Переселенці продовжують отримувати допомогу на Дрогобиччині

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
04.08.2022


Внутрішньо переміщені українці, які мешкають у Дрогобицькому районі, продовжують отримувати гуманітарну допомогу у Штабі гуманітарної допомоги при Дрогобицькій районній військовій адміністрації. Здебільшого люди отримують засоби гігієни, харчі та інші необхідні речі для домашнього побуту. 
Історії  трьох вимушено переселених українок, які внаслідок російської агресії покинули рідний дім та евакуюватись на Львівщину, розповідає портал Дрогобицької районної військової адміністрації.

 
Людмила Кривошеєва приїхала на Дрогобиччину у квітні.  Їй – 70. Людмила все своє життя прожила у місті Краматорськ  Донецької області. За фахом вона – інженер-технолог. Багато років працювала  на Слов'янському керамічному комбінаті – колишньому підприємстві керамічної промисловості. Коли російські ракети почали гатити по Краматорську та окуповувати Донеччину, жінка вирішила покинути рідну домівку. Діти та правнуки Людмили евакуювались у Хмельницьку область, а сама жінка доїхала до Дрогобича. Тут вона мешкає в одному із гуртожитків, отримує соціальну допомогу, але найбільше з усього мріє знову повернутись до рідного додому та побачитись з рідними.
Олександра Дьоміна народилась у Казахстані, проте більшу частину свого життя мешкала у невеликому селищі  Колодязі, що на Донеччині. Їй – 38.  У неї четверо дітей. Разом з  дітьми жінка змогла евакуюватися у  квітні, коли російські ракети гатили поблизу її дому у рідній Донеччині. З кожним днем селище перетворювалось на згарище. Тому, довго не роздумуючи, жінка вимушено переїхали у більш безпечну частину країни – на Дрогобиччину.  На Донеччині досі залишаються її родичі, які через російську окупацію не можуть виїхати.  Олександра каже: «Навіть  якщо вдома щоденно чути звуки ракет – все одно хочеться туди. Там найкраще місце на землі». Олександра при надії, чекає на первістка. Попри все сподівається, що новонароджена дитина житиме вже у новій країні – переможній та мирній.
Наталія Рижкова  народилась у Покровському районі Донецької області.  Їй – 57.  Про свій дім жінка розповідає з трепетом, весь час нагадуючи, що мусить одного дня туди повернутись. Там, на Донеччині, у жінки була власне господарство, сад, город.  А найголовніше – можливість почувати себе щасливою на рідній землі. Наталія, які  і більшість мешканців Донеччини, вирішила евакуюватись, коли російська армія щоденно захоплювала все більше територій Донецької області. Розуміючи, що не хоче жити під російською окупацією та підкорятися ворожим законам, жінка взяла із собою невелику валізу, де вмістила лиш все необхідне,  зачинила двері рідного будинку та поїхала світ заочі. Спочатку не знала, куди їде. Згодом  виявилось, що усіх евакуйованих людей везуть у Львівську область. Людмилу привезли у Дрогобич. Тут вона почувається у безпеці. Зараз жінка має офіційний статус ВПО.
«Інколи йду на ринок і забуду якесь слово українською. Просто не можу пригадати. Але ж ми українці, ми тут на своїй землі», – каже Людмила, тримаючи у руках набір харчових продуктів та засобів гігієни. Людмила, як і всі інші внутрішньо переселені українці, найбільше мріє повернулися додому та знову побачити рідний сад.
Попри те, що війна триває і російські ракети намагаються знищити українські міста, українці не втрачають надії на перемогу. Вони впевнено вірять, що одного дня повернуться до своїх будинків та зможуть вільно жити у незалежній та сильній Україні.
Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, у Дрогобицькому районі понад 35 тисяч переселенців офіційно отримали довідку внутрішньо переміщених осіб. Люди приїхали переважно з тих регіонів України, де досі тривають активні бойові дії.
 


Переглядів: 1741

Коментарі (16)
 
А чому пишете лише про жінок? Напишіть про бугаїв, які приїхали сюди пити горілку і ховатися від мобілізації.
Рейтинг: 17+ -1-
 
Ірина, 15:36 04 серпня 2022 р.
 
Тут ніде на роботу влаштуватися. Схоже, що з двохсот релокованих підприємств на Дрогобиччині облаштувалися якихось 0, 99 відсотка, та й ті, поки доїхали, вже знали "правила гри". Тому місцевим взагалі нема на що сподіватися. От, якби такий же ж принцип "конкурсу"-аукціону" застосовували при прийомі до штату всіх бугаїв з коханками у київських кабінетах, а то, схоже, й там- по блату. Українці розфіршмакали вже і Европу своїми "бєспрєдєлами": в Італії з вулиці навіть прибиральницями не приймають. Чи не є це переконливими елементами сучасного рабовласництва? ! І де ті сучасні триста спартанців?
Рейтинг: 1+ -1-
 
Кого біда об"єднує- і чи?!, 16:02 04 серпня 2022 р.
 
на днях один недорозвинутий кент, кажуть десь до 20 років от роду, розбив гральний інструмент піаніно яке стояло на пл РИНОК і на ньому час від часу грав наш житель ДРОГОБИЧА поважного пенсійного віку. ? Що спонукало таке зробити недорозвинутому пацану зробити таке хуліганство? Думапю що причина криється лише в одному . народжений в 7 місяців в дрогобицькому роддомі, ось таке сотворіння, де мама алкашка а татко наркоман могло таке сотворити? треба обовязково знайти даного недоношеного і покарати по закону УКРАІНИ! Батькам відкупити піаніно. і повернути господарьові.
Рейтинг: 3+ -6-
 
снайпер + затетий украінець, 18:27 04 серпня 2022 р.
 
Знов пишеш пеправдиві чутки.  
Хуліганом виявився 41 річний житель міста в якого давно проблеми з психікою. Загострення в людини на фоні ситуації в країні. Відгукуються про нього як про неагресивну людину. Бідний хворий чоловік. Держава таких залишила на одинці із собою.
Рейтинг: 10+ -1-
 
До снайпер+, 18:36 04 серпня 2022 р.
 
Київстар- наче прокляття для абонентів: знову самовільно позмінювали тарифи для абонентів, додавши якісь самозвані функції. Коли те шобло печерне гаратнуть не на 10 мільйонів хабаря, а на всі сто? !
Рейтинг: 6+ 0-
 
?!, 18:43 04 серпня 2022 р.
 
отакий 41 річний проблемний з головою та й запхав би тобі ножа в живіт ти б так не писав ось такі новини не пий одеколон
Рейтинг: 8+ 0-
 
якби, 21:07 04 серпня 2022 р.
 
З точки зору медицини недоношений людський плід - це просто передчасна з*ява дитини. Зараз навіть виходжують 20-тижневих передчасно народжених діток. Фізичний стан не має жодного стосунку до *розумової відсталості*, на яку не впливає навіть такий як Ваш поважний вік.  
Можете ображатись, а можете і ні. Але проблема таки у Вас самому. Вчитись ніколи не пізно. Більше читайте пізнавальної літератури , і буде все ОК!
Рейтинг: 5+ -1-
 
Недоношеному снайперу, 01:36 05 серпня 2022 р.
 
Люди з психічними розладами потребують лікування у спеціалізоввних закладах як це було у минулому. Вони є неосудні а тому мають бути під наглядом. Але куди там до таких" дріб'язок" нашій корумпованій владі бо мужновладці також "неосудні" оскільки виходять з під варти вносячи крадені мільйонні ЗАСТАВИ . Дана стаття недоречна на мій погляд оскільки без меднагляду психічно хворі люди належать самі собі і це піаніно ще пів біди, прикро було б , якби постраждала якась людина чи дитина.
Рейтинг: 6+ -1-
 
дрогобичанка, 08:14 05 серпня 2022 р.
 
ДРОГОБИЧАНКА! Тобі ще морду не били на вулиці? Не зриваали золоті речі з шиі і не виривали золоті кульчики з вух або разом з вухами отакі собі "ХВОРІ" людиска? Тобі повезло! Що робити? треба наводити порядок в нашому місті ДРОГОБИЧІ щоб коло бувшого к-ра ПРОМЕТЕЙ кожний день не спали на лавках всяка пяна "ЛЮДИНА", не шаталися всякі кончені і спиті. то таке є! ФАКТ! А у нас в місті живуть люди які постраждали від кацапів на Сході Украіни і ім то також дивно все то бачити! ТРЕБА НАВОДИТИ ПОРЯДОК!
Рейтинг: 3+ -5-
 
снайпер + затетий украінець, 10:59 05 серпня 2022 р.
 
Перше, що треба зробити негайно, - ліквідувати оту "благодєльню" всіляким наркопритонщикам у приміщенні й без того психіатричної приймальні на Січених Стрільців! Друге: повиганяти, геть і вже, всіх "роботодавців", на котрих є бодай одна інформація про те, як вони конірують найманими працівниками! Вже і негайно- з миттєвою конфіскацією маєтків, джипів, фур з перенаклеєними гуманітарками, хабарями "податковій зі Львова", котру самі привозите, аби дурити мізки працівникам й не платити зарплати, які гарантували всі гаранти, а порозпродували Україну своїм зятям, дочкам і синочкам! Третє: ліквідувати оті всі фарисейства у владних кабінетах, котрі, ані одне- не чужі, бо "свої", котрі відписують відписки на звернення громадян, лише, щоразу, вставляючи у вічно готові тексти, лише інші прізвища й ініціали. Четверте, але- найперше: те, що розстріляти трьох любих друзів міг лише президент Сінгапуру, для нікого в Україні не є прикладом, як, по-справжньому, потрібно керувати державою? ! То що: вам треба порадити "кулю в лоб" собі самим- найперше? ! Про які ще відосики можна дискутувати й сперечатися: про оті, де борови в парламенті наклали своїми президійними черевами на Народ, котрий, взагалі, довели до ручки, а собі- далі попідгаратували зарплати? ! Якщо влади в Україні нема- то нехай оголошують державу банкротом- і не ганяють лоха з Америки та Европи, бо іншого враження, аніж те, що ті ж Америки з Европами відмивають свої мафіозні мільярди на території однієї, окремо взятої, сланцево-недозагазованої, території. Їм не шкода було винищувати індіанські племена в ті часи, то що їм- теперішні "моголи" й "аборигени" в якійсь там Україні.
Рейтинг: 1+ -1-
 
!, 15:12 05 серпня 2022 р.
 
Друге, що треба зробити вже (ті, котрі знаються на варіюванні світових валют- при декораціях інфляції)- задіяти до негайних виплат населенню всіх матеріальних допомог, на які було подано заяви, а не місяцями маринувати ті папери по кабінетах, бо вас туди хтось понапризначував. Як призначили- так й випризначать. Де, кому й коли ті заяви "передали в ратушу", якщо там- треба завжди писати власноручно- і чекати, зауважте, значно менше часу, аніж по всіх решта "білих домах". ті "білі доми" вже- наче білі домовини, краще б поробили з них бодай якісь помешкання, бодай міні-квартири для неімущих, зокрема, й тих, котрі місцеві, й тих, котрі приїхали не на джипах з собачками, собачатникам нехай їхні коханки купують.
Рейтинг: 0+ -1-
 
:(, 19:48 05 серпня 2022 р.
 
Прочитала вашу замітку і наступного дня пішла я в той штаб вийшов якийсь мужчина з рота штиняло перегаром, двері там були закритими прийшлось довго стукати, дівчата з другого поверха сказали ви стукайте вам відчинять, вони можуть не чути, бо там великий зал. Так я і ще з двома своїми подружками гамагались стукати, і достукались нам відчинились двері, правда нвхто туди так нас і не пустив і сказав що у них для переселенців немає ніяких продуктів, хочте аиберіть собі одяг, скажу од, г був такий вже пепебраний що ми з цього вибрали пару одежинок своїй дочці. Дивно називається штаб, усі статтю пишуть вон як гарнр а ми з чим приїхали з тим і поїхали. Сумно, для чого так аиписувати. Куди діваєтьс, гуманвтарка, що надходить від міжнародних організацій.  
Щераз питаю куди ділись продукти харчування, хто їх забрав, куди нам звертатись.  
Пішли ми в ратушу ми там все розповіли як нас прийняли, і виявилось що той мужчина що нас нахабно відносився звати його Петро Сушко, виявляється він щей держслужбовеуь, то що він там робить в робочий час у штабі, може вибирпє собі одяг, може він такий самий як і ми пересенлці.  
Нас у ратуші поспіачували дали по 2ящики продуктів харчування і дитячої одежини. Так нам і прийняли у ратуші гостинно, а в районі виставили за двері.
Рейтинг: 2+ -1-
 
Переселенка, 07:05 07 серпня 2022 р.
 
Оооо, гуманітарка, вкупі з гамунітаркою, заявами на матеріальну допомогу ф районі йдуть під таємним грифом "прапало фсьо". Крім хабарів, що давно є звичним явищем, яке вже ніхто й не переймається. А мали б.
Рейтинг: 1+ 0-
 
:(, 09:11 07 серпня 2022 р.
 
Це вони там "пробу знімали", під чарку дезинфікаційного бояришника.
Рейтинг: 1+ 0-
 
..., 14:52 07 серпня 2022 р.
 
Я пенсіонерка із Нікополя Треба виїджати із-за атомної стаанції та обстрілів уноч іХотіла до вашого міста але перечитала ваші коментарі і стало сумно Я для вас не вигідна переселенка бо ні грошей ні здоровья не маю Чи я помиляюсь?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Тетяна, 12:59 12 серпня 2022 р.
 
Мабуть, не помиляєтеся, бо й місцева біднота вже зранку, риється у смітниках, і вимирає на 2100 "спецопераційних", проте, табуни джипастих втеклих, шукають найкращий корм для песиків і коханок. Не іштеся думкою про те, що й вони виздихають, але- нехай шурують туди, звідки приперлися, а не смердять тут ссвоїми череватими животами!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 12:42 13 серпня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5773 дні)