Перевернуті авто, масові зіткнення. Дороги Дрогобиччини скувала крига

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
02.12.2022

 

На Захід України прийшли незначні нічні морози. На ранок п’ятниці, 2 грудня, дороги скувала крига. Через ожеледицю проїзд на деяких ділянках радше нагадує ковзану, – повідомляють «Варто – Галицькі новини» та користувачі соцмереж.  Подекуди автівки не можуть безпечно розминутися. Зокрема на підйомі дороги поблизу готелю Ріксос у Трускавці сталась ДТП за участі чотирьох автівок. На місці присутня карета Швидкої допомоги.
З’їхала в кювет і перекинулась автівка на «Гірці» біля Модрич. У селі Попелі легкова автівка з’їхала в кювет.

Переглядів: 1750

Коментарі (22)
 
Гасають як ті зварйовані на машинах та ідь тихне не жени треба вважати пішоходам бо якщо ти на переході ЗЕБРА тебе можуть збити поліція на те все нуль уваги? Пацани з Стрийськоі 22 не спіть наказуйте тих водіів які женуть як на цвинтар для себе а тут штрафи будуть за порушення чи маленькі суми! ? Ну і треба потрохи братися за дороги посипати піском оте все ЧАО БАМБІНА!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Вчора, 14:30 02 грудня 2022 р.
 
Чао бомбінів повитягати з тих уламків- і повіддавати у собачі сиротинці. А джипердосів- на люту шибеницю: нехай їм там до мізків приступає мудрість.
Рейтинг: 1+ -1-
 
!, 17:19 02 грудня 2022 р.
 
Схоже зима знов прийшла для комунальників неочікувано.
Рейтинг: 8+ -1-
 
Павло, 18:13 02 грудня 2022 р.
 
Лохи прошу вас не рухайте свої авто з гаражу чи з парковки нехай ваші коники відпочинуть а ви обійдетесь без допомоги травматолога!
Рейтинг: 6+ -2-
 
Ігор, 06:03 03 грудня 2022 р.
 
Корупціонери Дрогобича та Дрогобицького району, бувші та сьогоднішні, знаю ви жлоби захламні бо бувших не буває кажуть що тільки могила справить, час опом‘ятатись та посповідатись це допоміжне навіть таким баригам як ви! Це для бувших мусорів бариг які обкрадали та ресторани торгові центри будували, а мої земляки та їхні діти не доїдали через тих бариг! Баригам здихати в муках, а мученикам життя вічне та в Раю.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Ігор, 06:16 03 грудня 2022 р.
 
Це зима скувала міски Кучми та Москалика, тє тварі своєю корупцією загнали комуналку під плінтус, де була техніка від 5:00 година, нахера вони їздили по місту в 10:00 годині коли все розмерзлось, ну звісно, для картинки.  
А потім Квасній-Соловйов та Клюй-Скабеєва будуть нам лити в вуха про шикарну роботу КП.
Рейтинг: 11+ -2-
 
Дрогобичанин., 07:50 03 грудня 2022 р.
 
їдучи на роботу по місту суцільне скло. Навики водіння звичайно потрібні, але чим зайняті комунальні служби? Пісок на стяжку притримують? дивно все це… Зима прийшла неочікувано
Рейтинг: 9+ 0-
 
Суддя Дред, 10:16 03 грудня 2022 р.
 
Думаю, що не одну хатинку збудували наші місцеві коритники з комуналки за рахунок відмитих коштів з проведених ними брукуванням площ і тратуарів по периметру центральних частин міста. Рила понаїдали і "працюють" аж чуби спітніли але суто на свій гаманець. Так було і так є нажаль і наших байгарів коритників ніщо не змінить бо ментолітет такий у них від народження, чесна людина у владу не піде бо там суцільна злодійня і болото . То є система і у системі всі свої куми брати , зяті , невістки , дружини і звичайно коханки-по@єбухи їхні , а куди ж без повій.
Рейтинг: 6+ 0-
 
до коменту вище, 11:37 03 грудня 2022 р.
 
Реальна кількість безробітних в Україні сягнула 2, 6 млн осіб, хоча на обліку Державної служби зайнятості перебуває лише 215 тисяч безробітних. Нині в Державній службі зайнятості є 27 тисяч вакансій (торік на цю дату їх було 61 тисяча), тобто на одне робоче місце претендують вісім офіційно зареєстрованих безробітних. "Армія відновлення"- банкрот, бо "виконувати суспільно-корисні роботи, які мають оборонний (! ) характер" за такі гроші, які їхнє міністерство пропонує, можна лише в одному випадкові: коли у маєтках їхніх генералів треба травичку пофарбувати, асфальтик нагуталінити чи лямпаси злодіям зі сраки на чоло перешити. Проте, чи не на кожному хіторі- цілі офіси (! ) служб зайнятості, котрі "не мають чим платити". Якого франца вони там всі, роками, кубляться й міністертяться? !
Рейтинг: 4+ 0-
 
!, 14:46 03 грудня 2022 р.
 
біржа праці давно існує лиш для того щоб забезпечувати своїх працівників роботою
Рейтинг: 6+ 0-
 
пашак, 10:37 04 грудня 2022 р.
 
Більшість безробітних чоловіки призовного віку. Ми у армії зараз отримуєм досить непогану зарпту (принаймні, як для України), хто не доє тим безробітним вступити до лав ЗСУ? Вперед двері відчинені.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Міша, 10:54 04 грудня 2022 р.
 
Ти диви: а Ви бодай би школу закінчили, такий штубак? І як Ви там "камандуєте": фсьо прапала? Чи, якраз такі штубаки, й не хочуть туди приймати нікого більше, окрім таких же ж штубаків, особливо- де грошовиті теплі місця, хороший прикорм і змога поспати на посту? І вам ще (як для України) такі грошева виплачують? Марш писати диктанти, інакше нема більше про що говорити! А то- наче якийсь "хароший хлопєц з Києвів": без позолоти ручку- не впущать, нехай стоять спозаранку під дверима, поки їх приймуть. А не позолотять- то нехай там стоять тижнями: а чого- тепло ж на вулиці, ще навіть сніг чалапати не треба!
Рейтинг: 0+ -2-
 
!, 12:50 04 грудня 2022 р.
 
А називати військових штурбаками можеш писати тільки на сайтику де не треба реєстрації і морду не видно? Скажи таке на вулиці хлопцям у формі, або давай поспілкуємось на сторінці дрогінфо у Фейсбук.
Рейтинг: 2+ -1-
 
До попереднього, 13:19 04 грудня 2022 р.
 
Ті штурбаки тебе дибіла захищають, якби не вони, орки уже би давно тут були. Адмін, чому публікуються дописи з образами на адресу наших захисників?
Рейтинг: 4+ 0-
 
Оксана, 13:24 04 грудня 2022 р.
 
Не звертайте уваги, він усіх штурбаками називає, ще один шизік на сайті. Раніше лектор і гер Флюнт розважали народ, а тепер цей з'явився. Певно з ними на Кульпарківській у одній палаті лежить.
Рейтинг: 2+ -1-
 
Саша, 15:13 04 грудня 2022 р.
 
Ви праві у своєму коменті. Так воно і є від дня заснування тих центрів . Корупція там зашкалює особливо з різного роду перенавчаннями безробітних і т. д.
Рейтинг: 1+ -1-
 
дрогобичанка, 17:36 04 грудня 2022 р.
 
до обширноі війни з недобитими ще ГІТЛЕРОМ москалями бачимо що на нині в ДРОГОБИЧІ повилазила всяка шваль яка незадоволена ну нічим. що би не робилося! Але що саме дивно то оті перевертні воно ж ходить до церкви і ніби то вірить в бОГА! ? Всім дрогобичанам мудрості і перемоги над завнішніми недобитками і внутрішщніми вишиванки які роблять роздор між дрогобичанами ? Не получиться. СЛАВА ЗСУ!
Рейтинг: 2+ -2-
 
Вчора, 20:24 04 грудня 2022 р.
 
Згоден з вашим коментом цілковито. Корумпована свора а не біржа праці.
Рейтинг: 2+ 0-
 
до "пашак" 10:37 04 грудня 202, 20:53 04 грудня 2022 р.
 
Ну ви як діти, невже не розумієте, що на біржу йдуть не для того, щоб найти роботу, а щоб отримати виплати. Так, як виплати зараз дуже малі, то як там вище хтось зазначив з 2, 6 млн. на облік стали лише 215 тис. (самі жадні). А якщо хочеш знайти хорошу роботу, то тут біржа не поможе, треба гроші і зв'язки.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Андрій, 21:41 04 грудня 2022 р.
 
Баба бабі каже на вухо, а все село чує.
Рейтинг: 0+ 0-
 
як у тій приказці,, 21:52 04 грудня 2022 р.
 
Що вони одна одній можуть казати, якщо там світло вимкнули й навіть інтернету нема, а там- увімкнули. То вже якось побабтеся в однаковий графік, а то сплатити треба за місяць, а щось дізнатися- півтори-три години на добу. Побабтеся вже, а то лише за бабами ганяєтеся, аж вам гумка на трусах впріла, "риточки" ви наші.
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 11:14 05 грудня 2022 р.
 
Чуть"єм си не влупив гузицев до чола сходового бетона: роками заходиш в той під"їзд- лампочок нуль, проте, квитанційно, "йобшлюховування будинку"- на рівні дев"ятисот дев"яносто дев"ятої проби. Щось народові вже стає незрозуміло: чому ракета, цілим кавалком, паде то у Польщі, то у якому зарослому закапелкові, а не по бандитах? ! Може, ті фузієри з опришківськими пістолями, походили трохи по тих запрілих від сонцеликости, кабінетах- та й пошурували багажники з "ліваком", а не стояли там пачками- й лише на каву бігали: люди вже тижнями спати лягають, закутані в чотири пари калісонів й мало не в бурках.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Замість Отче Нашу, 17:53 05 грудня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5824 дні)