Війна за дрогобицьке музучилище. В.о. директору музучилища Миколі Ластовецькому світить кримінальна справа

Надрукувати
Кримінал
Написав(ла) Руслан Солонець   
31.10.2013
Музучилище Звинувачення в корупційних схемах, цькування неугодних, незаконні звільнення з роботи, звинувачення в насиллі над студентами, судові позови та перевірки органів, що контролюють зловживання… Це події не з кінофільму жанру "бойовик-кримінал" і не зі столиці світової наркоторгівлі Колумбії — це все відбувається в одному з закладів освіти та культури славного міста Дрогобича — Дрогобицькому музичному училищі ім.В.Барвінського. А викликана ця лихоманка спробою втриматися у кріслі директора 67-ми річного Миколи Ластовецького, який на цей момент займає цю посаду з префіксом "в.о.".

(натисніть на фото для перегляду, всього 7 фото)

Оновлено 31.10.13 о 9:00, додано фото.

Фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7.

Звичайно ж, сам Микола Адамович це все заперечує і стверджує, що перевірка інспекції праці ніяких порушень не знайшла: "На початку навчального року у нас було звільнено чотири викладачі всього навсього: двоє — за власним бажанням, один — бо він лікується, а один — бо в нього якісь сімейні обставини і він не може працювати.

За контрактом у нас звільнився Фоменко Олег Леонідович, який 5 років у нас працював за сумісництвом, а останні 2 роки працював за контрактом. Так само була звільнена Шийка Люба і ще були звільнені четверо, але не звільнені, а просто з ними не був продовжений контракт за сумісництвом. Приїжджала інспекція по охороні праці, тиждень перевіряла і нічого не знайшла
".

Коли я на руки отримав Акт Державної інспекції з питань праці, на який посилається Микола Ластовецький, то був дуже здивований — виявляється уже поважний за віком чоловік говорив неправду. По-перше, лише від 14.06.2013 по 01.07.2013 було звільнено майже 30 викладачів та концертмейстерів! По-друге, спеціальною комісією, в час перебування його на посаді директора музичного училища, протягом лише короткого періоду було виявлено цілу низку порушень законодавства, матеріали про які інспекція передала в правоохоронні органи та до суду. Також перевіркою були виявлені ознаки грубого порушення трудового законодавства, відповідальність за яке передбачено Кримінальним кодексом України, матеріали про що було передано в прокуратуру та Управління боротьби з економічною злочинністю. Так що, судячи з усього, "невинна" перевірка інспекції з охорони праці виллється в набагато серйозніші перевірки правоохоронних органів, а, можливо, закінчиться кримінальною відповідальністю дрогобицького чиновника від культури.

Для того, щоб читач переконався на власні очі в цьому викладаю копію офіційної відповіді Державної інспекції з питань праці у Львівській області.


Останній бій за посаду

Як бачимо з Акту перевірки, Микола Ластовецький вводить нас в оману відносно законності звільнення з посад викладачів музучилища. Це стосується і Фоменка Олега, і Шийки Любові. Висновок Державної інспекції з питань праці чіткий і однозначний: законні підстави звільнення відсутні, наявні ознаки грубого порушення законодавства про працю, відповідальність за що передбачено Кримінальним кодексом.

До речі, Любов Шийку, яка виступила на зборах трудового колективу із заявою про її незаконне звільнення і підтвердила це Актом Державної інспекції з питань праці керівництво музичного училища ім.Барвінського почало переслідувати й тероризувати і на її новій роботі: на бланку директора училища за підписом голови профкому Шимоняк Галини було надіслано листа, в якому викладачку було очорнено. І хоча колеги підтримали Любов Іванівну, вона отриманого стресу не витримала і опинилася в лікарні з гіпертонічним кризом.

Зараз в училищі ім. Барвінського розпочалася нова перевірка інспекції праці щодо інших порушень закону вчинених директором Ластовецьким.

Яка ж причина таких дій Миколи Ластовецького, який тепер уже в.о. директора музучилища? Оскільки він уже був спійманий на спробі обману, то навряд чи його слова можна розглядати, як об’єктивний погляд. Тому я звернувся із цим запитанням до викладачів училища. Думка опитаних така: закінчився термін перебування старого директора на посаді і такими діями уже похилого віку пенсіонер — керівник навчального закладу — дискредитує та усуває неугодних йому людей, які підтримують інших претендентів на посаду очільника музичного училища.

На питання чому він, людина, яка вже дуже давно, з 1984 року, керує цим закладом освіти не хоче поступитися кріслом молодому, енергійному керівникові, який би надав нового імпульсу до розвитку та відкрив нові горизонти перед рідним навчальним закладом, пан Ластовецький відповів: "Я згоден з Вами абсолютно… але я не віддам училище… я без бою не здамся. Мені треба підготувати собі достойну заміну". Мабуть ключовим у відповіді є "училище без бою не віддам", адже, якщо за 29 років свого директорства Микола Адамович не зміг підготувати собі достойну заміну, то чи можна сподіватися, що він зможе це зробити?


Директорські перегони без правил і моралі

Особливо знаковим є звільнення з посади Циклінської В.П. — керівника профкому музучилища, підпорядкованого Ластовецькому. За неофіційними даними її звільнили за те, що вона, як голова профкому, не погоджувалася з думкою директора про винесення догани Романові Кабалу про що було записано в розширеному протоколі. На думку останнього це є з боку Ластовецького звичайним переслідуванням його як кандидата на посаду директора музичного училища. Офіційну причину звільнення Циклінської В.П. не змогла поки що отримати від в.о.директора навіть спеціальна комісія Державної інспекції з питань праці, під час перевірки наведених фактів.

До речі, про підготовку "достойної заміни", про яку дбає пан Ластовецький. За словами його підлеглих він уже не одного перспективного викладача "вижив" з музучилища: "Наприклад, Мирослав Пуцентела: свого часу його і його дружину "пішли" з роботи за кілька місяців до пенсії. Він поїхав до Італії, повчився там на майстра скрипкового і зараз виготовляє чудові музичні інструменти. Зараз він Заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародних конкурсів, член Міжнародної групи асоціації італійських майстрів.

Михайло Копилевич, який працював керівником симфонічного оркестру і диригентом. Доля його склалася подібним чином. Зараз він працює в Німеччині керівником симфонічного оркестру.

Ігор Циклінський — така сама ситуація. Легенда хору світового рівня, якого правдами-неправдами також виживають з Дрогобицького музучилища.

Юрій Бервецький, якого запросили керувати симфонічним оркестром в училищі, також тут не зміг працювати. Зараз він один із найкращих диригентів в Україні.

І це лише кілька випадків, бо загалом в нашому училищі було багато керівників колективів, які себе репрезентували як високопрофесійні музиканти та чудові організатори і змушені були покинути стіни музучилища. Це вже давня тенденція в Дрогобицькому музичному училищі: щойно якийсь викладач починає рости, піднімати свій рівень, як його "з’їдають" відразу ж
".


"Я мстю і мстя моя страшна"

У цьому контексті варто детальніше зупинитися на історії, що складається навколо керівника денного відділення Романа Кабала, який виявив бажання виставити свою кандидатуру на заміщення вакансії директора музичного училища. Щойно він це зробив, як "бойові дії" почалися вестися проти нього. Не даремно у своїх словах наведених вище, в.о.директора Ластовецький вживає військову термінологію, коли йдеться про можливого нового директора. Бо складається враження, що військові дії дійсно перенесені в музичне училище. Щоб було зрозуміло як "з’їдаються" конкуренти пана Ластовецького на посаду директора наведу лише кілька фактів:

1. Романа Кабала усувають від керівництва оркестром, який він сам створив і керував протягом 22 років. На думку самого Романа Васильовича здійснюється це незаконно, адже жодного офіційного наказу і причини щодо цього не було.

2. У музучилищі відбувається переслідування та звільнення викладачів, які не те що виступають за Романа Кабала, а просто не підтримали несправедливі кроки щодо нього. Як ствердила перевірка з Державної інспекції з питань праці, – звільнення незаконні. Усім іншим, як стверджує ще один викладач училища, під загрозою "санкцій" заборонили навіть заходити до кабінету Романа Кабала.

3. Романові Кабалу дають догану (про неї вже згадувалося вище). Догану, ніби-то за побиття студента: за словами в.о.директора Ластовецького студент кілька днів не ходив. На думку ж Романа Васильовича це фальсифікація і робиться все для того, щоб усунути його як конкурента і скомпрометувати його в очах обласного керівництва, яке призначає на посаду директора. Щоб відстояти себе Роман Кабало звернувся з позовом до суду і суд визнав його правоту — відповідно, догана дана незаконно.

Роман Кабало: "Відбулася звичайна фабрикація. Студента змусили написати на мене заяву, а на інших студентів натиснули, щоб вони її підтвердили. Не врахували одного, – що студенти відмовляться від своїх показів і засвідчать, що їх примусили це зробити. Але Ластовецький на цьому не зупинився, тиск на студентів триває і він подав заяву про відновлення справи. Проте, сподіваюся, студенти зрозуміють про що йдеться: на вагу поставлені, з одного боку, їхня хороша оцінка, з іншого боку, добре ім’я та доля людини, яка вболіває за стан справ в училищі і бажає його розвитку, а не деградації і, відповідно, за підвищення професійного рівня підготовки їх як студентів".

Те, що Роман Кабало дбає про рівень Дрогобицького музичного училища та його розвиток говорить і те, що він один із двох викладачів музучилища, який організовує свій загальноукраїнський музичний конкурс, а також регіональний музичний конкурс "Франкове підгір’я". Тепер у його планах організація та проведення ще й міжнародного конкурсу. Отримав за останні роки, а саме, з 2009 – 2013 роки за високу педагогічну професійну майстерність, організаторські здібності 22 дипломи, грамоти з Управління Культури Львівської обласної державної адміністрації, а також інших державних установ Міністерства освіти і науки України. Нагороджений почесною грамотою від міністра культури і туризму України.

До речі, Євген Лемех, заступник директора музучилища, організатор іншого загальноукраїнського музичного конкурсу також бере участь у конкурсі на заміщення посади директора музичного училища. "Мене втомила корупція в училищі. Хочеш більшу премію? Давай 500 гривень з неї. Хочеш мати навантаження? Давай 100 гривень. Я принципово написав заяву і письмово відмовився від премії, щоб до мене навіть не підходили з такими пропозиціями, щоб навіть не чути їх. Доходить до парадоксу: викладач отримує догану за неналежне виконання своїх обов’язків, а наприкінці місяця отримує премію".

Якщо це дійсно так, то така запекла боротьба пенсіонера за місце директора, яке він посідає, перестає дивувати. Проста арифметика: 157 лише штатних викладачів * 500 грн. з кожної премії = 78500 грн. лише за премії. А ще 15700 грн. "за навантаження". І це лише два пункти "господарської" діяльності.


Трагедія і фарс директорських боїв

Дивує інше. Майбутнє директорського крісла буде вирішуватися у Львові чиновниками, але щоб утримати під своїм контролем педагогічний колектив і забезпечити собі його підтримку також ведеться запекла боротьба. Просто парадокс – Все училище ім.Барвінського переконане, що директора обиратимуть на зборах трудового колективу. Пан Ластовецький навіть журналістів намагався переконати в цьому. Проте у Статуті Дрогобицького музучилища написано зовсім інше — директора призначають.

Подальші події розгортаються ще цікавіше. Пан Ластовецький скликає збори з одним лише питанням: підтримка його на посаду директора і засудження конкурента Романа Кабала, як кандидата на посаду директора.

Та не так склалось, як планувалось. Пан Ластовецький сам став об’єктом осуду. Так, молода викладачка (з етичних причин не називаю її прізвища) розповіла присутнім, як пан Ластовецький сексуально домагався її та зробила з приводу цього заяву. Ситуація ще більше вийшла з-під контролю, після виступу Олега Балога, представника громадської ради при Міністерстві культури України, Голови Правління громадської організації "Спілка безпеки управління "Антикорупція". Після розповіді пана Балога про приховані сторони "діяльності" нинішнього директора, нічого більше не залишалося, як розійтися.

Якщо поглянути на цю ситуацію зі сторони, то зрозуміло, що жанр сюди пасує не кримінального бойовика, хоч криміналу тут чимало, а справжньої трагікомедії. Трагізм у тому, що рівень нашої освіти через подібну "гризню бульдогів під килимом" опускається все нижче і нижче. А комедійність ситуації у самій постановці питання — адже швидше за все, керівну посаду з рук львівських чиновників отримає людина зі сторони. Подібне вже сталося в Дрогобицькому коледжі нафти і газу та у Дрогобицькому коледжі статистики. І справа не в тому, що кандидатури погані чи хороші. У дію вступлять "вагомі аргументи" у вигляді шурхітливих купюр. Або ж пані Політика розставить і тут свої акценти. Адже контроль і адміністративні важелі ой як потрібні нинішній владі на наступних виборах. Але це вже тема для іншої статті.

Переглядів: 10927

Коментарі (25)
 
Нафта отримала нового тепер і , муз-училище отримає.
Рейтинг: 6+ 0-
 
, 07:31 31 жовтня 2013 р.
 
Директор розпочав війну ще один рік назад! Усіх викладачів між собою сварив. Розпускав інтриги, що і зараз красиво робить. Тому усі викладачі, які подали свої кандидатури на посаду директора вже приречені до поразки так як їхні славні імена - спопелить словесний понос директора.  
Такий підступний, хитрий, цинічний директор потрібен керівництву Львова!
Рейтинг: 16+ -2-
 
мудрий, 09:00 31 жовтня 2013 р.
 
В Дрогобичі одне музикальне училище.Дивно оце все читати, що тут стаються якісь інтриги! Процвітає корупція, сварки і т.д.\це все "випливає" з прочитаноі статті/.Стаття велика, ну чисто "простирадло".Але автор написав так "розжував", що все зрозуміло.в.о.Директора даного "завєдєнія", дядько пенсіонер та вже би пішов собі на заслужений відпочинок, не в обіду сказано.Стидоба ось таке взнати оті всі скандальні історіі в училищі! Особисто добре знаю сім*ю Циклінських і Ігоря, і Валентину! Які можуть бути до них притензіі, якщо то порядні люди! Але Дрогобич- Дрогобичем, ви погляньте що робиться у ВР Украіни! Сидять там також пенсіонери з відкормленими животами і щосб там за нас з вами вирішують.Приймають якісь.закони! Дивує а нехрена нам стільки тут в Украіні різних Законів! ?
Рейтинг: 16+ -5-
 
Має бути як кришталь...., 11:42 31 жовтня 2013 р.
 
На то воно і розслідування - в кількох рядках цього всього не описати. Але директор ще той фрукт, 67 років, а дівчаткам під спідниці лізе :grin
Рейтинг: 5+ -4-
 
Петро, 14:32 31 жовтня 2013 р.
 
Не знаю директора і нікого із вищевказаних працівників, але зрозуміла, що конфлікту б не було якщо б директор пішов на пенсію і не заважав би молоді пробиватися на директорське крісло. Стільки років всіх він влаштовував, а тепер вже став чуть не збочинцем.Найлегше людину очорнити, а потім і всього життя забракне щоб доводити, що він не бабій.Але найголовніше, як такі звинувачення(недоведені)автор цієї статті позволив написати?А якщоь дружина обвинуваченого потрапить в лікарню із гіпертонічним кризом, то на чиїй совісті це буде? Перш ніж писати добре перевірте факти.
Рейтинг: 13+ -14-
 
моя думка, 16:18 31 жовтня 2013 р.
 
Петро, 14:32 31 жовтня 2013 р. 
 
-=- 
педофілією попахує-=- 
свідком підете? 
напишіть заяву - прокуратура розгляне-= 
але памятайте і про те, що за наклеп також є відповідальність-КРИМІНАЛЬНА .
Рейтинг: 4+ -4-
 
дзенЯ, 18:22 31 жовтня 2013 р.
 
Усі не зацікавлені.в один голос твердять, коли до влади стане Кабало-училищу кінець.Ми були студентами у вісімдесятих, а Микола Адамович був молодим та ніколи він не дозволяв собі дурниць. А статейка - заказна.На рахунок Кабала- ще та гнида. :cry
Рейтинг: 12+ -6-
 
Ірина, 18:47 31 жовтня 2013 р.
 
А як можна звільнити ГОЛОВУ ПРОФКОМУ ЦиклінськУВ.П. Невже той профком діє лише на папері для відмивання коштів! :x
Рейтинг: 4+ 0-
 
М.С.Горбачов, 18:52 31 жовтня 2013 р.
 
Стаття п. Солоника є заказна, багато фактів є не перевіреними ***. По-друге - Циклінську В.П. ніхто не звільняв з голови профкому. Це - не у владі директора. ЇЇ з посади зняли рішенням профкому. По-третє - прекрасна сім"я Ц. у побуті і як персоналії музучилища - це дві великі різниці (як говорять в Одесі) :grin 
 
Реклама.
Рейтинг: 9+ -8-
 
до Має бути і Горбачова, 19:29 31 жовтня 2013 р.
 
Щодо кадрового питання: на сайті одного з національних телеканалів прочитав: "Зарплата- за результатами співбесіди". Це як: "Чувак, ти що, не доганяєш, що тобі платять ліві гроші?" ?! The fin?!
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 21:00 31 жовтня 2013 р.
 
мишина возня
Рейтинг: 0+ 0-
 
ndr, 08:48 01 листопада 2013 р.
 
Там такі маразми відбуваються завдяки директору, який шантажує викладацький склад заявами типу "нас закриють і де будете працювати", "захист і честі і совісті викладцького складу" , а мається на увазі щоб викладачі взяли відповідальність на себе і рекомендували його знову" самі розумні стверджують що корупція є скрізь і чого це люди бушують проти взяток і т. д. а Ластовецький виглядає національним героєм України, бо у нього це вже переросло у закон. Був Ленін, Сталін , а тепер Ластовецький адмінресурс використовує по повній програмі. Що казати біда в училищі повна, хоч би вже швидше він собі пішов та залишив усіх у спокої. Товче воду у ступі вже 9 місяців. :cry :cry :cry
Рейтинг: 16+ -3-
 
Іван, 11:30 01 листопада 2013 р.
 
Ластовецький не товче воду у ступі, а грошики.З усіх викладачів збирає данину.Коли його дружина заходить в кабінет то Адамович моментом вискакує з ньго (там такі крики).Всі племінники дружини і братова теж в училищі і працюють як їм вигідно (які дні), а братова кладовщик то 15 год. вже на роботі немає. Дочка у Львові проживає, а тут числиться і грошики ідуть бо татусь директор.Всі студенти з Нагуєвич поступали через дружину та братову за немалі грошики і гарантовано.Адамович іди достойно поки не опинився де Юля.
Рейтинг: 5+ -3-
 
працівник училища, 14:56 01 листопада 2013 р.
 
Якби так вже стовідсотково стверджувати- то в культурі культури менше, аніж в культуристів. То вже така специфіка манорії. Стільки "родинних династій"- внуків-дітей-зятів-невісток- нема, напевно, в жодній більш-менш пристойній сфері.
Рейтинг: 3+ 0-
 
:), 21:10 02 листопада 2013 р.
 
якби їхня воля, то посади по спадковості передавали. Як в анекдоті про генерала в якого теж є син
Рейтинг: 6+ 0-
 
))), 22:25 02 листопада 2013 р.
 
Обнагліли...Влаштовують на роботу усю свою родину...жінку, швагра, тещу, сестру... Треба перевірити на цю тему усіх керівників-директорів... і культуру в тому числі!
Рейтинг: 8+ 0-
 
де ж справедливість?, 11:16 03 листопада 2013 р.
 
Ластовецький ніколи не належав до порядних людей.
Рейтинг: 3+ -3-
 
Студент 80-х, 13:11 03 листопада 2013 р.
 
Автор обговорюваної статті Руслан Солонець розмістив її також ще у двох Інтернет-виданнях – «Майдані» та «Трускавецькому віснику», але там він зробив ще більш «вибухову» назву, до війни додавши феєрверк, в результаті чого вийшов повний кримінальний каданс: «Війна за Дрогобицьке музучилище. В.о. директору музучилища Миколі Ластовецькому світить кримінальна справа».  
Цікаво, а що «світить» самому РУСЛАНУ СОЛОНЦЮ за публікацію даної статті? Як мінімум, з боку музичної громади Дрогобича, і не тільки, – КЛЕЙМО ПРОДАЖНОГО ЖУРНАЛЮГИ, який дальтонічно плутає чорне та біле, зате чудово розрізняє кольори на банкнотах. Для таких журналюг, як Руслан Солонець, що не зробиш заради слави, і душу не шкода продати, аби було кому заплатити. Звісно, якщо б Руслан Солонець володів кращими професійними якостями, то друкувався б не в Інтернет-виданнях, а у визнаних друкованих ЗМІ, які не шукають потрясаючих, як для Дрогобича, рейтингів заради сумнівної слави.  
В «Трускавецькому віснику» Солонець в кінці статті помістив скановані документи Територіальної державної інспекції з питань праці у Львівській області. Інтрига в тому, що галочка на 1-ій сторінці сканованого документу чітко вказує на так-званого О. Балогу, якого сміливо можна назвати Головою ГО «АнтиДрогобицькемузичнеучилище». В сканованому акті йдеться про нарахування заробітної плати працівникам училища, про звільнення Фоменка О. у зв’язку із закінченням строку його трудового договору, сумісниці Шийки Л. та інших викладачів – сумісників. На останній сторінці зазначено: «Наведене вище сказує на те що впродовж 2013 року звільненя працівників за ч.3 ст. 38 КЗпП України у звязку з порушенням керівником вимог трудового законодавства не виявлено» і т.д.  
В цьому контексті до Солонця виникає декілька запитань: по-перше, як і де він нарахував звільнених 30 викладачів та концертмейстерів за період від «14 червня по перше січня 2013 року»? Чому він не вказав, якого року 14 червня? Чи Солонець знає, що крім основної роботи, по-цілій країні в освітянських закладах існує ще робота за сумісництвом, коли працівника приймають на роботу 1 вересня і автоматично звільняють 31 червня? 
По-друге, звідки Солонець взяв ці документи? Невже їздив до Львова, на вулицю Валову, в Територіальну державну інспекцію з питань праці у Львівській області?  
По-третє, чи Фоменко О. і Шийка Л. дали йому дозвіл на оприлюдення їх домашніх адрес? 
По-четверте, у чому КОНКРЕТНО Солонець вбачає кримінал у даній ситуації? До чого тут вибори, трудовий кодекс і кримінал? Явно, бурхлива фантазія Солонця зайшла надто далеко після переглядів «бойовиків-криміналів», він навіть столицю Колумбії сюди притягнув «за вуха».  
По-п’яте, робиться зовсім не смішно, коли Солонець згадує в статті прізвища музикантів, яких М. Ластовецький буцімто «вижив» з музичного училища. ЦЕЙ «ЖУРНАЛІСТ ВІД МУЗИКИ» НЕ МАЄ ЖОДНОГО ПОНЯТТЯ ПРО МУЗИКАНТІВ, ПРО ЯКИХ ПИШЕ. М. Пуцентела ще на початку 90-років (! ) поїхав до Італії з дружиною за власним бажанням, щоб опанувати секрети італійських майстрів з виготовлення інструментів. До того ж, він тільки тепер святкуватиме 60-річчя (а не виїхав до Італії за декілька місяців до пенсії, як пише Солонець). Юрію Бервецькому, який, за словами Солонця, «тут не зміг працювати», ще під час успішної роботи в якості диригента симфонічного оркетсру музучилища запропонували у Львові очолити симфонічний оркестр оперної студії ЛНМА та посаду диригента у Львівській опері. Але він завжди згадує, що його першим дебютом у якості симфонічного диригента стала праця саме з симфонічним оркестром Дрогобицького музучилища, в якому він утвердився як перспективний диригент. Щодо Ігора Циклінського, якого, за словами Солонця, «правдами-неправдами також виживають з Дрогобицького музучилища», нехай це залишиться на совісті журналіста, адже це абсолютно суперечить реальному стану справ і взагалі не відповідає дійсності, тому що в цьому закладі він працює по сьогоднішній день.  
Щодо М. Копилевича, то він ще за два роки до того, як М. Ластовецький став директором, перейшов на основну роботу в театр, а вже звідти виїхав за кордон. 
Крім того, Солонець, описуючи збори колективу училища від 16 жовтня 2013 р., повністю перекрутив факти і потрактував їх у вигідний для декого спосіб. Існує відеозапис зборів, який демонструє протилежене написаному.  
Ох, Руслане Солонцю, прийде час, і ви досягнете поважного віку, і не думаю, що вам буде приємно чути на свій адрес слова «старий», «похилого віку пенсіонер» тощо. Перш, ніж сідати писати, опануйте елементарною журналістською етикою (хоча навряд, чи у вашому випадку це поможе). 
Руслане Солонцю, своєю наклепницькою статтею ви зазіхнули на центральну ланку музичної тріади міста Дрогобича, а саме: «музична школа – музичне училище – музично-педагогічний факультет». Якщо з вашої руки «писаки від музики» зникне центральний елемент, то зруйнується вся тріада, сотні дрогобицьких музикантів-педагогів та виконавців стануть безробітними, а тисячі дітей виростуть такими, як ВИ – БЕЗ МУЗИКИ В СЕРЦІ І БЕЗ ГАРМОНІЇ В СВІДОМОСТІ.
Рейтинг: 11+ -21-
 
Коментар, 17:38 03 листопада 2013 р.
 
Шановні коментатори. Думайте, що ви пишете. На цьому сайті фіксується IP ваших компьютерів, тому будьте об'єктивними у висловлюваннях.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Гість, 23:17 03 листопада 2013 р.
 
Всім зрозуміло, що замовив ту брудну статейку або маніакальний гвалтівник Кабалов, або хтось інший «під його дудку». Думаю, що проплатив її міський голова Дрогобича, бо то в його інтересах  розвалити училище під час його царювання. Завдання статті – повністю «закопати» Дрогобицьке музилище і обкакати по вуха його керівника і всіх підряд.  
В своїх ***уватих коментарях до рішення загальних зборів музилища згадали про радянське минуле. І дуже зле зробили, бо спричинили тим самим народні мозги до питання, а хто ж зараз керує Дрогобичем, як не бувший його головний комуняка? Тобто, радянська влада в Дрогобичі і далі процвітає, чого не скажеш про саме місто, яке безнадійно занепадає, а особисто Радзік і його жирненька родина вже заграбастали все, що можна і не можна, а зараз націлилися на приміщення музилища в самому центрі ! Ще їм мало ! Вже і так, чуть не подавляться тим, що накрали. 
Ходять чутки, що виборів директора музилища не буде і Радзік вже домовився у Львові, щоб тимчасово призначили директором його вірнопідданого холуя Михацька, а потім вони тихенько розпустять колектив, продадуть приміщення і гроші поділять між собою – так як вони це зробили, загнавши за велике бабло фрески Бруно Шульца ізраїльським баригам-спекулянтам. Коли ж у пресі піднявся шум за це проти Радзіка, всю відповідальність на себе взяв Михацьок, за що, крім бабла, дістав від нього ще й звання заслуженого діяча культури, а за кілька срібників Михацьок купив на Млинках величезний маєток з будівлями та землею.  
На закуску. Прикидаю, що кількість безробітних в Дрогобичі може незабаром зрости за рахунок працівників музилища.  
Я хоч і працюю з Радзіком, але я за правду. 
СЛАВА УРКАЇНІ (звиняйте, Україні)!
Рейтинг: 6+ -15-
 
слава україні, 13:43 04 листопада 2013 р.
 
Брехня і тільки брехня , але в одну сторону можна зайти , а назад не вернутися, самі під собою риєте бо рейтинг директора падає з кожною статейкою, почерк і стиль явно проглядується. Ви ж самі сабе 
здаєте. А зі зборами студентів це вищий пілотаж директорського правління. Самі себе обрали.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Степан, 16:51 05 листопада 2013 р.
 
Я знаю Циклінську В.П. як страхового агента так хто ж вона насправді? може вона афірістка?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Наталя, 12:38 12 листопада 2013 р.
 
Циклінська дуже хороша людина, це я вам говорю, як нормальна проста людина)))дайте людині спокійно працювати!
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 01:06 05 грудня 2013 р.
 
Дорогі насоятелі храмів! Може Ви, всесвятійші отці, зможете вплинути чи, хоча б, помолитись за директора школи мистецтв Галину Жукову. Щоб Всевишній дав їй розуму й просвітив сяйвом душевного світла. Цей енергетичний вампір ганебно знущається над викладачами і ображає їх. Своїми мерзенними озвученнями та інтригуючими лайками, керівник культурно-мистецького закладу знищує й спустошує світлі душі безневинних людей. Помолімося всі разом за те, щоб відійшли від неї ненависть і злоба, заздрість і непокора, протиправність і зневага, жорстокість і антигуманність. А Ви, святі отці та дорогі во Хресті долучайтесь до нас, щоб молитва мала ще більшу силу вигнати із Г. Жукової серця всю темноту.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 15:14 22 лютого 2014 р.
 
Знаю досконало внутрiшню ситуацiю, багато правди в статтi, корупцiя завжди процвiтала, пан директор завжди рахував , що вiн единий i повноправний володар училища, людина амбiтна, з завищеною самооцiнкою, хоча не безталанна, культ особистостi- саме його стихiя. завжди брав грошi з усiх, як тiльки мiг, пiдтримував тiльки"своiх", професiйний рiвень викладачiв його не цiкавив нiколи, тiльки iх кориснiсть для нього. iнтриган ще той, не мае чiткоi життевоi позицii. морально брудна людина. а мiг би стати справжнiм музикантом з великоi лiтери. шкода його i alma mater.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Бона, 20:43 10 серпня 2015 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2025 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6106 днів)