Коротке есе про ненажерливість

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
26.07.2022

 

Новий виток російської агресії проти України обумовив численні економічні труднощі для нашої держави. Основний тягар цих проблем ліг на плечі підприємницького сектору національної економіки. Пастка високих податків, як правило, породжує негативні економічні ефекти. Однак держава з розумінням поставилась до можливостей суб’єктів господарювання і вжила низку заходів з метою знизити податковий тиск, а відтак, стимулювати виробництво та сферу послуг, поліпшити та зберегти позиції підприємства на ринку. Одним з таких заходів є зменшення ставок податків і зборів, що встановлюються органами місцевого самоврядування.  Певні рухи, даруйте за кацапізм, «тєлодвіженія», робили і владці дрогобицького місцевого самоврядування. Для чого винесли на розгляд сесії ради проект рішення, яким планувалось внести зміни до Положення про нарахування і сплату місцевих податків і зборів, зменшивши ставки по окремих об’єктах оподаткування від 25 до 50 відсотків. Нові ставки істотно зменшували б фінансове навантаження як на суб’єктів господарювання, так і на населення, адже їхні величини включаються до собівартості продукції та послуг.
Проте обізнані в механізмі підготовки та прийняття рішень міською радою одноголосно стверджують про чинення міським головою організаційних перепон у прийнятті рішення, направленого на зменшення податкових ставок. Перш за все це спроба зірвати прийняття рішення відсутністю кворуму через неприбуття на пленарне засідання депутатів, які перебувають на утриманні Тараса Кучми. Наполегливість більшості депутатів забезпечити кворум для голосування було зірвано раптовим залишенням міським головою сесійної зали.
Втеча Тараса Кучми від прийняття рішення знову залишила підприємців Дрогобича з проблемою високих ставок місцевих податків, а також підтвердила наше переконання про меркантильні інтереси очільника міста забезпечувати для себе високу зарплату, а підприємці нехай виживають як хочуть.

Переглядів: 2911

Коментарі (30)
 
Я до завтра помру з голоду- так мене голим, і- без копійки в кишені, й поховайте! Переповім вам одну історію- із життєвих спостережень українки, котра багато років працювала в одній із країн Європи. Про бізнес, підприємництво, ціни, товари і гроші. Так от, привозять там на ринок о 5 годині, наприлад, м"ясо. Зранку, ще тепле й свіже, коштує звично недешево. Години після дванадцятої його вже можна купити й за пів ціни, ще далі- й за третину, а в кінці дня- взагалі за копійки. Звідси- і бедет, і кредит. А в нас як: як запхають у той бамбетель щось- то й місяць навіть другим боком до покупця не повернуть. Ціна й рік, і два на оте, вже злежане (а то й перемите-переполоскане) така ж, як і тоді, коли його щойно з конвеєра зацелофанили. В Японії, наприклад, якщо під час транспортування, трішки погнулася упаковка- ніхто й ніколи не виставить цей товар на прилавок. А у нас? А хоч хни, хоч- хрю. Гамано-совєтікус. Про рабство для найманих працівників- вже й казати нічого, одні "хлібодари" чого варті: люди у них щодня працюють тижнями без жодного вихідного. Ото "демонократія", га? !
Рейтинг: 2+ 0-
 
До рабовласників, 09:21 26 липня 2022 р.
 
Вже доведено на сторінці , Стовб ганьби їм. Кучми, що Кучма то московський агент, якого внідрили в Дрогобич , щоб знищувати все українське зсередини
Рейтинг: 21+ -1-
 
Аргумент, 09:43 26 липня 2022 р.
 
А що це за херню придумали, що мобілізованим не буде зберігатися зарплата за місцем роботи? Виходить, що доки я служу мій шеф-барига, який відкупився від армії буде за мої гроші бухати і шлятись по курвах. Ой ризикує наша влада догратись, що армія збунтується, тоді мало нікому не покажеться, ні президенту, ні дупусратам, ні баригам.
Рейтинг: 15+ -3-
 
Міша, 09:49 26 липня 2022 р.
 
Кучма відправив свого «волонтера» в Швецію за гуманітаркою а той рішив не повертатись. Старух Р. 1989 р-н. був деректором дЮСШ. хотів стати депутатом міськради в 2020 році. У фейсбуці пишуть що дрогобичани цікавляться чи в нього все гаразд за кордоном. Може чимось допомогти?
Рейтинг: 21+ 0-
 
:), 10:04 26 липня 2022 р.
 
Хтось знає чого Старуха звільнили з директора дюсш?
Рейтинг: 17+ 0-
 
?, 10:08 26 липня 2022 р.
 
Тарас Кучма втік від прийняття рішення а Старух від воєнної мобілізації :x
Рейтинг: 19+ 0-
 
:), 10:10 26 липня 2022 р.
 
В дрогобицькому дюсш взагалі п…ц що твориться. Старух був директором два роки. Влаштував родичів і свою дружину в дюсш. Позабирав в тренерів години. Був жадібний і самовпевнений. «Заробив» на неякісному ремонті. Кучма розлютився за це і поміняв його на тестя Старуха - екс-репу тата міськради Городинського. Старуху дали типу зама. директора дюсш. З березня місяця Старух і його дружина взяли відпуск на свій рахунок і поїхали в Швецію і до тепер не повернулися. Старух з дюсш зробив собі родинне гніздо.  
Пропоную Івану Торському поцікавитись махінаціями в дюсш.
Рейтинг: 24+ 0-
 
Петро, 10:27 26 липня 2022 р.
 
Он воно що з тою ДЮСШ! А я вже думаю, чому її сторінка у фейсбуках вмерла, ніяких новин. Вже думала, що місцеві бариги закрили спортшколу на колодку і хочуть продати, як інші маєтки громади.
Рейтинг: 15+ 0-
 
до Петра, 11:57 26 липня 2022 р.
 
Треба перевірити дівчину на касі що бере гроші за басейн. Більша частина йде без чеку. Вона шестерить деректору на працівників.
Рейтинг: 16+ -1-
 
працівник, 12:08 26 липня 2022 р.
 
На моє переконання таких "старухів" тепер хватає серед чинуш. Кланами засіли на держпостах і особливо це спостерігається у каденцію ушльопків. Як було при комуняках так і залишилось та ще подвоїлось кумовство. То є карма якась.
Рейтинг: 16+ 0-
 
читач, 14:25 26 липня 2022 р.
 
Де прикладена рука тих "обраних" бариг там обов'язково присутня корупція якісь просто ненаситні шкідники . Стидоба.
Рейтинг: 15+ 0-
 
до Петра, 14:31 26 липня 2022 р.
 
Славнозвісний наш Орест Каракевич товаришує з Романом Старухом і каже що той підігнав йому круту амуніцію і немає нічого поганого що той залишився в Швеції бо допомагає йому. Але на мою думку Старух як політичний діяч Дрогобичини вчинив негарно і скомпроментував волонтерський рух міста адже не виконав зобов’язання повернутись в Україну на протязі місяця(він виїхав по волонтерській місії по системі Шлях)До всього він раніше проходив військову службу ( в АТО не приймав участі) і мав би бути мобілізований в першу хвилю.  
До того якщо переглянути реєстр виділених земельних ділянок то побачим що міська рада виділяла йому безкоштовно не одну землю за останні кілька років а кілька (+ на дружину)
Рейтинг: 24+ -1-
 
До вашої уваги, 14:58 26 липня 2022 р.
 
Сміливий і наполегливий борець з корупцією Іван Торський викладає багато компромату на місцеву владу в себе на ФБ, ютуб каналі і т д.  
Всі бажаючі можуть без остраху звернутись і надати інформацію про місцевих можновладців у приват у ФБ. Конфіденційність гарантується.  
«Сила в єдності громади»
Рейтинг: 19+ -5-
 
До дрогобичан, 15:13 26 липня 2022 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 2+ 0-
 
Гринь, 16:20 26 липня 2022 р.
 
Ну почекайте, якщо то правда, що одній сімі то чмо подарувало пять ділянок, то варто то рило заставити зісти ту землю, інакше чорт захоче ще і ще, поки не вдавиться. Як для мене і ця інформація достовірна, то вже кримінал, як ся йому вдалося в обхід стільки земельки відхопити. Треба буде ім зробити аудит іхньоі діяльності, а то повиходять доляровіими мільйонерами, а громаді покажуть фігуру з трьох пальців.
Рейтинг: 7+ 0-
 
нейтральний, 20:33 26 липня 2022 р.
 
А чи не є корупційна складова коли в держ установі ДЮСШ в один час стало працювати троє членів сімї + із значними привілегіями ніж у простих працівників? Чи не варто тут розібратись анти-корупційним органам?
Рейтинг: 15+ 0-
 
?, 20:39 26 липня 2022 р.
 
одним словом в ДРОГОБИЧІ повний піз*ец. кругом одні вороги і завербовані ФСБ ВЯЛИКАЙ РАССИИ при владі! ? Хотів зайти до РАТУШІ тепер не піду, боюся. Затовкають до підвалу і там закатують? Все! Завтра куплю дубову біту і так буду хордити на базар до магазину і так далі не знати як то буде. по секрету до кишені покладу півцегли на всяк випадок! ЧАО КАКАО!
Рейтинг: 4+ -3-
 
снайпер + затетий украінець, 21:57 26 липня 2022 р.
 
Вони всі вже борються з корупцією у Швеції, чого тепер від них хочете? Треба було боротися тоді, коли вони там гнізда вили. Трясогузки якісь, а не "шміливчі".
Рейтинг: 6+ -3-
 
:(, 22:08 26 липня 2022 р.
 
Ну, старійшина сімейства, він же директор дюсш поїхав на кілька тижнів і обіцяв повернутись. Він у відпуску. Йому немає сенсу звільняти хлібне місце, під мобілізацію він за віком не проходить. Зятьок емігрував надовго, донька буде скоріш за все з чоловіком. Два вільних робочих місцях мають звільнитись найблищим часом. Не думаю що більше пів року у відпуску за власним рахунком будуть збережені їхні посади. Хоча…
Рейтинг: 8+ 0-
 
До :(, 22:29 26 липня 2022 р.
 
Багато хто скористався цією системою ШЛЯХ щоб втекти від мобілізації звісно не безоплатно. Такий він діяч що драпанув у Швецію , ті перевертні вишивані всі 30-років Незалежності обкрадали майно громади , то вся їхня діяльність на теренах дрогобиччини. Клеймо казнокрада їм не змити ніколи а честь та гідність за бабло не купиш. Дай Господи їм ще маєтки, а простим пересічним людям міцне здоров'я бо бути здоровим це найбільший скарб сьогодення.
Рейтинг: 10+ -1-
 
до (до вашої уваги), 23:29 26 липня 2022 р.
 
Державна компанія Нафтогаз у дефолті отакої вчудили накінець. То виходить що їм за газ платити не треба оскільки вони банкрот . Позики менеддмент компанії розікрав тупо, і на маєш тепер дефолт отприсок комуняцький " вітрило" докрав за тим попереднім білогривим "колобком". " Файна" державна структура цей нафтогаз нічого добавити . Таких крадунів європа бачить тільки у нас думаю. Жесть новина.
Рейтинг: 4+ 0-
 
?????????, 10:26 27 липня 2022 р.
 
Собівартість газу, що видобувається з родовищ в Україні, 1 (одна- ! ) гривня. З якого хрбнделя вони- "банкроти", ненажерники джипосракі, вкупі зі всіма своїми родинно-мафіозними кублами? ! Де гроші? Де гроші водоканалів, елекртомереж, лісів, податків і т. п. ? Де відосики про корупційні розстріли мародерів? Де? Всі тридцять років і майже 365 днів? ! Україна, сама по собі, вже давно могла жити, як в Омані- не треба туди навіть їздити, аби пани там їхнім шейхам показували свої крокодилячі мешти, позакидувані нога на ногу!
Рейтинг: 3+ 0-
 
!, 15:44 27 липня 2022 р.
 
Читаю Дрогінфо і бачу , що часто згадується Суда і мороз . Станіславович можливо і нормальний але беруть сумніви бо ним повністю керує злодюга Мороз . Який краде все що бачить , арматура , цемент , фарба все в багажник . Він нашу бригаду яка виконувала якісно всі роботи чи в дощ чи в іншу погоду , повністю всіх виів , особливо лютував коли ми працювали на килимах . Кароче він злодюга і все хвалився що він з Станіславовичом друзі і ще , що йому нічого небуду бо дочка працює в поліції .
Рейтинг: 9+ -1-
 
Читач, 15:47 27 липня 2022 р.
 
Мороз завжди на калинах забирає касу і Лишки матеріалів
Рейтинг: 8+ 0-
 
…, 15:48 27 липня 2022 р.
 
То що: ніхто не в силі його арматурою грохнути? Чого трясете страхом у ваших вишиваних трусиках: на голову їх понатягали, чи що? !
Рейтинг: 8+ -2-
 
!, 18:59 27 липня 2022 р.
 
Борзий рагуль грушівець на Божому суді відповість нехай бидлюк Біблію читає , а не бзду на церкву носить щоб гріхи відмолити. Злодії при кориті так звикли пожертви попам давати але хибна у них думка що відкупились таким чином. А те що у мусарці доця то ще не показник. У ту мусарню штати з вулиці набирають . Подивитись відосики на ютубі з участю мусорів то шедевр вам скажу. Вчіть люди закони та Конституцію щоб рабами небути у таких смердів. Бо це вже край всьому.
Рейтинг: 7+ 0-
 
до читача, 20:52 27 липня 2022 р.
 
Ти пишеш , що Суда нормальний ? Ти що забув як вони з тим хамом недоумком морозом на ліво возили з асфальтного заводу щебінь, відсів і асфальт , пісок . То по Твоєму нормальні люди . Хлопці розповідали , що недавно Жирний тому козлу морозу рило начистив .
Рейтинг: 8+ 0-
 
До читача, 21:56 27 липня 2022 р.
 
Пацєтники грушівські як вікінги гребуть та гребуть думають два віки прожити . Як їм не соромно комунальні крисяки не більше. При жодному меру так не крали крисяки як крадуть тепер. Страх загубили цілком то якась гнійна яма ті "господарники". Фу , наволоч.
Рейтинг: 7+ -1-
 
дрогобичанка, 22:19 27 липня 2022 р.
 
Про який "на Божому Суді" ви тут виписуєте? ! Наївні й полохотронені всіма сволотами, та роззуйте вже свої зацофані очі: вони де з вас лаха друть- в небесах, а чи- тут, на землі? ! Ну, ідіотизм якийсь: на них ярмо на шию натягнуть, а вони будуть мимрати про Божий Суд. Та бери, одне з другим, яку арматуру- тай лупи всю сволоту підряд, а не нюнді нюндяйте!
Рейтинг: 6+ 0-
 
!, 11:43 28 липня 2022 р.
 
Кракевича Орка-геть, геть, геть!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Каракевича-геть!, 11:50 08 серпня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)