БЮТ vs Нафтопереробка

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
13.06.2008
bjut.jpgБЮТ хоче закрити нафтопереробний завод? Адже саме вони у міській раді піднімають питання про користь даного підприємства для міста. А якщо хтось поставить питання про користь фракції БЮТ для Дрогобича? Хто ж приносить більше користі (чи шкоди)?

В основному, свою ініціативу депутати від БЮТ і голова фракції Володимир Сабат мотивують тим, що важкі бензовози руйнують дрогобицькі дороги.

Нафтопереробний завод - один з найбільших промислових об’єктів міста. Для багатьох простих дрогобичан це єдине джерело прибутку. А бензовози точно через центр міста не їздять. Також наш НПЗ бере участь у програмах благодійсності, спонсорує культурно-громадські заходи Дрогобича тощо.

Щодо фракції БЮТ - що ж зробили для міста вони? Іванців до доріг взявся. До 15 червня точно не зроблять їх, а далі й ентузіазму в нього поменшає. Спеціально для міської фракції БЮТ каже наш народ "в чужому оці й пилинку видно, а в своєму і пенька не помічаєш"...

Довідка ДрогІнфо:
1. У 1866 році в Дрогобичі збудовано перший у Центральній Європі нафтопереробний завод.
2. Зараз в Україні працюють шість НПЗ: Лисичанський (Луганська область), "Укртатнафта" (Кременчук), Херсонський НПЗ, Одеський НПЗ, "Галичина" (Дрогобич, Львівська область), "Нафтохімік Прикарпаття" (Надвірна, Івано-Франківська область).

Переглядів: 6185

Коментарі (1)
 
а чи цікавились пани з бюту, скільки голодних дорослих і дітей з"явиться тоді в дрогобичі ? :cry :cry :cry
Рейтинг: 0+ -8-
 
гуцулка ксеня, 17:53 30 серпня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3909 днів)