ІІІ фестиваль Бруно Шульца

Надрукувати
Культура, мистецтво
26.05.2008
bruno_schulz.jpgСьогодні, менш ніж за годину, в актовому залі головного корпусу Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка відбудеться відкриття ІІІ міжнародного фестивалю Бруно Шульца.
У цьому приміщенні була колись гімназія ім. Владислава Ягелла, де викладав малювання Бруно Шульц.

Сьогодні ж у нашому палаці мистецтв (вул. Шевченка,38) відбудеться відкриття виставки коміксів за мотивами Шульцових "Цинамонових крамниць" Дітера Юдта з Берліна та вернісаж експозиції "Між ілюстрацією та мистецтвом" за участю Віталія Садовського (Вроцлав), Марека Шміделя (Варшава), Марфуша Джевінського (Люблін), Сергія Петлюка (Львів) і Мар’яна Олексяка (Дрогобич). Друга частина виставки за участю Мар’яна Павла Боцяновського (Лодзь), Станіслава Осуга (Жешув), Роберта Худзинського (Плонськ) та мистецької групи зі Львова "Білий квадрат" розміститься у Історико-краєзнавчому музеї "Дрогобиччина". Вернісаж передбачає розмови із авторами "Мої зустрічі з уявою Бруно Шульца"

А ввечері у Львові, у музично-драматичному театрі ім. Ю.Дрогобича відбудеться вистава "Цинамонові крамниці" Бялостоцького лялькового театру, режисер Франк Сойнлє (Німеччина). Прем’єра цієї вистави відбулася 16 лютого цього року в Бялостоці.

Переглядів: 5220

Коментарі (3)
 
скильки можна писати про жидів? 8)
Рейтинг: 0+ -3-
 
наші, 12:11 26 травня 2008 р.
 
ахааа...то точно)гг...
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 18:43 27 квітня 2009 р.
 
:zzz 
 
Пишіть ліпше про місцеву худобу..!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Іван, 02:26 28 квітня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5015 днів)