Важкі часи на АС

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
24.01.2009
АСУ Дрогобичі біля автостанції №2 (вул. П.Орлика) склалася дійсно непроста ситуація - через підвищення власником тарифу на заїзд на станцію для міжміських перевізників. Хоча, причина може бути зовсім в іншому.

У 2008 році власником будівель і земельної ділянки АС №2 став підприємець Муль - відомий своїми магазинами "Ромашка".

А разом з АС придбав і проблеми. Спочатку частину земель намагалися забрати під будівництво торгових площ ТзОВ "Єдність-2", за фіктивним договором з міської ради.

Потім Роман Муль отримав претензії щодо колишнього кафе "Веселка" (на території АС). Спалили його авто.

Водії причину небажання заїхати на АС пояснюють збільшенням ціни з 3 до 5 грн - проте сам пан Муль заперечує даний факт, і стверджує, що це організована акція. Хтось змушує водіїв чинити саме так.

А у цей час підприємець, що споруджує новий торговий центр поблизу ринку "Володар" (ріг вулиць Коновальця та Володимира Великого), пропонує перенести АС №2 саме на ділянку перед його центром. Причому зобов’язується обладнання і реорганізацію виконати за власні кошти.

З цим новим торговим центром проблем було ще більше, ніж з АС, - коли він плавав влітку, і стояв покинутий на початку осені. Та "молитвами" власника усі негаразди "забулися".

29 січня це питання (про перенесення АС) вирішуватимуть у міськраді, а зараз же навколо АС спостерігаємо суцільний безлад. Водії паркують свій транспорт на узбіччях біля АС. Пасажири не можуть знайти потрібний транспорт, для учасників дорожнього руху виникають певні незручності через затори.

Зрозуміло, що цей хаос пов’язаний з потрібним новому ТЦ потоком потенціальних покупців, який становлять пасажири. Проте крім нього не виграє ніхто - а над цим вже варто замислитись.
Переглядів: 7577

Коментарі (6)
 
рішення про перенесення скорше всього приимуть.ТЦ дасть нормальнии куш нашим слугам, криза і всьому році більше не зароблять. непогана комненсація під час кризи.Відверто Муля недолюблюють він неділиться з нашими дорогими чиновниками і може ще послати далеко, дорогі громадяни маршрутка на лішню відправляеться з Коновальця, а ви хочете попасти в центр?для чого заідіть в сільпо і забудесь.
Рейтинг: 8+ 0-
 
макс, 13:51 25 січня 2009 р.
 
Треба всіх ратушних перевести поближче до кінця Дрогобича. Наприклад, є місце біля хімічного заводу. Обнести його колючою проволокою і випускати поодинці тільки тоді, коли щось розумне для міста зроблять. Харчами не перебирати і зарплату від 600 гривень. 
А у приміщенні ратуші зробити притулок для бродячих псів.
Рейтинг: 0+ -15-
 
Ігор, 16:13 31 січня 2009 р.
 
муль ох**в в корінь.йому скоро ще й хату спалять і кончені ромашки також
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 11:18 04 лютого 2009 р.
 
Муль роман самая натуральная СКАТИНА, такие долго не выживут!
Рейтинг: 2+ 0-
 
, 22:14 19 березня 2010 р.
 
люди добрі ви бачили на вокзалі будку а на ній пише АС1 якщо це жарт то дуже тупий в нас що немає АС за яких би небуло свтидно
Рейтинг: 0+ -3-
 
мама, 22:21 13 серпня 2010 р.
 
люди добрі, дав би вам всім Бог розуму!  
якщо закрити всі "Ромашки" і все, що повязано з бізнесом Романа Муля - от тоді подивимось де і якої якості товар ви будете купувати, чим ви будете травитись, скільки ви будете переплачувати, і куди ви будете топати! нема проблем! не подобається - не ходіть! а ті нікчеми, які вживаєть нецензурну лексику відносно Романа Муля - розслабтесь, попийте чайочку і думайте про хороше, не принижуйте самих себе! удачі любі недобробажателі)
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 15:26 17 серпня 2012 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)