Депутати Дрогобицької міської ради не прийшли на сесію, яку скликав Тарас Кучма

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
15.07.2022


Сьогодні у Дрогобицькій міській раді мало відбутися засідання сесії. Розпорядження про скликання сесії підписав міський голова Тарас Кучма.


Однак сесії не відбулося, оскільки кворуму, тобто достатньої кількості депутатів, щоб розпочати роботу, не було. Депутати просто-напросто не відкликались на заклик міського очільника.
 

Аналізуючи публічні висловлювання низки депутатів, логічним буде те, що більшість депутатів не хоче бути причетною до розкрадання міського бюджету у військовий час. Два дні тому депутатка Марія Тяжкун у своїх соцмережах опублікувала допис, в якому одноголосно заявила, що не може більше мовчати, хоч з початку війни утримувалась від таких публікацій, оскільки міська влада розкрадає ласі земельні ділянки під виглядом розширення діяльності славнозвісного сільськогосподарського комунального підприємства «Тарком». Йдеться про ділянки на вулицях Івана Франка, Лесі Українки, Володимира Великого, Пилипа Орлика. Як в центрі міста виписати худобу, не відомо? Такої думки ж думки і частина інших обранців.
 
 
 
Однак не все так просто. За попередньою інформацією, сьогодні на сесії депутати мали прийняти рішення про зменшення ставок деяких податків для підприємців. Це рішення правильне та необхідне для підтримки бізнесу. Але через повне небажання депутатів бути причетними до розкрадання землі під час війни, і це рішення не прийняли. Влада збагачується - а бізнес страждає!

Переглядів: 4331

Коментарі (68)
 
Підораси кончені, на вила всіх !
Рейтинг: 24+ 0-
 
цвк, 21:26 15 липня 2022 р.
 
Подейкують, що там мали повістки роздавати, от вони і не прийшли.
Рейтинг: 21+ -2-
 
Петро, 21:27 15 липня 2022 р.
 
В Стебнику доречі сбу взяло депутата Сушицького, директора ринку Помік який за 5 тисяч длларів переправляв через кордон осіб які підлягали призову.
Рейтинг: 15+ 0-
 
Вова, 22:16 15 липня 2022 р.
 
Видно депутат ділитися не хотів.
Рейтинг: 13+ 0-
 
До Вови, 22:34 15 липня 2022 р.
 
Ось і все , що треба було доказати. голова ніби призначив сесію , депутати дуже зайняті не прийшли . Це називається вовки ситі і вівці цілі , рішення виконкому по оборудці з земельними ділянками залишається в силі , зменшення деяких податків для бізнесу невідбулось . Ось такий він лохотрон по Дрогобицьки . Правду кажуть , що такого рівня корупції , який запровадила ця гопота не було за всю історію Дрогобицького самоврядування . Шкода що правоохоронні органи на які так покладали надію люди в долі з цими хапугами .
Рейтинг: 29+ -1-
 
Тарас, 23:11 15 липня 2022 р.
 
Сьогодні відбулася супер сесія! Щоб зменшити податки торговим точкам голосів не хватило, а щоб надати хабарь у вигляді земельних ділянок за вирішення питань у кримінальних провадженнях по обшуках, які відбувались на передодні, голосів вистачило повністю. Наші депутати молодці відмазались та відмазали свиней передавши СБУ і ГПУ дві земельні ділянки за закриття справи по розкраданню землі
Рейтинг: 18+ -1-
 
Все добре!, 23:35 15 липня 2022 р.
 
Може депутати поїхали за «гуманітаркою» за кордон. Кучма постійно їздить. Наприклад до Греції. Всі «волонтерами» поставали немає ради.
Рейтинг: 24+ 0-
 
…, 00:10 16 липня 2022 р.
 
Чому утік начальник управління культури Дрогобича Чава Ігор у Київ?
Рейтинг: 14+ -1-
 
Ірина Качмарик, 10:46 16 липня 2022 р.
 
Чому- втік? Він пішов на підвищення. Абсолютно- за українськими традиціями. Інакше- ніяк, тільки- дотримуючись українських традицій.
Рейтинг: 14+ -2-
 
..., 11:55 16 липня 2022 р.
 
помер екс мер нашого славетного м. ДРОГОБИЧА О. В. РАДЗІЄВСЬКИЙ! Співчуття родині нашого земляка. церство йому небюесне. ЗЕМЛЯ ПУХОМ! Шкода. ЛЮДИНА СЛОВА! Низький уклін! . То наша дрогобицька історія.
Рейтинг: 13+ -2-
 
юрІй петрашевский, 14:33 16 липня 2022 р.
 
Все зло від місцевих депутатів походить. А як по-іншому мислити коли ми їм надаєм мандат та право розпоряджатись майном громади у межах законів , а що вони? Вони ті межі давним давно "поховали" , натомість понавидумували купу корупційних схем і рулять як німий до суду. Як вони закінчать то дуже цікаво дрогобичанам бо коли є початок настане і закінчення. Хіба дурень нерозуміє що відповідальність настане це питання часу .
Рейтинг: 16+ 0-
 
висновок, 14:53 16 липня 2022 р.
 
Ви праві на сто відсотків у своєму дописі. Все пізнається у порівнянні.
Рейтинг: 8+ 0-
 
до Юрія Петрашевського, 14:58 16 липня 2022 р.
 
Сьогодні проходив по В Великого, вздовж парку Новонароджених. Памятаю, що громада виступила проти чергової забудови. Незважаючи на позицію мешканців міста більше двох гектарів вкрадено. Хто відповість?
Рейтинг: 32+ 0-
 
Прокурору., 22:09 16 липня 2022 р.
 
А вони не прийшли тому шо я при вході накакало :) віііііхі іхі хі хі хі хііііі :grin :grin :grin :grin
Рейтинг: 0+ -2-
 
Мавка, 04:43 17 липня 2022 р.
 
Щось ти, Мавко, з Лукашем, не на ту трембіту дримбала. А він хоч- добіг?
Рейтинг: 5+ 0-
 
:), 08:50 17 липня 2022 р.
 
Вітаю! Громада Дрогобича проср. ла парк новонароджених.  
Молодці! То хто там голосував по другому колі за злодія Кучму?  
Ще в третє оберіть злодія. Ви того варті!
Рейтинг: 27+ -1-
 
!!!!!!!, 12:27 17 липня 2022 р.
 
Передивившись інтерв'ю Бутусова з Вікторією СПАРТЦ -конгрессменкою США скажу що враження від сказаного Вікторією Спартц про нашу гниль у політиці - НЕАБИЯКІ хоча ми і самі давно це підозрюємо . Але коли наші думки підтверджує конгресмен з країни , яка надає величезну підтримку нам , то постає питання в українського виборця , а хто є хто ? Тому і на місцевому рівні така ж гнійна яма серед посадовців самоврядування і це жах якийсь. Люди без сорому та честі зачасто претендують на еліту. А ми їхню замаскованість бачимо лишень після обрання у владні кабінети. Що дуже прикро.
Рейтинг: 7+ -1-
 
виборець, 12:33 17 липня 2022 р.
 
чому блокують дописи
Рейтинг: 6+ -2-
 
снайпер, 12:52 17 липня 2022 р.
 
Чоловікові як учаснику Ато земельну ділянку не дали . Мотивуючи тим що немає землі. А тут дивись , все знайшлося . Мер - хабарник і злодій , уже давно це казала .
Рейтинг: 27+ 0-
 
Таня, 13:08 17 липня 2022 р.
 
громада не дозволила б так внагло себе поводити як ці ушльопки себе поводять. Інертна маса тай годі. Застелять бруківкою всі зелені насадження посадять пару мітл декоративних зроблять ще з десять автостоянок та логолавку "мамо я у космосі" до прикладу, і на тому горе господарники зароблять черговий відкатний мільйон -крапка. Це по -нашому називається.
Рейтинг: 21+ 0-
 
до !!!!!!!!, 15:04 17 липня 2022 р.
 
З Вашого прикладу можна собі тільки уявити яких величезних зусиль потрібно буде прикласти нашим хлопцям захисникам, щоб отримати всі пільги які декларувала влада.
Рейтинг: 11+ 0-
 
до Тані, 15:12 17 липня 2022 р.
 
У Вашого чоловіка в апріорі небуло шансів. Швондери , типу Москалика, Пошивака, Шагала, Майданюка , Герман, вже пішли по черговому кругу отримання зем. ділянок. Москалика і Пошивака поперли сраною мітлою з правоохоронних органів, але згідно їхньої версії вони раніше працювали на Державу а тепер вирішили попрацювати на благо міста . аби ви вже скотобаза під себе почали робити, бо вже не сила терпіти тих робітників.
Рейтинг: 17+ 0-
 
До Тетяни, 17:40 17 липня 2022 р.
 
Хто би, що там не говорив, але Герман, Бернандович, Броварський Коцюба, Ірка -секретарка, Розсоха, Щлярп є головними латифундистами, можливо цілої області . Бернандович то взагалі кусень афериста, ні одного дня ніде не працюва ( зараз тіпа машинами торгує і ясно податків не платить) , прикупив собі так про всяк випадок хатинку за 80 штук зелених і сидить собі тіпа смотрящий по " Європейській солідарності " в Дрогобичі. І десь таке пархате не піде на фронт , може би, ще з собою прихопив недоумка з колії.
Рейтинг: 23+ 0-
 
Василь, 18:07 17 липня 2022 р.
 
Якщо я сплачую за газ- згідно з показником лічильника, то якого храманделя треба ще й платити за якусь доставку, та ще й, напевно, за їхні смски про доставку? Хто її розраховує, на підставі чого і, взагалі- на якій підставі? За те, що стратегічні вишки дотепер- в кишенях мільярдерів, а декотрі з них- грохнуло? За те, що на роботу влаштуватися у ті, споконвіку, родинні кубла, на- викуси? Не доставляйте- я собі в бідончику сам принесу. А годувати цілі покоління родинних кубел у ваших "доставках" я не погазую: нема чим і нема за що! Інших "доставщиків"- теж стосується. І ніяк не зрозумію, чому всі стовпи й паркани вічно обклеєні нашльопками "запердолимо роботу", а ніколи такого нема на дверях ані "біржі", ані нікотрої контори з високовіконними кабінетами, ані ні на якому поверсі. Ті ваші нашльопки на стовпах нехай вам на голови й попадають, аферисти! Як їхній газават- на не ваші морські платформи, маєтки, літачки й "явважалки" у стилі "5 тисяч для України- це немало"- на щоденних відосиках. То поживи на 2100: о, здобудеш рай ще перед його порогом, якщо купол не завалиться. Ану, спробуй "переоцінити цінності": бензину й солярки вже- хоч купайся, "найбідніші" шурують зранку й до вечора, а ціни як були на висоті- так ані на копійку й не знизилися. Щоб, курча, за якихось два простих морозива, пачку хімічного печенька й таку ж, хімічну" шоколадку раз, на пів року, влупити дві стипендії часів початку незалежості- то треба було одпразу казати не "Стадіон- то стадіон", а "Йдіть у сраку! ", не кажучи вже про те, куди йти з цілими купами квитанцій. Йдіть! Бо вже сивочолі депутати всіх часів і народів кажуть, що "всьо прапало" задовго до того, як ще нічого й не настало. Цікаво, хто з них у соснових лісах довкола Києва запарює до перловки відвар кропиви: аби мимо маєтків проджавелінило- й не злизували смак вітчизни з шкірки хімічного помідора з Европи- вартістю трьох зігнилих бананів з Африки. бо іншого, схоже, у наших торгашів, українці не заслужили? !
Рейтинг: 1+ -1-
 
Замість печерної петиції, 18:49 17 липня 2022 р.
 
Багато хто не отримав земельні ділянки з простих людей, але найкращі землі отримали заступники мера брехуна і не по одній найбільше земельних ділянок отримав Герман - 86 ділянок, Коцюба - 42 , Москалик - 8, Пошивак з Ковчем по 3
Рейтинг: 14+ -2-
 
До Тані, 19:11 17 липня 2022 р.
 
Цікаво , що ніхто з дописувачів незвернув уваги на цікавий факт з біографії наших очільників . Так ось ні Герман , ні Москалик , ні Пошивак, ні Цвігун , ні Дзерин , ні Коцюба , ні Майданюк , ні Розсоха , ні Шлярп з своїм аферистом начальником Олегом та інший непотріб не тільки не були на Майдані в 2014 році , але й активно підтримували та возили фінансову допомогу на антимайдан ( благо є очевидці , які готові підтвердити ) і в теперішній час коли москалота вбиває дітей , жінок та всіх Українців , ця наволоч мордата повдягала форму ЗСУ і з автоматами їздить на стрільби , це цинічне знущання над загиблими Українцями на фронті . Не дай Бог москаль мав би більше шансів на перемогу ті тварі вже були б на стороні москалота , так як розгулювали по Маріїнському парку і фоткались , правда аж пісялись від страху . Вони в лютому місяці 2014 року навіть подумати не могли , що їм підвалить такий фарт і вони будуть господарями життя . Тварі ненаситні .
Рейтинг: 24+ -2-
 
До Тетяни, 20:08 17 липня 2022 р.
 
Схоже, що в Україні настає абсолютний суньсамвиньйох: вчора увечері по телевізору повідомили, що безробіття зросте ще на 30 відсотків (і це лише-статистично). Аби перестрахуватися і не врізати дуба- продам земельну ділянку під цвинтар, поруч вже є діючий, неподалік- ще один, а при в"їзді до села зі вже двома цвинтарями- два величезних до безрозмірності. Потім можете собі зробити його платним, а хоч екскурсії возіть- землі предостатньо. Бо, вже безробітним, цього суньсама не виньйохати ніяк. До речі, нащо й за копійки, продають вже виділені земельні ділянки- продавайте їх під цвинтарі, а не під забудови: хто там житиме, якщо вже- не хочеться? ! Іхш біх катастрофен.
Рейтинг: 1+ -1-
 
:(((, 08:45 18 липня 2022 р.
 
Незнаю , як інші лисо-мордаті ушльопки , але Москалик , Пошивак , Цвігун , Дзерин , Шлярп і вся та ментовсько прокурорська гидота дійсно активно працювала на антимайдан та внаглу збирала гроші з підприємців . Заради пам'яті про героїв небесної сотні , треба щоб та нааолоч понесла кару . Гидко дивитись коли ті ублюдки цинічно приходять до Серверу Небесної сотні ніби для вшанування пам'яті . Ці істоти просто плюндрують память учасників майдану та й війни в цілому .
Рейтинг: 16+ 0-
 
До " До тетяни ", 09:12 18 липня 2022 р.
 
Якщо так все знаєш та маєш докази, то прийди і скажи ім це в очі, а не смерди тут як анонім, або аноніст)))! Мабуть сам все це і робив чепушило, а тепер ховаєшся, як щур та порядних людей обмовляєш!
Рейтинг: 6+ -14-
 
До попереднього, 10:32 18 липня 2022 р.
 
Значить допис в ціль і правдивий. Кому можна скаржитись, якщо всі ваші менти поддельники, ви разом дерибаните землі. Виявляється, що про ушльопків антимайданівських то правда.
Рейтинг: 13+ -1-
 
До попереднього, 11:11 18 липня 2022 р.
 
Кажут що ти гомик. Тож то правда і таких тут пару шавок шо це гимно виписує. Гейколона мисцева)))
Рейтинг: 5+ -11-
 
До попереднього, 12:20 18 липня 2022 р.
 
Кучма сьогодні на нараді т#бі ушльопку - голубому чітко сказав щоб Квасній допоміг тобі підготувати звернення до СБУ щоб захистили , бо само ти невзмозі. Чекайте на фото з антимайдану.
Рейтинг: 13+ -1-
 
До гидоти антимайданівської, 12:53 18 липня 2022 р.
 
Я щиро перепрошую, що влажу до вашої, дуже цікавої дискусії. Але хотілось би , задля визначення нашої аудиторії, проявити деякі моменти, що стосуються особи , навколо якої наданий час розгортається полеміка, ! Це , випадково, не Окунь і його подруга Дейла ? :roll :eek :grin
Рейтинг: 13+ 0-
 
Конзолка, 13:16 18 липня 2022 р.
 
Читаю чотири попередні коменти і лють несамовита . Я так розумію що придворні псяри це писали бо за живе зачепили коменти від людей які багато знають за тих мусорських мерзот. Напрочуд універсальні "професіонали" тепер засіли у місцевому самоврядуванні. Дичина не більше.
Рейтинг: 12+ 0-
 
дрогобичанка, 13:38 18 липня 2022 р.
 
Кого ми привели до влади у цю Ратушу? Скільки тим шакалам потрібно статків щоб насититись сповна? Байгарня конкретна а косить під еліту.
Рейтинг: 14+ 0-
 
питання, 13:47 18 липня 2022 р.
 
А це ви тут одні одних якимись різноколірними погонялами називаєте? Невже в самих труси-вєєром, пальці- парусом (якщо й навпаки- той же є ефект)? ! Що, в самих вже "фломастер" не пензлює- то вирішили постібатися зі своїх прикормлених?
Рейтинг: 3+ -3-
 
..., 13:50 18 липня 2022 р.
 
Від коли схемщики , аферисти стали порядними людьми . А правоохоронні органи таки відкривають поодинокі кримінали .
Рейтинг: 7+ 0-
 
до Чепушило щурЯЧого, 14:52 18 липня 2022 р.
 
Сьогодні вийшла з наради , так ніби побувала в зазеркалі або в Е демі всю нараду по царськи Я , Мені Мною тільки така риторика звучала з уст мера . А на завершення взагалі вершина егоїзму , Кондзьолка вручив подяку від одного з міст за надану гуманітарну лопомогу .  
Шановні та цю допомогу привезли з Європи і ви до неї маєте ніякого відношення не маєте, ви ні однієї копійки не пожертвували , окрім цього ви ще й шалено р озкрадаєте ( Пашко , Ковч , Шагала і інші ) це вже навіть не смішно бо ви тільки треба чи не треба фоткаєтесь біля цієї допомоги .
Рейтинг: 19+ 0-
 
Службовець, 15:58 18 липня 2022 р.
 
Оооооо, збудилась гомосятина))! Срати ми на вас хотіли- шавки підзаборні! Шавки гавкають, а караван іде! Брехлива псіна торський, очколиз очкан та купка засраних невдах можуть лише вити в дрогінфо і бздіти на помийці, там де і ваше місце! Бугагага)))!
Рейтинг: 7+ -12-
 
Клюй до попередніх, 16:20 18 липня 2022 р.
 
Цвігун , пробач ту ( службовець ) , що забула про тебе , ти дійсно зразок мародера , так як ти вмієш понти клеїти невміє ніхто , особливо всім сподобалось частка озера , а ще професійна корупційна діяльність з призначення на посади старост , але об Москалик а і Пошивак зуби поламав.
Рейтинг: 13+ 0-
 
Клюй до попередніх, 16:44 18 липня 2022 р.
 
Як думаєте? «активістка волонтерка»Клюй получила від Кучми винагороду за тещо верищала і пропихала тему по парку новонароджених. Ходили прибирали а потім взяли і в наглу продали. З Шпихліром то саме буде?  
АДукасу щось дали чи обділили. Ходить бідний щось засмучений.  
Дайте вже йому якусь грядку за активну позицію в місті.
Рейтинг: 16+ 0-
 
Максим, 16:50 18 липня 2022 р.
 
Нууу, 1620-й, не какай бумерангом на самого себе, бо, найперше- ти вже там, на "тамвамімісце". тому- палєхчє, і ще тихіше. Ви всі- обдристані засранці. Не випердолюйте власну пердолю наввипередки з такими ж самими!
Рейтинг: 2+ -5-
 
..., 16:55 18 липня 2022 р.
 
Якщо вже парки Кучма продає то п. ц не знаю що йому далі в голову може прийти продати. Служби видно вимагають в нього все більше і більше за покривання його минулих сепаратистьких вичудів і за то що насмітив на гайдамацькій. Карась на гачку застряг.
Рейтинг: 14+ 0-
 
:), 16:59 18 липня 2022 р.
 
А що: по Стебнику мус їздити аж на машині? Та там пішки пройти, від осідка до осідка- чтирнайціть хвилин і 61 секунда кроку.
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 17:04 18 липня 2022 р.
 
Ох як підгорає в місцевих можновладців якщо вже їхні шістки скаженіло виписують різну маячню щоб збити з реальних злочинів кучмівського клану. Недіждетесь спуску вам не буде.
Рейтинг: 12+ 0-
 
До 17:01, 17:16 18 липня 2022 р.
 
Ну і зброд тепер у славному Дрогобичі. Одні крадуть безсоромно другі їх прикривають типу активних бавляться ( маю на увазі якесь "клюй") хто і що і звідки родом. То хлоп чи бабиско такий набір слів виписує . Ото грамотність ото шляхетність туристичного міста. Є що показувати полякам нічого не скажеш калоритне містечко.
Рейтинг: 18+ 0-
 
виборець, 17:21 18 липня 2022 р.
 
А москалик самий хитрий не даром в прокуратурі штани протирав. Вкрав - збудував, вкрав - збудував. На жінку записав. З оренди капає щомісяця.  
І воювати не заберуть він ж чиновник сірйозний. Загаряти їздить за кордон ще напевно як «волонтер» 
Кучма його за прізвище підтягнув до себе, йому все москальське до душі але виду не подає грає роль «патріота»
Рейтинг: 17+ 0-
 
Москаляку на гілляку, 17:25 18 липня 2022 р.
 
Рамси попутав? Ти що в житті своєму зробив корисного? Прийди і скажи мені це в очі чи слабодухий? Скільки я таких бачила пусто-дзвонів і крутих і відбитих наглухо
Рейтинг: 3+ -13-
 
Клюй до виборця, 17:35 18 липня 2022 р.
 
до ":(((, 08:45 18 липня 2022 р.  
Нікудишній з Вас бізнесмен. Підказочка; не продавайте свою земельку. Краще самі ж і облаштуйте цвинтар. Як мовиться - це є довгострокові капіталовкладення. Заробіток і вищий, і , головне, стабільний. :) Не прогадаєте!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Наталія, 17:54 18 липня 2022 р.
 
А для чого того чмоню обирали на другий термін? Невже не було видно ще у першій каденціїї хто є хто і , які кадри назбирав по дорозі та завів у владу. По- друге бажано не обирати засиділих дупусратів на нові терміни бо від них нічого нового та кращого бути неможе. Одні і ті ж самі схеми вже десятиліттями бо спадає на думку, що просто приватизували наше місто якась купка казнокрадів.
Рейтинг: 12+ 0-
 
до "службовця", 18:07 18 липня 2022 р.
 
Виборець може бути навіть жінка не спало тобі на думку таке і просто пересічна людина якій гидко від мерзотників. А ти лопатою не пробувала працювати ? Хочеш горлом тільки брати ?
Рейтинг: 6+ -2-
 
до клюй клюй клюй, 18:19 18 липня 2022 р.
 
Можу лопатою тобі по писку попрацювати! Мені без різниці жінка чи чоловік.  
Яких мерзотників? Їх люди обрали на виборах томи закрий пельку.  
Чому сам(сама)не балатувався(лась)? Тарас Ярославович найкращий мер!
Рейтинг: 5+ -13-
 
Клюй до 18:19, 18:46 18 липня 2022 р.
 
Тарас Ярославович Кучма працює!  
Собаки лають караван йде! В парку буде шикарна відпочивальна зона для дрогобичан. Парк буде як конхфетка. Ви ще дякувати будете Тарасу Ярославовичу.
Рейтинг: 5+ -15-
 
Клюй, 18:50 18 липня 2022 р.
 
Активістка, комсомолка волонтерка - послушний список. А що ти такого зробила для кожного дрогобичанина? Підкреслюю - для кожного , чи ти тільки підмога ушльопкам бо "харчуєшся" з їхньої руки липкої мабуть. По-іншому як зрозуміти твій вереск. А громада вже слів недобирає щоб виразити свою обуреність щодо дій ушльопків. Що тут ще неясного, га? Респект ТОРСЬКОМУ що проливає світло на дії коритників, бо їхній піар як пісня ллється на офіційній сторінці. Читаєш як вірш все це. а друга сторона медалі яка?
Рейтинг: 13+ -1-
 
до "Клюй", 18:58 18 липня 2022 р.
 
Інтелект твій на нулю це перше, а друге те що доволі багато виборців шкодують що віддали голос за Тараса. Скандали корупційні безмежні і жоден не спростований а це насторожує виборців. Він робить але що за лаштунками можна тільки здогадуватись. Аудит проводять такі ж самі аудитори до прикладу як" Монгол" борець з корупцією ось і все стає ясним. Одні вигодонабувачі не більше.
Рейтинг: 14+ 0-
 
до клюй, 19:57 18 липня 2022 р.
 
Парк буде як "конхфетка" пише пані "клюй". А добудова бейзика буде як чоколяда посеред площі біля ощадбанку. Сільські таланти неперевершені як бачимо.
Рейтинг: 7+ -3-
 
?????????, 20:05 18 липня 2022 р.
 
Хто такий монгол?
Рейтинг: 5+ -5-
 
До 19:57, 20:05 18 липня 2022 р.
 
По відбирають у вас все , мразота!  
Ви комахи про вас ніхто не знав, ви є ніщо ! Повезло аферами і відсосами притулитись до вагіни кучми і насосати на пару машин (які згорять) Тепер вас згадують як непотріб і політичне сміття ! І бити вас будуть довго і не приривно , тільки закінчиться війна)
Рейтинг: 15+ 0-
 
Підорасам з міської ради, 20:13 18 липня 2022 р.
 
Ваші слова та Господу у вуха бо набридли ушльопки вже всім. Ще не так давно були голосракі та приземлені а тут дивись і життя налагодилось як у 2015 посіли кріселка місцевого самоврядування. Навіщо на заробітки їздити до поляка як можна у владу пролізти і ти вже царьок коронований. Тепер гряде скорочення на держслужбовців отож будем бачити" як вони сі поскорочують".
Рейтинг: 11+ 0-
 
до коменту вище, 20:36 18 липня 2022 р.
 
Ціхо-ціхо, бо, диви, як си баби за хлопа стали дерети. То- три в однім: або він- моцний хлоп, або котрась позаздрила єнчим, жи він в неї одну тілько не вкладає. як у декількох решта. Ну, а тим, котрі не попри них, всєх вкупі, жити нема за що- і мусєт шурувати на борівки десь поверх Альп? ! Ней приїздєт- будут сапати бодачі в парку ще ненароджених: а, раптом, на котрусь з будівельних площадок бризне фонтан нафти, або- й сам Ілон Маск прилетить, аби, кожному в руки, пороздавати по пачці долярів. Нє, напевно, по пачці- не вийде: у него недавно гаратнуло ракету (а ще й не почала пихкотіти до зльоту). Але, таки, щось- та дасть. Бо, бігме, яку би листу з Києвів не отримав- пробуєш реєструватиси, як там написано, а воно- не пре. От, не пре- і що му зробиш. Напевно, тоти "листи" розсилают помежи люди якісь аферисти, у котрих- цілі фонди помочи, але на єдиній знимци- півтора крісла і чайник для "чифіру" (а ще, при тім, кожне питає згоду "на обробку персональних даних"- таке, ніби каждий єден годний, котрий до них пише, мав би замінити їм тих трох негодних, що на єдиній знимци. Нащо ви си там "любите" через знимки- любіт си натурально: в Україні- тисячі (! ) й тисячі благодійних фондів, а бідного народу- більше, аніж звізд над цвинтарами. Хоч "пробі" кричи. Але, то ще треба вміти крикнути: моя родачка раз була вийшла на вгород- то вся си садовина сама з кущів повбсипала. Куди там- хлоп.
Рейтинг: 0+ 0-
 
..., 21:29 18 липня 2022 р.
 
О-йой, а на кім- тре? Бо воно, франца, стоєт- і не паде, стоєт- і не паде. Я вже раз був мало не дістав перестрах: невже у мене межи ногами виросло якесь збоченнє? Пам"єтаю, жи, ще колись давно, повідав ми єден доктор: "Чуєш, та з тебе би баби не зистрибували". А я на серцю ношу, дотепер, єден гріх: я не бігаюси. А що- мус?
Рейтинг: 2+ -1-
 
До ритму про Іванка, 08:30 19 липня 2022 р.
 
Таке враження , що тут Клюй пише і сама ж на свої коментарів відповідає, більше коментарів бабонько з твоєї сторони і більше там лизанини дупи таракана. Ти нічого місту Дрогобич не зробила, абсолютно, піде вусач , зникнеш і ти рижа дурочка.  
Р. с. Скажи Ковчу хай тобі з тої вкраденої гуманітарки телефон дасть люцький, а то тикаєш кнопчастим як дід пердун.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Тай таке то, 21:41 19 липня 2022 р.
 
Ну, адиви- страх який: та у місті навіть мільйонери від золота тикають кнопковими телефонами і їм від того не стало зле. Ото, примітивщина: телефон у когось кнопковий. А, може, ще у багато кого- по штири дірки на трусах позаконопачувано, бо не мають за що купити нові. Не думав про таке?
Рейтинг: 1+ 0-
 
ПроКорониНаОчах, 08:27 20 липня 2022 р.
 
Думаю що не на один телефон своїм гавканням вона заробила у таргана. Це просто ширма така мовляв проста баба як плінтус , щоб лохи велись на їхню брехню та лапшу яка вже не налазить ні на що.
Рейтинг: 10+ 0-
 
до "тай таке", 09:18 20 липня 2022 р.
 
Виявляється, що Зеленський, таки, був у Дрогобичі. Бодай котрийсь, але мимо не проїхав. Але такі на знимці усміхнені, так їм добре, аж догори пальці позадирали. І все? Більше нікому?
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 13:33 20 липня 2022 р.
 
Розумний між рядками прочитав що треба, а от …. , а за бабу як плінтус ви праві на 100%
Рейтинг: 1+ 0-
 
Тай таке то, 14:09 20 липня 2022 р.
 
Нууууу, знаєте, "рамси попутав"- так може шпейдохати лише котрась (вже, або- ще ні, бо готується) "чіста канкрєтна пацанка". Яким каблуком, лівим, чи правим, ви гаратали двері (може, навіть, в Качанівці)? Набір слів без перекладу- то якийсь страх: такої вузьколобості не спостерігалося навіть у Еллочки-людоїдки.
Рейтинг: 2+ 0-
 
..., 19:52 20 липня 2022 р.
 
Депутатів, котрі не прийшли на сесію, ДБР має позбавити всіх зарплат за всю їхню каденцію. Тих, котрі там добре пасуться двічі й тричі поспіль- тим паче, за всі каденції!
Рейтинг: 1+ -1-
 
!, 19:08 27 липня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5779 днів)