Кібершахрайство: трускавецький бізнесмен втратив 400 тисяч гривень

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
08.08.2022

 

У Трускавці минулого тижня поліція зафіксувала 94 звернення громадян, з них 12 – кримінального характеру. Про це сьогодні, 8 серпня, на щотижневій апаратній нараді у Трускавецькій міській раді повідомив представник Трускавецького відділення поліції ГУ НП у Львівській області Андрій Пахови, – інформує пресслужба Трускавецької міської ради.  Поліцією зафіксовані два випадки шахрайства. В одному з них трускавецький підприємець мав необережність перейти за надісланим в месенджер посиланням і в одну мить втратив з банківського рахунку 400 тис. грн.
Правоохоронці вкотре закликають громадян не бути довірливими та не відкривати підозрілі посилання, надіслані за допомогою електронної пошти чи месенджерів Facebook, Viber, Telegram та інших. Ще одна поширена схема шахрайства – оголошення про виплату компенсацій (від ООН, ЮНІСЕФ та інших міжнародних організацій), яка під виглядом сайтів відомих банків переадресовує користувача на фішингові сайти, де проходить збір даних банківських карток з метою подальшого зняття коштів.
Будьте обережними, не переходьте за підозрілими посиланнями, не давайте дані своїх банківських карток сумнівним особам чи організаціям. Не дозвольте шахраям взяти вас на гачок і видурити ваші важко зароблені кошти!
 

Переглядів: 1807

Коментарі (22)
 
Мав би я такі гроші, заплатив би за хорошу клініку і не мучився би на тій Кульпарківській.
Рейтинг: 0+ 0-
 
heer Flunt, 15:14 08 серпня 2022 р.
 
Цирки одні розповідали що хтось там хотів замовити чи то вєолік чи то таке що саме іде з допомиогою бензина написав туда в кантору і вислав бабло так звана предоплата. ? І не отримав нічого. НУЛЬ! Як один мовив таке "Пока в странє єсть ЛОХИ, дєла наши нє так уж і плохи ". Так що пацанва ось такі новини.
Рейтинг: 3+ -1-
 
снайпер + АХТУНГ!, 16:11 08 серпня 2022 р.
 
Ну, а де ті "допомоги" заповнювати, якщо, у кого не спитай, вони цим не займаються? Це перше. Друге: якщо у нас цілими табунами й ешелонами катаються й тусуються люди у формах, у камуфляжах, у мантіях, та всі- на крутих автах, та, напевно, ще й- з власними, досі, яхтами й літачками, і якщо дані про кожного пенсіонера, інваліда, самотнього, навіть- про вже упокоєних, є у кожному кабінетному комп"ютері (безперечно, що вся ота аферистична франца- наслідок торгівлі персональними даними клієнтів- від отих повссюдно кабінетно-"узаконених")- то ЧОМУ (? ! ) така проблема з оформленням і виплатами, взагалі, виникає? !
Рейтинг: 2+ 0-
 
?!, 16:22 08 серпня 2022 р.
 
Альо, ГАРАЖ! Може то знову КУЧМА + команда винувата в цьому? Треба розібратися. думаю треба підключати МОССАД єврейська розвідка вони розберуться. Не бери чувак до серця то ШУТКА! СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАІНІ і іі НАРОДУ! Бий кацапів щоб з них пух летів у всі сторони!
Рейтинг: 2+ -5-
 
сьогоднІ, 16:27 08 серпня 2022 р.
 
В тебе кукуха не в дома? )  
Кучму такий дріб’язок давно не цікавить. Кучма як став мером краде в мільйонних розмірах. Лише останній відкат по будівництву одного дому ( на 12 квартир) для переселенців склав 300 000 $.
Рейтинг: 6+ -2-
 
До сьогодні, 17:03 08 серпня 2022 р.
 
Ну підприємця не знаю чи й шкода, треба дізнатися хто такий. Недавно одному з підрозділів, який зараз воює, потрібно було два пікапи, ми звертались до різних підприємців і далеко не всі захотіли допомогти. Ну нічого, машини ми таки дістали, а коли хлопці приїдуть, думаю треба буде розказати, які бариги пожаліли не такі уже і великі, як для них гроші, щоб допомогти тим, хто їх захищає.
Рейтинг: 2+ -2-
 
Ірина, 17:33 08 серпня 2022 р.
 
Допомоги віртуальні тепер і прикро що пенсіонери ще не зрозуміли цей лохотрон. Ютуб рясніє різними видами допомог з європи - кожен день інший вид допомоги для наших пенсіонерів. Насправді думаю йде якийсь перепис населення похилого віку або звичайна формальщина, що ніби-то допомоги йдуть все як має бути але виникає питання хто їх отримує насправді? Бо створено безліч перешкод для того щоб наш пенсіонер отримав цю подачку самими ж благодійниками . Отакий тепер новий порядок робиться глобалістами та аферистами в додачу з корупційною нечистю з наших владних структур. Війна для них як мати рідна бо наживаються майже всі багатії та чинуші , а лишень народ простий гірко страждає тепер.
Рейтинг: 1+ 0-
 
до ?!,, 17:50 08 серпня 2022 р.
 
Хтось кібер-шахрай а Кучма шахрай-благодійник 8)  
Читай статтю «І знову про шахраїв-благодійників»
Рейтинг: 7+ 0-
 
:), 18:15 08 серпня 2022 р.
 
Треба передати список тих бариг до військомату.
Рейтинг: 2+ -1-
 
До Ірини, 18:32 08 серпня 2022 р.
 
Можна систематично допомагати а одного разу відмовити і ти вже для когось останній негідник.  
Майте розум. Фінанси мають здатність закінчуватись.  
Потрясіть трохи Кучму з Германом там бабла незміряно. Доларові міліонери вже не перший рік.
Рейтинг: 6+ -2-
 
До Ірини, 18:42 08 серпня 2022 р.
 
Волонтери таким як Ірина Юрчак чи її родичу Цихівському я би явно не дав гроші, ви ж собі це в кишені пакуєте!  
На небі все видно
Рейтинг: 4+ -1-
 
До Ірини( та що Юрчак), 18:53 08 серпня 2022 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 2+ 0-
 
Гринь, 19:06 08 серпня 2022 р.
 
Тим баригам і так дозволили не зберігати зарплату мобілізованим, а вони навіть на якусь б / у машину скинутись не можуть. Жах. На передову їх хоч на кілька днів, нехай подивляться, якою ціною хлопці їх захищають і дають, можливість барижити. Якщо сюди прийдуть орки, то заберуть у них все, і бізнес, і машини, і вілли. Так що шановні бариги хоч трохи думайте, коли відмовляєте у допозі військовим.
Рейтинг: 1+ -1-
 
Андрій, 19:31 08 серпня 2022 р.
 
«Волонтери» злі що їм не дають гроші.  
А я бачу правильним перерахувати на ЗСУ через додаток приват без посередників .
Рейтинг: 4+ 0-
 
123, 19:41 08 серпня 2022 р.
 
А хто такий Цвігло Павлун у ФБ?
Рейтинг: 0+ -4-
 
Цікаво, 20:21 08 серпня 2022 р.
 
Перераховуйте, щоб високі чини мали що красти.
Рейтинг: 0+ 0-
 
До 19:41, 20:28 08 серпня 2022 р.
 
Якщо ви будете отак-от варіята грати одні над одними- то не треба буде чекати, поки прийдуть з фронту хлопці. Якщо зареєстровані, серед котрих- мільйони біженців, не отримають оті мізерні "міжнародні" (а, реально, чи- попередньо накрадені, бо щось аж дуже багато "благодійних" повиникало)- то всіх, хто має повноваження вирішувати ці питання, зметуть з тронів самі внутрішні переселенці. Причому, і ті, у котрих нічого немає, і ті, у кого є все, але вони, до пори, мовчать, бо вичікують. І втікати буде нікуди, бо Європа вже й так активно забороняє українцям й українкам бавитися у гуманітарних. А заробітчанство, як "національна традиція" західноукраїнських теренників, тим паче має миттєву традицію випотрошуватися з гаманців. В Україні, звиклі до рабсько-найманої праці рабів- за копійки, джипасто-маєткові порхавці й порхавки ніякого, бодай більш-менш достойного, заробітку не дадуть. Ви собі уявляєте, яка може виникнути "спецоперація" всередині самої країни? Навіть не уявляйте, бо не доживете. І, скоріш за все, жоден закордон, де добре рахують- скільки, реально, вони виплатили мільярдів чужерідцям, ніяких банкротств України не визнає. Це не Греція у складі довколаокеанівських утворень: і ми їх маслинами не закидаєм, і вони нас- борщем не нат. не нагодують. Міркування- приблизні, але- на грані фолу. Кожен має право мати право, бодай- висловитися! Державі ж найправильніше було б націоналізувати все- і строго пильнувати всі надходження до казни. Час буржуїнів вже й так не випорхне з умів. Зрештою, тих "буржуїнів"- півтори плями на великій долоні. Якби державою по-справжньому керували ті, кому вона, таки, потрібна, то щодня по троє "любих друзів" всіх любих друзів висіли б попри канави, а так- лише оплакування розбитого піяніна у національному масштабі. То що: вже геть навіть грати нема чим, бо піяніно "наказало довго жити"? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 21:05 08 серпня 2022 р.
 
Не знаю, що там з волонтерами, може є і не дуже порядні. Але поясніть, як можна відмітити збереження зарплати мобілізованим? :eek
Рейтинг: 2+ 0-
 
Павло, 21:47 08 серпня 2022 р.
 
Ну, як-як: просто не натискати зелену кнопочку. А як можна, напередодні початку навчального року, масово оголошувати скорочення, знаючи, що найперше, це "обрізання" проведуть й без того найменш захищеним категоріям працівників, а кавалькади джиперів успішно оголосять новий "аукціон" з прийому на роботу. При тім, всі навчальні заклади працюватимуть, учнів стане в рази більше (як будуть рефінансувати відсутніх в Україні дітей- теж ніхто не повідомляє). Але, найболючіше, якщо поскорочують пенсіонерів- і, зважаючи на реалії і негласні "традиції", усі вони отримуватимуть мінімальну пенсію. Тому законотворцям варто б негайно переглянути оті "каехвіцієнти папєрєдніків", які вони понаприймали за попередніх каденцій. І, зрозуміло, що у дуже багатьох випадках, люди бех "плечей" дядь і тьоть працювали, таки, не будучи оформлюваними- і, у ще більше випадках, абсолютно безсилі були вплинути на роботодавців, навіть- за спроб звертатися до уповноважених контролюючих структур, які, насправді, "вершили долі не сильніше громадських об"єднань, чи- гуртків за інтересами". Про тих, котрі роками заробітчанствували, рахуючись тут офіційно безробітними- питання, мабуть, до (не)міжнародного валютного фонду на одній, окремо взятій, території.
Рейтинг: 0+ 0-
 
..., 22:09 08 серпня 2022 р.
 
Шо, в тихООнах такі вже перетруджені обідніми перервами і доларовими преміями, що за місяць часу не осилять порахувати шмаркляту "допомогу" якимось декільком мільйонам бідних українців? У вас же ж все про всіх вже є в комп"ютерах! Чи ще, до 17 мільнів гектарів українських земель, охочі купити й кордон всієї країни? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 12:37 13 серпня 2022 р.
 
Пхех, то він- втратив? Та він навіть не помітив тієї "втрати", бо, коли зводив, роками, дебет з кредитом, то так "нагрівав" своїх рабів, що то не є ніяка втрата. Навіть, якщо його "грохнули" такі самі.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Не треба "заливати" про "втрат, 20:27 13 серпня 2022 р.
 
Ну: і що то за такий Бізнесмен Інкогніто, що дотепер ніхто не знає, хто він є? ! І чи знайшли вже тих, котрі так "оспасібилися"? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 17:51 25 серпня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)