Історія ДЮСШ (частина 4). Відділення легкої атлетики

Надрукувати
Спорт
26.04.2012
Спорт На відділенні легкої атлетики працювали та працюють вихованці Дрогобицької ДЮСШ : Сікорський Микола Григорович; відмінник освіти УРСР - Лакомчак Роман Михайлович; відмінник освіти України, кандидат в майстри спорту СРСР - Гладій-Долганюк Ірина Антонівна; Журавчак Петро Володимирович; Дудиш Олександр Іванович; Боліжевська-Афанасьєва Надія Валеріївна, Саврун Роман Дмитрович, Михальцевич Роман Васильович.

Випускники відділення, які працювали та працюють

в сфері фізичної культури:

Викладачі Дрогобицького ДПУ ім. Івана Франка: кандидат педагогічних наук, тренер-викладач вищої категорії Саврун-Кордрацька Галина Дмитрівна; Федорищак Роман Любомирович, Віхрова-Федак Олена Генадіївна; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 3 Зварич Галина Іванівна; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 2 - Фляга Іван Степанович; вчитель фізичного виховання ЗОШ №16 - Півалов Юрій Миколайович, вчитель фізичного виховання Дрогобицької гімназії - Зварич Оксана Романівна.

Кращі учні школи та їх досягнення:

Дуднік Олена - член юнацької збірної команди УРСР, бронзова призерка Всесоюзної спартакіади школярів в метанні диску(45м.30см.) та штовханні ядра(12м.40см.), м. Баку, (1961 р), (тренер Сікорський Микола. Григлрович.);

Потопельський Микола - переможець спартакіади школярів МО УРСР в метанні диску (48 м.), м. Одеса, (1961р.), (тренери Сікорський М.Г., Лакомчак Роман.Михайлович.);

Лакомчак Роман - член юнацької збірної команди УРСР з десятиборства, срібний призер першості МО УРСР, збірник області серед дорослих, (тренер Сікорський М.Г.);

Гладій Ірина - кандидат в майстри спорту СРСР. Чемпіонка України з 5-ти борства, (тренер Сікорський М. Г.);

Дудник Володимир – майстер спорту СРСР, член збірної команди УРСР, чемпіон УРСР з бігу на 110м. з барєрами, з бігу на 400м. з барєрами, (тренер Лакомчак Р.М.);

Коропкова Ірина - бронзова призерка першості МО УРСР в бігу на 400 м.(59, 0 с.), м. Київ, (1965р.), (тренер Долганюк Ірина Антонівна);

Лобська Оля - бронзова призерка першості МО УРСР в бігу на 80 м.з/б, (15, 3 с.), м. Донецьк, (1971р.), ( тренер Долганюк І.А.);

Дудура Ігор - переможець першості МО УРСР з бігу на 1500 м., (3.57, 0 с.), з бігу на 800 м., (1, 56, 8 с.), м. Київ, (1973р.), (тренер Голуб Олександр. Панасович);

Левченко Володимир – кандидат в майстри спорту СРСР, переможець першості МО УРСР, з бігу на 400 м.з/б., (53, 0 с.), м. Київ, (1973р.), (тренер Голуб О.П.);

Шпак Людмила - бронзова призерка першості МО УРСР з бігу на 800 м.

( 2.17, 0 с.), м. Донецьк, (1973р.), (тренер Голуб О.П.);

Кузнєцов Олександр – кандидат в майстри спорту СРСР, член збірної юнацької команди УРСР, переможець першості МО УРСР з бігу на 400м. (48, 7с.), м. Київ, (1973р.), (тренер Голуб О.П.);

Щомак Володимир - майстер спорту СРСР, переможець першості МО УРСР з бігу на 400 м. з барєрами (51.0 с.), м. Київ, (1974р.), (тренер Голуб О.П.);

Дегхтярова Наталія – майстер спорту СРСР міжнародного класу, член національної збірної команди СРСР, (спортивна ходьба), срібна призерка першості УРСР серед школярів з бігу на 800 м.(2.17, 2 с.), м. Ів. Франківськ (1986 р.), (тренер Редчиць Василь. Олександрович.);

Дуднік Володимир - майстер спорту СРСР, член юнацької збірної команди України, член збірної команди Львівської області серед дорослих з бігу на 110 м. з\б, (14, 1 с.), (1977 р.), (тренер Лакомчак Р.М.);

Хом як Ігор – майстер спорту СРСР, член юнацької збірної команди УРСР, срібний призер першості МО УРСР з бігу на 110м. з барєрами (14, 2 с.), збірник області серед дорослих, (тренер Лакомчак Р.М.);

Юрчак Тарас - Кандидат в майстри спорту СРСР. Переможець Всесоюзної спартакіади школярів з10-ти борства, (6353 очок.); м.Москва, (1985р.).Переможець фінальних змагань МО УРСР з 10-ти борства (6320 очок.), м.Одеса, (1985р.), (тренер Локомчак Р.М.);

Грушко Тетяна - кандидат в майстри спорту СРСР, бронзова призерка відкритої першості м. Москви з бігу на 100 м.(12, 2 с.), з бігу на 200м. (25, 1 с.),

м. Москва, (1986р.), (тренер Редчець В.О.);

Шевченко Олександр - бронзовий призер фіналу МО УРСР серед ДЮСШ в стрибках з жердиною (4.50м.), м. Львів, (3-5.07 1986р.), (тренер Лакомчак Р.М.);

Терлецька Людмила - срібна призерка першості МО УРСР з бігу на 800 м., (2.22, 0 с.), м. Львів, (30.03-03.05.1987 р.), (тренер Редчиць В.О.);

Яремчук Іван - кандидат в майстри спорту СРСР, срібний призер Всесоюзної спартакіади школярів з бігу на 300 м. з/б, м. Москва, (1987р.), переможець фінальних змагань МО УРСР з багатоборства (4563очк.), м. Київ, (7-8.01.1987р.), (тренер Лакомчак Р.М.);

Федотов Руслан - кандидат в майстри спорту СРСР, срібний призер Всесоюзної спартакіади школярів в стрибках з жердиною. Його найкраще досягнення 4 м 70 см, (тренер Лакомчак Р.М.);

Лотоцький Ігор - майстер спорту СРСР Міжнародного класу з бігу на марафонські дистанції. На чемпіонаті Європи зайняв 10-місце, (тренер Лакомчак Р.М., Рибицький З.С., Соломчак Орест Дмитрович.);

Галелюка Руслан - переможець весняної першості МО УРСР серед школярів з двоборства, (2000 м. з перешкодами 6.38, 0 с.), 1500 м. (4.25, 5 с.), сума балів (918), м. Одеса, (25-28.03.1987р.), срібний призер першості УРСР серед шкільних збірних команд областей з бігу на 1500 м.(4.15, 6), м. Одеса, ( 21-23 03.1988 р), срібний призер фіналу першості міністерство освіти УРСР серед ДЮСШ з бігу на 1500 м. з перешкодами (4.37, 1с.), м. Донецьк, (1517.07.1988р.), (тренер Лакомчак Р.М.);

Зварич Галина - срібна призерка першості МО УРСР з бігу на 3000м.( 10.17, 0с ), м. Донецьк, (1982р.), (тренер Редчиць В.О.);

Йосифів Люба – бронзова призерка першості МО УРСР з бігу на 100м., (тренер Редчиць В.О.)

Віхрова Олена - кандидат в майстри спорту України, срібна призерка першості МО УРСР з естафети 4х100 м. Донецьк.(1982), (тренер Редчиць В.О);

Боліжевська-Афанасєва Надія - кандидат в майстри спорту України, срібна призерка МО УРСР з естафети 4х100 м. Донецьк (1982), (тренер Редчиць В.О);

Хомош Андрій - срібний призер юнацької командної першості України, в складі збірної команди Львівської області, 3000 м. з перешкодами. (тренер Кондрацька Галина Дмитрівна.);

Гузик Василь - кандидат в майстри спорту України, член юнацької збірної команди Львівської області, багаторазовий переможець обласних змагань з бігу на 800м., (1, 53.0с.). В чемпіонатах України входив в 10-тку кращих бігунів на 800м, (тренер Кондрацька Г.Д.);

Гриньків Ірина - переможниця першості України серед навчальних закладів І-ІІІ ступенів акредитації з бігу на 800м., (2.19.0с.), (2006р.), (тренер Кондрацька Г.Д.);

Марич Наталія - Багаторазова переможниця обласних змагань з бігу на 800м., (2.22.0с.), з бігу на 400м.(1.01.0с.), (тренер Кондрацька Г.Д.);

Тута Андрій - кандидат в майстри спорту України, 12-ти разовий чемпіон області зі стрибків у довжину та штовхання ядра, переможець Міжнародних змагань на "Кубок Дружби" м. Ужгород, переможець всеукраїнських змагань "Кубок Поділля" м. Вінниця, багаторазовий призер Всеукраїнських змагань серед навчальних закладів ІІІ-ІУ ступенів акредитації зі стрибків у довжину, (тренер Журавчак Петро Володимирович);

Шиманська Олена - багаторазова призерка Чемпіонатів Львівської області, багаторазова призерка всеукраїнських змагань серед навчальних закладів ІІІ-ІУ ступенів акредитації зі спортивної ходьби, (тренер Журавчак П.В.);

Бечкало Степан - кандидат в майстри спорту України (спортивна ходьба), кандидат в юнацьку збірну команду України, чемпіон України серед юнаків, срібний призер І Всекраїнських юнацьких ігор з легкої атлетики, багаторазовий переможець Всеукраїнських змагань серед навчальних закладів ІІІ-ІУ ст. акредитації, переможець міжнародних змагань на "Кубок Дружби", переможець Всеукраїнських змагань "Кубок Поділля", багаторазовий чемпіон Львівської області, (тренер Журавчак П.В.);

Андрущак Оксана - срібна призерка першості України серед юнаків та дівчат зі спортивнолї ходьби, (тренер Журавчак П.В.);

Гром Ігор - кандидат в майстри спорту України, член збірної команди Львівської області з метання спису, чемпіон України серед юнаків, багаторазовий переможець чемпіонатів області, переможець міжнародного турніру на "Кубок Дружби" м. Ужгород, переможець Всеукраїнського турніру з легкоатлетичних метань м. Умань, переможець міжнародних змагань серед юнаків м. Замость, (Польша), (тренер Журавчак П.В.);

Лабик Олег - багаторазовий переможець та призер юнацьких чемпіонатів Львівської області з бігу на 800м., (тренер Журавчак П.В.);

Горошко Роман - багаторазовий призер юнацьких чемпіонатів Львівської області з метання спису, (тренер Журавчак П.В.);

Петрицин Андрій - багаторазовий призер юнацьких чемпіонатів Львівської області з метання спису, (тренер Журавчак П.В.).

Переглядів: 3938

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3699 днів)