників, котрі клеять на вікнах-дверях-стовпах-касах "запрошення на роботу", на звороті яких сміливо можна читати "Ідуть у с(РСР)", навіть не переступаючи поріг? ! Чи, може, Ви- вчора народжений? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 20:11 30 грудня 2021 р.
 
Дон Педро повинен сам написати заяву на звільнення за власним бажанням, важко, напевно, втримати ручку, бо руці трусяться з перепою, але сморід з його кабінету перебиває гази з авто, що проїжджають по Шевченка, освіта почне дихати киснем, а не перегаром, люди почнуть посміхатися, а не плюти під двері шефа Шевяка, алкоголік повинен постійно заливати сливку, а не балакати з очільниками освіти, кожен, хто цінує Дрогобич-принесіть по чвертці горілки і поставте під двері підїзду, де проживає цей чорт
Рейтинг: 18+ 0-
 
Місько цюхрай, 22:01 30 грудня 2021 р.
 
З Новим Роком!
Рейтинг: 4+ 0-
 
:(, 07:13 31 грудня 2021 р.
 
УВАГА, УВАГА, УВАГА  
 
ЗВЕРНЕННЯ: 
До мешканців Дрогобицької ТГ, скільки ще Ви будете терпіти таке цинічне та нагле знущання від Кучми Тараса Ярославовича та його мародерської свити.  
 
- Вони нас нагло дурять та грабують останні 6 років, місто повністю зплюндроване урапатріотами які дорвались до корити.  
- Вони нам кидають кістку, картинку, ремонт площі, ЦНАП тепер стадіон.  
- Вони нагло крадуть кошти які Держава виділяє на ці проекти, на них відкривають десятки кримінальних справ, але за вкрадені гроші вони відкупляються.  
- Вони ігнорують постанови, заяви, звернення, приписи, вони ігнорують все, що може їм перешкодити красти наші з вами бюджетні гроші.  
- Вони купляють нові автомобілі сраковози для мера а грошей на харчування дітям в школах немає.  
- Вони їздять у відрядження по цілому світі, але закривають школи, бо немає фінансування.  
- Вони створили Муніципальну Варту, приватну армію Кучми Тараса, на утримання якої з бюджету тратяться міліони, а відійшовши 100м від площі Ринок темно як в сраці а ями такі, що можна собі шию звернути.  
- Вони обіцяли після обвалу будинку зайнятись ремонтами десятків аварійних будинків і що 0 цілих хер десятих, добре, що завалили будинок і кінці в воду.  
- Вони зробили з міста велике сміттєзвалище, місто засипане відходами, вулиця гайдамацька перетворилась в ТИМЧАСОВОПОСТІЙНИЙ полігон для відходів з десятками тисяч тон сміття, за вивезення якого ми звами заплатили декілька міліонів долларів, які потратились на вибори та осіли в кишенях чиновників.  
- Вони обіцяли нам на майдані вільний доступ до влади, пряме спілкування з владою, натомість ми отримали Дрогобицьку міську раду закритого типу, простих людей, громадських активістів, журналістів, не пускають в приміщення, виштовхують.  
- Ми з Вами дозволили створити диктатуру в Дрогобичі, де за лайк та коментар в Фейсбуці Вас можуть звільнити з роботи, майже як в Рашці, Тарас Кучма має кумира Путіна, адже він стільки років провчився в Росії там напостійно живе його рідний брат і ще багато багато іншого.  
 
Тарас Ярославович може досить брехати нам , напишіть заяву на звільнення так буде легше усім, уже сивочолий гетьман думав, що йому все зійде з рук, але ні СЯДУТЬ ВСІ.  
 
Друзі нам потрібно гуртуватись і підніматись з колін та скинути ярмо під назвою Тарас Кучма.  
Тому приєднюйтесь до нас, до нашої команди до нашого руху "Битва ЗА Дрогобич", пора винести це сміття з нашого дому, перемога буде за нами.  
 
З повагою 
Іван Торський
Рейтинг: 5+ 0-
 
Іван Торський, 14:36 13 січня 2022 р.
 
Що там Чіп / Дейл - Дзерин / Цвігун, уже знайшли гроші щоб віддати за земельку, що віджали в гробових дел мастера?  
Або гроші або готуйте вазелін, Стьопа рагуль кидалово не попустить а на бабки кинути його не вийде.  
Запасаємося поп-корном, скоро когось будуть трахати і то жорстко.
Рейтинг: 2+ 0-
 
До Чіпа і Дейла., 19:05 22 січня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5208 днів)