Дрогобицька сміттєва мафія очолює всеукраїнські рейтинги.

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
16.11.2022


“ЗНАЙТЕ СВОЇ ПРАВА ТА ВМІЙТЕ ЇХ ПРАВИЛЬНО ЗАХИЩАТИ І ВІДСТОЮВАТИ”

Сьогодні доконаним фактом є те, що мешканці міста за період 2018 - 2022р.р. переплатили КП, які займались вивозом ТПВ тільки за незаконно встановленими тарифами понад 14 млн.грн.. Є зловживання і в питанні вартості захоронення ТПВ.

Адже засекреченою є інформація куди вивозять ТПВ та вартість захоронення (відомо один факт, що КП оплачує за захоронення для ЕКО - Прикарпаття м. Калуш 1042,00 грн. за тонну і при цьому вартість цієї послуги в Стрию 700 грн.) і як обліковуються такі операції. Адже мешканці сплачують за м3 утворення ТПВ, а КП здають на захоронення в тоннах. А все сміття, що за цей період повномаштабної війни перекочувало з Гайдамацької до закритого полігону в Бронниці (це десятки тисяч тон).

Потребують перевірки законності рішень про оплату всіма мешканцями за вивіз ВГВ та зміну норми утворення ТПВ, які значно впливають на діючі сьогодні тарифи. Всі ці зловживання відбуваються за безпосереднього сприяння та участі профільного заступника міського голови та керівництва департаменту міського господарства, яким підзвітні та підконтрольні КП. В результаті такого симбіозу в здійсненні оборудок мешканці та бюджет зазнають значних збитків:
1. У відповідності з інформацією КП «Комунальник» в 2020р. надано послуг з поводження з побутовими відходами на 25,6 млн.грн. і у 2021р. на 26,6 млн.грн..
КП сплатило чистого прибутку в бюджет 159 тис.грн. за 2020р. і 172 тис.грн. за 2021р., а ставка чистого прибутку становить 15 % від загального прибутку.
Отже КП отримувало щорічно понад 1 млн.грн. прибутку (ці дані повинні бути у вільному доступі, але чомусь не висвітлюються).
А податковий борг станом на 01.01.2022р. складав 610 тис.грн. Аналізувати таку діяльність важко. Але, якщо підприємство працювало з достатнім прибутком то для чого було збільшувати в 2022р. тарифи…?.
2. Судові махінації і втрати бюджету.
В 2021р. КП «Комунальник» придбало сміттєвоз за 2,5 млн.грн. і як завжди маніпулює та не оплачує за придбану техніку. В результаті за рішенням суду, нам з вами прийдеться оплатити не тільки вартість сміттєвоза, але ще 503 тис.грн. (інфляційних витрат, судового збору, витрат на правову допомогу).
 
3. В 2020р. укладено угоду на утилізацію ТПВ з «ЕКО – Прикарпаття» вартістю в 6,2 млн.грн. із захороненням 6000 тонн ТПВ. КП не оплати за послугу 420 тис.грн. Рішенням суду зобов’язано КП оплатити крім боргу ще 43 тис.грн. коштів аналогічних першому випадку. Отже така діяльність КП і «ефективний» контроль міської ради знову обертається втратами громади тільки по цих двох фактах 550 тис.грн.
 
“Хто за це відповість…?”
4. Замість того, щоб дати належну оцінку таким діям КП та департаменту. Рішенням виконкому ДМР № 112 від 28.04.2022р. виділяється 2.0 млн.грн. КП «Комунальник» фінансової підтримки.
Ось так легко розбазарювати кошти громади.
 
“Це лише частина сміттєвих оборудок.”
 
І комусь в місті дуже цікаво щоб вони відбувались. Будуть чергові перевірки і як завжди без результатні, але хтось з перевіряючих все одно отримає з них серйозний зиск (земельну ділянку, майно громади чи просто зелені грошові знаки). Через мовчазну позицію громади, яку вміло грабують.
P.S.
А може щось і зміниться, як і у випадку з “Ротердам +”, адже держава змінюється і в Києві вже відомо про Дрогобицькі сміттєві оборудки та відслідковують дії абсолютно всіх учасників процесу.
 
Підтвердженням того, що ми продовжуємо боротись з корупційною та злочинною діяльністю Дрогобицьких КП, так 03.11.2022 року є зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань дві кримінальні справи:
 
42022142190000124 - по КП КМГ
 
42022142190000123 - по КП ЖЕО

Переглядів: 1513

Коментарі (11)
 
Кучму на палю.
Рейтинг: 16+ 0-
 
Дрогобичанин., 11:42 16 листопада 2022 р.
 
Кучма то і є сміття, його треба вивезти на Полігон і утилізувати ! Тоді Дрогобич буде чисте і процвітаюче місто!
Рейтинг: 15+ 0-
 
Знаючий, 12:35 16 листопада 2022 р.
 
Іван Торський постійно виклдає беззаперечні докази корупції кучмівського угрупування.  
Чому слідчі не реагують на розкрадання держави та дрогобичан в особливо великих розмірах?  
Корупційний спрут охопив всі правоохоронні служби - поліцію, СБУ, НАБУ, САБ прокуратуру, суди?  
Весь світ збирає на допомогу Україні а в цей час місцеві чинуші Кучма, Ковч, Герман, Коцюба, Москалик продовжують розкрадання по налагодженій схемі навіть під час війни!
Рейтинг: 21+ 0-
 
Дрогобицька правда, 13:52 16 листопада 2022 р.
 
Чому ніхто з правоохоронців не рахується з рішенням Верховного суду, щодо заборони використання сміттєзвалища біля нашого села? Чому незаконно збільшили площу на 3 га і вивезли все "івано-франківське сміття , за яке заплачено великі гроші, з Гайдамацької до нас!  
Зараз староста і наближені, які отримують немалі зарплати з рук царя, бояться сказати щось в захист громади, не розуміючи, що тимчасовий заробіток не компенсує екологічної небезпеки для їх дітей і внуків на майбутнє!  
Житття в Брониці із зміною влади, а воно так і буде , не закінчиться і куди будуть діватися ці місцеві колаборанти!
Рейтинг: 16+ 0-
 
Брониця, 13:54 16 листопада 2022 р.
 
Тільки завдяки наполегливим зусиллям Івана Торського вдалось змусити відкрити кримінальні провадження проти КМГ та ЖЕО.  
Нагадаю, що на совісті керівника КП ЖЕО Олега Майданюка загиблі при завалі будівлі, яку неналежним чином обслуговувало КП ЖЕО. Тепер Майданюк разом з провладним «отцем» Іваном Паньківом пробують замолювати цей гріх. Але від наживи від бездіяльності КП ЖЕО не відмовляються. Будинки далі належно не обслуговуються а кошти пиляють я як і раніше.  
«Отець» Іван Панків більше десяти років «кришує» депутата Майданюка сприяючи у передвиборній агітації і лобіюючи захист від голови єпархії.  
За вірну службу місцевій владі «отець» справно отримує земельні наділи і до речі земля під церквою як і сама церква знаходиться у приватній власності.
Рейтинг: 20+ -1-
 
Дрогобицька правда, 14:03 16 листопада 2022 р.
 
Який він там "отець". Шахрай у церковній рясі не більше. Жирують церковники так само як і чинуші корумповані що ще тут неясно.
Рейтинг: 15+ 0-
 
до коменту вище, 16:58 16 листопада 2022 р.
 
Я собі, напевно, з того шматка землі, який не в силі продати, бо, у свою чергу, не в силі сплатити подать за документ (який, правдиво, вже давно був, інакше, й тим паче- в ті часи, тієї землі б не отримав, але злодіям же ж треба полошарити народ при кожному новому трафункові "какой разніци", а кого ж лошарити будуть- не самих же ж себе? ! ), створю невеликий приватний цвинтар для панів-злодіїв, і буду там продавати кожен метр території за валюту, нехай "посівають", нехай: хто- копійками, хто долярами, хто євро, а хто- й гривнями. Але, не менше багажника, бо ті багажники ні в яку могилку не помістяться, навіть- в їхню. А нащо вони їм- там? !
Рейтинг: 5+ 0-
 
!, 17:55 16 листопада 2022 р.
 
Що Ви дивуєтесь , Дрогобичем керують затяті антимайданівці - аферисти Цвігун , Дзерин , Москалик , Пошивак , Шлярп , Бенедьо . Люди гинули на майдані і гинуть щоденно на війні а ці угоди продовжують наживатися . В них життя вдалось .
Рейтинг: 16+ -1-
 
До автора, 19:24 16 листопада 2022 р.
 
Вірно "в них життя вдалось" завдяки площинним баранам , багато яких тепер гарують на польських панів , так є нажаль .
Рейтинг: 14+ 0-
 
до "до автора", 19:49 16 листопада 2022 р.
 
Пів ночі не було інтернету, тому всю каву вижльопав назимно, всі дзигари скурив мало не раз за разом, аби не думати про те, чи є що попоїсти, але без інтернету можна зшаленіти. Так колись, коли спокійно, на цілий рік передплачувалися газети з журналами (ліси тоді так не вигаратували, макулатуру й лахмуття на вторсировину зносили пачками)- обклався ними, а те, що не осилив перечитати, бо хилило до сну, клав під себе- й спалося тепліше. Нині- тепло від інформації. Можна сидіти цілими днями голодним й холодним, не мати за що купити навіть нитки, аби якусь там, вже, напевно, п"ятнадцяту, дірку на трусах зашпортати, жерти, наче сумашественний, самого себе, хотіти згребсти до грубки всі квитанції про ненадані послуги (а чому таких не друкують: ненадані послуги є, а квитанцій про них- нема: отаких, чорним по білому, аби всюди- нулики? ), попросити в сусіда ровер, сісти на нього- й погнатися хоч в Монако, аби вже звідтам, яко гамунітарну поміч від Европи, передати той ровер сусідові. Хочеш- не хочеш, а мусиш бути без того, чого в тебе нема. Тряси портками хоч до посиніння, а з кишень нічого не випадає. Напевно, легше зібрати з усіх засіків хоча б по жмені рису, цукру, хлібних крихт, солі, покласти по кусничкові томатної консерви чи по чайній ложці якоїсь мармуляди- і йти цим усім платити комуналку. Ну, платити треба: десь же ж, в Англії, каторжно бідує не один український мільярдер, котрий спершу вивіз туди наші з вами статки, аби їх тепер дзюрити нам з вами, яко ту ж гамунітарку. Ті голі принци й принцеси на їхній пластмасово-блискучій панелі посеред Парижів всього награбованого й так не віддадуть: минулися часи проклятих комуняк, а то й- давньої козаччини, коли буржуїни, габздраючи навтьоки, світ за очі, від раптового нашестя "палімйот уставших", цьомали панські воші кожну окремо, яко найбільший імпортний делікатес і пуцували европейські капці чорним гуталіном, аби, крий Боже, тамтешні бомжі не надавали їм копняків за нестаранність. А йо: хіба то- тутешньо визискувати свій народ? Европа такого не навчена. Та й, напевно, весь бідовий світ, раптом позосталий в трильярдери, бо десь там чийсь кінь пробив копитом нафтову дірку, яка, посеред пустельного захолустя, стала порскати долярами. У нас такого нема: ми не викопуємо з землі те, що в неї не закопували, ми, радше присиплем це все сміттям, мовляв, най пріє, аби наступники мали що їсти. Коли ще був малим, завше дивувався жінкам, котрі складали на припічку, у мішечках, пачечках й коробочках, запаси всіляких круп чи макаронів- нехай буде, пригодиться. Зате, потім було чим задурити шлунок, аби не бурчав, навіть, якщо йому самому, напісно, не зовсім смакувало. Так росли цілі покоління. Потім, декотрим, дозволили з"їздити до Европи: назнимкуватися перед вітринами їхніх магазинів зі сотнями сотрів м"ясива, аби всі бачили, що вони це бачили, коли там були. Відтак, Европа стала сама приїздити до нас- й вигрібати все підряд, аж до гайочок й болтиків, бо і їм якось не попхнуло. Все це називали єднанням націй і народів, тому без болтиків з гайочками- ніяк. Японці, закриті на той час від світу, мало не як- від самих себе, робили мудріше: купували мільйонами штук наші авта, зроблені з чистого металу, розбирали все це аж до болтика з гайочкою, переплавляли, створювали щось нове, але вже своє- і продавали нам же ж, але вже за велику валюту. Шкода, що до Японії нам тоді було заськи, зрештою, й тепер- також. Зате, он, пишуть, що в Індії вже далеко більше півтора мільярда челяди, але їм навіть до нас- страшенно дорого пішки бігти за поїздом, хоча їхні царственні хотіли б, напевно, все це кудись порозпихати, аби си не пльонтали поміж їхні ноги. Світ вічно нудить себе самого якимись клопотами. Тому- слава інтернету, завдяки якому багатіють кавові конвеєрники і набивачі тютюну до самокруток, запорсканих модними хіміями, аби си товар не псував довго, інакше- не буде на чому робити гешефти. Ну, й те, що може багато років лежати, зацелофанене, на складі, з часом продасться утридорога- хто там буде питати про дату виготовлення й тогочасну собівартість? ! А перенаклейки перенаклеїти- то вже справа техніки: не становить великого труду кнопками потарабанити.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Нотатки на обрізках газети, 06:12 17 листопада 2022 р.
 
Щоб зараз правоохоронці не прикрили оборудки ЖЕО і сміттярів треба довести дані факти керівництву держави і звернутись в НАБУ, щоб відстежували хід слідства. Адже місцеві правоохоронці дуже ласі на хабарі, а злодюжки мають чим відкупитись. Необхідно про дану ситуацію довести до відома і розслідувачам " Схеми", які вміють досліджувати і висвітлювати такі оборудки. Широкий резонанс не дасть замусолити порушення і особливо в даний час.
Рейтинг: 9+ 0-
 
123, 19:06 17 листопада 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)