Розкопки чи навчання?

Надрукувати
Плітки
07.09.2008
Фізмат Тихо в політичному Дрогобичі. Видно лише трохи БЮТ в особі Іванціва. Можливо, саме тому дрогобицькі праві повертаються до старих піар-методів - знову проводять розкопки на фізматі. Причому, якщо робота не ладиться, то вважають це диверсією.

Як повідомив Зік, такі багатозначні заяви робить саме Мирон Бучацький - лідер громадської організації "Меморіал".

Яка вона громадська та організація - не знаємо. Але що має відношення до Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини - це факт. Іншими словами, праві самі собі дивуються.

Собі дивуються, а з адміністрації ДДПУ обурюються. Як це їм не дають розвернутися з розкопками? Може вгазалі закриємо фізмат, щоб не заважати людям займатися корисною діяльністю - длубатися в трупному грунті, в якому вже в 1991 році вийняли всі кістки.

Нема іншого пояснення як те, що пану Бучацькому фізмат став "більмом на оці". То музей він там хоче відкрити, то знов у землі копається. Та винуватий вочевидь не він, а наша ультраправість - яка заперечує вічні людські цінності, робить фашистів героями і т.п.

Дивуємся з людської обмеженості і приживанству - деякі люди ладні називати колишню владу і "комуно-окупаційним режимом", і "більшовицьким терором" - щоб тільки догодити кому треба.  Адже ще 3-4 року тому такого не було.

Як висловився вітчизняний гуморист "...сучасному українському політику потрібна довідка, що його дід служив в ОУН-УПА, вишита сорочка і обіцянки змінити щось на краще".

Переглядів: 5840

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5894 дні)