У Дрогобичі – новий мурал: «Свобода не дарується, свобода виборюється!»

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
27.06.2022

З ініціативи голови Молодіжної ради Дрогобицької ОТГ Юліани Грицик спільно та з проектом ГО «Будуємо Україну Разом» (БУР) у Дрогобичі активна молодь намалювала патріотичний стінопис у плакатному стилі. Мурал представляє собою контурну карту України в синьо-жовтих кольорах та напис «Свобода не дарується, свобода виборюється». Про це повідомив відділ сім’ї та молоді Дрогобицької міської ради.  Малюнок представлений до Дня Конституції та Дня дитячих і молодіжних громадських організацій, на стіні філармонії у провулку між вулицями Т. Шевченка та Ів. Франка.
Переглядів: 792

Коментарі (7)
 
Був"єм нині в місті, бадав осідки помежи кусничками ям й окрошок асфальту- тими теренами, куди ще, казали, віддалено залітає якась робота- зі стовпа, або паркана. Але, поки від паркана- до стовпа, то зайшов до однієї "церемонії" з цілими полицями блискучих лабутен, яких ніхто ніколи не купить, тим паче- тепер. Стояла собі там, при дверях від входу, така собі пані фрекенбок з нещодавно замельдованою пластиковою дощечкою для нарізки бутербродів під ютуб комп"ютера. Але- цабе, аж страх. Ну, питаюся у тієї "проні прокоповни" про роботу: два-три слова туди-сюди, бо час марнувати негоже. Тоді"м шкодував, що зачепив, треба було шурувати мимо й ще раз так. Бо пластмасове цабе з віддаленою освітою при дверях панського магазину з лабутенами такими дутими писочками вишмірувало "То йдіт на будову, чо тутка ходите, таких старих до нас не берут". Мені ще щелепа не відтерпла від позавчорашнього, напевно, мікроінсульту на ногах- то пішов й постояв при ближньому паркані, де шурують страшенно дорогі авта "надутих писочків" при катастрофічнім дефіциті бензину й катастрофічно роздутих цінах- за всіх гарантій по телевізорах, що (у телевізорах) вкотре все подешевшало, крім цін на все. Стою- й думаю, чи оте дистанційне цабе бодай має поняття у тім, як то треба приймати й спроваджувати людей, котрі заходять до того склепу лабутенів, а чи. простиГосподи, вона щоночи дотепер- без хлопа спати лягає й прокидається, а природу не перепре, бо- дистанційна? !
Рейтинг: 2+ -1-
 
Про дар свободи і боротьбу, 16:13 27 червня 2022 р.
 
До коментатора вище. Що то єс таке написали? Як дочитав єм до кінцє, то всі люди й коні з лабутенами змішалисі в голові, жи й не зрозумів, що сте хтіли вповісти. :upset  
Молодці тіво ладні дівчєта на знимці. Я б вам поміг малювати за цьом з кожної. :)
Рейтинг: 1+ 0-
 
вуйко з фільварку, 22:22 27 червня 2022 р.
 
Тільки за цьом?
Рейтинг: 0+ 0-
 
До вуйка, 23:03 27 червня 2022 р.
 
Залежно, куди поцьомає.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Гріцацуєв, 05:42 28 червня 2022 р.
 
Тоти дівчжта на знимци- то ще малолєтки. Вступиси від зацьомувань. Діти таланту не варті таких штубаків, щоразу перефарбовуваних інакшими менами!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 16:15 28 червня 2022 р.
 
Ще не перевелись сексуально стурбовані пани. ( перший коментатор яку завгодно добру і щиру справу переведе під свою закомплексованість) :(
Рейтинг: 0+ 0-
 
Наталія, 08:22 29 червня 2022 р.
 
Боже, яка Ви недалека на мізки. Та роззуйте вже очі, бодай- поміж ногами, блін примітивщино, наче з Окружної .
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 09:18 29 червня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)