Брехня довжиною 6 років…

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
09.01.2022
«Брехня довжиною 6 років…»
# 2016…!
# 2017…!
# 2018…!
# 2019…!
# 2020…!
# 2021…!
# Настав 2022, що збрешуть цього року…? Ми спробували вкласти 6 років брехні в 11 хвилинне відео, просто перегляньте та прослухайте повністю…

- Як Ви гадаєте в якому році Кучма Тарас Ярославич найпереконливіше нам обіцяв (брехав)…?
- Кожен рік обіцянки майже не відрізняються одна від одної, він навіть не заморочувався видумувати якісь новинки для громади, такі як Тарас Ярославович і свита, не рахують що громада здатна до критичного мислення та аналізу їхніх дій.
- Але громада то не тупі вівці, за яких нас має влада, прийде час і ми зможемо колись спитати за цю брехню…
- Так коли Тарас Кучма збирається відповідати за всю сказану брехню…???
Хочаб перед дітьми…! Вони ж наше майбутнє, чи не так, цеж ваші постійні слова…!!!

Переглядів: 3792

Коментарі (115)
 
Брехун за наші кошти об’їздив пів світу. Урод використовує відрядження як свій вітдих! Бо як щоб він їздив з пользою для громади небуло би сміттєзвалища на Гайдамацький
Рейтинг: 54+ -3-
 
АТО а ето, 22:10 09 січня 2022 р.
 
Що воно виплітало усі ці роки.
Рейтинг: 25+ 0-
 
Дрогобичанин., 22:42 09 січня 2022 р.
 
Ще є багато країн, де вони не їздили. Тому все попереду
Рейтинг: 25+ 0-
 
Жах, 23:55 09 січня 2022 р.
 
Каракевич з простого порядного хлопця перетворився у високомірного недочиновника - забруднився назавжди перед громадою. До нього в міську раду кожен день ходить його близький друг Ананевич - СБУшна шістка, підсадив на наркоти пів стебника, тепер прислуговує Кучмі як собака для травлі неугодних. Жителі все бачать і розуміють!
Рейтинг: 70+ -1-
 
Дрогобичанин, 01:14 10 січня 2022 р.
 
Може не по темі, але хочу запитати, що робиться з автобусним маршрутом #3 ( Спортивна)? Їздять коли хочуть і як хочуть, часто не доїжджають до кінцевої зупинки. Вчора зранку довелось брести по снігу з дитиною, бо водій просто забив і не поїхав.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Оксана, 07:21 10 січня 2022 р.
 
Каракевича прикриває Бейзик , який є головою бюджетної комісії і сидить на корупційних потоках, а ще депутати від Єврейської Солідарності
Рейтинг: 33+ -2-
 
Єврейська Солідарність, 07:30 10 січня 2022 р.
 
Пан Лужецький активіст Батьківщини-пропозиції знайшов формулу відкату , через мертвих душ і дотаційне пальне , яке приносить ТарКому близько 500$ в день! Тому маршрутчики так накатують їм все рівно чи є пасажир чи нема, Кучма це і так дотаціями закриє :?
Рейтинг: 19+ 0-
 
партія Профанація, 07:35 10 січня 2022 р.
 
Бейзик Янів і Каракевич то три афера з ДМР які знищать рейтинг ЕС заради корупційних потоків ! Яніву всерівно на яку партію підкрадати , він пережив всіх голів міст і багато комунальних корупційних схем придумував особисто. А Орест для них щит який вони вже використали і зараз самі від нього позбавляться) А Бейзика вже давно хапнули і записали , він перший їх здасть! Тому через декілька місяців рейтинг Пороха буде дорівнювати 0 , завдяки таким діячам :grin :grin :grin :grin :grin
Рейтинг: 34+ -1-
 
Зеник, 07:59 10 січня 2022 р.
 
В Тараса Ярославовича явно виражений маніакально-депресивний синдром , який він вже не контролює. Йому потрібно негайно пройти повне стаціонарне обстеження! В інакшому випадку , місто буде мати хворого шизофреника з нестійкою психікою, а це дуже важкі наслідки для ОТГ!  
Критерії для визначення маніакальних та депресивних симптомів  
завищена самооцінка; 
знижена потреба у сні; 
підвищена балакучість (мовленнєвий натиск); 
прискорений плин думок, суб’єктивне відчуття «скачки ідей»; 
підвищена активність; 
постійні зміни в діяльності та планах; 
необачна, безрозсудна, пов’язана з ризиком поведінка.
Рейтинг: 33+ 0-
 
Лікар, 08:28 10 січня 2022 р.
 
кучма та його непрофесійне оточення в сфері ЖКП та вибору сміттєпереробки обіздили всю Європу і навіть Ізраіль за кошти територіальноі громади, дуже насторожує, що він хотів тим сказати, і вже Водоканал з хронічним браком коштів на зарплату, взяв у них приклад і почав іздити, -то є якесь суцільне марнотратство, кошти до копійки мають бути повернуті громаді, бо то ширма, такі закордонні поіздки мають перевірятися пильно правоохоронними органами, це ж невмотивоване тринькання валюти, бо вони в зародиші були злочинні, ну що може вибирати кучма з медицини, герман-колишній бармен, абсурд, я би сказав, що це навіть цинічне насміхання, глумнення, мінімум хоча б за плечима ці фахівці повинні мати технічні вузи. Я можу повірити, що говорять дрогобичани щодо такого масового відвідування Європи місцевими посадовцями, такі гоп кампаніі напевно супроводжувалися присутністю жіночоі половини, відвідуванням секс шоп, то я можу уявити, які в них були фактичні "благі" наміри.
Рейтинг: 22+ 0-
 
петя, 08:44 10 січня 2022 р.
 
Цілком згідна, що у них були скриті мотиви, бо сьогодні був би інший результат іх вояжів по Європі, а що ми маємо на сьогодні- дрогобичани бачать наяву реальний стан міста.
Рейтинг: 18+ 0-
 
таня, 08:51 10 січня 2022 р.
 
що з часом так помпезно могло прозвучати і, якби не взнали справжню мету поіздки в Польщу кучми та головного освітянини, кучма би виголосив, що він особисто у складі делегаціі за кошти громади, брав участь у вивченні стану польськоі освіти, запозичення та впровадження деяких передовиць у місцеву освіту. Ці вояжі варто перевіряти? Чому ніхто не перевірить, чи мали ці особи виписані командировки, звіти, якщо не мали, а були частні поіздки, то чи відмічено відсутність на роботі, якщо так, то чи бува не є це прогулами за нашим законодавством. Має ж нарешті громадське реагування чи навіть реагування прокуратури, це ж стосується державних коштів (валюти) в особі керівників такого рангу. Все має бути перевірено, законність частих поіздок за кордон. Все можливо, що тут можуть бути кримінальні правопорушення, як приклад, свіжа інформація про вивезення власних коштів з метою відкриття рахунків в польських банках, законність перебування за кордоном (відсутність на роботі) та чи не були витрачені державні кошти в особі міськоі ради на приватну поіздку.
Рейтинг: 11+ 0-
 
Я не здивуюся,, 09:23 10 січня 2022 р.
 
Орест Каракевич це актор.  
Згадайте як він на Майдані з луком і стрілами бігав. Лук був не бойовий)) 
Але журналістам це сподобалось.  
В 2014-15 році під час АТО Каракевич умудрявся систематично відвідувати збори політ сил і приймати участь в Теле-ШОУ і балатуватись в 2015 році від Народного Контролю до міської ради.  
Військовий неможе балатуватись.  
Це порушення закону. Але в Україні декому все можна.  
Хтось на правду захищає батьківщину від ворога, багато героїв загинуло і втратило здоров’я на Сході, а хтось виїжджає в АТО на фотосесію щоб потім балатуватись в депутати.  
Матківський  
Кучма 
Масний  
Каракевич 
Це яскравий приклад жаги до влади за любої ціни.  
Такого дерибану земельної власності громади як ща секретаря міської ради Каракевича не було ніколи раніше.  
120 ділянок пакетом одним голосуваннням.  
Це рекорд.  
Задумайтесь. Не так страшні московські воші як українські гниди.
Рейтинг: 67+ 0-
 
Про «патріотизм», 09:48 10 січня 2022 р.
 
«Скажи хто твій друг і я скажу хто ти» 
Орест Каракевич як став депутатом відразу подружився з іншим депутатом - Павлом Цвігуном. До виборів Орест називав Павла людиною з 90-х, хамом і наголошував що ніколи не подасть йому руки.  
Але як бачимо, направду ніщо так незближує як можливість разом наживати багатства.  
Раніше Орест і його патрон Кучма люто ненавиділи Зеленського і Слуг Народу.  
Пройшов час і матеріальна вигода взяла гору і тепер прибічники Петра Порошенка здружилися із Слугами Народу і змінили свою риторику щодо них.  
Хто міг би подумати в 2014 році після Революції Гідності що скоро в Дрогобичі у владі будуть люди дотичні до Медведчука та Партії Регіонів, а в декого прослідковується навіть тісний звязок з РФ.
Рейтинг: 39+ -1-
 
Про «дружбу», 10:03 10 січня 2022 р.
 
Два зауваження - громада вівці, тому, що тільки вівці могли вибрати такого барана своїм вожаком. І чому так акуратно обходите, ще одного очколиза чубчика, який на всіх фото з фюрером. Про секретаря раджу поговорити з Миколою Енейком, про всі ратні подвиги на ниві роздачі земель. І тільки лисий рахує гроші і задоволено потирає руки, лисий віддай людям гроші за невиконані обіцянки!
Рейтинг: 22+ -1-
 
Петро, 10:04 10 січня 2022 р.
 
Ваша правда бо так само тепер думає кожен виборець . Вони явні СКОТИНЯКИ стали коли полізло бабло у їхні липкі ручища. Злились з криміналом та старими казнокрадами на кшталт АЛКОНАВТА з комунального майна.
Рейтинг: 13+ -1-
 
До Про "патріотизм" ", 10:04 10 січня 2022 р.
 
Рагуль - гуртівник "бейзик" зажирів у політиці добряче бо має вигляд дуже потворний .
Рейтинг: 21+ 0-
 
Містянка, 10:11 10 січня 2022 р.
 
Не здивуюся якщо в 2025 році міським головою Дрогобича стане Павло Цвігун.  
Для цього Павлові потрібна низька явка виборців і пристойна сума грошей.  
Спонсорів Цвігун має за низьку явку може не переживати.  
Звісно в народні депутати Павло Цвігун буде балатуватись, це буде проба сил. Пропозиція гроші йому звісно виділить і він покаже пристойний результат.  
Народним депутатом може стати Андрій Веселий. Звісно якщо знову в нього зарядять 1 млн. $. Але те що програвати з такими грошима можна, це Андрій також довів. З 1 млн. $ програвати в Дрогобичі має бути соромно, та ще й кому - зашквареному на смітті Кучмі.
Рейтинг: 18+ -8-
 
Прогноз, 10:18 10 січня 2022 р.
 
Балатуватись у 2025 році Цвігун буде від Европейської Солідарності , бо з пропозиції його наженуть за тещо Кучму протягнув, а в ЕС його чекають подільники Янів Каракевич і Бейзик)
Рейтинг: 17+ -7-
 
До прогнозу, 10:33 10 січня 2022 р.
 
Хто направду дивує це Володимир Дзерен, депутат від «Пропозиції»  
Колишній прокурор якого попросили на вихід через вживання наркотичних препаратів та нестримну жагу до хабарів.  
Уявіть навіть в прокуратурі всіх вразила жадібність цього чоловіка.  
На диво Тарас Кучма, який має явну слабкість до Стебницьких, підібрав Володимира і посадив в юридичний відділ.  
Є радники формальні а є неформальні. Дзерен став неформальним радником Кучми. Чим він приглянувся Кучмі невідомо але Володя став фаворитом у мера. Чим скористався і запхав свого носа куди вигідно. Маючи багато цікавого на Кучму Володя пішов до гори, чим і став цікавий Павлу Цвігуну.  
Цвігун відчухав Володю, навіть дав йому свою модну кепку і взяв другим номером в Пропозицію.  
Тепер Володя вагома людина в мерії і має честь і повагу серед нищих слоїв населення.
Рейтинг: 27+ -7-
 
Про Дзерена, 10:39 10 січня 2022 р.
 
Павло Цвігун буде нарозхват. «Європейська Солідарність» Петра Порошенка вже шукає підхід до нього.  
Думаєте Каракевич так просто почав біля нього крутитись?  
Те що Цвігун показував Порошенку середнього пальця не біда. Скаже що не помиляється лише дурень і почне славити Петра. З Кучмою хіба не так було?  
Люба націонал-патріотична партія також з радістю пригріє Павла. Так як любить Бандеру Павло, його ніхто не любить - а це не мало. «Свобода» «Рух» і т. д.  
Це Павло буде вибирати з ким йому йти до керівництва міста його мрії.
Рейтинг: 17+ -10-
 
про варіанти, 10:48 10 січня 2022 р.
 
Ми дрогобичани , принаймі більшість з нас , вже ніколи не проголосуємо за всі ці вищевказані прізвища . У якій партії будуть ці негідники та партія пролетить як" фанера над парижом" як у приказці. Часи не ті і виборці бачать кого на піні Майдану завели у владу і це стосується не тільки нашого міста а країни вцілому.
Рейтинг: 21+ 0-
 
До "прогнозу", 10:50 10 січня 2022 р.
 
Чим візьме Павло Цвігун свій електорат - нищий прошарок населення.  
Як не банально обіцянками і промовами.  
Говорити вміє, в дорогій одежі, доглянутий - простий люд зразу відчуває що то пан і що він має бути при владі.  
Звісно лавочки також буде фарбувати і вкручувати лампочки. і ще всякі дрібниці за бюджетні кошти.  
Дешево і сердито, а гроші спонсорів вони з Дзереном витратять на себе.
Рейтинг: 22+ -5-
 
…і ще, 10:55 10 січня 2022 р.
 
Що виборці бачуть? :grin  
Вибори в міську раду 2020 року показали реальність.  
Хто б міг подумати що «Пропозиція» Цвігун і прокурорський Дзерен пройдуть в депутати в ПАТРІОТИНОМУ і НАЦІОНАЛІСТИЧНОМУ ДРОГОБИЧІ?  
Вони двоє звиду навіть нагадають НКВДистів чи КГБістів а з нутра аж пхне наглістю і хамством.
Рейтинг: 34+ 0-
 
Виборці бачуть, 11:04 10 січня 2022 р.
 
Якщо забрати 45 голосів які набрали Павло Цвігун і Володимир Дзерин , партія всерівно би пройшла в міську раду! Тому немає чого нарікати на них, вони тут недочого!
Рейтинг: 12+ 0-
 
Пропозиція, 12:03 10 січня 2022 р.
 
6 років брехні? Як тут озаглавлено? А де ти було коли був рік брехні два три. сиділо на дивані? З КУЧМОЮ пити на брудершафт точно пити не буду, бо зовсім не п*ю, але якщо ти проти КУЧМИ то чому не вийшов з стягом коли на фініші на крісло голови міста ДРОГОБИЧА були дві кандидатури . ВЕСЕЛИЙ і КУЧМА! ? Треба було тоді піднімати народ і бути проти КУЧМИ! Що слабо? а так висновок один - не махай кулаками після драки. м. ДРОГОБИЧ
Рейтинг: 5+ -10-
 
снайпер + за УКРАІНУ, 12:07 10 січня 2022 р.
 
Кучму після року брехні треба показово зняти з посади , це буде важливий урок для чинушів-брехунів! Не можеш виконати передвиборчі обіцянки -мусиш піти, дай дорогу тим хто це може зробити! Бо вже заїбали пездіти народу, поприходили грабити підораси! Обкрадають пенсіонерів дітей, нема нічого святого, треба цю брехливу мерзоту прямо на сесії закидати сміттям , щоб всі бачили що стається коли обманюєш громаду!
Рейтинг: 18+ -2-
 
До снайпера, 12:23 10 січня 2022 р.
 
Саме краще сказав в. о. Президента Украіни твій кореш зеленський. Він так сказав "Я ВАМ НИЧЕГО НЕ ДОЛЖЕН"так що КУЧМА то гавинтик, і оті всі назадоволені чому не подавали своі кандидатури на голову міста так званого ОТГ? Треба було подавати себе на керівництво містом. ? ОРбіцяти дрогобичанам що наведеш порядок. а ні тоді розстріл. Що слабо?
Рейтинг: 4+ -2-
 
ахтунг, 12:34 10 січня 2022 р.
 
Куля в лоба -так куля в лоба! Куди документи нести)! Після аудита Кучму і його псів до лісу і …. ! Але Кучма і Каракевич як офіцери мали б самі застрелитись !
Рейтинг: 22+ -1-
 
Ок, 12:41 10 січня 2022 р.
 
Я думаю, що Кучма і Цвігун перші з хлібом і сіллю зустрічали москаля біля дверей, бо так як вони продають українську землю і грабують громадян на це не кожен ворог наважиться.
Рейтинг: 26+ 0-
 
упа, 13:07 10 січня 2022 р.
 
Коли ділять бабло? в четвер чи в пятницю?
Рейтинг: 12+ 0-
 
До Романа Бейзика, 13:18 10 січня 2022 р.
 
Такий як Кучма, Назарко Броварський тільки для того і прийшли щоб вкрасти землі громади, спиляти дерева , які погано лежать, провернути тупі схеми на заливанні бетонних площадок. А після них хай залишається хоч все засипане мусором, бо самі живуть далеко в селах, а не на коновальця.  
Йдіть вже геть, бо буде як в казахстані, люди з вилами до вас додому прийдуть і запитають - звідки це все? в ніщому Дрогобичі в держслужбовців такі статки?
Рейтинг: 24+ 0-
 
земля робить гроші, 13:38 10 січня 2022 р.
 
В 2022 році Кучма пообіцяє виборцям, що в цьому році Вони всі одержать земельні ділянки на Марсі і він там побудує сміттєпереробний завод в кооперації з Ілоном Маском
Рейтинг: 17+ 0-
 
Виборець, 13:40 10 січня 2022 р.
 
Тепер вже ніякими гаслами чи обіцянками голоси ушльопки не візьмуть. Дай Господи дочекати чергових виборів і вони будуть у шоці щодо отриманої к-сті голосів від громади. Хіба що адмінресурс буде голосувати бо коли їм так жирно жилось як при ушльопках. Ото ряжені "патріоти" зрадили виборців по повній , коли баблом запахло тож нехай поперек горла їм стануть корупційні схеми особливо по земельних ділянках. Тепер виборцям остаточно зрозуміло, що чесні у владу тупо не йдуть. Там одна злодійня шурує. Робити фотосесії, їздити у відряддення по європі за гроші громади і без толку хіба що корупційних однодумців "інвесторів" шукають у європі для схем і "досвіду" для власного збагачення. Ось яка тепер думка у багатьох виборців. Сумно нажаль .
Рейтинг: 23+ -2-
 
Дрогобичанка, 14:12 10 січня 2022 р.
 
такі справи як вибори готуються як тільки новообранці приходять до влади. Все що тут пишеться, то для максимум до 100 читачів, які можуть з тоі брехні виділити де брехня, де правда, але фактор, коли треба належним чином донести правдиву інформацію, треба доносити до громади завірені документи, як будуть підтведжувати, хто дав для прикладу голосуванням позамільйонне утримання бездарям, всяким пристосуванцям, осіб, які своіми діями, наприклад стабільно голосують по розкраданню землі, хто допоміг у розвалі освіти, у виборі людей, які своім інтелектом можуть продавати на базарі, а не займати посаду як тут наводилося, керівника ліцею, хто віддав землю біля автокранового заводу, хто прямий винуватець закриття сміттєзвалища в Брониці і т. д. , ця інформація мала б вивішуватися умовно на кожному стовпі і тоді політична складова зовсім не буде вирішувати щось при виборі мера, чи місцевого депутата. На перший план вийде порядність, чесність і фаховість, а не якісь недоучені лікарі та бездарі, якими він підтягнув. В даному випадку, щодо попадання в ратушу в будь-який спосіб має бути тільки фаховість, а жирики, грубі та інша наволоч, взагалі не можуть братися якась політична приналежність, а згуртуватися над впровадженням реальних реформ і спрос,  
відповідальність, у разі обдурювання громади виганяти з позором і вирахуванням до гривні з посадовця, який долучився до нинішнього стану.
Рейтинг: 12+ -1-
 
знову до снайперка,, 14:16 10 січня 2022 р.
 
Бюджетники будуть за зарплату голосувати.  
Вся та погань на їх совісті. Гречкоіди.
Рейтинг: 13+ -1-
 
:, 14:41 10 січня 2022 р.
 
Сьогодні батьки з початкових класів мали подати директору школи заяви про те, що згідні відмовитись від безкоштовного харчування своїх дітей. Учнів, які не принесли заяви, ганьбили.
Рейтинг: 17+ 0-
 
Десятка, 15:03 10 січня 2022 р.
 
"Дрогобичанин"не, щоце за цьмакання "зєтелі всє бацять і йозюміють"- та беріть, суки, автомати- й стріляйте оте все шобло, ато "всє льозюміють" вони, кров би вас спалила, шобли діряві!
Рейтинг: 3+ -3-
 
!, 16:32 10 січня 2022 р.
 
звертаюся до всіх "вумних" дрогобичан з- таким дужек простим запитанням "Чи задоволні ви ВУМНІ, що на кріслі Президента Украіни сидить ЗЕЛЕНСЬКИЙ В. простий парень з м. КРИВИЙ РІГ? тільки чесно! Все! м. ДРОГОБИЧ
Рейтинг: 8+ -6-
 
снайпер + затетий украінець, 18:04 10 січня 2022 р.
 
А я вже би поласувала молочком від "таркомівських " корівок. :) Де його можна купити? Чи живі корівки? :)
Рейтинг: 14+ -1-
 
Наталія, 19:21 10 січня 2022 р.
 
Про що ви пишете. пашу Лейла цвігуна в мери , в нардепи ? Люди ви чисто подуріли. ви ж самі робите такі нечисті , злочинцям , брехунам , зрадникам і пристосуванцям як Цвігун , дзерини , бейзик рекламу. зрадивши раз , вони зрадять вдруге , втретє. їхня мета - слава , популізм , гроші і "патріотизм". шкода , що уподобився їм і Каракевича , за якого , я був іншої думки. совісті, честі , гідності для цих покидьків неіснує. даремно хлопці гинуть на фронті.
Рейтинг: 21+ -1-
 
Олеся, 20:11 10 січня 2022 р.
 
А хто міг подумати що нащадок кгбіста Цвігун стане головним радником «майданівця» і «патріота» Кучми і з зарплатою в 30 тис. грн. і ще депутатом міської ради в Дрогобичі на Заході України.  
В Єнакієво чи в Криму Цвігун би нормально дивився але в Дрогобичі.  
Люди подуріли що голоси дали за «Пропозиц» - кремлівський проект.  
Десь голосують за гречку а в Дрогобичі за 100 грам водяри які наливали Росохи тим хто проголосує за «Пропозицію»
Рейтинг: 18+ -2-
 
До Олеся, 20:24 10 січня 2022 р.
 
Олеся, перечитай свій коментар і дай знати, ти хлоп чи жінка?
Рейтинг: 2+ -2-
 
Цензор, 21:05 10 січня 2022 р.
 
ПРОЧИТАВШИ ТУТ купу різних дописів, навіть не знав що народ в Дрогобичі знає все і про всіх! ? Хлоп чи баба? Цвігун! Лейла! Дзерини. Бейзики! . навіть не знаю хто то єст? Одним словом тут стільки професорів в Дрогобичі. Де ж ви всі подівалися коли були вибори і на мера і на артистів до ВР і т. п. ? Колись ОЛЕГ ТЯГНИБОК хатів стати Прнезидентом Украіни! Знайшов його брошурку кандидата . супер. Чорновола В. прибрали. то також міг би бути супер Президентом, але . якби став би ТЯГНИБОК \земля пухом ЧОРНОВОЛУ. то ти би тут не трандів чого не треба.
Рейтинг: 2+ -8-
 
снайпер + затетий украінець, 21:19 10 січня 2022 р.
 
Олеся то баба-хлоп - Іван Торський. Невдаха і нероба який намагався від ригів потрапити у владу , але не вдалося і тепер, дрочер, сидить за компом та пише коменти зі злістю на всіх успішніших від нього :grin :grin :grin
Рейтинг: 2+ -20-
 
До цензор, 21:19 10 січня 2022 р.
 
Олеся то або Торскій або Задоріжний, бо добре знає як грабуються дрогобицький бюджет ригами-патріотами і зрадниками ;)
Рейтинг: 3+ -12-
 
До до дрочера, 21:33 10 січня 2022 р.
 
А нормальним є те що Орест Каракевич демобілізований по статті психічні розлади?  
До того ж він відкрито заявляє про ряд кантузій.  
Секретар міської ради неосудний.  
Сеаретар це друга посада в ДМР за вагомістю.  
Круто придумали, в разі попадеться на хабарі як його посестра Дзюрах, а він ку-ку і що з нього візьмеш.
Рейтинг: 29+ 0-
 
?, 21:39 10 січня 2022 р.
 
Я пропоную ввести нову намінацію на Міжнародній премії імені Івана Франка -найбільший розпродажем землі Української! В мене вже є два кандидата; 
перший то Орест Каракевич 120ділянок пакетом по 4000$ за одну 
друге місце Ігор Герман 83 ділянки пакетом від3000 до 5000$ 
І третє пан Росоха 70 ділянок по 5000$ за кожну 
І це замітьте за всю історію Незалежності України в м. Дрогобич! Ці люди мають ввійти в історію! Громада має знати своїх Хероїв)!
Рейтинг: 23+ 0-
 
Рейтинг, 21:45 10 січня 2022 р.
 
Брехача Кучму надурив його побратим Каракевич з латвійцями на 120 Зем. ділянок то десь 500 тисяч доларів . Тепер брехач #1 автоматично стає брехачем #2 в західному регіоні , уступаючи місце Оресту Каракевичу, але ще не всьо втрачено для Тараса Ярославовича , він ще побориться за лідерство адже він планує виходити на міжрегіональний або навідь міжнародний рівень по брехні, йому містечкове брехня нижчих слоїв населення вже не його рівень, він хоче рости)
Рейтинг: 19+ 0-
 
Звістка, 21:54 10 січня 2022 р.
 
Радзієвський нервово курить в сторонці 8)  
Хіба так можна було?  
120 земельних ділянок в пакеті одним голосуванням.  
В міській раді точно не Партія Регіонів рулить? :grin  
Ущипніть мене я здається сплю.  
Точно Революція Гідності була в 2014 році?
Рейтинг: 29+ 0-
 
Місько, 22:01 10 січня 2022 р.
 
То правда, що Каракевич пропхав дві земельні ділянки Ананевичу ? Що знаходяться біля парку Хмельницького, чи то неправда?
Рейтинг: 18+ 0-
 
АТО а ето, 22:06 10 січня 2022 р.
 
Незнаю що там хто кому пропхав.  
Але ціна питання земельної ділянки якщо рішати через депутата - 5 000$. Тут вже заложена доля депутата, голови земельної комісії і Каракевича так як всі голосування проходять через секретаря.  
Каракевич як секретар - ключова фігура в розбазарюванні землі громади.
Рейтинг: 23+ 0-
 
До АТО а ето, 22:14 10 січня 2022 р.
 
Як може особа з 2 групою інвалідності ( психічні захворювання) Орест Каракевич бути держслужбовцем , як може особа , причетна до згвалтування і винна у самогубстві хлопця , на якого повісили цей злочин Руслан Щерба бути держслужбовцем , щей по боротьбі з корупцією. ? :( :( :( :( :( :( :( Поясніть мені .
Рейтинг: 29+ 0-
 
Олег Степанович, 22:54 10 січня 2022 р.
 
Боже, яке кончене!
Рейтинг: 7+ 0-
 
Іванович, 00:13 11 січня 2022 р.
 
Ти себе спалив Володику Дзерин, слово «дрочер» ти завжди пишеш від своїх ботів, прикращай бухати, бо ти вже скоро почнеш від свого імені коментувати.  
Ти краще розкажи як ти з Цвігуном Пашкою прихопили земельну діляночку позаду ПрАТ «Дрогобицький «Агротехсервіс» на вул. Стрийська, за які заслуги, напевно файно Кучмі вилизуєте очко!
Рейтинг: 18+ -2-
 
До цензор., 00:33 11 січня 2022 р.
 
Про що та стаття. Я не зрозумів :?
Рейтинг: 3+ 0-
 
Піска, 01:42 11 січня 2022 р.
 
Досить тріпатись. Всі за вила і винести цю шоблу з ратуші. Дописами в дрогінфо ми владу не змінимо
Рейтинг: 9+ -1-
 
Олександр М, 05:14 11 січня 2022 р.
 
Дорогі спостерігачі! Доводжу до відома , що діяльність влади стосовно земельного питання відповідає вимогам чинного законодавства. Читайте мат. частину. Не вводьте себе в оману , адже в ратуші сидить юрист і декілька помічників , які готують всю паперову справу . Але , кожен з нас , хто розуміє те що читає, може сам собі стати прокурором , як і президентом . Люди, часто - густо не користуються своїми правами , звідси- втрачені можливості . Наполегливість , вправність і бажання приведуть до успіху . Відкривайте громадські приймальні , робіть бізнес , станьте сонцем, і всілякі темні планетки будуть крутитися під вашим пильним оком .
Рейтинг: 2+ -6-
 
Борис, 06:08 11 січня 2022 р.
 
Не ходіть у ратушу " Попрошайкою" . Ходіть гонорово , як Цезар в сенаті , адже саме на вашому утриманні знаходиться вся ця " дорога родина. Шануймося.
Рейтинг: 9+ -2-
 
Борис, 06:16 11 січня 2022 р.
 
Аналізуючи інформацію та коменти, я ще раз переконуюся, що влада людину псує. Є винятки, які залежать від особистості. Показовим прикладом маємо кучму як мера та ним підібране оточення. Більшість з них пишаються тим, що так тривало затрималися в ратуші. Але цивілізований світ для уникнення чи зменшення "псування" влади, придумав механізм: періодична зміна керівництва чи обмеження терміну перебування при владі. Маємо реаліі такі, що Кучмі сама влада над іншими, якоі він не мав і логічно не мав мати, бо не володів даними та фундаментальними знаннями, принесла величезне задоволення, можна навіть назвати "проявом хвороби запоморочення владою, реально закрутилася голова", його взагалі перестала цікавити думка громади, в штики почав приймати критику, дозволив собі переступати часто діюче законодавство, його понесло в прямому розумінні слова, почав займатися над збереженням та розширенням свого безграничного впливу та владарювання і ще дещого шкурного, особистого. Дуже швидко появилася пихатість, зазнатість, зверхність, почуття геніальності, стала надзвичайно завищена самоцінка в грошовому вимірі свого річного позамільйонного утримання, що можна прирівняти з можливістю утримання тридцятьох медпрацівників. Він перестав дивитися на себе з боку, яким він став насправді, тобто як кажуть "процес маленького наполеончика пішов", який має його привести до логічного завершення, повного краху такого недолугого управління містом. Найдієвишим способом пришвидшення краху кучмівського управління є поява тих ним названих "розвідників з палкою", які мають конкретно копати і направляти у відповідні контролюючі структури порушення і тоді появиться у нас надія, що прийдуть новілюди, які займуться реальною розбудовою нашоі дрогобицькоі обєднаноі громади.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Щодо розвідників з палкою., 10:36 11 січня 2022 р.
 
Як може ? запитуєте , а ксіва АТО - це ж пропуск у владу навіть з психічними розладами. Якщо воно дійсно є так, як пишете то у мене вже і слів матюкальних не знайдеться на ту свору ушльопську. Щодо Щерби (Монгола) то цю урку знаєм ще з часів правління у кримінально - злодійській юстиції. Ох як він там нажився коли очолив цю службу. Тепер ця мерзота бореться з корупцією - " аудитор" головняка ушльопків. Уявіть собі ці проведені ним аудити? Жах темний.
Рейтинг: 11+ 0-
 
До "Олега Степановича", 10:51 11 січня 2022 р.
 
А де твій "тягнебик" тепер ошивається? Тоже мені чеснота з всіх чеснот , аж смішно. Чорновіл та Скрябін були справжніми патріотами чесними та дуже порядними людьми по життю і понад усе любили свою неньку. Вони були прикладом для унаслідування нинішнім політикам але сучасні політикани вибрали своїм "кумиром" насправді тільки свої блага та матеріальність а не ідею . Якось так вбачаю з нинішнього сьогодення.
Рейтинг: 0+ 0-
 
До "Снайпера", 11:13 11 січня 2022 р.
 
Не може влада у містах, які стали руїною посередині ще чотирьох таких руїн довкола, самій собі виписувати такі зарплати, та ще й- премії. Аморально це! Від якого законодавства залежить ліквідувати цей недопонос? ! Які можуть бути "щомісячні премії"- вони що: щомісяця на Марс літають яблуні садити? !
Рейтинг: 2+ 0-
 
ПроВсіяУкраїну, 11:13 11 січня 2022 р.
 
Влада є великим випробуванням, не кожна людина може пройти його достойно. Я повністю згідний, що в ратуші завелися такі особини, які прийшли працювати не на користь громади, вони не змогли пройти випробування владою.
Рейтинг: 9+ 0-
 
нейтральний, 11:21 11 січня 2022 р.
 
Хто в курсі чи знайшовся клоун-преЗЕдент? :)
Рейтинг: 0+ 0-
 
Наталія, 14:04 11 січня 2022 р.
 
Хочу підкреслити, що мер Садовий відмовився від преміі відповідно до свого розпорядження на час карантину, а Кучма, який управляє містом з населенням в десять раз меньшим за Львів нагло перейшов мільйонний рубіж і так виглядає, що він не єдиний мільйонер в ратуші. Там із рангом не все в порядку, орієнтовно до сорока процентів фонду оплати праці запхали на виплати премій, а це астрономічна сума. Чи бува не забагато оцінили себе топ-чиновники міськоі ради, а може пора повідомити Національне агенство з питань запобігання корупціі щодо нахального нарахування собі премій та надбавок до зарплат міських посадовців. Чим більше забруднене місто тим преміі більші, так вже оцінюють депутати здобутки кучми та його топ-чиновників. Частина виборців протягнула більшість депутатів, які своім підпорядкуванням залежать від мера, і скоро будуть ще ногами голосувати як буде команда. А-гов, розігналися, трохи доплачуй довбанцю, якщо хочеш догодити зі своєі кишені, а не з міського бюджету, з якого зробили кормушку. Це вже граничить, що треба ці руки і ноги привязувати, щоб далі зупинити хамське розбазарювання коштів громади.
Рейтинг: 14+ 0-
 
Мільйонери в ратуші., 14:34 11 січня 2022 р.
 
А може таким дзеренам, треба курси провести для отримання ще одноі спеціальності- професійного кишенькового більярда, щоб ті руки не так часто тягнулися до кнопки, то ліпше вже більярд ганяє чи навіть дунькою кулачковою, може зменшеться таке розбазарюівання, бюджет же не гумовий, має бути якийсь вихід.
Рейтинг: 7+ 0-
 
анна, 20:45 11 січня 2022 р.
 
не допроможе, у ночі в ліжку присниться, що голосують про чергове збільшення утримання мера, ті, які обдаровані чи приближені спросонання будуть тиснути самі догадуєтесь, що б бува не пропустити.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Андрій, 20:52 11 січня 2022 р.
 
Влада не є ніяким наднезвичним випробуванням- влада є звичайною роботою, тому пашталакати про якісь "великі випробування" можуть лише, нехай і підсвідомі, співучасники злочинів у стилі "ціхо-ціхо, та всєм тре якось жити". І хто цю роботу не виконує свідомо, або не вміє виконувати (тоді ще більше підозріло, як вони-воно туди потрапили)- їм треба сказати "бітте-дрітте-пліз-наффіг тудей"! І не чекати виборів, ще одного "великого випробування" для злодіїв.
Рейтинг: 3+ -1-
 
!, 07:31 12 січня 2022 р.
 
Як твій кумир "сивочолий мєрєн" почувається у статусі підозрюваного? Видно що клоун все ж таки "осідлає" сивогривого мєрєна.
Рейтинг: 5+ 0-
 
До "Наталії", 08:12 12 січня 2022 р.
 
все таки це випробування на вшивість, якщо ти порядна, чесна та глибоко віруюча людина, ти ніколи не перетворишся із-за бабла на поца, ханигу і ніколи не станеш комусь лізти в прохід, бо тобі з барського плеча щось перепало, час від часу прикормили А рутинна робота то з іншоі опери і тут про цю тему не йде мова наразі. Це випробування не кожному під силу, навіть для тих, яких до приходу до влади можна по певним критеріям та поступкам було віднести до порядних, але вони спокусилися і стали на бік тих, які прикривалися а насправді знали для чого ідуть до влади.
Рейтинг: 3+ 0-
 
макс, 09:30 12 січня 2022 р.
 
не треба бути економістом щоб бачити, як не чисті на руку люди, яким пофартунило залізти до ратуші, дотичні до неправомірного розподілу для прикладу незаконних премій, починаючи від простоі прибиральниці до мера непропорційно розприділяються гроші з фонду премій, що дозволило топ-менеджерам переступити річний мільйонний рубіж, а прибиральницям в результаті вийшло пару тис. грн в рік. Такого не роблять порядні особи, які б ніколи так не поступили, рука б не піднялася скріпити своім підписом такий документ, ось де проявляється спокуса владою. Чому ніхто з депутатів не реагує , бо теж десь залишили свою колись порядність.
Рейтинг: 4+ 0-
 
знову про утримання,, 09:55 12 січня 2022 р.
 
До "08:12" 
Ти краще переживай за свого "найвидатнішого піаніста", бо десь пропав. :)  
А підозрюваним можеш стати і ти в одну мить за стуком сусіда. На жаль, допоки ти і твої барани з отари не усвідомлять яку систему репресій будує твій ган@он, так і залишитесь баранами.  
Щодо твого кумира, то він вже перетворюється на олігарха, а ти і далі лижи цю зелену сраку.  
:) Дурбелики сліпі.
Рейтинг: 3+ -2-
 
Наталія, 10:21 12 січня 2022 р.
 
До "08:12" 
Якби у барана були мізки, то ти би подумав трішки над питанням чому для клоуна Петро Порошенко є ворогом 1.  
Пояснюю баранові. Та тому, що Порошенко є найбільшим ворогом ху@ла. Чомусь клоун не бачить Бені, котрий за останні пару років перемістився з 8-го місця багатіїв на 4-те. Ти того не знав? У клоуна-блазня тільки Порошенко олігарх. Один-єдиний. Ти того не знаєш?  
Коли одні українці виборювали свободу на Соловках та Колимі, то інші (хруні) лизали московитам кирзові "сапогі" , що топтали українську землю. І ти один з таких.  
Щодо клоуна, то він своє ще отримає. Януковичу скучно. От буде його розважати грою на роялі. Мені було би соромно голосувати за такого вождя. а баранам він підходить якраз.
Рейтинг: 5+ -2-
 
Наталія, 11:59 12 січня 2022 р.
 
Мене дуже цікавить і вважаю при зверненні і НАЗК, чи беруть участь у розгляді і прийнятті рішень міськоі ради (голосуванні) депутати-керівники виконавчих органів та комунальних підприємств при визначенні конкретних розмірів стимулюючих виплат, що є остаточними рішеннями для виплати відповідних надбавок та преміі, конкретних розмірів надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливоі роботи собі, міському голові. Чи брали участь та підтримали наміри Т. Кучми як мера отримувати виплати не тільки на основі справжніх заслуг, яких я чомусь не бачу, а й з метою отримання фінансовоі та матеріальноі вигоди? Чи брали участь Т. Кучма та депутати, які за посадами підпорядковані меру, у прийнятті рішень щодо рекордних премій, всупереч вимогам ч. 2 ст. 35 ЗУ "Про запобігання корупціі", законність щомісячного преміювання, чи не прослідковується бува привласнення чи розтрата комунального майна, підроблення документів тощо.
Рейтинг: 9+ 0-
 
тарас, 12:09 12 січня 2022 р.
 
Ви всі- варіяти! Вкупі зі всіма їхніми гоп-компаніями: від першого- до двічі другого, й наступних!
Рейтинг: 0+ -1-
 
!, 14:07 12 січня 2022 р.
 
кучмо-чмо за твої злодіяння з твоїмии прибічниками в пеклі горіти
Рейтинг: 10+ 0-
 
вибоець кучми, 16:50 12 січня 2022 р.
 
Зебарани! Послухайте і подивіться інтерв'ю Петра Порошенка , яке він дав українській журналістці у Польщі, де він на той час перебував. Побачите різницю між ним та вашим клоуном .
Рейтинг: 1+ -6-
 
Наталія, 19:33 12 січня 2022 р.
 
Вони всі вороги для пересічного простого роботяги - ясно. Між ними я різниці не бачу і не стараюсь бачити так як і вони свого виборця не бачать , тільки під час виборчої кампанії виригують різного роду обіцянки-цяцянки. При парашці були Гладковські -Свинарчуки а тепер "коля котлєта" та гогішвілі. А ще скільки бикоти у черзі чекає на державний пост та під купол. Почисти свою чакру від політичного болота і радій життю. Або ставай у ланцюг живий куди кличе сивогривий. Йому завжди збоку тусовка потрібна бо рило своє заляпав лайном. Масовик - затійник плєшивий вже би не ганьбився тими хороводами якщо так представляє себе гіднішим за 95-й квартал.
Рейтинг: 2+ -2-
 
До "Наталії", 19:39 12 січня 2022 р.
 
Рвотний рефлекс викликає твй кумир як випадково на ютубі замаячить його мордяка . А ти ще пропонуєш інтерв'ю його. Останніми роками багато людей ігнорують інтерв'ю всіх політиків. Наговорились так, що аж гидко від їхніх "інтерв'ю". Останню надію яку мали люди у 2014 і ту сплюндрували скоти.
Рейтинг: 9+ -1-
 
До "Наталії", 19:47 12 січня 2022 р.
 
Попередньому.  
Останній раз коли ходив на вибори? В 2019 -му? Обрав собі преЗЕдента? То чого тепер лиєш гіркі сльози?
Рейтинг: 2+ -2-
 
Наталія, 10:22 13 січня 2022 р.
 
Не ходжу га вибори і нікого не обираю . Пердіти на них всіх хотів я. Нероби та іроди вшиві та пархаті. Тому тебе пані дуже жаль, що макітру свою заліпила тою нечистю та маєш постійний неспокій в собі через тих скотиняк.
Рейтинг: 0+ -3-
 
До 'Наталії", 10:36 13 січня 2022 р.
 
УВАГА, УВАГА, УВАГА  
 
ЗВЕРНЕННЯ: 
До мешканців Дрогобицької ТГ, скільки ще Ви будете терпіти таке цинічне та нагле знущання від Кучми Тараса Ярославовича та його мародерської свити.  
 
- Вони нас нагло дурять та грабують останні 6 років, місто повністю зплюндроване урапатріотами які дорвались до корити.  
- Вони нам кидають кістку, картинку, ремонт площі, ЦНАП тепер стадіон.  
- Вони нагло крадуть кошти які Держава виділяє на ці проекти, на них відкривають десятки кримінальних справ, але за вкрадені гроші вони відкупляються.  
- Вони ігнорують постанови, заяви, звернення, приписи, вони ігнорують все, що може їм перешкодити красти наші з вами бюджетні гроші.  
- Вони купляють нові автомобілі сраковози для мера а грошей на харчування дітям в школах немає.  
- Вони їздять у відрядження по цілому світі, але закривають школи, бо немає фінансування.  
- Вони створили Муніципальну Варту, приватну армію Кучми Тараса, на утримання якої з бюджету тратяться міліони, а відійшовши 100м від площі Ринок темно як в сраці а ями такі, що можна собі шию звернути.  
- Вони обіцяли після обвалу будинку зайнятись ремонтами десятків аварійних будинків і що 0 цілих хер десятих, добре, що завалили будинок і кінці в воду.  
- Вони зробили з міста велике сміттєзвалище, місто засипане відходами, вулиця гайдамацька перетворилась в ТИМЧАСОВОПОСТІЙНИЙ полігон для відходів з десятками тисяч тон сміття, за вивезення якого ми звами заплатили декілька міліонів долларів, які потратились на вибори та осіли в кишенях чиновників.  
- Вони обіцяли нам на майдані вільний доступ до влади, пряме спілкування з владою, натомість ми отримали Дрогобицьку міську раду закритого типу, простих людей, громадських активістів, журналістів, не пускають в приміщення, виштовхують.  
- Ми з Вами дозволили створити диктатуру в Дрогобичі, де за лайк та коментар в Фейсбуці Вас можуть звільнити з роботи, майже як в Рашці, Тарас Кучма має кумира Путіна, адже він стільки років провчився в Росії там напостійно живе його рідний брат і ще багато багато іншого.  
 
Тарас Ярославович може досить брехати нам , напишіть заяву на звільнення так буде легше усім, уже сивочолий гетьман думав, що йому все зійде з рук, але ні СЯДУТЬ ВСІ.  
 
Друзі нам потрібно гуртуватись і підніматись з колін та скинути ярмо під назвою Тарас Кучма.  
Тому приєднюйтесь до нас, до нашої команди до нашого руху "Битва ЗА Дрогобич", пора винести це сміття з нашого дому, перемога буде за нами.  
 
З повагою 
Іван Торський
Рейтинг: 17+ -1-
 
Іван Торський, 14:28 13 січня 2022 р.
 
І з ким ти Іване хочеш робити революцію в Дрогобичі, як усі язики в сраки позапихали а герої тільки на кухні за столом.
Рейтинг: 12+ -2-
 
Дрогобичанин., 15:24 13 січня 2022 р.
 
Шановний пане Торський. А за що має "сісти" п'ятий президент? Бо всі щось репетують, а самі не знають за що. То може Ви скажете?
Рейтинг: 4+ -5-
 
Наталія, 15:27 13 січня 2022 р.
 
Дуже мало інформаціі, якщо Ви дійсно взяли цю нішу, то прошу контактний телефон для продовження діалогу та отримання ширшоі інформаціі і як варіант приєднання навколо благородноі мети - скорішого хоча б усунення від влади кучми, а це наявність криміналу, стаття яка б передбачала відсторонення на період перевірки.
Рейтинг: 7+ -4-
 
дрогобичанка, 15:42 13 січня 2022 р.
 
за що має сісти, то скоро ми дізнаємося. Та там немає де вже складати повістки , щось і вилізе, а далі ппроцес пішов, записуйся до торського, тут ви потрібні, а в києві і без вас розрулять.
Рейтинг: 6+ -3-
 
нейтральний, 16:14 13 січня 2022 р.
 
За то що народився, ясно. Бо вже в печінках народних сидить ця мерзота підла , цинічна та брехлива разом зі своєю єс. Скільки невинних людських смертей через ті ігри мерзотників - політиканів всіх мастей . Товсті кошельки немають що робити їм скучно адже все. мають завдяки грабункам народного добра тому починають травити між собою народ щоб ті чубились яка партєйка найпатріотичніша. Так і рило свиняче хочеться їм всм заплювати бо злість невимовна вже у народу на них. Скільки їх ще буде носити матінка-Земля ?
Рейтинг: 11+ -3-
 
До Наталії, 18:41 13 січня 2022 р.
 
торский це дрогобицька кончита вурст! Баба-хлоп))! Дуже любить лизати.
Рейтинг: 5+ -9-
 
До попереднього, 08:55 14 січня 2022 р.
 
До "18:41" 
А яка то стаття в ККУ " за то , що народився"? :) То її можна застосувати і до тебе в будь-який момент. Таку систему будує твій кумир. І чого ти сі тішиш!
Рейтинг: 2+ -1-
 
Наталія, 10:44 14 січня 2022 р.
 
У мене кумирів немає. Бо я вільна людина а не пес чи раб затям жінко. Щодо того будування то на мій погляд нинішні вже просто добудовують ту модель на яку розвів народ параша з цуцунюками багато років назад. Тепер це очевидно стало. І хто б не прийшов наступний - буде те саме продовження нажаль. Немає ні у кого сили волі і духа натиснути кнопку СТОП заради благополуччя свого народу. Але у політичному болоті і надалі триватимуть політичні баталії та ігри скотиняк. Забавляються як дітки у садочку. Адже нажерлись у корита свині добряче аж ригають .
Рейтинг: 1+ -2-
 
До "Наталії", 15:01 14 січня 2022 р.
 
Бачу що пан Торський підібрався дуже близько до злодійчуків місцевого розливу . І у вас АГОНІЯ. Цікаво , цікаво?
Рейтинг: 13+ -4-
 
Юрем до "до попереднього", 15:04 14 січня 2022 р.
 
До "15:01" 
От народ очікує на тебе, сильного духом, котрий "натисне кнопку СТОП заради благополуччя свого народу". Месія ти наш ! :) Визволи нас від нужди і злиднів! :)
Рейтинг: 3+ -3-
 
Наталія, 15:17 14 січня 2022 р.
 
Куди подівся Кулиняк? Останнє своє розпорядження оприлюднив ще 24 грудня минулого року!
Рейтинг: 3+ -2-
 
No problems, 16:11 14 січня 2022 р.
 
Війна війною, а святкувати новорічні свята - за розкладом. Це правило святе. :)
Рейтинг: 3+ 0-
 
Наталія, 16:49 14 січня 2022 р.
 
Понеділкове шоу від ДБР клоуна відміняється. Але ті , хто люто ненавидить п'ятого Президента, мають можливість за Вовочкіну тисячу прибути на судове засідання Печерського суду Києва і особисто Порошенку задати своє запитання щодо державної зради . Вперед , гнані і голодні! :) :) :)
Рейтинг: 2+ -3-
 
Наталія, 17:15 14 січня 2022 р.
 
Європейські пси, якщо ви такі правильні то чому платите 300-500. 00грн кожній людині хто поїде в Київ на підтримку сивочолого мародера.  
Виж ідейні, що без грошей слабо.
Рейтинг: 10+ -2-
 
До Наталія., 20:50 14 січня 2022 р.
 
Тільки мерзота може звеличувати собі подібних мерзот. Дійсно європейські брехливі пси як написав дописувач зверху. А Наталька вже в агонії давно скоро на кульпарків покличуть бо не тих туди скеровують як бачим . Шизіки на волі , альо гараж?
Рейтинг: 6+ -2-
 
До "Наталії", 22:12 14 січня 2022 р.
 
Як говорив Булгаков словами професора Преображенського в романі "Собаче серце" : розруха не на вулиці-розруха в головах.  
А тому, судячи із конкретних фактів статті, брехня і сміття в першу чергу в головах мера та його оточення- неуків, казокрадів, алкоголіків, дуполизів та іншого непотребу, що руйнує вже не тільки місто, а й громаду.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Лікарю, 08:33 15 січня 2022 р.
 
До "22:12" 
Не збиралася тобі , папуасу, і ще твоїй групі підтримки відповідати. "Больной всєгда прав! "- так говорила в минулому одна знана у Дрогобичі лікарка.  
Я б і так поступила, якби ти зачепив тільки мене.  
Папуас-дикун називає мерзотою Володимира Балуха, Ігора Лапіна, Олександра Погребиського, Мирослава Гая , російськомовних українців Олешка і Луганського, кримчан Рефата Чубарова і Мустафу Джемільова, всіх не перелічити, зрештою , батька Героя Ярослава Журавля . Папуасу байдуже. Для нього вони мерзота. Ганьба тобі! А на Суді Божому опиниться кожен, і кожен отримає свою покуту.
Рейтинг: 2+ -1-
 
Наталія, 20:02 15 січня 2022 р.
 
Наталя вже давно на службі Кучми , Каракевича і їхніх шакалів трутнів цвігуна , ананевича . там ще є одна клюй , яка клює усіх , хто проти Кучми. і Дьорка , який тепер чомусь мовчить , видно Герман кинув йому кістку , .
Рейтинг: 9+ -3-
 
Олеся, 20:36 15 січня 2022 р.
 
Вор должен сидеть в тюрьме. Петра на нари!
Рейтинг: 2+ -3-
 
Остаточно-прощавай, 01:26 16 січня 2022 р.
 
Не те слово, дивлячись, що ідуть кардинальні зміни по вертикалі в поліції, СБУ, прокуратурі по фактиах та інформації яку назбирав Торський з командою однодумців на Кучму і оточення, хтось таки буде сидіти і то довго.  
Не усі ведуться на гроші Тараса Ярославовича, не все у них в МР так добре та гладко, багато схем стали відкритими, суди почали виносити рішення проти них, в кормушці стало менше грошей.
Рейтинг: 10+ 0-
 
До Юрем., 06:47 16 січня 2022 р.
 
До "Олеся".  
А ти кому служиш, перевертню нещасний? :)  
 
До "01:26" 
Безперечно, ти маєш право на свою думку . В цьому і полягає демократія . Навіть від дурня його думку не відбереш. Бо такі як ти недоумкуваті фізично не можуть усвідомити, вважаючи себе пупом Землі , що крім їхньої думки йдуть незалежні процеси, на які думка дурня не впливає. Таку ж думку має твій патрон блаЗЕнь-піаніст. Таким чином він сам себе заганяє у пастку, яку готує іншому.  
Але біда в тому, що такий дурень нищить країну. І вина лягає також на 73 - процентних баранів.  
Щодо Порошенка. Він би собі ніколи не дозволив кататися на санках з веселою рожею у відосику, коли над державою нависла небезпека. Не хотілось би думати , що клоун ЗЕ є кремлівським агентом, але кожні його дії вказують, що так воно і є. Задумайтесь, барани.  
На даний час у протистоянні агресора-варвара альтернативи Порошенку немає. Здолаємо північного вампіра, тоді і судіть його, якщо вважаєте його злодієм.  
Чомусь клоун з таким же завзяттям не бореться з Коломойським. Чи він не олігарх? Коли ж включаться ваші баранячі мізки?
Рейтинг: 2+ -5-
 
Наталія, 14:19 16 січня 2022 р.
 
тебе що понесло, твій щирий украінець спочатку нехай поскаче по дахах та не пускав, лишав громадянства Саакашвілі, а зараз хочуть зробити зі злодія месію. Що вкрав в Украіни, має до копійки повернути і так зі всіма треба поступати, хто бив себе в груди і чим сильніше що він державу будує, тим сильніше крав, а синок як відбував АТО. Поживем, побачимо, нехай менше лізе до екрану всім вказувати, бо він такий мудрий, памперси нехай готує, він вже себе показав, не варто навіть згадувати, це вчорашній день, сторінку перегорнули і крапка.
Рейтинг: 5+ -2-
 
до наталіі, 16:52 16 січня 2022 р.
 
Кукарача , Вова довгий бернандовіч головкевичка , шевкенич і інші єсесевці , які за гроші були включені в партсписок і стали депутатами , мають їхати в Київ по вказівці Сенютки , хто не поїде можуть виключити з депутатів.
Рейтинг: 9+ -1-
 
Знаючий, 18:50 16 січня 2022 р.
 
Ти всіх своїх кумирів перечислила? Може когось забула ще? Дурочка заполітизована лікуй чакру.
Рейтинг: 5+ -2-
 
До "Наталії", 19:40 16 січня 2022 р.
 
Дописувач під ніком "Оля" об'єктивно оцінила твій фізичний стан.
Рейтинг: 3+ -2-
 
До "Наталії", 19:44 16 січня 2022 р.
 
я би поіхав при умові синютку меріна запрягти замість коня, довбанець, якщо таке видав. злодійська кругова порука.
Рейтинг: 5+ -3-
 
Андрій, 20:24 16 січня 2022 р.
 
Що ж ви , олі та андрійчики, так мало насрали? :grin Давайте ще управляйтесь у дотепності і хто більше лайна висере з писка! :grin Ви хіба на таке і здатні. :cry
Рейтинг: 2+ -5-
 
Наталія, 22:50 16 січня 2022 р.
 
Ну і навіщо свинорилому скликати масовку в аеропорт? Олігарх боїться -це щось нове , або використовує притаманний йому стиль- дестабілізацію. Скоріш друге. Метушиться псіна.
Рейтинг: 6+ -2-
 
До "Наталії", 11:03 17 січня 2022 р.
 
От нахрена ви починаєте відводити дискусію в сторону, тема кучмо. давайте по темі. За порадою старого товариша подивився понеділкову нараду в мерії. Всім рекомендую ранок понеділка починати з такого шоу! Наполеон роздає завдання , милується собою , таке враження, що виступає Брєжнєв. Місто з таким мером приречене, жаль .
Рейтинг: 11+ 0-
 
Микола, 11:40 17 січня 2022 р.
 
Я теж дивився це ранково-понеділкове "Маски-шоу" з ратуші. Слів бракує! Голова говорить до міських і сільських чиновників: 
- Чи є у вас проблемні питання?  
Вся p1zдобратія дружно відповідає: 
- Немає!  
Це в той час, коли робочих місць катастрофічно не вистачає, коли тисячі містян гарують за копійки тут і по 12-14 годин там, коли ціни зашкалюють, а пенсії обесцінюються, коли на машину дров треба відкладати майже рік + немає потрібної напруги в сільській електромережі, коли припинилося пільгове харчування дітей у школах, коли покриття інтернету зникає за межами міста, а по міських тротуарах неможливо проїхатись на електросамокаті, коли в лікарні без грошей тобі не дадуть медикаментів, коли салони автобусів миються тільки перед виборами мера, коли воду з крана пити небезпечно, так само як і ходити вулицями у вечірній час + зграї щурів біля африканських смітників.  
Таких проблемних питань є десятки, просто ушльопкам про це говорити не вигідно, а опозиції вони заткнули рота.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Хлоп, 19:17 17 січня 2022 р.
 
Ооо, а що казати про бидлячих покупців, котрі випарять сраки у теплій ванні, а тоді лізуть, наввипередки, до магазинів й ставлять надуті морди до продавчинь, котрі вже о 5 годині ранку виходять з дому, щоб вранішній товар прийняти, що оті морди випарені мали що жерти? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 14:38 20 січня 2022 р.
 
Що там Чіп / Дейл - Дзерин / Цвігун, уже знайшли гроші щоб віддати за земельку, що віджали в гробових дел мастера?  
Або гроші або готуйте вазелін, Стьопа рагуль кидалово не попустить а на бабки кинути його не вийде.  
Запасаємося поп-корном, скоро когось будуть трахати і то жорстко.
Рейтинг: 5+ 0-
 
До Чіпа і Дейла., 17:30 22 січня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5208 днів)